OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. november 2., szombat 16:25

pheco írta:Amúgy nagyon sok unalmas sport van(számomra legalábbis). Tesóm imádja a Snookert, én max 3 percig bírom. F1 ugyanez, képtelen lennék végignézni egy futamot. Ha nem labdajáték, akkor talán a K1 és a box ami még le tud kötni.
A snookert én is szeretem, az F1-et már rég nem követem olyan szinten, mint korábban, boxot, K1-et ki nem állhatom, a dartsot, kerékpárversenyeket, hasonlókat meg csak unom.

Viszont a síugrást imádom. :D

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. november 2., szombat 16:24

pheco írta:Tesóm imádja a Snookert
mikor volt pénzem beten és fogadtam rá, akkor azt is megszerettem.
az is jó játék. persze így tét nélkül nem venném rá magam, hogy elindítsak egy snooker streamet. :D

viszont a box meg egyáltalán nem érdekel. :D

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. november 2., szombat 16:21

mocsok írta:pedig a darts is hatalmas királyság.

szááááááááááznyolcvaaaaaan.
tüttürürütürürürüütürürüü. imádom. :mrgreen:
Csak emiatt éri meg belenézni :mrgreen:
Amúgy nagyon sok unalmas sport van(számomra legalábbis). Tesóm imádja a Snookert, én max 3 percig bírom. F1 ugyanez, képtelen lennék végignézni egy futamot. Ha nem labdajáték, akkor talán a K1 és a box ami még le tud kötni.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. november 2., szombat 16:17

pedig a darts is hatalmas királyság.

szááááááááááznyolcvaaaaaan.
tüttürürütürürürüütürürüü. imádom. :mrgreen:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8517
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. november 2., szombat 16:15

a kerékpárversennyel engem is ki lehetne kergetni a világból, még a teniszt is unom sokszor a sok üresjárat miatt, holott általában tömény izgalom, mikor megy a labdamenet, és rengeteg meccsen vannak drámák.

az ilyenek, hogy tour, golf, darts, hosszútávfutás, kocogás, stb. sosem kötöttek le pár percnél tovább.
a labdajátékok közül talán a vízilabda ilyen, néha belenézek, de ez a rohadt sok sípolgatás a faultok miatt hamar elveszi a kedvem.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. november 2., szombat 15:18

mocsok írta:
Galacticos írta:mocsok:
Nem vettél fel álarcot, ezért a gonosz szellemek átvittek a pusztulat kapuján! Büntetésed 23 perc seed idő mindenre!
ciki. nekem meg pontok helyett mindig a hnr-s torrenteket törli.. :-( :D
Nekem is.. pedig Elite vagyok es a hnr-s torrentek szama vegtelen. Mondjuk a pontokkal se kezdek semmit..

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. november 2., szombat 15:14

Galacticos írta:mocsok:
Nem vettél fel álarcot, ezért a gonosz szellemek átvittek a pusztulat kapuján! Büntetésed 23 perc seed idő mindenre!
ciki. nekem meg pontok helyett mindig a hnr-s torrenteket törli.. :-( :D

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. november 2., szombat 15:11

Galacticos írta:
h3x0r írta:Tour de France is szokott menni a hatterben
na itt álljunk meg.
az miért?
mi benne a jó?
oké aláírom, hatalmas teljesítmény egész nap tekerni ráadásul versenyben, sokszor fel hegyekre. de mint néző miért jó? jók az előzések? vagy mi tetszik benne?
halál unalmas szerintem. mintha horgászversenyt közvetítenének. mondjuk abból a szempontból érdekes lehet ohgy a kommentátor 5-6 órán keresztül miről beszél?
En se azt csinalom, hogy nezem orakon keresztul es semmi mast nem csinalok, de oda is irtam, hogy hatterben megy. A kommentatorokkal nincs semmi gondom, a mezony nagyon vagany tajakon utazik, a kozvetitok el is mondjak, hogy pontosan hol jarunk, 1-1 varrol valami erdekes tortenetet is mondanak vagy a szurkolok is szoktak vagany elo kepeket csinalni. Etapokon belul is osztanak pontokat (pl aki leghamarabb er fel egy hegyre), erdekes ahogy 3-4-en versenyeznek egymassal. Vagy amikor paran a futam elejen ellognak a mezonytol - ok a szokevenyek - akkor lehet izgulni, hogy a mezony utoleri-e oket. Nyilvan ez nem olyan, hogy leulok a TV ele es nezem, hanem jatszok es amikor erdekesebb, akkor oda figyelek.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. november 2., szombat 15:07

Minden Real meccset nézek, általában a nyári felkészülési meccsekre is felkelek hajnali 4-kor, vagy le se fekszem addig. A Barcát én is csak úgy nézem, ha érzem az ellenfélben azt, hogy meg tudja szorongatni őket, vagy ha eredmények.comon látom, hogy égnek. Bundesligából a Dortmund meccseket elég sűrűn megnézem, főleg ha értelmes csapattal játszanak. Sajna nincs Digim és nem szeretek streamen szenvedni, szóval így a PL nagy része kimarad, de amúgy ott a Chelsea, Manu, City, Arsenal meccseket megnézném, 1-1 rangadót így is megnézek. Seria A évi 2 meccs kb, csak az eredményeket nézem a tipszmiksz miatt, francia ugyanez. A VB meg EB az meg szinte olyan, mintha 2-3 hétig folyamatosan Real meccs menne, szinte bármilyen meccset végig tudok nézni, főleg ha csinálok egy jó szorzatot tipszmikszen :mrgreen: A BL ugyanez, amit adnak általában megnézem, vagy ha van jó meccs, akkor stream(pl legutóbb tv-n ment a Milan-Barca, streamen meg az Arsenal-Dortmund) A többi sportot annyira nem követem, NBA-láz néha rámtör, akkor megnézek 1-2 meccset, de el is múlik. Olimpiákat szoktam követni, ott vízilabda, kézilabda, atlétika, úszás.. de egyébként nem nézem ezeket.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. november 2., szombat 15:06

mocsok írta:
Galacticos írta:győzzetek meg.
nem kell meggyőzni.
csak fogadj a tourra. :D
oké.
de mi alapján?
mert ott csak a felkészülés dönt nem? kibírja jobban fizikailag, nem az a sport -szerintem- ahol fejben dőlne el bármi is. akaraterő, kitartás és fizikai állóképesség, persze az sem árt ha anélkül is tudsz biciklizni hogy valaki botot akaszt a biciklid hátuljára hogy ne veszítsd el az egyensúlyod.

mocsok:
Nem vettél fel álarcot, ezért a gonosz szellemek átvittek a pusztulat kapuján! Büntetésed 23 perc seed idő mindenre!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Galacticos 2013. november 2., szombat 15:07-kor.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. november 2., szombat 15:04

Galacticos írta:győzzetek meg.
nem kell meggyőzni.
csak fogadj a tourra. :D

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. november 2., szombat 15:02

cart írta:Ha egy percet nem bírsz megnézni belőle, akkor honnan tudod, hogy szar?
jó nyilván láttam már belőle perceket.
meg a nyáron éjjel sokszor néztem régen a newst az eurosporton és ott elég sűrűn nyomatják a tourt.
de azért mondom gyerünk, győzzetek meg. :)
Remy írta:Előbb nézném a plafont, mint a teniszt.
mondjuk én mielőtt elkezdtem fogadni mindennel így voltam kb a focin kívül.
régen foci meg f1, f1 mostmár szinte abszolút kilőve úgy elbaszták az egészet. aztán nem volt foci jött az nba néztem, fogadtam rá, másnap megint, aztán megint. most meg már el se tudom képzelni hogy ne nézzem. tenisz ugyanez, bár ott ha nem tudok fogadni 2-3 hónapig -igen, mert elbukom előtte. :mrgreen: - akkor nem követem annyira csak a legnagyobb összecsapásokat.
de ha fogadsz akkor még a rúdugrás is tud izgalmas lenni.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. november 2., szombat 15:01

Galacticos írta:na azért ne hasonlítsuk össze a kettőt. a tenisz -szerintem- tud baromi látványos lenni, olyanokat elérnek benne hogy sírsz. azért amikor valaki szervál 220szal és visszaadják.
azért ez.. ezt nézd meg remy. két perc. és mond hogy ez nem látványos.
tudom. teniszt is néztem egy időben.
de engem alapból érdekelt, azért tudott lekötni.

de az se egy izgalmas sport, ha nem tudod értékelni a játék szépségeit. :D



remy: ja, meg van nyitva folyamatosan és sokszor odakattintok hátha felugrott valami. :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. november 2., szombat 14:59

Galacticos írta: nem.
haxballozunk és mocsok ha ziccerben van, ha utolsó ember, inkább a tökökre kattintgat.
Remy írta: azért ez.. ezt nézd meg remy. két perc. és mond hogy ez nem látványos. :)
:lol: L4D2-ben is mindent csinált, csak azt nem, amit kellett volna :mrgreen: :lol:

nyilván szép meg minden, de ahhoz képest, hogy 5 évig teniszeztem, annyira nem tud lekötni, hogy az hihetetlen. Előbb nézném a plafont, mint a teniszt.
cart írta:Ha egy percet nem bírsz megnézni belőle, akkor honnan tudod, hogy szar?
én néztem belőle 1 percet, sőt 2-t is, mégis szar :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

cart
Hozzászólások: 2647
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: OFF

HozzászólásSzerző: cart » 2013. november 2., szombat 14:58

Ha egy percet nem bírsz megnézni belőle, akkor honnan tudod, hogy szar? Max nem érdekel, engem se a tenisz, a kosárlabda, a sífutás meg másik ezer sportág.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. november 2., szombat 14:55

Remy írta:Tehát abból áll a napod, hogy megnyitod az oldalt és várod, hogy felbukkanjon 1-1 figura?
nem.
haxballozunk és mocsok ha ziccerben van, ha utolsó ember, inkább a tökökre kattintgat.
Remy írta:Én a tenisszel is úgy vagyok, mint a Tourral. Nézni utálom, pedig teniszeztem.
na azért ne hasonlítsuk össze a kettőt. a tenisz -szerintem- tud baromi látványos lenni, olyanokat elérnek benne hogy sírsz. azért amikor valaki szervál 220szal és visszaadják.
azért ez.. ezt nézd meg remy. két perc. és mond hogy ez nem látványos. :)

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. november 2., szombat 14:55

Galacticos írta:statisztikázik egész nap?
:lol: :lol:

dehogyis. beszélnek ezek mindenről.
egyébként egy forma1 vagy egy tenisz sem izgalmasabb. csak ha érdekel a sport.
de akit nem érdekel az bealszik rajtuk.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. november 2., szombat 14:51

mocsok írta:

mellesleg játszik valaki ncore-on spooky dayz-en?
Típus Összesen
Pozitív figurák száma: 32
Negatív figurák száma: 10
Összesen: 42

:D
Tehát abból áll a napod, hogy megnyitod az oldalt és várod, hogy felbukkanjon 1-1 figura? :mrgreen:

statisztikázik egész nap? egy percet nem vagyok hajlandó belőle megnézni, meglátom hogy az megy és inkább tovább kapcsolom a győzike showra.

Én a tenisszel is úgy vagyok, mint a Tourral. Nézni utálom, pedig teniszeztem. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. november 2., szombat 14:50

mocsok írta:a kommentátorok nagyon jók egyébként. izgalmasabban közvetítenek mint a sport1-en egy real meccset.
na de miről beszél?
statisztikázik egész nap? egy percet nem vagyok hajlandó belőle megnézni, meglátom hogy az megy és inkább tovább kapcsolom a győzike showra.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. november 2., szombat 14:49

nem tudjátok hol lehet megnézni, hogy van-e nálam digi szolgáltatás?
szar ez az invitel és kéne valami új. csak még nem tudom mit válasszak. thome-t megnéztem, az nincs itt.
digin viszont nem találom hol lehet megnézni.


mellesleg játszik valaki ncore-on spooky dayz-en?
Típus Összesen
Pozitív figurák száma: 32
Negatív figurák száma: 10
Összesen: 42

:D
na itt álljunk meg.
az miért?
mi benne a jó?
oké aláírom, hatalmas teljesítmény egész nap tekerni ráadásul versenyben, sokszor fel hegyekre. de mint néző miért jó? jók az előzések? vagy mi tetszik benne?
halál unalmas szerintem. mintha horgászversenyt közvetítenének. mondjuk abból a szempontból érdekes lehet ohgy a kommentátor 5-6 órán keresztül miről beszél?
apám szereti nzéni és én is rákaptam egy időben.
a kommentátorok nagyon jók egyébként. izgalmasabban közvetítenek mint a sport1-en egy real meccset.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 97 regisztrált és 0 vendég