OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. március 25., kedd 21:51

Korábban pedig Kakát követelték állandóan a kezdõbe, még a nem kapcsolódó cikkek alatt is, nem csak a FB-on...
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. március 25., kedd 21:47

Boky írta:
'shutterisland írta:most ezeket leírjátok, de realosból is annyi gyökér van, mint az állat.
az egy dolog, hogy azoknak nem biztos, hogy van szellemi képessége ahhoz, hogy itt fórumozzanak, és ezért csak facebookon vagy a való életben találkozunk velük.
én rengeteget ismerek, aki full elvakult, vagy olyat, aki benzema bénázása idején a már hónapokkal ezelőtt eladott higuaint játszatta volna.

szerintem azért felesleges általánosítani, mert senki nem agyi szint vagy gyökérségi szint alapján választ kedvenc csapatot.

egyébként meg az én személyes ismerettségi körömben és lakóhelyemen toronymagasan a mu drukkerek a legidegesítőbbek, még most is nagy az arcuk, mikor egész szezonban 5 jó meccsük volt, és azok után is az lesz, ha a bayern őket is hülyére veri.
ja, hát a fb posztok alatt mindig van legalább 5 jóember akiken érződik, hogy a cipőméretük nagyobb az iq-juknál :D

és szerintem is a mu drukkerek a legnagyképűbbek általánosságban, akkora arcuk van/volt, hogy az valami félelmetes.
FB-n több mint fél évig kellet at olvasni, hogy Benzema takarodjon és Morata legyen a csatár... Mi lenne ha Carló ezekre az emberekre hallgatna :shutup: :lol: :lol: :lol:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. március 25., kedd 21:43

Shutter,
nagyon kevés normális barca drukker van. Lehet hogy nektek barcásoknak ez nem tűnik fel,mert valahol kicsit,félig meddig ti is azokat a véleményeket valljátok.
De azért én ismerek vagy 20-30 barcást,és ennyi realost is,ismerem a véleményüket is,össze sem lehet hasonlitani,tisztelettudásban,korrektségben.
Nem kicsi a kontraszt.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. március 25., kedd 20:42

'shutterisland írta:most ezeket leírjátok, de realosból is annyi gyökér van, mint az állat.
az egy dolog, hogy azoknak nem biztos, hogy van szellemi képessége ahhoz, hogy itt fórumozzanak, és ezért csak facebookon vagy a való életben találkozunk velük.
én rengeteget ismerek, aki full elvakult, vagy olyat, aki benzema bénázása idején a már hónapokkal ezelőtt eladott higuaint játszatta volna.

szerintem azért felesleges általánosítani, mert senki nem agyi szint vagy gyökérségi szint alapján választ kedvenc csapatot.

egyébként meg az én személyes ismerettségi körömben és lakóhelyemen toronymagasan a mu drukkerek a legidegesítőbbek, még most is nagy az arcuk, mikor egész szezonban 5 jó meccsük volt, és azok után is az lesz, ha a bayern őket is hülyére veri.
ja, hát a fb posztok alatt mindig van legalább 5 jóember akiken érződik, hogy a cipőméretük nagyobb az iq-juknál :D

és szerintem is a mu drukkerek a legnagyképűbbek általánosságban, akkora arcuk van/volt, hogy az valami félelmetes.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8494
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. március 25., kedd 20:37

most ezeket leírjátok, de realosból is annyi gyökér van, mint az állat.
az egy dolog, hogy azoknak nem biztos, hogy van szellemi képessége ahhoz, hogy itt fórumozzanak, és ezért csak facebookon vagy a való életben találkozunk velük.
én rengeteget ismerek, aki full elvakult, vagy olyat, aki benzema bénázása idején a már hónapokkal ezelőtt eladott higuaint játszatta volna.

szerintem azért felesleges általánosítani, mert senki nem agyi szint vagy gyökérségi szint alapján választ kedvenc csapatot.

egyébként meg az én személyes ismerettségi körömben és lakóhelyemen toronymagasan a mu drukkerek a legidegesítőbbek, még most is nagy az arcuk, mikor egész szezonban 5 jó meccsük volt, és azok után is az lesz, ha a bayern őket is hülyére veri.

Avatar
fringsquad
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 19:10
Kedvenc játékosaid: cé, marci, jesé, modric
Kedvenc csapatod: rm

Re: OFF

HozzászólásSzerző: fringsquad » 2014. március 25., kedd 19:08

7 éve vagyok együtt párommal, de kifigyeltem ,hogy az öreg pont 2009 körül lett barca szurkoló
a bátyjával nem sok gond van mert csendes típus, viszont ő focit se nézett 2009 előtt aztán hirtelen a sportág szerelmese lett... :D
ezekkel meg szerintem semmi próbléma nincs... én akkor mondanám divatdrukkeroknak, amennyiben most jönne egy olyan 3-4 év amikor a barcának max 2 kisebb kupa leesik és, ne adj Isten, a bayern szarrá ver mindenkit akkor már vmi nagy bayernesek lesznek.

ha már ebből indulunk ki akkor én is divatmajom vagyok alonso és nadal miatt :ike:


igaz pont akkor lettem realos mikor a legnagyobb szopó időszak volt, úgyhogy ezzel mindent jová tettem :mrgreen:
carvajal.bale.vidal.jesé

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. március 25., kedd 16:39

L.Miki írta:Igen, vannak normális barcás drukkerek, csak ritkák mint a fehér hollók. Az 5-0-át nagyon sokáig az arcomba vágták, rengetegszer. De azóta megtanulták, hogy ne hergeljenek ilyenekkel mert én sem szoktam őket. És nem is a hergeléssel van baj, most sem hergeltek, csak a sok tudatlan barcás aki a csaptuk keretét neem tudják kívülről nekem álltak a sok hülyeséggel, mint bvb nekik nekünk mu lesz a bl-ben és stb. Meg az az elvakult messi imádat, meg amikor az egyik azt mondta a 12-es eb előtt hogy messi alázni fogja cr-t és stb. Hát a világból kilehet az ilyennel kergetni. Vagy amikor azt mondja hogy zidane egy senki szar volt, mert (most figyelj) lefejelte materazzit. Vagy amikor fogalma sincs, hogy ki az a figo. És még estig sorolhatnám az ehhez hasonlókat, ilyenkor gondolok bele, hogy nagyon kevés velem egykorú van akivel ellehet beszélgetni a fociról, jobban szeretek az idősebbekkel beszélni, és el is lehet.
Azt hiszem ,hogy a világ egyik legbénább "helyezkedése" az enyém...a viszonylag nagy baráti társaságomból szerencsére a 90%át nem izgatja a foci, inkább más sportok.Van egy jó barátom ő Chelsea drukker, vele mindent meglehet beszélni elég korrekt, Chelsea drukker lévén a férfias focit szereti ahogy én is.A facebookos divatmajmok nem igazán tudnak meghatni, ha próbálnak fogást találni rajtam csak kérdezek egy csavarosat imádott barcelonájukról, aztán elhasalnak és csöndben odébb állnak megalázva ,hogy egy madridista többet tud imádott klubjukról mint ők...

És itt jön a csavar, bár a baráti körben elkerül a Barca-Real utálat, sikerült olyan párt választanom akinek az apja és a bátyja is barcás, ráadásul a rosszabbik elvakúlt fajtából... :mrgreen: De képzeljétek el egy 57 éves ember aki amúgy tök jó fej,de internet és színtelen szemüveg hiányában Hétről hétre a Sport tv agymosásán megy keresztül... :D Megőrizve a családi békét kénytelen vagyon mindig csöndben maradni a világi faszságok hallatán amit nyomat, közös meccsnézésről szó sem lehet egyszer nézett egy Real meccset pont akkor érkeztem meg Cé beverte vagy negyvenről a jobb felsőbe szabadból, ez meg elkezd azon hőbörögni ,hogy szerinte nem volt szabálytalanság(az volt)...7 éve vagyok együtt párommal, de kifigyeltem ,hogy az öreg pont 2009 körül lett barca szurkoló, egy igazi agymosott, mindent gyűlöl ami Real Madrid, Messi az isten a Barca a sportszerűség maga stb...de mivel észrevette ,hogy nem nagyon helyeselek neki soha nyomatom a szemöldök ráncolásokat így kerüli már velem is a foci témát, a bátyjával nem sok gond van mert csendes típus, viszont ő focit se nézett 2009 előtt aztán hirtelen a sportág szerelmese lett... :D Egyébként ezen kívül tökéletes a viszonyunk nincsen semmi gond csak kerülni kell a foci témát mert ott csak teljes sötétségbe és vakságba ütköznék :D

Mindenesetre indulatkezelő programnak tökéletes volt az elmúlt 7 év... :mrgreen:

Egyszerűen nem kell senkinek a véleményével foglalkozni, és ez igaz mindenre az életben, nem az az igazság amit többen állítanak, én büszke is vagyok magamra ,hogy nem a birkaseregbe tartozok.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. március 25., kedd 15:41

Igen, vannak normális barcás drukkerek, csak ritkák mint a fehér hollók. Az 5-0-át nagyon sokáig az arcomba vágták, rengetegszer. De azóta megtanulták, hogy ne hergeljenek ilyenekkel mert én sem szoktam őket. És nem is a hergeléssel van baj, most sem hergeltek, csak a sok tudatlan barcás aki a csaptuk keretét neem tudják kívülről nekem álltak a sok hülyeséggel, mint bvb nekik nekünk mu lesz a bl-ben és stb. Meg az az elvakult messi imádat, meg amikor az egyik azt mondta a 12-es eb előtt hogy messi alázni fogja cr-t és stb. Hát a világból kilehet az ilyennel kergetni. Vagy amikor azt mondja hogy zidane egy senki szar volt, mert (most figyelj) lefejelte materazzit. Vagy amikor fogalma sincs, hogy ki az a figo. És még estig sorolhatnám az ehhez hasonlókat, ilyenkor gondolok bele, hogy nagyon kevés velem egykorú van akivel ellehet beszélgetni a fociról, jobban szeretek az idősebbekkel beszélni, és el is lehet.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9172
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. március 25., kedd 15:22

pheco írta:5-0 utáni nap volt katasztrófa. Mentem be a suliba és folyosón mindenhol ezt hallottam, persze akiket ismertem azok üvöltötték, hogy adj egy 5-öst meg stb.. Összes Barcás sál előkerült a folyosón, csak azért is előkaptam a Realos sálat. A legidegesítőbb, hogy tényleg az olyanok is akik életükbe láttak 2 meccset még azok is beszóltak :roll: Most szerencsére a fősulin már jobb a helyzet, csak egy Barcás sráccal dumáltunk róla, de inkább bele se mentem mélyebben, nem volt kedvem vitatkozni.
Mintha csak en irtam volna. Hogy en aznap mennyire nem akartam felkelni.. Nekem egy Realos osztalytarsam volt, de tisztara ugy ereztuk, mintha a barca egyik iskolajaba csoppentunk volna. Arrol is kiderult hogy Barca szurkolo, aki egyebkent nem is nez focit :lol:

en is csak egy barcassal beszeltem a meccsrol, vele is facebookon, mondjuk o a normalisabb fajta.

ő:jo meccs volt :D
én:igazi derbi volt.. kar hogy a biro elbaszta az egeszet ronaldo 11-esevel meg ramos kiallitasaval
ő:kurva szar biro volt. egal igazsagosabb lett volna
én: csak a szokasos spanyol biroi szinvonal
ő: de igy jobb lesz a harc a bajnoki cimert. hat az angol sem jobb.chelsea-arsenal: kiallitjak gibbst :))
én: videobiro, minek?
ő: akkor nem lenne min vitatkozni

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. március 25., kedd 15:00

Én ráordítok az ilyenekre, mert alapból idegbeteg tudok lenni, és szerencsére sokan ismernek milyen vagyok így alapból nem hergelnek... :lol: :lol: Amúgy ilyen storym van annyi, hogy Dunát lehet vele rekeszteni... Jár edzésre egy gyerek (ilyen világi nyomorékot kell elképzelni) tipikusan olyan aki után a dögkeselyű is rászokik a csöves tengerire mint, hogy megegye... Gyerek 2004-ig Realos volt, mert akkor Zidane ott játszott, de utána barcás lett (hagyom, hogy eljusson :mrgreen: :lol: :lol: igen 2004...) . Kérdezzük a másik nagy barcást, hogy, hogy hívják a barca edzőt. Erre a gyerek! MARITIMÓ, de közben a másik helyesel :lol: :lol: ... Ma már várom milyen hülyeséggel jönnek, de elküldöm őket a csába az biztos így látatlanba...

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. március 25., kedd 14:45

5-0 utáni nap volt katasztrófa. Mentem be a suliba és folyosón mindenhol ezt hallottam, persze akiket ismertem azok üvöltötték, hogy adj egy 5-öst meg stb.. Összes Barcás sál előkerült a folyosón, csak azért is előkaptam a Realos sálat. A legidegesítőbb, hogy tényleg az olyanok is akik életükbe láttak 2 meccset még azok is beszóltak :roll: Most szerencsére a fősulin már jobb a helyzet, csak egy Barcás sráccal dumáltunk róla, de inkább bele se mentem mélyebben, nem volt kedvem vitatkozni.

Avatar
fringsquad
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 19:10
Kedvenc játékosaid: cé, marci, jesé, modric
Kedvenc csapatod: rm

Re: OFF

HozzászólásSzerző: fringsquad » 2014. március 24., hétfő 20:58

Victor írta:azért meg kéne nézned, mert tuti valami van a háttérben, ha ez nem működik. melyik lehetőségeket próbáltad meg?
system caret futattam. nem oldodott meg. szerintem többel nem is fogok, nem nagyon használom ezt a gépet, laptop szervízbe van amíg kész nem lesz addig használom ezt. azon kivül pedig csak scannelésre, mert laptopon nem tudok... tovább megnem nagyon érdekel. nem hinném komoly dolog lenne
L.Miki
mennyire ismerős, tegnap barcásokkal néztem a meccset. nem volt valami jó kedvem. és ami a legszomorúbb ezek mind olyan barcások, h 1-1 nagymeccset megnéznek és ők aztán kurva nagy barcások és ilyenkor pedig úgy osszák az észt. többek között sokszor elhangzott a modric világlegszarabbja, carlo is h nem iker véd stbstb.
carvajal.bale.vidal.jesé

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. március 24., hétfő 19:38

ziro4vr írta:Ja ilyen nálam is volt...
-mondd már el a barca kezdőjét légyszi
-casillas..
-jó elég köszi..
Vannak gyöngyszemek, például amikor leállt velem vitázni az egyik nagyokos barcás, hogy Puyol egy senki, csak sablon játékra képes és Piqué sokkal meghatározóbb alakja a csapatnak... :ozil: :ozil: :lol:

Hagyom is, mert csak jobban felhúz így feleleveníteni a dolgokat.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. március 24., hétfő 19:35

h3x0r írta: A masik temahoz: gimnaziumban velem is hasonlo volt a helyzet. Volt hogy megkertem oket, hogy mondjak mar el a barca kezdojet, az eredmenyt kitalalhatjatok :D Volt amelyik tudta, ekkor rakerdeztem a keretre. Itt mar egyik se ment at a teszten.
Ja ilyen nálam is volt...
-mondd már el a barca kezdőjét légyszi
-casillas..
-jó elég köszi.. :lol:
Nem illik.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9172
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. március 24., hétfő 19:09

Anis írta:Néha NB2-t is adnak , meg Ligakupa és magyarkupákat + a válogatott meccseket ? (bár aszem azt már az M1 is adja)

csak az a baj, hogy a Digin nem fér el ennyi minden, így is adják már az olasz meccsek egy részét (pár Sport Klub-on maradt - az se tudom minek van még), angol meccseket, BL, EL, kézilabda BL-t és még ki tudja miket. Sport M se tudom minek lett?!

legegyszerűbb az lenne, hogy akinek nem kényszer, ne nézzen Sport 1-2-M-et.
(én már 2013 február óta csak neten nézek meccset)
Romaniaban meg tudtak oldani eveken keresztul, 3 digi csatorna van. angol, spanyol, roman, francia, bl, el focit adnak, de ez csak a foci reszleg. Van meg f1, roman kosar, kezilabda, stb.

Igaz, osszel egy csatorna se adott angol bajnokit, mert draganak talaltak a licenszet, januartol pedig az Eurosport vette at.

A masik temahoz: gimnaziumban velem is hasonlo volt a helyzet. Volt hogy megkertem oket, hogy mondjak mar el a barca kezdojet, az eredmenyt kitalalhatjatok :D Volt amelyik tudta, ekkor rakerdeztem a keretre. Itt mar egyik se ment at a teszten.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. március 24., hétfő 18:56

realistahuni írta:Nekem a múltkor egy buliban két enyhén ittas fazon az egyetemről elkezdett kántálni egy "kikapott a real, leszopott a real" rigmust, a bilbao elleni 2-2 után. Lehet tippelni melyik klub szimpatizánsai voltak. :lol:
azt hittem úgy zárul a sztori, hogy lehet tippelni melyik kórházban végezték :lol:
Nem illik.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. március 24., hétfő 18:54

Nekem a múltkor egy buliban két enyhén ittas fazon az egyetemről elkezdett kántálni egy "kikapott a real, leszopott a real" rigmust, a bilbao elleni 2-2 után. Lehet tippelni melyik klub szimpatizánsai voltak. :lol:
Love football, hate antifa.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. március 24., hétfő 18:46

Azt hittem hogy tokon szúrom magam, mikor elkezdték mondani, hogy mu ellen kiesunk. Amikor elmondtam nekik, hogy bvb az az mu, akkor azt valaszolták hogy azt a barca kapta. Köpni nyelni nem tudtam, tovább álltam nem volt mit tenni. De nem értem, hogy az ilyen emberek miért szólalnak meg... szánalmas az egész. Nehéz ezt kezelni, de a legegyszerűbb ha ügyet sem veszek róluk... de akkor is felszabja az agyam.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. március 24., hétfő 18:36

L.Miki írta:Utaálok kimozdulni itthonról egy klasszikus után, mert ilyenkor a sok laikus, nagy arcú barom rendre megtalál és bármennyire is próbálom kikerülni őket leállnak velem vitázni, mint pl ma is folyamatosan. Már oda lesüllyedt ez az egész hogy elkezdték nekem bemagyarázbi, hogy úgyis kiesünk a bl-ben a manchester united ellen.... micsodaaaa? Mondtam nekik, hogy esélytelen, de ők folytatták márpedig kiesünk. Mondtam nekik, hogy ti nagyon analfabéták néha tájékozódjatok, mielott hülyeségetmondtok. Nagy nehezen sikerült elmagyarazni, hhogy miert nem eshetünk ki most jellen pillanatban az mu ellen, de rávágták, hogybakkoris is. Neeee konyorgom oljetek meg nincs ennel rosszabb.
MU ellen szep is lenne kiesni,mert Real-BVB lesz :D
De amugy en nekem is mondanak ezt azt,de vagy el kell engedned magad mellett,vagy meg kell tanulnod kezelni. En egyre jobban viselem. 1-2-3 eve meg jobban felb*sztak az agyamat az ilyenek.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. március 24., hétfő 18:18

Utaálok kimozdulni itthonról egy klasszikus után, mert ilyenkor a sok laikus, nagy arcú barom rendre megtalál és bármennyire is próbálom kikerülni őket leállnak velem vitázni, mint pl ma is folyamatosan. Már oda lesüllyedt ez az egész hogy elkezdték nekem bemagyarázbi, hogy úgyis kiesünk a bl-ben a manchester united ellen.... micsodaaaa? Mondtam nekik, hogy esélytelen, de ők folytatták márpedig kiesünk. Mondtam nekik, hogy ti nagyon analfabéták néha tájékozódjatok, mielott hülyeségetmondtok. Nagy nehezen sikerült elmagyarazni, hhogy miert nem eshetünk ki most jellen pillanatban az mu ellen, de rávágták, hogybakkoris is. Neeee konyorgom oljetek meg nincs ennel rosszabb.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 36 regisztrált és 0 vendég