OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
nmate
Kedvenc játékosaid: Figo, Ronaldo, Bergkamp, Modric, Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. május 6., szerda 13:05

Mivel tisztességes férfiember méreted van, azt javaslom kerüld a Decathlonosokat. Azok erősen limitált bringák nagyobb igénybevételre (teljesítmény illetve testméret), hiába a jó ár-érték arány.

Kicsit rá kéne dobnod, de pl egy Kellys Cliff 90 körül gondolkodnék. Széles áttétel tartomány, masszív váz.

Ha nem ódzkodsz a használttól, természetesen az jobban megéri. Bár most elég sovány a használt piac. :kalapos:
AntiCRclub vezető

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. május 6., szerda 12:39

géza írta:
Marky írta:
Közvetlenül nem használtam, de sok pandas kódot láttam már, illetve Spark-kal már dolgoztam. Írd meg nyugodtan, lehet tudok segíteni :)
Koszi, nem sokkal miutan beirtam ezt, mar rajottem. Elbasztam valamit. :mrgreen:

Mas: szeretnek venni egy biciklit, varosi hasznalatra, viszont egyaltalan nem ertek hozzajuk. Azzal szeretnek majd munkaba jarni, ha nem lesz mar HO, ami azt jelenti, hogy napi 2*15 km-re biztos lenne hasznalva. En 190 centi, kozel 100 kilo vagyok (fingom sincs milyen adatok kellenek egy bicikli vasarlashoz :mrgreen: ), terepre nem mennek vele. Maximum ilyen 400 eurot gondoltam volna elszorni ra, ha picit dragabb, az se baj. Tudtok esetleg ajanlani modelleket, vagy instrukciokat, hogy mire figyeljek a vasarlaskor?
Trekking bicókat nézz (vagy crosstrekking) min 21-es váz mérettel. Normális bringa boltok online is érthetően leírják mi lehet a legmegfelelőbb neked.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

géza
Kedvenc játékosaid: Jovic, Modric, .*ic$

HozzászólásSzerző: géza » 2020. május 6., szerda 10:07

Marky írta:
géza írta: Python pandas packagehez vna valakinek tapasztalata? Szeretnek egy kerdest feltenni.
Közvetlenül nem használtam, de sok pandas kódot láttam már, illetve Spark-kal már dolgoztam. Írd meg nyugodtan, lehet tudok segíteni :)
Koszi, nem sokkal miutan beirtam ezt, mar rajottem. Elbasztam valamit. :mrgreen:

Mas: szeretnek venni egy biciklit, varosi hasznalatra, viszont egyaltalan nem ertek hozzajuk. Azzal szeretnek majd munkaba jarni, ha nem lesz mar HO, ami azt jelenti, hogy napi 2*15 km-re biztos lenne hasznalva. En 190 centi, kozel 100 kilo vagyok (fingom sincs milyen adatok kellenek egy bicikli vasarlashoz :mrgreen: ), terepre nem mennek vele. Maximum ilyen 400 eurot gondoltam volna elszorni ra, ha picit dragabb, az se baj. Tudtok esetleg ajanlani modelleket, vagy instrukciokat, hogy mire figyeljek a vasarlaskor?

Marky
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

HozzászólásSzerző: Marky » 2020. május 5., kedd 8:51

Nem erzekeltem sokkal nagyobb forgalmat. Ez a terseg viszonylag szegenyebb, egyik honaprol a masikra elnek az emberek, inkabb majus 10 utan lehet levonni a kovetkezteteseket.

'shutterisland
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. május 4., hétfő 21:42

na miujsag videken ?
hogy eltek meg az emberek az elso napot, meg lett romahozva minden vagy inkabb ovatossag ?

Marky
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

HozzászólásSzerző: Marky » 2020. május 4., hétfő 20:09

géza írta: Python pandas packagehez vna valakinek tapasztalata? Szeretnek egy kerdest feltenni.

géza
Kedvenc játékosaid: Jovic, Modric, .*ic$

HozzászólásSzerző: géza » 2020. május 4., hétfő 17:45

Python pandas packagehez vna valakinek tapasztalata? Szeretnek egy kerdest feltenni.

kierkegaard

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2020. május 3., vasárnap 23:22

kiserik írta:
És ki tudja mi van lefagyva a jégsapkákba, amit bőszen olvasztunk.
Hat egy korabbi cikkbol ugy emlekszem, hogy rohadt sok metá n.

https://qubit.hu/2018/08/21/lepfene-him ... kunk-annyi

Ez pl egy jo osszefoglalo.

Igy hat hajra kapitalizmus, hajra tulfogyasztas.

ateeemadrid

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2020. május 3., vasárnap 23:07

kiserik

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. május 3., vasárnap 22:54

kierkegaard írta: A covid egyertelmuen egy termeszetes virus, nem is ezt vontak ketsegbe. A kerdes az, hogy honnan szsbadult a vilagra?termeszetes uton,vagy laborbol.

De amugy pl amazonia oserdeinel 100tatubol 62 hordozza a leprat,tunetmentesen.
Alegtobb hasonloan veszelyes es sokszor ismeretlen virus es bakterium az emberi kez altal erintetlen helyeken, nyugvo formaban talalhato. Majmokban, kisemlosokben, rovarokban.
Senkit sem bantanak amig el nem kezdik irtani az erdoket, vagy enni a husukat. Onnantol pedig kiszabadulnak es mutakodnak.

Braziliban fogyasztjak a tatu belso szerveit, ezaltal a lepra is jellemzo
És ki tudja mi van lefagyva a jégsapkákba, amit bőszen olvasztunk.
Jövő:
Vinicius----Mbappe----Kubo
--Fede---Camavinga---Odegaard
Mendy-Militao-Varane-Hakimi
---------------Tbo
2020/21:
----------Karim
--Vini---Martin---Rodrygo
------Kroos-Case
Mendy-Ramos-Varane-Dani
-----------Tbo

kierkegaard

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2020. május 3., vasárnap 22:52

A covid egyertelmuen egy termeszetes virus, nem is ezt vontak ketsegbe. A kerdes az, hogy honnan szsbadult a vilagra?termeszetes uton,vagy laborbol.

De amugy pl amazonia oserdeinel 100tatubol 62 hordozza a leprat,tunetmentesen.
Alegtobb hasonloan veszelyes es sokszor ismeretlen virus es bakterium az emberi kez altal erintetlen helyeken, nyugvo formaban talalhato. Majmokban, kisemlosokben, rovarokban.
Senkit sem bantanak amig el nem kezdik irtani az erdoket, vagy enni a husukat. Onnantol pedig kiszabadulnak es mutakodnak.

Braziliban fogyasztjak a tatu belso szerveit, ezaltal a lepra is jellemzo

Kercsó
Kedvenc játékosaid: the original Ronaldo, Kroos, Guti, Zidane, Varane

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. május 3., vasárnap 22:22

konteó szagja van, de most, hogy az amerikai külügyminisztérium ismét megvádolta Kínát, hogy a Covid19 egy labor vírus, és nem természetes úton fejlődött ki, bele lestem a kínai számokba. felettébb érdekes, hogy egy olyan országban, ahol magas a népsűrűség, milliók élnek mélyszegénységben, és az alap higiéniai feltételek se biztosítottak, mennyire alacsony a fertőzöttek/halottak száma.

érdemes legörgetni a statisztikák részre, és megnézni a régiónkénti lebontást...
#oneandahalfleg
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. május 2., szombat 23:09

ziro4vr írta: Itt van shutter, aki beépült madridistaként igyekszik pörgetni a fórumot. :lol:
Inkább nem írok semmit. De jót tett neki x hónap vagy év szünet. Meg a tripla :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ziro4vr
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Kroos

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. május 2., szombat 22:43

Itt van shutter, aki beépült madridistaként igyekszik pörgetni a fórumot. :lol:
Nem illik.

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. május 2., szombat 22:31

sebydani írta:
ziro4vr írta: Danikám szerintem te a kefir challenge-n is átmennél, 20 közül is felismernéd fosiét. :mrgreen:
Jajj a jó öreg fosi. :lol: :lol: Manapság már az ellen sem a régi.
Vannak még egyáltalán?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

'shutterisland

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. május 2., szombat 22:23

jo, mert nalam csak szar, ihato es jo sor kategoriak vannak, de mondjuk 2-3 utan mar ezek a hatarok is osszemosodnak. :lol:

mindig csodalattal hallgatom azokat, akik azt is kierzik, hogy milyen iranybol sutotte tobbet a nap a komlot. :kalapos:

sebydani
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Hazard, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. május 2., szombat 22:18

ziro4vr írta: Danikám szerintem te a kefir challenge-n is átmennél, 20 közül is felismernéd fosiét. :mrgreen:
Jajj a jó öreg fosi. :lol: :lol: Manapság már az ellen sem a régi.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

ziro4vr
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Kroos

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. május 2., szombat 22:07

Danikám szerintem te a kefir challenge-n is átmennél, 20 közül is felismernéd fosiét. :mrgreen:
Nem illik.

sebydani
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Hazard, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. május 2., szombat 21:51

'shutterisland írta: egy igazi sorszaki, aki mondjuk ha ele raknanak 20 fajta ismertebb lagert 20 tokegyforma, nem atlatszo poharban es melle osszekeverve 20 cetlit a sörök nevevel...ossze tudna oket parositani ? :shifty:
Én szerintem átmennék a vizsgán. Megvannak azért ezeknek is a jellegzetességei. Bár a sok lóhugy álprémiumot nem könnyű megkülönböztetni, majdnem mind szar :mrgreen: De mondom, ha fizeted teszteljük, szívesen leszek alany :kalapos:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

'shutterisland

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. május 2., szombat 21:47

egy igazi sorszaki, aki mondjuk ha ele raknanak 20 fajta ismertebb lagert 20 tokegyforma, nem atlatszo poharban es melle osszekeverve 20 cetlit a sörök nevevel...ossze tudna oket parositani ? :shifty:

Vissza: “Minden más”