Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-ig van érvényben.

Győzelem, továbbjutás.
31
33%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
20
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
6
6%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
34
37%
 
Szavazatok száma: 93

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Tádám » 2019. február 21., csütörtök 9:30

ziro4vr írta:Lassú és statikus a Juve, nincs kreativitás, sebesség, ész. Erre nem Ramsey lesz a megoldás, se Icardi, nem is értem ő minek Cé mellé. Akkor lenne esélyük, ha egy top DC vagy Cuadrado tudna rohangálni a széleken és előkészíteni, mögöttük meg lenne egy Pogba vagy Pirlo kaliber. Ezt a nyugger csapatot csak a prime Cé vezetné sikerre, a mostani ilyen társakkal már csak az olasz ligát tudja beuralni.

Atma védelme a két szélen lyukas, ott már Juanfran és FL nem a régi, Vino vagy egy MBappé onnan indulva szétszedné őket.

Vini már megoldotta a széleket ebben a szezonban ellenük, kár hogy a másik oldalunkra Bale marad..
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. február 21., csütörtök 9:15

Lassú és statikus a Juve, nincs kreativitás, sebesség, ész. Erre nem Ramsey lesz a megoldás, se Icardi, nem is értem ő minek Cé mellé. Akkor lenne esélyük, ha egy top DC vagy Cuadrado tudna rohangálni a széleken és előkészíteni, mögöttük meg lenne egy Pogba vagy Pirlo kaliber. Ezt a nyugger csapatot csak a prime Cé vezetné sikerre, a mostani ilyen társakkal már csak az olasz ligát tudja beuralni.

Atma védelme a két szélen lyukas, ott már Juanfran és FL nem a régi, Vino vagy egy MBappé onnan indulva szétszedné őket.
Nem illik.

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. február 21., csütörtök 7:57

dzsi91 írta:
Szerinted khedira kezdő lenne ha lenne a csapatában egy ckm középpálya? Attól,hogy most minden spórolt pénzüket elverték egy 35 éves Ronaldora még közel sem olyan tehetős és vonzó klub mint mi vagyunk.Nyilván azért vettek higuaint is mert az elit nemnagyon akart eddig odamenni.

Évek óta a védekezésünk miatt megy el a bajnoki cím.A 3 nagy közül asszem mindig mi kapjuk a legtöbb gólt.Ezt szerintem rendbe rakná mint zsozé annó.Pacekra sem üt el a klubtól stb elő meg Hazardék megoldják a gólokat

De most akkor világítsatok fel mert azthittem ,hogy a bajnokság az új bl és abból kell most sokat nyerni, mert szégyenek voltunk eddig.

Szerintem amúgy allegri esetében egy sikeréhes stabil edzőt kapnánk aki illik is a klubhoz fizimiskára.

Persze ha megint 4 bl kell akkor Zidane az emberünk.
Allegri gyakorlatilag még semmit nem mutatott a nagy edzői kvalitásaiból. A Milannál is lófütty volt, amit csinált (akkoriban elég sok Milan meccset láttam). 4 vagy hány év alatt 1 bajnoki trófea. Ennyit tudott összehozni azzal az elég erős kerettel. Előtte semmi. Azóta átvette Conte örökségét, a Juve még erősebb lett otthon a többi csapat problémái miatt és hozza a hazai kötelezőt. Annyit csinált, hogy szükségből váltott 5 védősről 4 védős rendszerre.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. február 21., csütörtök 7:26

A Bayernt, a Juvet, a Barcat utálom, mint a szart. Griezmannt szintén, Guardiolát szintén, a PSG-t csak azért se nyerjen, hadd főjjön az arab retek feje. Solution: Real Madrid. :mrgreen:

Nyerjen a Liverpool, Salaht csak szánalmasnak tartom, bár kezd Griezmannos lenni.(Persze, ha nem mi)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. február 21., csütörtök 7:20

En még nem is sajnalnam az Atletitol. Gyertek kovezzetek meg. :mrgreen:

Ha nem rajtunk keresztül nyerik, nyerjek meg, inkább mint a Juve-Barca-Bayern-City-Psg kozul valaki. Pedig matracekat se szeretem, de ugy tunik kb senkit se.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2019. február 21., csütörtök 3:13

Amúgy nem akarok pánikot kelteni de ha nem kapjuk össze magunkat matracék végigviszik.Más nem tudja megállítani őket.
szerintem ez azert tulzas.

a roma/porto vagy esetlegesen a lyon ellen adnek 60 %-nal tobbet a matracosoknak.
a spurs, barca, psg, pool/bayern, city fogat barmelyik tagja meg tudja oket fogni.
annyira egyutt erzem most az elcsapatokat, hogy olyan nagyon semmi sem erne meglepeteskent a negyeddontok utan.

mondjuk az teny, hogy az atletico stabilitasa es kiegyensulyozottsaga most (is) kulonosen rendben van, en is top 4 eselyes koze tennem oket, de ha a juve rug egyet relative koran torinoban, akkor meg ott is lesz izgulnivalo.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: flori » 2019. február 21., csütörtök 0:51

Meglepetés volt nekem ez a Juve zakó. Azt hittem x-szel utaznak majd Torinóba. Ronaldo érkezésével nagyon elhitték a szurkolók a dolgot. Óriási pluszt ad már maga a személye is a csapatnak, de itt látszik, hogy mennyi dolognak kell klappolnia, hogy valaki megnyerje a BL-t.

És nekünk ez zsinórban háromszor... áh, hihetetlen.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11193
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 20., szerda 23:39

Professore írta:
dzsi91 írta:Nekem kéne allegri.Szerintem jó edző csak már teljesen beleposhadt ebbe a juve storyba.Ronaldo miatt nekifutott mégegyszer de már Cardiff után váltania kellett volna.

Jelenleg stabilitásra van szükségünk nem romantikára és szerintem azt ő megadná.Vagy nem úgy van,hogy most a bajnoki szereplésünk a szégyen? Jövőre is bl-t akartok?
Ja vitezkedik egy gyenge egycsapatos bajnokságban. Na meg nála Khedira meg Mandjukic (Higu rekordaron) alapjatekos :) szóval kösz nem. Szoval vagy báb a faszi vagy tényleg ilyen játékosok kellettek/kellenek neki.
Amúgy Sári is istencsaszarnak volt bealitva s hogy milyen jó lett volna nekünk erre simán megegeti magát a PL-ben.
Olasz edző nem való nekünk (kivéve Carlo ő mondjuk jó volt de kivétel erősíti a szabályt)
Szerinted khedira kezdő lenne ha lenne a csapatában egy ckm középpálya? Attól,hogy most minden spórolt pénzüket elverték egy 35 éves Ronaldora még közel sem olyan tehetős és vonzó klub mint mi vagyunk.Nyilván azért vettek higuaint is mert az elit nemnagyon akart eddig odamenni.

Évek óta a védekezésünk miatt megy el a bajnoki cím.A 3 nagy közül asszem mindig mi kapjuk a legtöbb gólt.Ezt szerintem rendbe rakná mint zsozé annó.Pacekra sem üt el a klubtól stb elő meg Hazardék megoldják a gólokat

De most akkor világítsatok fel mert azthittem ,hogy a bajnokság az új bl és abból kell most sokat nyerni, mert szégyenek voltunk eddig.

Szerintem amúgy allegri esetében egy sikeréhes stabil edzőt kapnánk aki illik is a klubhoz fizimiskára.

Persze ha megint 4 bl kell akkor Zidane az emberünk.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Professore
Hozzászólások: 1972
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Professore » 2019. február 20., szerda 23:25

dzsi91 írta:Nekem kéne allegri.Szerintem jó edző csak már teljesen beleposhadt ebbe a juve storyba.Ronaldo miatt nekifutott mégegyszer de már Cardiff után váltania kellett volna.

Jelenleg stabilitásra van szükségünk nem romantikára és szerintem azt ő megadná.Vagy nem úgy van,hogy most a bajnoki szereplésünk a szégyen? Jövőre is bl-t akartok?
Ja vitezkedik egy gyenge egycsapatos bajnokságban. Na meg nála Khedira meg Mandjukic (Higu rekordaron) alapjatekos :) szóval kösz nem. Szoval vagy báb a faszi vagy tényleg ilyen játékosok kellettek/kellenek neki.
Amúgy Sári is istencsaszarnak volt bealitva s hogy milyen jó lett volna nekünk erre simán megegeti magát a PL-ben.
Olasz edző nem való nekünk (kivéve Carlo ő mondjuk jó volt de kivétel erősíti a szabályt)

Tjacks
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2019. február 20., szerda 23:23

Második félidőben nagyot ment az Atleti, Juve semmit nem csinált. Hagyjátok már ezt a kárörvendést, semmit nem von le Ronaldo érdemeiből a mai meccs. 34 éves a faszi....

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2019. február 20., szerda 23:15

Na ennyit akkor a nagy olasz bajnokságról. A nagy behozhatatlan örökös bajnokuk lazán megszívta egy olyan spanyol csapattól, amelynek nem igazán van bajnoki esélye, és nem is a legjobb csapat a hazájában.
CR7 is a saját kárán tanulhatta meg, hogy mi a különbség a biszembaszom foci meg a között, amikor Modrictól, Benzemától, Kroostól, és társaitól kapja a forintos passzokat, beadásokat. Hiába az egyéni képességek, ez bizony csapatjáték a javából.
Amúgy meg , ezt a meccset látva, hiába ér mondjuk már a matrac játékos állománya is többet papíron, mint a miénk, egyik csapat keretét sem cserélném el a miénkre, még a mostani lebutítottra sem.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. február 20., szerda 23:13

Ederson finished the match against Schalke with 1 assist and 0 saves. He also got a yellow card for argument. :mrgreen:

GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2019. február 20., szerda 23:13

Kaptunk mi is nem is olyan régen 4 et Ronaldoval a csapatban az Atleticotol, nem lehet leirni őket ha elkapják a fonalat bárkit elverhetnek, ma jól játszottak Simeone a gólnál mit művelt :lol: :lol: hatalmas motivátor nagy fanatikus a fazon :lol:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. február 20., szerda 23:11

Ce meg igy is gyorsabb, mint Mandzu es Dybala. Ez a harmas igy egyutt keves a komoly csapatok ellen. Kell nekik egy gyors tamado Ce melle, ha akarnak valamit a BL-ben jovore.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5114
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lestat » 2019. február 20., szerda 23:07

istimester írta:
BBeno írta:nyaron ujra osszeall akkor a marci-zz-
ronci trio. csak a juvenel.
Addigra CR még ennél is lassúbb lesz.
Csabi írta:A juvénak most már nagyon kell a gól. az atma kettőről nem fogja elveszíteni.
Ja. Most már. A nullig meg jó volt a nulla semmi fikken-fakken időhúzó calcio. Tavaly is ezt játszották. Csak ott összejött két beadás Marcelo mellett és Navas beejtette a kapuba a labdát, közben nulla semmi foci ment végig. Az utolsó harmadban már a háló verte a hátukat. A nemakarás ott is megbosszulta magát.

Bármilyen is az Atma, ők legalább valami foci féleséget igyekeznek játszani.

CR meg simán egy gyengébb csapatba igazolt, hát ő tudja meg-e érte. Pénzügyileg biztosan.

Mitol lenne lassabb? Fejben gyorsabb barkinel. A kisebb sprintek meg ma is mentek neki.

Az meg hogy megerte-e neki ugy kerdezed mintha csak rajta mult volna es verte volba az asztalt pereznel hogy el akar menni.
Perez is ludas abban higy nincs itt. Sem ő sem Zidane. De legalabb Bale itt van.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11193
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 20., szerda 23:07

Nekem kéne allegri.Szerintem jó edző csak már teljesen beleposhadt ebbe a juve storyba.Ronaldo miatt nekifutott mégegyszer de már Cardiff után váltania kellett volna.

Jelenleg stabilitásra van szükségünk nem romantikára és szerintem azt ő megadná.Vagy nem úgy van,hogy most a bajnoki szereplésünk a szégyen? Jövőre is bl-t akartok?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára dzsi91 2019. február 20., szerda 23:08-kor.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. február 20., szerda 23:04

Javitanam magam korabbrol, nekem se kéne már Allegri.

Amugy en ilyen eredményt vartam, Juve meg ha blt akar nyerni innen is meg kell csinalniuk.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11193
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 20., szerda 23:01

Realista24 írta:
dzsi91 írta:Legszebb öröm a káröröm. :mrgreen: pedig,hogy elhitték a juvésok. Matracékat 2gólról kiverni ennek a Juvénak szerintem lehetetlen.

Most lett egy edzőnk.Remélem behúzzuk nyáron Allegrit.

Amúgy nem akarok pánikot kelteni de ha nem kapjuk össze magunkat matracék végigviszik.Más nem tudja megállítani őket.
Atma véres Madridban? Wandaban? Édes bosszú lenne a Király kupa miatt.
Keci az már kicsit beteg lenne.Ludasmatyi 3szor adja vissza :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4884
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. február 20., szerda 23:00

dzsi91 írta:Legszebb öröm a káröröm. :mrgreen: pedig,hogy elhitték a juvésok. Matracékat 2gólról kiverni ennek a Juvénak szerintem lehetetlen.

Most lett egy edzőnk.Remélem behúzzuk nyáron Allegrit.

Amúgy nem akarok pánikot kelteni de ha nem kapjuk össze magunkat matracék végigviszik.Más nem tudja megállítani őket.
Isten ments, ezt a vesztes mentalitást hagyja Torinóban.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9840
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sebydani » 2019. február 20., szerda 23:00

dzsi91 írta:Legszebb öröm a káröröm. :mrgreen: pedig,hogy elhitték a juvésok. Matracékat 2gólról kiverni ennek a Juvénak szerintem lehetetlen.

Most lett egy edzőnk.Remélem behúzzuk nyáron Allegrit.

Amúgy nem akarok pánikot kelteni de ha nem kapjuk össze magunkat matracék végigviszik.Más nem tudja megállítani őket.
Nem értek egyet most veled, bőven van több csapat is akik hazazavarnák őket. Természetesen mi is benne vagyunk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sebydani 2019. február 20., szerda 23:00-kor.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég