Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 23., szombat 16:58

Yazid írta:Pedig most ráértem volna mondom belenézek de akkor így nem mert sima lesz
Gg folytassa kérem :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. február 23., szombat 16:54

Pedig most ráértem volna mondom belenézek de akkor így nem mert sima lesz

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 23., szombat 16:46

Remy írta:Norbi baszki. :lol: Pont nem figyeltem oda, majdnem beszartam, akkorát ordított Messi góljánál. :lol: Ember. BL gyozelemnek nincs ekkora orditas. :lol:
Geci énis a kutyának kerestem a dentastixet ez meg visít mint a sakál.

Közben piqé azthitte ő R9 :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. február 23., szombat 16:44

Azért jó látni, hogy csak egyéni villanásokkal képesek mostanában betalálni. Egyébként gyönyörű volt valljuk be! :)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. február 23., szombat 16:42

Norbi baszki. :lol: Pont nem figyeltem oda, majdnem beszartam, akkorát ordított Messi góljánál. :lol: Ember. BL gyozelemnek nincs ekkora orditas. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. február 21., csütörtök 17:27

Realista24 írta:Oblak hosszabbít, 10-12 millió között lesz az éves fizuja.
Nettó?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 21., csütörtök 17:23

Oblak hosszabbít, 10-12 millió között lesz az éves fizuja.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 21., csütörtök 16:22

La Liga head Javier Tebas linked to Premier League chief executive role.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. február 21., csütörtök 14:46

Inkabb fogalmazzunk ugy, hogy mivel novemberre mar uszott a bajnoksag, rakoncentraltak a BL-re. :mrgreen: Azert a csoportkorbol meg a Schuster-fele bagazs is tovabbjutott...

Mindenesetre ez sem annyira fekete feher, Benitez egy balfasz volt, ha van BL cim ami csodaszamba megy, akkor az a tavozasa utani. ZZ masodik eveben be lett huzva a bajnoksag, harmadik eveben viszont latszott, hogy a liga teljesen el lett engedve. Ami BL ide vagy oda szerintem megengedhetetlen, valahogy ez nem megy itt at a szuron sokaknak. Senki nem a Barcat szopja mert ok megcsinaltak, engem speciel pont az zavar hogy lassan eloznek bajnoksagok tekinteteben. Es persze BL, BL, de nem lehet minden problemara Soros es Brusszel modjara elorangatni a BL triplat. Attol a gyenge bajnoki szereples meg egy letezo, es orvosolhato problema. Elore hat!

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. február 21., csütörtök 14:33

túl van lihegve ez a téma.

bl szereplésünk: történelem. :salute:
otthoni szereplésünk: több kell. :(

nem cserélgetni meg ez a nagyobb az a nagyobb.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. február 21., csütörtök 14:26

Nem forgattam én ki semmit. A Barca triplazasatol volt odáig meg vissza, amit ugye csak a legnagyobbak tudnak. Én ezt nem így láttam, sztem egy BL tripla sokkal nagyobb dolog. Nem véletlenül látni ilyet nagyon ritkán.

Magát a kritikát adom. Otthon több kell.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 21., csütörtök 14:23

ateeemadrid írta:
___Samy___ írta:Tehát akkor mindenki hülye, aki nem úgy gondolja, mint te.
Nem, de azért jól kiforgatjátok a szavait. Akik elégedetlenek a bajnoki teljesítménnyel, azok sem szopkodták körbe a Barcát meg ilyesmi, legalábbis jópáran nem. És nyilván eszembe sem jutna pl. nekem sem elcserélni a BL címeket bajnoki címekre, ettől függetlenül abszolút jogos a kritika szerintem a csapattal szemben, ha a bajnokságról van szó. Ha tudatosan beáldoznánk, hogy a BL-re koncentráljunk védhetőbb lenne a dolog, de rengeteg meccsen bukunk azért, mert nagy arccal megyünk ki a pályára, és ezt bőven lehetne orvosolni. Szerintem legtöbbünknek ennyivel van csak a baja. Meg azért tavasszal még jó lenne a bajnokságban is téttel bíró meccseket nézni.
Fogd fel úgy, hogy feláldoztuk :mrgreen: És azért volt nagy a pofa, mert tudtuk hogy a BL-re készülünk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. február 21., csütörtök 14:21

___Samy___ írta:Tehát akkor mindenki hülye, aki nem úgy gondolja, mint te.
Nem, de azért jól kiforgatjátok a szavait. Akik elégedetlenek a bajnoki teljesítménnyel, azok sem szopkodták körbe a Barcát meg ilyesmi, legalábbis jópáran nem. És nyilván eszembe sem jutna pl. nekem sem elcserélni a BL címeket bajnoki címekre, ettől függetlenül abszolút jogos a kritika szerintem a csapattal szemben, ha a bajnokságról van szó. Ha tudatosan beáldoznánk, hogy a BL-re koncentráljunk védhetőbb lenne a dolog, de rengeteg meccsen bukunk azért, mert nagy arccal megyünk ki a pályára, és ezt bőven lehetne orvosolni. Szerintem legtöbbünknek ennyivel van csak a baja. Meg azért tavasszal még jó lenne a bajnokságban is téttel bíró meccseket nézni.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. február 21., csütörtök 14:18

Tehát akkor mindenki hülye, aki nem úgy gondolja, mint te.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. február 21., csütörtök 14:16

kodo írta:
___Samy___ írta: Nem a kritikával van probléma, legalábbis személy szerint nekem nem azzal volt. Hanem azzal, hogy a Barca triplai voltak korbeszopva, miközben ez a brigád meg történelmet írt ugyanabban az időszakban.
Mert mindig az kell ami eppen nincs. Jatekosbol is mindig az a jobb aki mashol jatszik.
Nem. De ugy latom te is hulye vagy ahhoz h megertsd a lenyeget.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. február 20., szerda 15:08

___Samy___ írta: Nem a kritikával van probléma, legalábbis személy szerint nekem nem azzal volt. Hanem azzal, hogy a Barca triplai voltak korbeszopva, miközben ez a brigád meg történelmet írt ugyanabban az időszakban.
Mert mindig az kell ami eppen nincs. Jatekosbol is mindig az a jobb aki mashol jatszik.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. február 20., szerda 14:37

dannen írta:
Kerlon írta:Én se értem itt ezt a nagy elégedetlenkedést, bár dannentől indult, aki mostanában pesszimistapeti szinten van, szóval annyira mégsem furcsa.
legalabb nezned vissza, hogy mennyire irsz hulyeseget ha mar ilyet allitasz.

az meg nevetseges, hogy mar kritikat sem lehet mondani az elmult 10 ev bajnoki szerepleserol. semmi koze a bl sikereknek ahhoz, hogy sokszor mar januar-februarra olyan elonyt adtunk barcaeknak, hogy csoda lett volna ha elbukjak. ahogy ugyanugy semmi koze a bl szerepleshez, hogy kis tulzassal akkor nem vertek el a bajnoksagban amikor nem volt akartak. ha az ember probalja realisan/objektiven elmondani, hogy szarok voltunk a bajnoksagban es ebben valtozni kell, akkor mar jon, hogy nem erdemli meg a csapatot meg pesszimista. sierranak meg pluszegy.
Nem a kritikával van probléma, legalábbis személy szerint nekem nem azzal volt. Hanem azzal, hogy a Barca triplai voltak korbeszopva, miközben ez a brigád meg történelmet írt ugyanabban az időszakban.

Hazai porondon sokkal több kell, ez teljesen egyértelmű.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. február 20., szerda 13:53

Nincs hetkoznap meccsunk, miert nem lehet szombaton lejatszani a bajnoki meccset? Szerdai kupa elott jo lenne az a +1 nap pihi. Nemeteknel, franciaknal, olaszoknal meg sokszor penteken jatszanak a nagyok, akiknek BL van a kovi heten :roll:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: sebydani » 2019. február 20., szerda 13:36

Teljesen idióta. Big joke hatalmas vicc az emberünk. Örülhet, helyére került. :lol:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 20., szerda 13:31

Morata: ""I promised Cholo over three years ago that I'd play for Atléti .You cannot be liked by everyone, everywhere. Not even Jesus Christ was liked by everyone."
:lol: :lol: :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 78 regisztrált és 0 vendég