Iker Casillas

A Real Madrid egykori nagyjai.

Eladnád vagy megtartanád?

A szavazás 2015. április 7., kedd 15:27-kor befejeződött.

Eladnám
66
80%
Megtartanám
16
20%
 
Szavazatok száma: 82

Avatar
Savant
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:05
Kedvenc játékosaid: Carlos, Zidane, Ronaldo; Jordan, Shaq, Ibaka
Kedvenc csapatod: Madrid

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Savant » 2013. október 17., csütörtök 17:34

Szép volt ez az interjú Casillasszal. De tényleg.
Ha -szinte- akármely másik kapus ilyen helyzetben ezt mondja... meg lehet érteni. A bökkenő azzal van, hogy ő Casillas. Pontosan tisztában van azzal, hogy a klubnál milyen megbecsülésben van része, a szurkolók hogy állnak hozzá, hogy utca van elnevezve róla, még aktív játékosként... tehát nemhogy meghalt, de még csak vissza sem vonult... játékosként. Ezzel együtt kisgyerek kora óta a Real kötelékében van, mindent a Madrid adott neki. Mindent. Berobbant, mint az atom egy nyálképű suttyóként a világelitbe és a Madridnak és természetesen saját képességeinek köszönhetően a legszűkebb elitben volt mindig is! Nehéz elfogadnia egy olyan helyzetet, amikor kikerül a kezdőből.... és vissza sem bírja fúrni magát! Mert van jobb formában lévő! Mert Lopez jobb formában van! Ő ezt szavaival el is ismeri. És tudja.
Mint 100%-ig Madridistának, akinek élnie-halnia KELL a klubért!!! A közösen elért sikerek jelentik számára ELMÉLETBEN a mindent! És egy ilyen háttérrel, ilyen körülményekkel rendelkező KAPUS, 32 évesen megfutamodik! Egy szintén 32 éves játékossal szemben. Ha KOMOLYAN ez jár a fejében, hogy akár le is léphet ha nem játszik orrba-szájba ebben a szezonba... akkor Iker Casillas örökre leírja magát. "Remélem" a Barcelonába megy.

Ha már lúd, legyen kövér! Nem, Iker?
CRISTIANORONALDO

Ricsárd, Bayern-Barcelona BL elődöntő:
"A Barcelona nem szokott foglalkozni a játékvezetőkkel!"
:mrgreen:

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Santi » 2013. október 3., csütörtök 9:38

Tegnap ugyan voltak rossz kijövetelei beívelésre, de összességében jó volt, lehoztuk gól nélkül a meccset és ez a lényeg. Az utolsó perces védéseiért pedig meg is dícsérhetjük külön, ha már Diegoról is áradozunk a bravúrjai után.
Mindazonáltal Lopez jöhet vissza, mert természetesen még magabiztosabbnak és stabilabbnak érzem őt, jobban meccsben is van, de elsőre (ha nem számítom azt a negyed órát a Galata ellen) jó volt ez Ikertől, viszont a Juventus ellen azthiszem mégjobb teljesítményre lesz szükség.

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. október 3., csütörtök 9:30

Nem tudom mi van vele. Persze érhető, hogy nem boldog, mert nem játszik, de nekem kicsit olyan felsőbbrendűségi érzésem van vele szemben. Nem piszkálni akarom Casillast, mert sokat köszönhetünk, de, hogy jött már ki 1-0nál a szögletnél, amikor Modrci a gólvonalról mentett? Diegót most sokkal megbízhatóbbnak tartom és nagyon sajnálom őt h még itt a magyar drukker közül is kikezdik páran csak, mert elfoglalta valakinek a helyét! :-(

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. október 3., csütörtök 0:19

A végén volt egy szép védése, de sajnos nem volt jó ma sem.
Már amikor dolga akadt.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. október 2., szerda 23:28

'shutterisland írta:
kedvetlennek és feszültnek láttam ma is
ez nem csoda, a cserekapusok (most őt hívhatjuk annak) sorsa különösen nehéz, ezt már korábban kifejtettem.


Megkeresem.

Oké, érthető. Carlonak van két kiváló kapusa. Hozott egy váratlan, de korrekt döntést, hogy mindkettőnek ad lehetőséget és játékpercet a szezonban. Úgy néz ki, hogy mindkét kapus ezt fernek tartja, és elfogadja. Diego tüzes, kiáll magáért és másokért a pályán, kommunikál, éli a játékot. Most Casillasnak összejöttek a dolgok a végén, a közönség őrjöng, mindenki mosolyog, éltetik, a társak pacsi-pacsi, arcrapuszi... ő mégis olyan fejet vág, mintha a fogát tömnék, a száját húzza, 0 kedv, unott fej. Ne feledjük, hogy CS.K. is......mindene adott, hogy végre legyen benne valami kraft....még ha belül még mindig letargiában szenved, akkor is emberelje már meg magát annyira, hogy ne mutassa ki, annak tükrében, ami zajlik, vagy zajlott a médiában a kapuskérdést illetően. Mutasson örömöt. Mikor, ha nem egy ilyen meccsen, ilyen védések után a végén.?! ha így fojtatja, akkor a büdös életben nem lesz ott ahol anno, pedig ő oda vágyik, vissza a csúcsra. Ezért is bosszantó és érthetetlen, hogy olyan kívülről az ember, mintha egy füstölgő parázs lenne, akit lehugyoztak. :|
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. október 2., szerda 22:57

kedvetlennek és feszültnek láttam ma is
ez nem csoda, a cserekapusok (most őt hívhatjuk annak) sorsa különösen nehéz, ezt már korábban kifejtettem.

egyébként ha maradna a tendencia, hogy bajnokságban lópez, bl-ben iker, akkor az egyenes kieséses szakaszra kíváncsi leszek, tartja e carlo.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. október 2., szerda 22:47

Bár megvoltak a szokásos hibák, nagyon ráfért a meccs végi 3bravúr. ( bár egy kis mosolyt elereszthetett volna, kedvetlennek és feszültnek láttam ma is) A szurkerekre is. Pozitívum, hogy Diegot nem kezdték el mutogatni, hogy örül-e.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. szeptember 18., szerda 13:28

az a baj hogy a védelemnek sem jó az hogy egyszer ő véd egyszer meg. igen tudom hogy ez volt iker első meccse.
de van amire egy kapus kijön a másik meg nem. volt ez a casillasos eset ramosszal, utána volt egy amikor lopez jött ki a labdára de ramos inkább kivágta.

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. szeptember 18., szerda 10:12

Zidanekrisz írta:
miVida írta:Pont fordítva történt. Először Ramossal ütközött aztán védte bravúrral Melo lövését. A földet érés pedig ratett egy lapáttal. Tehát lényegében Ramosnak köszönheti h nem volt hosszabb a visszatérése a kezdőbe.

khm. Melo lövése a 3. percben történt, az injury pedig a 10.ben :roll:

szerk.: és ott a pont Realistánál :mrgreen:
Igazából nem lényeges de az ütközés az 1. perc végén volt, a védés pedig a 2. végén. Tudom mert visszanéztem. :)
De igazad van nincs probléma, mert nem komoly a sérülés, meg amúgy is lehetett látni hogy véletlen volt. Bár azért nem igazán értettem hogy Ramos miért is szaladt ennyire hátra az esetnél, amikor nem indult be a beadásra egyik Galata támadó sem. Biztos túl nagy hévvel akarta kezdeni a mérkőzést. :lol:
jéé télleg :D http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... id-2280461 - ennek a percről-percre rovatát néztem és tényleg már az első percben ütközés volt, és a 10. percben jött elő a probléma... nkem ez hogy esett ki? :/ na mind1, köszi a korrekciót :)
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 18., szerda 9:58

egyértelmű, hogy azért csinálta direkt ramos a bordatörést könyékkel szánt szándékkal, hogy ő lehessen már végre a csk a csapatnál. nagyon kell neki a karszalag.
Kép
Kép
Kép

Zidanekrisz
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:37
Kedvenc játékosaid: Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szlovákia

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Zidanekrisz » 2013. szeptember 18., szerda 9:45

miVida írta:
Pont fordítva történt. Először Ramossal ütközött aztán védte bravúrral Melo lövését. A földet érés pedig ratett egy lapáttal. Tehát lényegében Ramosnak köszönheti h nem volt hosszabb a visszatérése a kezdőbe.
khm. Melo lövése a 3. percben történt, az injury pedig a 10.ben :roll:

szerk.: és ott a pont Realistánál :mrgreen:
Igazából nem lényeges de az ütközés az 1. perc végén volt, a védés pedig a 2. végén. Tudom mert visszanéztem. :)
De igazad van nincs probléma, mert nem komoly a sérülés, meg amúgy is lehetett látni hogy véletlen volt. Bár azért nem igazán értettem hogy Ramos miért is szaladt ennyire hátra az esetnél, amikor nem indult be a beadásra egyik Galata támadó sem. Biztos túl nagy hévvel akarta kezdeni a mérkőzést. :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 18., szerda 8:47

Bordasérülést írnak, ma MRI lesz, utána jön a pontos diagnózis.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. szeptember 18., szerda 8:45

Pont fordítva történt. Először Ramossal ütközött aztán védte bravúrral Melo lövését. A földet érés pedig ratett egy lapáttal. Tehát lényegében Ramosnak köszönheti h nem volt hosszabb a visszatérése a kezdőbe.
khm. Melo lövése a 3. percben történt, az injury pedig a 10.ben :roll:

szerk.: és ott a pont Realistánál :mrgreen:
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 18., szerda 8:24

Csak ennyit fűznék a storyhoz
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. szeptember 18., szerda 1:24

R.M.C.F írta:Ramos verte ki....tehát lehet számolni,azzal is,hogy ramos DIREKT rúgta le.....mint ahogy a félidőben várhidi meg is említi....

Azért hihetetlen, hogy amikor azt hiszi az ember, hogy a sporttévében már nem tudnak nagyobb baromságokat összehordani, mindig ki tudnak találni valami még nagyobbat...olyanok mint a kretén fészbuk betyárok, akik a sületlenségeiket a nevükkel és arcukkal tolják. legalább húznának a fejükre egy harisnyát, vennének fel álnevet...

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 18., szerda 1:14

istimester írta:Elég egyértelmű, hogy a gólnál sérült meg. A mozdulatból kiindulva húzódás lehet.
Ugye nem a tavalyi meccsunket nezted ismetlesrol? :mrgreen:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 18., szerda 0:59

Istimester:
Hagyd el a fórumot.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. szeptember 18., szerda 0:56

istimester írta:Elég egyértelmű, hogy a gólnál sérült meg. A mozdulatból kiindulva húzódás lehet.
rossz meccset néztél :D :D


Remélem nem komoly a sérülés, ha megint komolyabb időt kell kihagynia akkor már elég nehezen fog vissza térni a kapuba

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 18., szerda 0:46

Ramos verte ki....tehát lehet számolni,azzal is,hogy ramos DIREKT rúgta le.....mint ahogy a félidőben várhidi meg is említi....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Zidanekrisz
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:37
Kedvenc játékosaid: Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szlovákia

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: Zidanekrisz » 2013. szeptember 18., szerda 0:40

de tényleg csak én láttam,
hogy a nagy védése után,
amikor Melo labdáját ütötte ki,
utána már húzta a száját és a
derekát fogta... már akkor volt
valami baja, aztán jött Ramos,
ami nem nagy ütés volt, de épp
elég, hogy kidöntse...
Pont fordítva történt. Először Ramossal ütközött aztán védte bravúrral Melo lövését. A földet érés pedig ratett egy lapáttal. Tehát lényegében Ramosnak köszönheti h nem volt hosszabb a visszatérése a kezdőbe.
Szóval Ramos volt a tettes ōt kell szidni. :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég