Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2019. február 24., vasárnap 9:33

sebydani írta:Netflix doku készül Griezmannról, "The making of a legend" címmel.
Biztos a Fortnite karrierjéről szól. :hmmm: :mrgreen: :mrgreen:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. február 24., vasárnap 9:24

sebydani írta:Netflix doku készül Griezmannról, "The making of a legend" címmel.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: sebydani » 2019. február 24., vasárnap 8:39

Gondolom, az ő szemszögéből mutatják be Mbappe vébéjét, és hogy mekkorát ment :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. február 24., vasárnap 8:37

sebydani írta:Netflix doku készül Griezmannról, "The making of a legend" címmel.
Gondolom nem a 2016-os everol fog szolni. :mrgreen:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: sebydani » 2019. február 24., vasárnap 8:35

Netflix doku készül Griezmannról, "The making of a legend" címmel.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62621
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 23., szombat 19:38

illgner írta:Az az igazság, hogy csak találgatunk, hogy mi lesz Messi nélkül. Messivel sem tudtak évek óta mégcsak BL-elődöntőig sem eljutni. Ráadásul pénz van dögival, kis túlzással azt igazolnak, akit akarnak. Előbb-utóbb néhány ember be fog válni az újak közül is.
Sokan bevaltak de a különbséget 10.eve Messi jelenti.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. február 23., szombat 19:38

Messi nélkül olyanok lesznek, mint a segglyuk nélküli spanyol válogatott DV kiöregedése után.
Nem illik.

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: illgner » 2019. február 23., szombat 19:32

Az az igazság, hogy csak találgatunk, hogy mi lesz Messi nélkül. Messivel sem tudtak évek óta mégcsak BL-elődöntőig sem eljutni. Ráadásul pénz van dögival, kis túlzással azt igazolnak, akit akarnak. Előbb-utóbb néhány ember be fog válni az újak közül is.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. február 23., szombat 19:23

rashidm írta:Ki írta, hogy elhiszem? :lol: Azt írtam hogy vissza fognak esni, de nem úgy - ahogy írjátok - hogy majd kieső helyen lesznek. :lol: Mert már kb ott tartunk velük kapcsolatban. .
Nem. Bőven elég, ha fix 2. csapat lesznek. :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. február 23., szombat 19:20

Te most tényleg nem látod Messi mit jelent itt? :lol:
Nem illik.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8394
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2019. február 23., szombat 19:09

a messi nelkuli idoszakot nem ugy kell elkepzelni, hogy kiveszed a mostanibol.

mar teljesen mas brigad lesz, nem csak az o szemelye valtozik.
pique, vidal, rakitic es suarez sem lesz mar itt valoszinuleg akkor, alba es busquets is max epizodista szerepben, dembouz a psgben + valverde sem hiszem, hogy tobb evig huzza meg.
teljesen uj gerinc epulhet addigra.

a visszaeses torvenyszeru lenne (ahogyan a xavi-iniesta-messi megbomlasa utani is az volt) a merteke kerdeses.

a stegen-umtiti-semedo-arthur-de jong-cou tengelybol kijohetne egy arsenal vagy napoli szintu masodvonalas nagycsapat is, de ha berobban addig 1-2 fiatal (puig pl) vagy sikerul talalni 1-2 gyemantot mashol, meccsben leszunk minden fronton tovabbra is, valoban eleg random.

fokent azert, mert altalanossagban a tobbi nagy csapatnal sincs sokkal pozitivabb jovokep, sok a kifele meno, mai szinten mert klasszis.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 23., szombat 18:51

illgner írta:Az ősszel nem játszott Messi, aztán laza 5:1-re nyertek. Én nem misztifikálnám az ő személyét.
Mint ahogy cr is játszott kemény 5 vagy 10 percet amikor oda vissza vertük őket a szuperkupán. Kicsit más az,hogy a főnök szabin van vagy,hogy nincs főnök.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 23., szombat 18:50

rashidm írta:
dzsi91 írta:Érthetetlen számomra,hogy valaki elhiszi,hogy a barsza mindenkori vezetősége képes lenne az elitben (értem ez alatt top3-4) tartani a klubot messi nélkül. Minden évben akkora baromságokat csinálnak ami messi nélkül már csődbe vitte volna őket. A fizetésektől az átigazolásokon át komolytalan az egész.
Ki írta, hogy elhiszem? :lol: Azt írtam hogy vissza fognak esni, de nem úgy - ahogy írjátok - hogy majd kieső helyen lesznek. :lol: Mert már kb ott tartunk velük kapcsolatban. Először vonuljon/igazoljon el Messi. Az még alsó hangon 3-4 év. Addig imádkozhattok. Én addig az esélytelenek nyugalmával nézem a Barca elleni meccseket.

Az, hogy oktondi a vezetőség, miért gondolod azt, hogy ők a végtelenségig ott lesznek? Majd kukáznak valahonnan egy játékost, kicsit átalakul a játékuk és ugyanúgy veszélyesek lesznek. Ha nem Messi-re kell majd figyelni, majd figyelni kell másra. Lehetne több tisztelet feléjük. Még ha tőlük a játékosok nem adják meg...
A barsza mindenkori vezetőségét írtam nem 1-2 elnököt. Pique se lesz jobb vagy akárki. A Real Madrid ezen a szinten tartja fent magát már nagyon rég óta, a barsza még csak most került oda de elég tisztán látszik mennyire nem bírják. A fizetések a kidobott csilliárdok ilyen coutinhokra a botrányok,adócsalás stb...

Én a legnagyobb tisztelettel mondom,hogy nem lesznek képesek fenttartani azt amivé a dinho messi korszak tette a klubot. Sőt szerintem messi visszavonulásával sokkal több szurkolót buknak mint mi cr-el. A legtöbb barszás messibe van belebuzulva szarnak minden másra.Ezek szerintem a focival is felhyagnak ha az argentín visszavonul.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dzsi91 2019. február 23., szombat 18:53-kor.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. február 23., szombat 18:46

Legkevesbe a Real Barca meccsekbol kell kiindulni. Hosszutavon jon ki Messi hianya, nem pedig egy adott meccsre lebontva. Pont, h a sok kötelező meccs szokott nekik necces lenni, es akkor jon mindig Messi.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: illgner » 2019. február 23., szombat 18:43

Az ősszel nem játszott Messi, aztán laza 5:1-re nyertek. Én nem misztifikálnám az ő személyét.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. február 23., szombat 18:41

dzsi91 írta:Érthetetlen számomra,hogy valaki elhiszi,hogy a barsza mindenkori vezetősége képes lenne az elitben (értem ez alatt top3-4) tartani a klubot messi nélkül. Minden évben akkora baromságokat csinálnak ami messi nélkül már csődbe vitte volna őket. A fizetésektől az átigazolásokon át komolytalan az egész.
Ki írta, hogy elhiszem? :lol: Azt írtam hogy vissza fognak esni, de nem úgy - ahogy írjátok - hogy majd kieső helyen lesznek. :lol: Mert már kb ott tartunk velük kapcsolatban. Először vonuljon/igazoljon el Messi. Az még alsó hangon 3-4 év. Addig imádkozhattok. Én addig az esélytelenek nyugalmával nézem a Barca elleni meccseket.

Az, hogy oktondi a vezetőség, miért gondolod azt, hogy ők a végtelenségig ott lesznek? Majd kukáznak valahonnan egy játékost, kicsit átalakul a játékuk és ugyanúgy veszélyesek lesznek. Ha nem Messi-re kell majd figyelni, majd figyelni kell másra. Lehetne több tisztelet feléjük. Még ha tőlük a játékosok nem adják meg...

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 23., szombat 18:36

Mivel legjobb esetben 9 pont előnnyel érkezik a barsza a bajnokira, így úgy gondolom a bajnoki clasico kevésbé fontos a masik 2 meccshez képest.

Persze nyerjük meg mindhármat, de ésszel kell csinálni mert az ajax ráfog pihenni nagyon nálunk meg nem lesz Ramos. Kupából kikell ejteni őket meg az ajaxot és elégedett leszek.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. február 23., szombat 18:20

én biztos vagyok benne hogy összeseik a csapat. csak jönne már el az az év.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 23., szombat 18:20

rashidm írta:
V. Mester 77 írta:Dühítő. Persze. Engem is felbasz. De leo nélkül meg fognak zuhanni.
Elképesztően.
Jó látni, hogy sokan ebben hisznek. Szerintem nem fognak úgy megzuhanni mint azt sokan gondolják/szeretnék. Másrészről meg, ha meg is zuhannak, mi ugyanúgy teleszart gatyával fogunk kimenni ellenük. :lol: :lol: Hányszor volt már az, hogy simán ki tudtuk volna őket tömni, erre elszórakoztuk a helyzeteket, aztán vagy x lett vagy szoros győzelem...
Érthetetlen számomra,hogy valaki elhiszi,hogy a barsza mindenkori vezetősége képes lenne az elitben (értem ez alatt top3-4) tartani a klubot messi nélkül. Minden évben akkora baromságokat csinálnak ami messi nélkül már csődbe vitte volna őket. A fizetésektől az átigazolásokon át komolytalan az egész.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dzsi91 2019. február 23., szombat 18:20-kor.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. február 23., szombat 18:14

V. Mester 77 írta:Dühítő. Persze. Engem is felbasz. De leo nélkül meg fognak zuhanni.
Elképesztően.
Jó látni, hogy sokan ebben hisznek. Szerintem nem fognak úgy megzuhanni mint azt sokan gondolják/szeretnék. Másrészről meg, ha meg is zuhannak, mi ugyanúgy teleszart gatyával fogunk kimenni ellenük. :lol: :lol: Hányszor volt már az, hogy simán ki tudtuk volna őket tömni, erre elszórakoztuk a helyzeteket, aztán vagy x lett vagy szoros győzelem...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 92 regisztrált és 0 vendég