Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. február 23., szombat 10:01

BBeno írta:
Engem csak arról győzött meg Caldeton, hogy nem kompetens a feladatra, akkor meg ne szövegeljen utólag
ne menjen at megint abba hogy aki forumozo az ne merjen kritizalni semmit stb. calderon leszerepelt de attol meg ha kerdezik mondja el a velemenyet. a mindenkori ellenzek dolga is az hogy kritizaljon ez igy normalis. raadasul most calderon kb azokat mondta ki amiket en is mondok nyar ota perez megalomaniajarol.
Egy szóval nem mondtam, hogy te kritizálj, vagy ne valakit. Nekem se veled Beno, se mással nincs bajom, ezt jó ha letisztázzuk most. Sőt jó ha van eszmecsere.

Ha elolvasod újra(az elütéseket ne nézd,mobilról írok, úgy hogy lóg rajtam a gyerek

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. február 23., szombat 9:57

Mindenhez IS.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 23., szombat 9:50

BBeno írta:az a 600 milliós stadionfelújítás pont annyira lesz megtérülő mint a budapesti olimpia.
Már ehhez is értesz. :ozil:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. február 23., szombat 9:49

az a 600 milliós stadionfelújítás pont annyira lesz megtérülő mint a budapesti olimpia.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 23., szombat 9:47

Süti írta:Azt áruld már el, hogy a megtérülő befektetést a stadionba miért megalomán faszság, ahelyett, hogy nagynevű flop játékosokat veszünk abból az 5-600 millióból? (PSG is sokra vitte ebből az összegből, kijönne 2,5 bohócnejmár. :lol: )
Nézd meg hogy azok, akik olyanok akarnak lenni mint mi, a MU, a PSG, a Barca mennyit locsolt el ész nélkül, és mire mentek vele.
Ja, és nézd meg hogy náluk hogy épül a jövő csapata hozzánk képest. Nem értem miért kell úgy csinálni, mintha a stadion miatt már évek óta és még évekig középszer játékosokat vennénk, és a bajnokság 5. helyén bohóckodnánk.
De valóban 10/10 amit ez a szerencsétlen magába forrongva mond, tekintve hogy alatta aztán annyiszor kukiztuk meg Európát.
Nem is ez a lényeg, hanem, hogy eleve csúsztatás az egész. Egyébként a stadionos résszel részben egyetértek, főleg, hogy ekkora átalakításra nincs szükség szerintem sem, mert miénk a legszebb stadion egyike a világon.
De ez a Cristiano sztori is, hogy a BL megnyerését követően kért emelést, óriási hazugság, mint azt számos más ember lenyilatkozta már, nagyjából egybehangzóan, hogy mi mikor kezdődött.

Calderón kb felolvasta a blikket, a Pérez haterek, meg nyelik, mint kacsa a nokedlit :lol: Belekeveri Raúlt, meg Casillast, hogy őket is azért engedte el, mert nem az ő igazolása volt, jóságos ég :lol:
És felhozza a tucatholland Sneidjert, meg a mindig sérült Robbent, hogy mekkora hiba volt elengedni őket :lol:

Aztán a Zidane mendemonda, arról is jól értesült, a Blikk 22. oldaláról :lol:

10/10 :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. február 23., szombat 9:41

Azt áruld már el, hogy a megtérülő befektetést a stadionba miért megalomán faszság, ahelyett, hogy nagynevű flop játékosokat veszünk abból az 5-600 millióból? (PSG is sokra vitte ebből az összegből, kijönne 2,5 bohócnejmár. :lol: )
Nézd meg hogy azok, akik olyanok akarnak lenni mint mi, a MU, a PSG, a Barca mennyit locsolt el ész nélkül, és mire mentek vele.
Ja, és nézd meg hogy náluk hogy épül a jövő csapata hozzánk képest. Nem értem miért kell úgy csinálni, mintha a stadion miatt már évek óta és még évekig középszer játékosokat vennénk, és a bajnokság 5. helyén bohóckodnánk.
De valóban 10/10 amit ez a szerencsétlen magába forrongva mond, tekintve hogy alatta aztán annyiszor kukiztuk meg Európát.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 23., szombat 9:32

BBeno írta:
Engem csak arról győzött meg Caldeton, hogy nem kompetens a feladatra, akkor meg ne szövegeljen utólag
ne menjen at megint abba hogy aki forumozo az ne merjen kritizalni semmit stb. calderon leszerepelt de attol meg ha kerdezik mondja el a velemenyet. a mindenkori ellenzek dolga is az hogy kritizaljon ez igy normalis. raadasul most calderon kb azokat mondta ki amiket en is mondok nyar ota perez megalomaniajarol.
Másért nem is írhattad volna, hogy 10/10, logikus.
De vajon mi következik ebből? hmmmm :hmmm: ah, megvan, hogy a fotelből ő is pont olyan okos, mint te a monitor mögül az fm-et kattintgatva. De amikor lett volna lehetősége alkotni valamit, akkor óriási mélységekbe lökte a csapat megítélését.
Persze utána jól jött a megalomán Pérez, aki rendbevágta a keretet és elhozott négy BL-t a csapatnak :lol: De Calderón a 10/10, fotelből.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. február 23., szombat 9:31

Engem csak arról győzött meg Caldeton, hogy nem kompetens a feladatra, akkor meg ne szövegeljen utólag
ne menjen at megint abba hogy aki forumozo az ne merjen kritizalni semmit stb. calderon leszerepelt de attol meg ha kerdezik mondja el a velemenyet. a mindenkori ellenzek dolga is az hogy kritizaljon ez igy normalis. raadasul most calderon kb azokat mondta ki amiket en is mondok nyar ota perez megalomaniajarol.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 23., szombat 9:23

Steve írta:
BBeno írta:calderon nyilatkozata 10/10. :agree: miota szerencsere nem elnok azota milyen jol latja a dolgokat.
A kérdés csak az, hogy amikor elnök volt, miért csinált bohócot magából és keveredett érdekes szituációkba.

Olyan mint a politikai élet..könnyű pofázni, ha nem te vagy hatalmon, de ha te vagy akkor csinálj is valamit, mert továbbra sem rólad szól a folog hanem az országról/klubbról.

Engem csak arról győzött meg Caldeton, hogy nem kompetens a feladatra, akkor meg ne szövegeljen utólag.
10/10? :lol: :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. február 23., szombat 9:10

BBeno írta:calderon nyilatkozata 10/10. :agree: miota szerencsere nem elnok azota milyen jol latja a dolgokat.
A kérdés csak az, hogy amikor elnök volt, miért csinált bohócot magából és keveredett érdekes szituációkba.

Olyan mint a politikai élet..könnyű pofázni, ha nem te vagy hatalmon, de ha te vagy akkor csinálj is valamit, mert továbbra sem rólad szól a folog hanem az országról/klubbról.

Engem csak arról győzött meg Caldeton, hogy nem kompetens a feladatra, akkor meg ne szövegeljen utólag.

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2019. február 23., szombat 8:23

Valaki képben van hogy mi ez a büntetés a Chelseanek? Vicces hogy a PSG meg azt csinál amit akar. Meg a végén e miatt bukjuk Hazardot. UefaMadrid :hmmm:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. február 23., szombat 8:09

calderon nyilatkozata 10/10. :agree: miota szerencsere nem elnok azota milyen jol latja a dolgokat.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: SzB » 2019. február 22., péntek 9:05

Hakimi egyébként jobb védő mint Reguilón, mert jobban védekezik, és Odriozolonál is jobb, mert nála meg sokkal jobban védekezik, de alapvetően jobb lábas, és hosszú távon lehet, hogy megérné egy topbalhátvédben gondolkodni, mint amilyen Marci volt.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. február 22., péntek 8:53

Ja, az úgy mehet. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: SzB » 2019. február 22., péntek 8:53

James korlátos játékos, lassan indul, és nagyokat fordul, egyébként egy zseni, és egy Sevilla, egy Valencia, egy Frankfurt, egy Monaco boldog lehetne vele, a "második vonalban" ő lenne a király. Egy City, egy Real, egy Juve a padra tartaná. A lehető legtöbbért kell eladni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 22., péntek 8:45

Süti írta:De minek meg miért ha Mariano se kap 5 perceknél többet?
Eladjuk többért gondolom, remélem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2019. február 22., péntek 8:31

reeed_ati írta:Odriozola védekezése nekem nem tetszik, ezen a téren még rengeteget kéne fejlődnie.
Carvajalban azt szeretem, hogy keményen odabasz ott a jobboson, még ha néha formán kívül is van, de ő viszi vagy a labdát, vagy a babát, ott nem mennek át. :mrgreen:
Hakimit hova szánnánk szerintetek, ha visszajönne? :hmmm:
Van még idő bőven Odriozola hiányosságait pótolni. A fejjáték rendbehozatala lenne az elsődleges, de ott taktikában is lehet változtatni, hogy ne kapjon pl pontrúgásoknál olyan fontos védekező feladatot(a támadók kiosztására gondolok itt).

A jobbos Carvajallal és vele megvan oldva.

A bal oldalra függetlenül Marcelo szerepétől Reguilónt és Hakimit tenném oda 2020 szeptemberétől. A marokkói addig töltse ki a szerződését Dortmundba.

Kicsit más, remélem Jamest nem hozzuk vissza, ugyanúgy pórul járna mint Isco... Itt nincs helye.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. február 22., péntek 8:30

De minek meg miért ha Mariano se kap 5 perceknél többet?
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 22., péntek 8:24

Raúl de Tomas az első igazolás. Elvileg done deal.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. február 20., szerda 13:51

Őt én is jónak érzem.
Következő 2-3 évben még Dani lenne az elsőszámú, mert magsabb szint jóval, pláne ha formában van.
De a fentebb írt 2-3 év leteltével, simán átvehetné a kezdő szerepet, egy helcserével.


Amit nagyon jól kell menedzselni, az az idő megfelelő elosztása, kettőjük között.
ZIDANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 48 regisztrált és 0 vendég