Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62618
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 21., csütörtök 14:34

Süti írta:
Realista24 írta:Nem fogunk egyetérteni ebben, nincs ezzel gond.


Ha akarnak ugyanúgy csalnak, ugyanúgy ítélnek ahogy akarnak. Egyelőre kis mértékű javulást látok csak, ha egyáltalán ezt annak lehet nevezni.
Persze, csak a csalás, és a helyzetek megítélése már nem a VAR hibája szerintem. Én még kis mértékű javulást se látok, és elképesztően bosszantó, hogy úgy is szívbaj nélkül elcsalják a meccseket, hogy van lehetőség a visszanézésre.
Viszont az elv mögötte, meg ahogy működnie kellene, az már nagyon kellett a futballnak.
A színészek büntetését nem tudom ki írta, de azt is adom, sőt, ezt is figyelhetné a VAR, egyből piros, aztán hamar kikopna.
Az elvekkel nincs gond, elvben Karim is nyerhet Aranylabdát, csak sosem fog. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. február 21., csütörtök 14:28

Realista24 írta:Nem fogunk egyetérteni ebben, nincs ezzel gond.


Ha akarnak ugyanúgy csalnak, ugyanúgy ítélnek ahogy akarnak. Egyelőre kis mértékű javulást látok csak, ha egyáltalán ezt annak lehet nevezni.
Persze, csak a csalás, és a helyzetek megítélése már nem a VAR hibája szerintem. Én még kis mértékű javulást se látok, és elképesztően bosszantó, hogy úgy is szívbaj nélkül elcsalják a meccseket, hogy van lehetőség a visszanézésre.
Viszont az elv mögötte, meg ahogy működnie kellene, az már nagyon kellett a futballnak.
A színészek büntetését nem tudom ki írta, de azt is adom, sőt, ezt is figyelhetné a VAR, egyből piros, aztán hamar kikopna.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62618
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 21., csütörtök 14:18

dzsi91 írta:
Realista24 írta: Ha akarnak ugyanúgy csalnak, ugyanúgy ítélnek ahogy akarnak. Egyelőre kis mértékű javulást látok csak, ha egyáltalán ezt annak lehet nevezni.
Szerintem ez a lényeg. Nem ad annyit mint amennyit elvesz. Máshogy ítél meg egy esetet egy premier league bíró meg egy laliga bíró a szurkolókról nem is beszélve.

Írták itt korábban. A videó bíró tökéletes lenne a leshelyzetekre.A többihez bebetonozott szabályok kellenének.

Ezt a tegnapi gólt szerintem 50-50%ban adták volna meg a bírók vagy vették volna el var után.

Amúgy Simeone nem kap eltiltást? Vagy csak béla mutogatása a tiszteletlen, ez az öltönybe öltöztetett gorilla meg markolászhatja a farkát világ szeme láttára? :mrgreen:
Aszonta Simeone, hogy játékosként is ünnepelt így, ezért csinálta most is, hogy mutassa, keménytökűek :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 21., csütörtök 14:15

Realista24 írta: Ha akarnak ugyanúgy csalnak, ugyanúgy ítélnek ahogy akarnak. Egyelőre kis mértékű javulást látok csak, ha egyáltalán ezt annak lehet nevezni.
Szerintem ez a lényeg. Nem ad annyit mint amennyit elvesz. Máshogy ítél meg egy esetet egy premier league bíró meg egy laliga bíró a szurkolókról nem is beszélve.

Írták itt korábban. A videó bíró tökéletes lenne a leshelyzetekre.A többihez bebetonozott szabályok kellenének.

Ezt a tegnapi gólt szerintem 50-50%ban adták volna meg a bírók vagy vették volna el var után.

Amúgy Simeone nem kap eltiltást? Vagy csak béla mutogatása a tiszteletlen, ez az öltönybe öltöztetett gorilla meg markolászhatja a farkát világ szeme láttára? :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. február 21., csütörtök 14:12

Realista24 írta:
___Samy___ írta:Az a baj, hogy lányok eddig is voltak, nem kellett hozzá a VAR. A golorom az jogos dolog, de ha korrekt ítélet születik, annyit megér. Csak tudják már végre használni normálisan.
Hát ez az, voltak. De ilyen miatt a tegnapi gólt nem vették volna el.

Na mindegy, majd megnézem itt pár ember fejét, ha ilyen miatt veszik el a gólunkat mondjuk egy fontos meccse és nagy jelentőséggel bír majd.

A VAR a Neymar stílusú játékosokat fogja leginkább támogatni.
Szerintem ezt sporija válogatja, hogy megadja vagy nem adja. A VAR csak egy lehetőség arra, hogy az adott helyzetet más kameraállásból illetve többször visszanézzék. Az mar megint egy másik kérdés, hogy ki hogy használja, már ha használja egyáltalán.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62618
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 21., csütörtök 14:09

Nem fogunk egyetérteni ebben, nincs ezzel gond.
Süti írta:
Realista24 írta: Na mindegy, majd megnézem itt pár ember fejét, ha ilyen miatt veszik el a gólunkat mondjuk egy fontos meccse és nagy jelentőséggel bír majd.

A VAR a Neymar stílusú játékosokat fogja leginkább támogatni.
Ez továbbra is a felfogás, és a szabályok hibája, és nem a VAR-é. A nevetséges homorításokat meg eddig is bírója válogatta, hogy melyik eszi meg.
A VAR meg nem támogat senkit, azt max a retardált bírók teszik.
Ha akarnak ugyanúgy csalnak, ugyanúgy ítélnek ahogy akarnak. Egyelőre kis mértékű javulást látok csak, ha egyáltalán ezt annak lehet nevezni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. február 21., csütörtök 14:06

Realista24 írta:
kiserik írta:Én is így látom. A VAR jó. Az, hogy kik hogyan használják már nem biztos. A kislány témát meg rövidre lehetne zárni, ha meccsek után szépen büntetnék a színjátszó szakkör tagjait. Lassan felhagynának azzal az állandó fetrengéssel.
Nem erről beszélek, hanem arról, ami tegnap is történt.
Chiellini elkúrta, majd a legapróbb kontaktra esett, persze fújható, hiszen hozzáért Morata. De egyszerre nevetséges és szánalmas, a kosárlabdába több kontakt van engedélyezve.
Nem láttam a meccset. Most megnéztem az ominózus esetet. Ha én vagyok a bíró, ugyan így döntöttem volna és örülök, hogy van VAR, aki felhívja a figyelmemet ezekre a dolgokra de én döntöm el, hogy mennyire volt szándékos lökés vagy színészi teljesítmény. Az Oblak mögüli kamerából egyértelműen ellöki Morata a védőt. Megtolta nyújtott karig felugrás közben. Nem az volt, hogy rátette a kezét, az olasz meg elrepült.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. február 21., csütörtök 14:00

Realista24 írta: Na mindegy, majd megnézem itt pár ember fejét, ha ilyen miatt veszik el a gólunkat mondjuk egy fontos meccse és nagy jelentőséggel bír majd.

A VAR a Neymar stílusú játékosokat fogja leginkább támogatni.
Ez továbbra is a felfogás, és a szabályok hibája, és nem a VAR-é. A nevetséges homorításokat meg eddig is bírója válogatta, hogy melyik eszi meg.
A VAR meg nem támogat senkit, azt max a retardált bírók teszik.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62618
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 21., csütörtök 13:55

Var helyett war.

Cerezo: “Cristiano did not win 5 Champions. He won 3. Agains Atletico others won it for him. Who? We’ll talk about it in another interview”

:lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62618
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 21., csütörtök 13:47

___Samy___ írta:Az a baj, hogy lányok eddig is voltak, nem kellett hozzá a VAR. A golorom az jogos dolog, de ha korrekt ítélet születik, annyit megér. Csak tudják már végre használni normálisan.
Hát ez az, voltak. De ilyen miatt a tegnapi gólt nem vették volna el.

Na mindegy, majd megnézem itt pár ember fejét, ha ilyen miatt veszik el a gólunkat mondjuk egy fontos meccse és nagy jelentőséggel bír majd.

A VAR a Neymar stílusú játékosokat fogja leginkább támogatni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: matador » 2019. február 21., csütörtök 13:39

dzsi91 írta:Ti örültök a varnak? Szerintem teljesen szétcseszi a a legjobb dolgot a fociban, a gólt. Legalábbis engem rohadtul zavar már ,hogy egyik gólt sem lehet elkönyvelni akkor amikor születik. Természetesen legkevésbé sem érdekelt,hogy morata gólját érvénytelenítik vagy sem de akkor is számonra irritáló,hogy mennyit elvesz az eufóriából az a +1 perc várakozás. A mocskolódás meg a vita ugyanúgy megy tovább a varral is sőt hibás döntések is vannak ugyanúgy. Képzeljük el,hogy Ramos lisszaboni fejesét visszanézik varral,azért az rengeteget elvesz az eufóriából akkor is ha végül megadják.

Az első kör után azt mondom továbbra is van keresni valónk egy pintus féle formaidőzítéssel.
A lesre, ami objektív, legyen real-time visszajelzés. A vétlen kéz, necces fault és hasonló szubjektív kérdéseket meg döntse el a bíró, az úgy is felfogás kérdése, nem kameraállásoké. Tiziket érdemes visszanézni amúgy, arra jónak látom.
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. február 21., csütörtök 13:38

Az a baj, hogy lányok eddig is voltak, nem kellett hozzá a VAR. A golorom az jogos dolog, de ha korrekt ítélet születik, annyit megér. Csak tudják már végre használni normálisan.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62618
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 21., csütörtök 13:31

kiserik írta:Én is így látom. A VAR jó. Az, hogy kik hogyan használják már nem biztos. A kislány témát meg rövidre lehetne zárni, ha meccsek után szépen büntetnék a színjátszó szakkör tagjait. Lassan felhagynának azzal az állandó fetrengéssel.
Nem erről beszélek, hanem arról, ami tegnap is történt.
Chiellini elkúrta, majd a legapróbb kontaktra esett, persze fújható, hiszen hozzáért Morata. De egyszerre nevetséges és szánalmas, a kosárlabdába több kontakt van engedélyezve.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. február 21., csütörtök 13:28

Én is így látom. A VAR jó. Az, hogy kik hogyan használják már nem biztos. A kislány témát meg rövidre lehetne zárni, ha meccsek után szépen büntetnék a színjátszó szakkör tagjait. Lassan felhagynának azzal az állandó fetrengéssel.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. február 21., csütörtök 13:27

legjobb dolog a var. amíg a bírók tanácskoznak addig te is tudsz vitatkozni a kocsmában hogy mi történt. 99% jó ítélet. ennél már csak az lenne jobb ha mindenki tudná is használni. a stadion meg ugyanúgy örül élőben is mint az ítélet meghozatalakor ha gól van. max a gólöröm nincs kétszer.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. február 21., csütörtök 13:23

A lányokat a szabályok csinálják belőlük, nem a VAR. Kontakt így meg kontakt úgy, akkor egyből fújni kell. Pedig videóval aztán végképp lehetne mérlegeleni, hogy mi történt valójában.
Szerintem a VAR kurvajó, csak a bírók akik használják kurvarosszak. :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62618
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 21., csütörtök 13:06

dzsi91 írta:Ti örültök a varnak? Szerintem teljesen szétcseszi a a legjobb dolgot a fociban, a gólt. Legalábbis engem rohadtul zavar már ,hogy egyik gólt sem lehet elkönyvelni akkor amikor születik. Természetesen legkevésbé sem érdekelt,hogy morata gólját érvénytelenítik vagy sem de akkor is számonra irritáló,hogy mennyit elvesz az eufóriából az a +1 perc várakozás. A mocskolódás meg a vita ugyanúgy megy tovább a varral is sőt hibás döntések is vannak ugyanúgy. Képzeljük el,hogy Ramos lisszaboni fejesét visszanézik varral,azért az rengeteget elvesz az eufóriából akkor is ha végül megadják.

Az első kör után azt mondom továbbra is van keresni valónk egy pintus féle formaidőzítéssel.
Nem csípem a VAR-t, egyrészt azért, hogy gól vagy nem, percekig nem tudod mi van. Másrészt nézzük meg, hogy mit csinál egy kemény sportból. Lányokat. :|
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 21., csütörtök 12:59

Ti örültök a varnak? Szerintem teljesen szétcseszi a a legjobb dolgot a fociban, a gólt. Legalábbis engem rohadtul zavar már ,hogy egyik gólt sem lehet elkönyvelni akkor amikor születik. Természetesen legkevésbé sem érdekelt,hogy morata gólját érvénytelenítik vagy sem de akkor is számonra irritáló,hogy mennyit elvesz az eufóriából az a +1 perc várakozás. A mocskolódás meg a vita ugyanúgy megy tovább a varral is sőt hibás döntések is vannak ugyanúgy. Képzeljük el,hogy Ramos lisszaboni fejesét visszanézik varral,azért az rengeteget elvesz az eufóriából akkor is ha végül megadják.

Az első kör után azt mondom továbbra is van keresni valónk egy pintus féle formaidőzítéssel.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. február 21., csütörtök 10:55

Ez a tegnapi Juventus egy nagy 0 volt.
Fizikálisan sem tűntek olyan erősnek sőt szerintem nincsennek rendben.
Utálom az Atleticot de megérdemelten nyertek.
Remélem sikerül nekik kiejteni őket.
Ha a tavalyi csapat egyben maradt volna megint nagy esélyesek lennénk a BL-ben.

Diego Costa meg epic volt. :lol:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62618
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 21., csütörtök 10:46

Ha jók a számok, 1000. napja vagyunk Európa trónján. :coffee: B-)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 98 regisztrált és 0 vendég