OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. február 2., vasárnap 18:38

Géci írta:4-kor megittam 1 liter tejet. Szerintetek, ha a meccsen iszok sört szarban leszek?? :mrgreen:
Próbáld ki, nagy baj nem lehet, legfeljebb fosni fogsz, mint az üregi nyúl. :mrgreen: :lol:
GT37 írta:Te nem, de a Real úgyis abban lesz.
Köszönjük Emese. :agree: :lol:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. február 2., vasárnap 18:32

Géci írta:4-kor megittam 1 liter tejet. Szerintetek, ha a meccsen iszok sört szarban leszek?? :mrgreen:
:lol:

Te nem, de a Real úgyis abban lesz. :mrgreen:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. február 2., vasárnap 18:29

4-kor megittam 1 liter tejet. Szerintetek, ha a meccsen iszok sört szarban leszek?? :mrgreen:

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sentry » 2014. február 2., vasárnap 0:47

végre betettem a gyúrós példaképem avatarnak. Régóta terveztem..
Gyurival toljuk a fegyencedzést keményen.

You will die madafaka! :mrgreen:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. február 1., szombat 19:47

___Samy___ írta:fészbuk csak nálam szarakodik mostanában?
most sem tudok belépni, mert csak tölt, tölt és tölt, de semmi más...
Pont egyik nap kérdeztem a topikban, nekem is ugyanezt csinálja. Szétesik az oldal egy pillanatra, mintha tárolt változatban nyitnám meg és semmire nem tudok menni, aztán frissítem és nekem is csak tölt. Pár perc múlva tér csak magához. Gondoltam arra, hogy azért, mert telón meg tableten is be vagyok jelentkezve rá és meghülyül, de sokaknak szarakszik.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. február 1., szombat 18:01

nekem is szokott.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. február 1., szombat 17:50

fészbuk csak nálam szarakodik mostanában?
most sem tudok belépni, mert csak tölt, tölt és tölt, de semmi más...
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. február 1., szombat 0:57

Zseniális alkotás: Nightvision – Európa építészeti remekművei éjszakai pompájukban B-)
Luke Shepard 90 napos európai körútja során 21 ország, 36 városát látogatta meg azzal a céllal, hogy az öreg kontinens építészeti remekműveit egyedi módon, éjszakai fényeiben mutassa be. A Nightvision projekthez szükséges 19 000 dollárt, a közösségi finanszírozási platform, a Kickstarter segítségével sikerült összegyűjteni.

Pár hely már megvolt, de asszem pár helyre még muszáj lesz eljutnom! :mrgreen:
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. január 31., péntek 22:07

Toky írta:Csütörtökön 12:30-as tesit vettem fel. Bár én kosarazom, és gondolom Te nem arra voltál kíváncsi. :D
kosarat vettem fel. :mrgreen: de az az időpont nekem már nem jó.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: OFF

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. január 31., péntek 19:57

cart írta:Csak annak van előbb, aki valami kedvezményt kap tanulmányi eredmény alapján.
Nálunk Szegeden is így van, hogy most van rangsoros felvétel, aztán indul majd a versenyjelentkezés. Lineáris algebra gyakorlatnál brutális túljelentkezés van 1-2 órára, remélem én bent maradok az előadónál :D

Ennek az a lényege, hogy egy algoritmus alapján kidobja a pontodat, aztán akinek a legmagasabb, az marad bent. Ha pontegyenlőség van, akkor az előző féléves átlagod számít, aztán meg remeghet a lábad.

Ja és ráadásul kurvára örülnék, ha végre felkerülne az uccsó vizsgám eredménye, mert már kész stresszben vagyok :D

cart
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: OFF

HozzászólásSzerző: cart » 2014. január 31., péntek 18:21

Nekem az a kedvencem, amikor regisztrációs héten átvariálják a páros-páratlan hetes gyakorlatokat, és egymásba csúsznak :D

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Toky » 2014. január 31., péntek 3:13

pheco írta:Nekem is beraktak egy gyakorlatot péntek 15:30-17:00-ig, ki voltam, de szerencsére annyian hívták emiatt a TO-t, hogy átrakták csütörtökre, bár így is van egy lyukas órám előtte, de jóval tűrhetőbb így.
Az ilyet nem is értem, hogy hogy gondolják... Folyton azt hangoztatják, hogy azért vagyunk mérnökök, hogy mérjünk és számoljunk. Nem nehéz kiszámolni, hogy mekkora szopás ez a diákoknak. Nekem szerencsére ilyen elborult órarendem sosem volt.
Bár az is igaz, hogy előző félévben volt, hogy 20:00-kor kezdtünk Zh-t írni. :roll:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. január 31., péntek 0:46

Toky írta:Az nem a neptun hibája. Hol adminisztráció, hol gyakvez gebasz.
Én azt imádom, amikor meghirdetnek x gyakot, aztán nem találnak elég gyakvezt, és törölnek párat, és találj magadnak másik alkalmas időpontot. Vagy ami idén van nekem, hogy van 1 azaz 1 szem gyakorlatom péntekenként, semmi más órám. És bejárós vagyok. Aki már próbált pénteken távolsági buszra szállni a Petőfi hídnál, az érti mire gondolok. Többiek használják a fantáziájukat. Azt nem értem, hogy annak az egy szem töpörödött gyaknak miért nem voltak képesek más időpontot találni?!
Persze csak én ugye a Neptunon keresztül látom ezeket és már a felület is kiakaszt. Nekem is beraktak egy gyakorlatot péntek 15:30-17:00-ig, ki voltam, de szerencsére annyian hívták emiatt a TO-t, hogy átrakták csütörtökre, bár így is van egy lyukas órám előtte, de jóval tűrhetőbb így.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Toky » 2014. január 31., péntek 0:35

Azt nem értem, hogy miért nem lehetett úgy csinálni, mint eddig is volt, hogy vizsgaidőszak kezdődik, és akkor egy előzetes tárgyjelentkezés, mert így a sok okos egyszerre rászabadul a Neptunra, és foglalja előlem a szerver időt. :vivo:
:mrgreen:

Haverom és szaktársam (aki új itt BME-n és ez volt az első éles tárgyfelvételünk, mivel 2. félév MSc-n) rám ír 16:30-kor, hogy miért nem tud belépni. Mondom az fasza, ha már most sem... Úgy begurultam, elhúztam kosarazni, és megkértem a Neptunt még nem látott anyámat, hogy vegye fel az óráimat, ha sikerül belépnie. Egy ~15 perces telefonos segítség után "leküzdötte" a programot -meg az átszűrődött hangok alapján a macskákat is- annyira, hogy a kötelezők legalább megvoltak. (kb. 19:15-re.) :lol:
pheco írta:Legjobb erzes amikor tokeletes orarended teljesen felborul, mert atraknak egy gyak idopontot, aztan azt korrigalom es utana egy regheten teljesitett targyra epulo ket targy felvetele ismet boritja az egeszet es lesz ket lyukas ora is a heten. Neptun :sziv:
Az nem a neptun hibája. Hol adminisztráció, hol gyakvez gebasz.
Én azt imádom, amikor meghirdetnek x gyakot, aztán nem találnak elég gyakvezt, és törölnek párat, és találj magadnak másik alkalmas időpontot. Vagy ami idén van nekem, hogy van 1 azaz 1 szem gyakorlatom péntekenként, semmi más órám. És bejárós vagyok. Aki már próbált pénteken távolsági buszra szállni a Petőfi hídnál, az érti mire gondolok. Többiek használják a fantáziájukat. Azt nem értem, hogy annak az egy szem töpörödött gyaknak miért nem voltak képesek más időpontot találni?!
Dupla D írta:egyébként felvettem őket a tesin kívül, és kidobott. csütörtökön 10:30-as időpontra nem tervez valaki tesit felvenni közületek? :mrgreen:
Csütörtökön 12:30-as tesit vettem fel. Bár én kosarazom, és gondolom Te nem arra voltál kíváncsi. :D

Avatar
Munki_
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:53
Kedvenc játékosaid: Zidane, Marcelo
Kedvenc csapatod: Siempre fieles
Tartózkodási hely: Bp.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Munki_ » 2014. január 30., csütörtök 23:41

azt a sok agyhalottat, aki kommentel a fb-on... az itteniek elbújhatnak. :coffee: :mrgreen:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. január 30., csütörtök 22:31

Legjobb erzes amikor tokeletes orarended teljesen felborul, mert atraknak egy gyak idopontot, aztan azt korrigalom es utana egy regheten teljesitett targyra epulo ket targy felvetele ismet boritja az egeszet es lesz ket lyukas ora is a heten. Neptun :sziv:

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. január 30., csütörtök 19:06

építészen vehetik fel hamarabb. én meg is szoptam, mivel két tizeddel lecsúsztam a kellő átlagról. :mrgreen:
ebből ki is szűrhettétek, hogy én épk-n vagyok. :D

egyébként felvettem őket a tesin kívül, és kidobott. csütörtökön 10:30-as időpontra nem tervez valaki tesit felvenni közületek? :mrgreen:
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. január 30., csütörtök 18:52

Dupla D írta:fúj neptun. mondjuk már majdnem mindegy. elvitték a jó helyeket nagyrészt.
Én szerencsére már felvettem mindent pár napja. Ma azért be akartam lépni a biztonság kedvéért megnézni, hogy megvan-e minden, két óra alatt próbálkoztam nagyjából 5462719-szer, teljesen esélytelen.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4191
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. január 30., csütörtök 18:32

Én már fel is vettem, új rekord, 20 perc után beengedett. Btw Máté is közlekkaros velem együtt.
Ja de persze betelt a tervezett gyakom. :)

cart
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: OFF

HozzászólásSzerző: cart » 2014. január 30., csütörtök 18:27

Fél óra az időkorlát :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 208 regisztrált és 0 vendég