OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
dodi
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:39

Re: OFF

HozzászólásSzerző: dodi » 2014. április 14., hétfő 11:28

R.M.C.F írta:halo, szükségem volna egy kis segitségre.

HP G70-em van.....és korábban a régi windows alatt is már szo*patott,azzal hogy ha irok,a kurzor ugrál össze vissza néha,marha idegesitő,ha irsz,majd ha nem nézel állandóan oda,lehet a korábban már megirt egy sorral feljebb sorba ir bele.
Akkor valaki innen,egy zseni,egy ősbasices,egy pctalizmán,javasolta hogy a touchpadot frissitsem....na,hogy hogyan csináltam,azt nem tudom,de összejött,és a probléma megszűnt.
Most egy ideje újra új win7 van,és megint megrágja az életemem.....tönkretesz,idegileg kicsinál,agyilag lenulláz.......

Valaki....aki érti,segitsen,mert fogom,kihúzom a konnektorból,majd kivágom az utcára ezt a *******.
Synaptics drivert leszeded, telepíted, és frissítve is van. :)

LINK

(legalábbis remélem, h ez van, mert hp oldalán nincs a gépről semmi.)
tick. tick. tick.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 13., vasárnap 8:45

ferni írta:jól van bocsi, nem is gondoltam erre, mert eddig max topiklezárás volt, de elég hatékonyan működött, jó lesz ez :)



RMCF... te meg "lődd már le magad", így az elmúlt 4 órában, 20:20tól sikerült egy 70 feletti kommentszámot összeírogatnod és még ki tudja hol a vége.... :lol:

3 és fél percenként írsz 1 kommentet átlagban :lol:
Ferni, nyugodjal mar le.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. április 13., vasárnap 1:57

Tegnap, 12:54-kor írt először hozzászólást, legutóbb pedig 40 perce, az összesen 78 hozzászólás. :Đ

Van egy esélyes tippem a mai meglepetésre, de megtartom magamnak, remélem eltalálom. :mrgreen:
Isten éltesse a Madridomot! :iszunk:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8466
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. április 13., vasárnap 1:43

R.M.C.F írta: Ne haragudj ha ezzel kellemetlen helyzetbe hoztalak. Majd legközelebb is szólj,ha 20.20tól indulok,amit jegyezz,és ha sok lesz,akkor mindenképpen böfögj.

Tehát akkor 4.2 percenként irtam. Ez elég durva. Jó hogy szólsz. És ki is számoltad, mennyire beteg.
már annyit írtál, de mindenhova, hogy meg kellett számolnom, ami kb 1 percbe telt...
profil, hozzászólások, 1 oldal 20 komment és a 4 oldalnál volt vége 20:20kor, onnantól kezdtél el írni, nagyon bonyolult volt tényleg...
a 240/70 meg aztán tényleg borzasztó megerőltető volt.... :lol:

most nem kell ezt sértésnek venni, de amit te alkottál annak utána kellett járni és rászántam kb 1 max 2 percet, bocsáss meg, ha ez zavart, de nem feltétlenül bántó szándékkal írtam, nem kell túlreagálni... az idézőjelet se véletlen tettem oda, de egyszerűen olyan szinten ontottad magadból a főleg 1-2 soros kommenteket bakker, hogy azt elmondani nem lehet és biza kíváncsi voltam mennyi lett a mai termés, úgy tűnik hiba volt megosztani ezt a néppel. :Đ

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. április 13., vasárnap 1:11

RMCF... te meg "lődd már le magad", így az elmúlt 4 órában, 20:20tól sikerült egy 70 feletti kommentszámot összeírogatnod és még ki tudja hol a vége.... :lol:

3 és fél percenként írsz 1 kommentet átlagban :lol:[/quote]

Ne haragudj ha ezzel kellemetlen helyzetbe hoztalak. Majd legközelebb is szólj,ha 20.20tól indulok,amit jegyezz,és ha sok lesz,akkor mindenképpen böfögj.

Tehát akkor 4.2 percenként irtam. Ez elég durva. Jó hogy szólsz. És ki is számoltad, mennyire beteg.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2014. április 13., vasárnap 0:41

soadroli írta:És az miért van, ha telefonon rámegyek az egyik topikra, akkor néha bedob az 5. oldalra, vagy a 23-ra...?
Vannak, akiknél az adott topikra kattintva a nem a legfrissebb hozzászóláshoz ugrik, hanem a legelső általad olvasatlan hsz-hez. Előfordult már itt néhány fórumozóval, hogy így irányított át, de például én még egyszer sem tapasztaltam. Ha olvastad a topikot előtte és ezt az okot kizárhatjuk, akkor no idea.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: OFF

HozzászólásSzerző: soadroli » 2014. április 13., vasárnap 0:37

És az miért van, ha telefonon rámegyek az egyik topikra, akkor néha bedob az 5. oldalra, vagy a 23-ra...?
Kép

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8466
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. április 13., vasárnap 0:24

jól van bocsi, nem is gondoltam erre, mert eddig max topiklezárás volt, de elég hatékonyan működött, jó lesz ez :)



RMCF... te meg "lődd már le magad", így az elmúlt 4 órában, 20:20tól sikerült egy 70 feletti kommentszámot összeírogatnod és még ki tudja hol a vége.... :lol:

3 és fél percenként írsz 1 kommentet átlagban :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 12., szombat 23:14

ferni írta:nagyon örülök, hogy 1 éves lett az oldal meg imádom, meg minden egyéb és még 100 ilyet, de azért az kicsit erős volt, hogy kb 2 percig bármire kattintottam a szülinapos cikk jött be, vagy frissítettem az oldalt és átdobott arra a hírre :mrgreen:

szerencsére már megoldódott :p

mégse, az Elküld gombbal mentem a hírre át :lol:
http://madridom.hu/blog/2014/04/12/egy-evesek-lettunk/
Nem kell rögtön aggódni, tessék kérdezni!

Ez azért van, mert egy gólnál egy rakat ember egyszerre akarja beírni azt, amit amúgy is lát mindenki. Ez kiakasztja a szervert, és hosszabb kiesést okoz. Most teszteljük a rendszert, a jövőben csak nagyobb horderejű meccseken lesz inkább használva, amikor 50-100 ember fórumozik egyszerre. És ráadásul ugyanazt akarja írni.

Majd lesz róla egy közlemény is.

Peace
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8466
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. április 12., szombat 23:12

nagyon örülök, hogy 1 éves lett az oldal meg imádom, meg minden egyéb és boldog szülinapot és még 100 ilyet, de azért az kicsit erős volt, hogy kb 2 percig bármire kattintottam a szülinapos cikk jött be, vagy frissítettem az oldalt és átdobott arra a hírre :mrgreen:

szerencsére már megoldódott :p

mégse, az Elküld gombbal mentem a hírre át :lol:
http://madridom.hu/blog/2014/04/12/egy-evesek-lettunk/

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. április 12., szombat 21:03

halo, szükségem volna egy kis segitségre.

HP G70-em van.....és korábban a régi windows alatt is már szo*patott,azzal hogy ha irok,a kurzor ugrál össze vissza néha,marha idegesitő,ha irsz,majd ha nem nézel állandóan oda,lehet a korábban már megirt egy sorral feljebb sorba ir bele.
Akkor valaki innen,egy zseni,egy ősbasices,egy pctalizmán,javasolta hogy a touchpadot frissitsem....na,hogy hogyan csináltam,azt nem tudom,de összejött,és a probléma megszűnt.
Most egy ideje újra új win7 van,és megint megrágja az életemem.....tönkretesz,idegileg kicsinál,agyilag lenulláz.......

Valaki....aki érti,segitsen,mert fogom,kihúzom a konnektorból,majd kivágom az utcára ezt a *******.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. április 12., szombat 0:10

100 év után bejelentkeztem myvipre, 20 perce sírok a röhögéstől :mrgreen: Nagyon vicces dolgokat lehet találni, pl a bemutatkozásom:

Nincs Atleticos mezem, nem vagyok Barcás és nem hordok Valencia mezt.
A világ egyik legszebb és legjobb csapatának szurkolok, és rajtam kívül még több millióan értik, hogy mire gondolok amikor azt mondom: Hala Madrid.
A hírnevünk megelőz bennünket és nem örülök mikor összekeverik a Realt az Atleticoval.
Büszkén gondolok Raúlra, Real Madrid szívére, Alfredo Di Stéfanora és Casillasra.
Szeretem az esti meccseket, a Santiago Bernebéut, a habfehér mezt és a címerünket.
Itt élek Spanyolország szívében, a fociban mi vagyunk a császárok, és igenis nálunk vannak a világ legjobb játékosai.
Real Madrid, én így szeretlek!
:mrgreen:

"igenis nálunk vannak a világ legjobb játékosai" - azért ilyet kijelenteni a Gagos, Drenthes időkben elég meredek :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 11., péntek 22:10

poronty írta:
Mi a bajod velem?
Veled nincs semmi bajom, de van itt olyan, aki a hat szavas mondataiba is tud két helyesírási hibát véteni. És ilyen ember írogat napi 50-szer. Egyébként még egy kérdésem lenne...L.Miki nevű fórumozóval nem lehetne interjú? Azt hiszem nála szokott megtörni a "jégcsap".
Amint kész az első interjú, és van értelme, Misztik biztos kiír majd egy új szavazást.

Az első felével sajnos sok mindent nem tudunk kezdeni. Törölgetünk, figyelmeztetéseket osztunk, néha használ, néha nem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: poronty » 2014. április 11., péntek 22:08

Mi a bajod velem?
Veled nincs semmi bajom, de van itt olyan, aki a hat szavas mondataiba is tud két helyesírási hibát véteni. És ilyen ember írogat napi 50-szer. Egyébként még egy kérdésem lenne...L.Miki nevű fórumozóval nem lehetne interjú? Azt hiszem nála szokott megtörni a "jégcsap".
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 11., péntek 21:59

poronty írta:Estét!

Olyan kérdésem volna, hogy amennyiben egy felhasználó napi 50 hozzászólást produkál totál feleslegesen, ráadásul az összes 1-2 mondatos, akkor annak valami figyelmeztetést nem lehetne adni, hogy kevesebbet írjon vagy, ha már annyira unatkozik akkor legalább érdemben szóljon hozzá a témákhoz? És itt nem rájzenre gondolok elsősorban . Köszi előre is a válaszokat.
Mi a bajod velem? :'(
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: poronty » 2014. április 11., péntek 21:42

Estét!

Olyan kérdésem volna, hogy amennyiben egy felhasználó napi 50 hozzászólást produkál totál feleslegesen, ráadásul az összes 1-2 mondatos, akkor annak valami figyelmeztetést nem lehetne adni, hogy kevesebbet írjon vagy, ha már annyira unatkozik akkor legalább érdemben szóljon hozzá a témákhoz? És itt nem rájzenre gondolok elsősorban . Köszi előre is a válaszokat.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. április 11., péntek 19:38

Pesten [1118] az ELTE kolijánál van ingyenes parkoló?
(Dayka Gábor utcában lévő kolinál)
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: OFF

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. április 11., péntek 15:40

Hát, részegen jobbat tudnék kapásból szavalni :mrgreen:
"And my heart will leave you never."

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. április 11., péntek 14:09

Sziasztok!
Még soha nem csöveltem lájkokért, de most eljött az idő úgy érzem. :mrgreen:
Az egyetemi szakkal összehoztunk egy húsvéti verset, és a legtöbb lákot kapó alkotás értékes nyereményt nyerhet.
Kérnék szépen egy lájkot az OLDALRA(amit majd április 21 után leeht dislikeolni, mert addig tart a verseny)

És egy lájkot magára az ALKOTÁSRA

Nagyon sokat segítenétek, előre is köszönöm mindenkinek aki rászán egy kis időt erre! :)
Love football, hate antifa.

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2014. április 10., csütörtök 21:50

Norbey írta:Sziasztok! véleményekre lennék kíváncsi egy kis "térdproblémával" kapcsolatban. Használ valaki közületek térdgépet foci vagy aktív sportolás közben? Ha igen, akkor tényleg annyira jó és erős tartást biztosít mint mondják/írják? Már unom a fáslis és egyéb megoldásokat, ezért jobb lenne venni egy komolyan "cuccot" a térdemre, mivel sajnos elvitték a barmok, és azóta muszáj stabilitást adni neki. Esetleg valakinek valami tipp, hogy valóban megéri-e ez a térdgép, vagy esetleg más térdszorítós megoldásokkal próbálkozzam! A válaszokat előre is megköszönném! Hala Madrid Kedves Sporttársak! :-)
Szerintem azt az 5-6 ezret bőven megéri, ad is stabilitást (már csak a tudatalattiban is sokat számít). Ha térdsérülésed volt, akkor ennyit megérdemel az a láb. Nem tudom milyen sérülésed volt, de nagyon ajánlom a kemény és rendszeres bicajozást, vagy akár a konditerem minden láberősítő gépét.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 96 regisztrált és 0 vendég