OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 16., szerda 0:05

kelemen.istvan írta:Szóval..január 6-án focizás közben bokaszalag szakadást szenvedtem el..szépen felépültem,stb..a tegnapi edzésen pedig ugyanarra a lábamra külső talpéllel érkeztem és így kifordult a bokám, akkor éles fájdalmat éreztem egy-két percig,azóta kicsi tompa fájdalmat érzek. Valakinek ötlet,hogy hogy kezeljem ki,hogy vasárnap már tudjak egészségesen játszani? Több helyről hallottam,hogy a felpolcolás nem segít ilyenkor,sőt..stbstb.. Ötletek? :salute:

Egy komolyabb vizsgálat hogy mi történt veled.

Ha bekékült,vagy a talpad felé lilult...akkor szakadt. Ha csak duzzadt,bármekkorára is,de sehol sem kék,lila.....akkor megúsztad húzódással.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. október 15., kedd 15:17

pheco írta: Emailre válaszol elég hamar, azzal jobban jársz szerintem. Pont tegnap vettem át a Ramos mezem tőle B-)
Kösz a választ, akkor írok ímélt.Én Pepe mezen gondolkodok erősen :mrgreen: (komolyan)
Meg azt olvastam,hogy más csapat mezt is lehet,és akkor lehet hogy pár barátomat is érdekelné.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. október 15., kedd 13:57

Marci77 írta:Mezzel kapcsolatban írtam püt csütörtökön Csabinak és még nem írt vissza.Napokban távol van/volt vagy csak nem vehette észre? :D Vagy inkáb emailbe írjak? :)
Emailre válaszol elég hamar, azzal jobban jársz szerintem. Pont tegnap vettem át a Ramos mezem tőle B-)

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. október 15., kedd 13:48

Mezzel kapcsolatban írtam püt csütörtökön Csabinak és még nem írt vissza.Napokban távol van/volt vagy csak nem vehette észre? :D Vagy inkáb emailbe írjak? :)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. október 15., kedd 10:45

Látom shutter még mindig nem érted miért lettél pihire küldve. Egyszer majd felnősz és talán fel tudod fogni. De ha neked jó abban a tudatban élni, hogy egy köcsög vagyok, hát legyen. :)
Majd, ha újra aktív lehetsz itt, írj bátran pü-t és elmagyarázom, ha addigra sem sikerül megértened.

Ja, és nem gond, hogy írtál róla, mielőtt ezt is félreérted. Nem zavar, csak nem szeretem amikor a tények el vannak ferdítve, bár tudom, hogy a közönség vevő rá. Ezért írom, hogy szívesen segítek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sentry » 2013. október 15., kedd 7:25

Lordgabi!

Nincs beállítva ( tök véletlen :mrgreen: ) a születésnapom, de ma ünneplem!
Tényleg! :)

Köszi előre is! :agree:

Avatar
Cris7
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 21:59
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Mario Götze, Marco Reus
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Cris7 » 2013. október 10., csütörtök 17:00

valaki itt fizetett mar ebayen otp junior kartyaval ? mert olvastam rengeteg helyen hogy csomo embernek sikerult osszekotnie a paypal-jat a junior kartyaval, nekem viszont kidob egy ilyet:

The bank that issued your card didn't approve this transaction. Please contact the card issuer.s customer service department if you have any questions. Or you can add a different card now to continue.

a csekely angol tudasommal arra jottem ra hogy en ezt valamiert megse tudom megtenni..
'háborúk mindig is voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.'

Veni, Vidi, Vici.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. október 10., csütörtök 8:34

Szóval..január 6-án focizás közben bokaszalag szakadást szenvedtem el..szépen felépültem,stb..a tegnapi edzésen pedig ugyanarra a lábamra külső talpéllel érkeztem és így kifordult a bokám, akkor éles fájdalmat éreztem egy-két percig,azóta kicsi tompa fájdalmat érzek. Valakinek ötlet,hogy hogy kezeljem ki,hogy vasárnap már tudjak egészségesen játszani? Több helyről hallottam,hogy a felpolcolás nem segít ilyenkor,sőt..stbstb.. Ötletek? :salute:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

jansky
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. május 1., szerda 19:40
Kedvenc játékosaid: Ramos, Ronaldo, CR, Kroos

Re: OFF

HozzászólásSzerző: jansky » 2013. október 10., csütörtök 8:01

Nem engedi szerkeszteni.
A hozzászólások rendezése megoldódott, de "Az 5 legújabb hozzászólás témája" bejelentkezés után még mindig hiányzik.

jansky
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. május 1., szerda 19:40
Kedvenc játékosaid: Ramos, Ronaldo, CR, Kroos

Re: OFF

HozzászólásSzerző: jansky » 2013. október 10., csütörtök 7:54

Valaki segítene?
Miért változik meg teljesen a forum, ha bejelentkezek ?
Időrendben fordítva listázza a hozzászólásokat, forum főoldalon eltűnnek azok a témák, melyekhez legutóbb szóltak hozzá. Hogy lehetne olyanná tenni bejelentkezve, mint bejelentkezés nélkül ?

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. október 9., szerda 16:40

miVida írta:http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... tt-2286415

ezt háromszor leírni... ha helyesen van nyelvtanilag, akkor megint tanultam valamit, de elég furán hangzik a cím meg az első mondat... nem fellebez :kivagyhe:
azota javithattak, mert mar 2 "b"-vel irtak: fellebbez

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. október 9., szerda 16:27

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... tt-2286415

ezt háromszor leírni... ha helyesen van nyelvtanilag, akkor megint tanultam valamit, de elég furán hangzik a cím meg az első mondat... nem fellebez :kivagyhe:
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. október 9., szerda 0:39

dodi írta:
h3x0r írta:A legjobb kartya jatek pedig szamomra a Vist. Nem tudnam osszeszamolni hany ezer oran keresztul jatszottam osszesen...
semmit nem találok erről.
A Rikiki egyik valtozata.

Roviden a jatek lenyege, hogy minden korben kapsz lapokat es el kell talald, hogy abbol hany utest fogsz elvinni.

A lapok szama koronkent valtozik: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, majd annyi 8-as ahany jatekos van, es ismet 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1 lapot kap mindenki.
Osszesen a jatekosok szama szor 8 lap van a pakliban (5 jatekos eseteben 40, tehat az Asztol egeszen az 5-osig)
Amikor nincs kiosztva az osszes lap, tehat a 8-as korokon kivul, van adu is.
A elso es utolso korben mindenki 1 lapot kap, amit a homlokunkra kell tegyuk ugy hogy elotte nem neztuk meg, tehat mindenki mas lapjat ismered, kiveve a sajatodat es ugy kell megmondd, hogy azt a kort elviszed-e vagy sem.
Minden kor vegen kapsz pontot azert ha elvittel annyi utest amennyit az elejen mondtal. Nyilan minel tobbet mondtal, annal tobb pontot kapsz, viszont minel tobbet rontottal, annal tobb a minusz pont. A jatek vegen akinek a legtobb pontja van, az nyer.

Az egyik baratom szulei mutattak nekunk. Persze ok meg papiron szamoltak a pontozast, mi excelt hasznalunk, de mar tervbe van kicsit komolyabb program megirasa is.

Avatar
dodi
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:39

Re: OFF

HozzászólásSzerző: dodi » 2013. október 9., szerda 0:12

h3x0r írta:A legjobb kartya jatek pedig szamomra a Vist. Nem tudnam osszeszamolni hany ezer oran keresztul jatszottam osszesen...
semmit nem találok erről.
tick. tick. tick.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. október 8., kedd 23:16

Én abban az időben elég sokat toltam, amikor ketten szerveztük a pókerbajnokságot (Galacticos + emlékszem, hogy egy pókeres fórum is tervben volt, regisztráltam, letesztelted az admin jogot, kitiltás, feloldás :mrgreen: ), egy nap alatt sikerült több százezer játékpénzt összegyűjteni Pokerstarson, toltam aprópénzes versenyeket is, 30 centből 7 dollár jött össze egyszer (turbó versenyek először, utána lassabb lefolyású dolgok, úgy jött össze), aztán elküldtem egy haveromnak = beváltottam készpénzre, és ebben az időszakban abbamaradt valahogy. Tehát másfél-két éves kihagyás van...

A kérdéshez visszatérve: nagyon ritkán römi, 66, durák apuval, régebben póker a srácokkal + ugyanezek a kártyajátékok, csak amint nyerek, és van beugró a helyemre, akkor inkább kiszállok, könnyen felhúztam magamat kisebb koromban. :D
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. október 8., kedd 23:15

JustoVillar írta:A legjobb társas a világon az a Bang!. Éjszakákat szoktunk átkockulni vele :mrgreen:
Mi is sokszor elkezdjuk jatszani este 7-8 fele, majd egyszer csak azon kapjuk magunkat, hogy mar vilagos van :D
A legjobb kartya jatek pedig szamomra a Vist. Nem tudnam osszeszamolni hany ezer oran keresztul jatszottam osszesen...

Avatar
JustoVillar
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:23
Kedvenc játékosaid: Casillas, Justo Villar, Bueno
Kedvenc csapatod: Haladás, Packers, Celtics, Saxo-Tinkoff
Tartózkodási hely: Holy King

Re: OFF

HozzászólásSzerző: JustoVillar » 2013. október 8., kedd 22:55

A legjobb társas a világon az a Bang!. Éjszakákat szoktunk átkockulni vele :mrgreen:
Köszönöm Istenem, hogy nem vagyok fradista.

Egy élet, egy szerelem, egy vallás Haladás

Öpike

Avatar
portillo
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: portillo » 2013. október 8., kedd 21:57

Pipita írta:Ha már úgyis témába vág:

A Balaton Rt. nevű társasjátékot ki vágja?
Btw. a múltkor a Széna Térnél egy ilyen társasjátékot láttam kirakva az egyik kocsmában. :lol:
Szégyen a kukás, de hasznos.

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: OFF

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. október 8., kedd 21:40

én is benne lennék egy kis mókába. :)
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
fringsquad
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 19:10
Kedvenc játékosaid: cé, marci, jesé, modric
Kedvenc csapatod: rm

Re: OFF

HozzászólásSzerző: fringsquad » 2013. október 8., kedd 21:38

nekem se számít, h min toljuk. :) ezt próbáltuk ki, a másikat még hallani se hallottam szóval ha kerül vki aki létrehoz szobát meg hasonló dolgok akkor azon is mehet :)
carvajal.bale.vidal.jesé


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 58 regisztrált és 0 vendég