OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
BBeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. december 25., szerda 10:25

Realista24 írta:
ilyenkor vagy jobb fel sem menni fb-re mert ugye miért mennél 24-én este netre mikor elvileg a családoddal vagy, vagy arra gondolsz hogy az 1000 ismerősöd közül csak a 200 debilt látod postolni és 800-nak még van normális élete és nem írogat fb-re ilyenkor
Úgy írjátok, mintha az okostelefonok korszakában olyan egetverő bűn lenne felmenni a fb-ra pár percre.
Felvetődik egy kérdés is; ha ennyi ismerősöd debilnek tartod, akkor miért vannak az ismerőseid között? (ez nem konkrétan neked szól, hanem akik annyit panaszkodnak a debilek miatt)
Az én "falamon" öt karácsonyfán kívül semmi extra nem volt.
akkor rosszul fogalmaztam.nem az a baj hogy felnézel, de ilyen időszakokban úgy is tudod mit fogsz látni. feltéve ha olyan korosztály is része az ismerőseidnek, mert ebből idővel kinő az emberek nagyrésze csakhát ezeket a vészes időszakokat még átvészeled velük az fb-n keresztül :D
GARETH:coffee:

RONCI A LEGENDA

Grande Pipita Higuaín

Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF

Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Géci
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. december 25., szerda 10:23

Amùgy erősen gondolkozok Realista felvetésen, mert már lassan 1000+ nál járok én is, de például feltettem egy hete a kész kandallónkat, és 100 likot kapott... A baj ott kezdődött, hogy állandóan bejelöltek én meg nem is nagyon néztem, hogy kicsoda...
Ettől független nem voltam fent így nem láttam, hogy posztoltak e ajándékokat, de fölöslegesnak tartok ennyi ismerőst...
Nálunk szolid volt a karácsony, mert a ház felőrőlt szinte minden pénzt, aztán mindenki csak apróságokat kapott, de mi is azt kértünk, hogy ne érezzük magunkat kellemetlen helyzetbe... Van egy unokaöcsém aki azért nem egy pizsamát kap, de kb ennyi...
Volt olyan haverom régebben, hogy ott az volt a divat, hogy karácsonyra ő, és a testvére kaptak fejenként 200 ezret, és, mikor mit vettek... Na az azért durva...

L.Miki
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. december 25., szerda 10:22

Remy írta:iphone, led TV... nyilván örülnék neki egy darabig, hogy húú ha... de semmi értelmét nem látnám. drágább cuccokat nem is tudom mikor kaptam utoljára. De nem is vágyok semmi drága cuccra. Így valami apróságot, meg pénzt kapok, aztán majd én eldöntöm, hogy mit veszek rajta, és mikor. Vagy esetleg félrerakom... sokkal jobb nekem így.
Én ezekkel az ajándékokkal úgy vagyok, hogy fő a praktikusság. Nem szeretem az olyan dolgokat, ami nagyon nagy árat követelnek, de nem tudnám használni. Én például Laptopot kaptam.... de nem most karácsonyra, hanem úgy október végén. Mert történt ugyanis, hogy Anya gépe elromlott, neki pedig nagyon kell a gép a munkájához. Mert haza jön az otthoni munkák után azon folytatja a munkát, nyomtat stb...
Így úgy döntöttünk akkor, hogy megkapják az enyémet nekem meg vettünk egy laptopot, és ennyi. Mondtam nekik, hogy karácsonyra nem kérek csilivili dolgokat, hanem amik praktikusak. Így jött néhány laptop kiegészítő és egy könyv, ami amolyan történelmi. :)

Nem kell ahhoz nagy ajándékok, hogy szép karácsony legyen. Elég oda a család,a szeretet, a családi játékok, társasjáték, programok, finomságok. Erről szól a karácsony nem pedig két X-Box vagy mi a fenéről.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. december 25., szerda 10:00

pátkán írta:én egy könyvet kaptam :) az írója sokunk kedvence :mrgreen:

http://s04.static.libri.hu/cover/84/5/821321_5.jpg
És az 1930-as VB-ről szóló írása azzal kezdődik, hogy a barca milyen szép focit tol, és Messi milyen zseni :mrgreen:
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

pátkán

HozzászólásSzerző: pátkán » 2013. december 25., szerda 9:57

én egy könyvet kaptam :) az írója sokunk kedvence :mrgreen:

http://s04.static.libri.hu/cover/84/5/821321_5.jpg
joabulicsak

GT37
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. december 25., szerda 9:49

El Unico írta:Szánalmas az egész... a szeretetnek,meghittségnek kb nyoma sincs,csak a pénz,az anyagiak,a külsőségek,a vizet iszok és bort prédikálok,kétszínű kiírások tömkelege,minden percben online,a legtöbb gyerek 24.-én sem tudja letenni a kontrollert,egy percre se,hogy besegítsen anyunak és apunak a takarításba,karácsonyfa díszítésbe,sütögetésbe.
Ez sajnos tényleg így van. Szerencsére nincs facebookom, így most is csak úgy szembesültem ezekkel, hogy öcsém a karácsonyi vacsora után direkt megkért, hogy nézzem már meg, hogy milyen kiírások vannak a facebookján, mert szerinte ez nem normális. Hát szerintem sem az. Kedvencem az a gyerek volt, aki külön-külön minden ajándékával pózolt egy-egy képen, és ezek mindegyikét azon nyomban fel is töltötte facebookra. :lol: Ez a legkirívóbb eset, de volt még nem egy hasonló példa.
Szóval tényleg nem normális ez az egész, persze tisztelet a kivételnek. :)

Én egyébként semmi nagy dolgot nem kaptam ezúttal, könyvek, csoki, pár zokni (már nagyon kellettek :D ), néhány album (amelyek közül az egyiket szerintem ajánlani is fogom majd a zeneklubban :agree: ), meg még pár apróság.
RealRaúl77 írta:(igen, neki is a kedvenc bandája :loveyou: :lol: )
Valahogy ezen nem lepődtem meg. :mrgreen:

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. december 25., szerda 9:37

ilyenkor vagy jobb fel sem menni fb-re mert ugye miért mennél 24-én este netre mikor elvileg a családoddal vagy, vagy arra gondolsz hogy az 1000 ismerősöd közül csak a 200 debilt látod postolni és 800-nak még van normális élete és nem írogat fb-re ilyenkor
Úgy írjátok, mintha az okostelefonok korszakában olyan egetverő bűn lenne felmenni a fb-ra pár percre.
Felvetődik egy kérdés is; ha ennyi ismerősöd debilnek tartod, akkor miért vannak az ismerőseid között? (ez nem konkrétan neked szól, hanem akik annyit panaszkodnak a debilek miatt)
Az én "falamon" öt karácsonyfán kívül semmi extra nem volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

BBeno

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. december 25., szerda 9:02

El Unico írta:14-15 éves gyerek azt postolta ki FB-ra,hogy két Xboxot kapott,mert az anyja is meg az apja is vett neki egyet,és hát hogy merészelték megtenni azt,hogy nem kommunikálták le egymással,ki mit vesz... és most akkor mit csináljon két Xboxszal...?!

:lol: 21 éves vagyok,de számomra is undorító,ami a közösségi oldalakon mennek,az elmúlt 24 órában 5000 karácsonyfát láttam (ennek 95%-a úgy nézett ki,mintha lehányták volna boával és díszgömbökkel),teli pakolják az idővonalakat mindenféle idióta kiírásokkal... a velem egykorú vagy fiatalabb srácok/lányok szerintem egész nap fb-oztak,és sírtak,hogy unatkoznak. :coffee:

Szánalmas az egész... a szeretetnek,meghittségnek kb nyoma sincs,csak a pénz,az anyagiak,a külsőségek,a vizet iszok és bort prédikálok,kétszínű kiírások tömkelege,minden percben online,a legtöbb gyerek 24.-én sem tudja letenni a kontrollert,egy percre se,hogy besegítsen anyunak és apunak a takarításba,karácsonyfa díszítésbe,sütögetésbe.

Remélem Ti nem ilyenek vagytok,és természetesen jár a tisztelet a kivételnek :) Boldog Karácsonyt Mindenkinek,pihenjetek,nézzetek jó kis filmeket,készítsetek forralt bort,egyetek sok-sok süteményt,fogyasszatok minél több kólát... :mrgreen: szóval na,PIHENJETEK :)
GARETH:coffee:

RONCI A LEGENDA

Grande Pipita Higuaín

Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF

Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

RealAsensio
Kedvenc játékosaid: CR

HozzászólásSzerző: RealAsensio » 2013. december 25., szerda 2:40

14-15 éves gyerek azt postolta ki FB-ra,hogy két Xboxot kapott,mert az anyja is meg az apja is vett neki egyet,és hát hogy merészelték megtenni azt,hogy nem kommunikálták le egymással,ki mit vesz... és most akkor mit csináljon két Xboxszal...?!

:lol: 21 éves vagyok,de számomra is undorító,ami a közösségi oldalakon mennek,az elmúlt 24 órában 5000 karácsonyfát láttam (ennek 95%-a úgy nézett ki,mintha lehányták volna boával és díszgömbökkel),teli pakolják az idővonalakat mindenféle idióta kiírásokkal... a velem egykorú vagy fiatalabb srácok/lányok szerintem egész nap fb-oztak,és sírtak,hogy unatkoznak. :coffee:

Szánalmas az egész... a szeretetnek,meghittségnek kb nyoma sincs,csak a pénz,az anyagiak,a külsőségek,a vizet iszok és bort prédikálok,kétszínű kiírások tömkelege,minden percben online,a legtöbb gyerek 24.-én sem tudja letenni a kontrollert,egy percre se,hogy besegítsen anyunak és apunak a takarításba,karácsonyfa díszítésbe,sütögetésbe.

Remélem Ti nem ilyenek vagytok,és természetesen jár a tisztelet a kivételnek :) Boldog Karácsonyt Mindenkinek,pihenjetek,nézzetek jó kis filmeket,készítsetek forralt bort,egyetek sok-sok süteményt,fogyasszatok minél több kólát... :mrgreen: szóval na,PIHENJETEK :)
:goat:

Anis
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. december 25., szerda 1:07

Marci77 írta:Nagyszuloktol kaptam vmennyi zset.
TVm sincs.
Szerintem ezzel a legtöbben így vagyunk, hogy nagyszülőktől bejön egy kis money, legalábbis nálam évek óta, és az baráti társaságban dettó, illetve több helyről is visszahallottam már. TV-m nekem sincsen, 1x volt téma, hogy azt kérnék mér 14 évesen, de azóta eltelt 10 évben annyira simán megvoltam nélküle, hogy minek? meg különben sem nagyon férne el :) meccseket úgy is neten nézek mégha adja is a TV, napi 1 BK-ért meg nem kell TV :mrgreen:

Nálam is inkább 99%-ban a fa lepte el a face-t, magukban az ajándékok sehol, csak kicsomagolatlanul a fa alatt.
h3x0r írta:Iden valahogy semmire sem volt szuksegem: ruhaim vannak, laptopom van, telefonom is, tablet nem erdekel, egy TV nem jonne rosszul, de jelenleg azt se hasznalnam ki teljesen.
Ezzel én is hasonlóan vagyok, kivéve a tv rész.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

RealRaúl77
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. december 25., szerda 1:00

Zeneklubosoknak biztos elege van már belőlem, meg a kedvenc együttesemből, de:
Ha már ajándékfotózás:
Kedves húgomtól kaptam :mrgreen:
Fateroméktól meg egy kisfalumról szóló most megjelenő laza 800 oldalas könyvet kaptam, amiben a-tól zet-ig le van írva minden, kezdetektől mostanáig, mondák, történetek, történelem.. minden.. a helyi pap életműve kb, több tíz éve dolgozik a könyvön.
Meg egy kupicát (az egész család 1-1-t) :lol:

Barátnő: Én úgy csináltam neki. Az a legjobb, ha kicsit kreatívkodsz is. Jó persze nagy abriktulásra nem kell gondolni. Vettem egy ezüstnyakláncot, meg vettem egy KISS-es gitárpengetőt (igen, neki is a kedvenc bandája :loveyou: :lol: ), amin Paul, a kedvence virít, aztán medálként rászerkesztettem a láncra. Mondanom sem kell, imádja. (húgom meg meg akar ölni, mert nem ő kapta :lol: )
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

h3x0r

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. december 25., szerda 0:50

Lehet az en ismeroseimmel van a baj, de mindossze egy csaj rakott ki kepet az ajandekarol, az is egy kiskutya volt. Volt par fenyofa mellett keszult kep, de azokkal se volt kulonosebb bajom. Ami viszont idegesit, hogy sokan felraknak ilyen "Boldog Karacsony!"-os kepeket es be tagg-elik az ismeroseiket. Most komolyan, ennek mi ertelme van? Van egy baratunk aki kulfoldon dolgozik, most nem tudott hazajonni, ezert berakta a legkozelebbi baratait, kb 15-en vagyunk. Ezzel nincs is semmi gond, szerintem szep gesztus. De pl haveromat olyanok is beraktak, akikkel az utobbi fel evben talan egyszer ha beszelt.

Ajandek temahoz hozzaszolva en egy fogkremet kaptam. :D Persze szoltam is anyumnak hogy legalabb egy fogkefet vehettek volna meg hozza :lol: (de megigerte hogy Szilveszter elott hoz egyet :agree: )
Mondjuk tavaly telefont kaptam, szoval a ket ajandek kozott azert van egy kis kulonbseg, de egyaltalan nem panaszkodom. Ev kozben barmire is van szuksegem, szolok es elobb vagy utobb azert megoldjuk :) Iden valahogy semmire sem volt szuksegem: ruhaim vannak, laptopom van, telefonom is, tablet nem erdekel, egy TV nem jonne rosszul, de jelenleg azt se hasznalnam ki teljesen. Talan januar elejen beszerzek valami uj parfumot.

csababarca
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

HozzászólásSzerző: csababarca » 2013. december 25., szerda 0:35

Nálunk azért eléggé el van korcsosulva a karácsony,ajándék szempontból.
Ennek is a "rosszlét" az oka. Jobban élő országokban az emberek mondjuk egy iphone-t megvesznek maguknak év közben,amikor akarják, nálunk egy ilyen kaliberű ajándék karácsonyra marad,mert akkor legalább tudja valamire fogni,hogy na erre vették meg a gyereknek, egyszer van az évben karácsony.
Máshol meg fognak (angliában pl) egy sálat,vagy sapkát,vagy valami kis praktikus dolgot,és azt ajándékozzák-> évközben meg ha kell megveszik a LED Tv-t,mert nem annyira számít.

Remélem érthető hogy mit akartam kihozni ebből.
Szánom azokat mindenesetre,akik fotózgatják az ajándékaikat, meg már tényleg 2-3 nappal ezelőtt feldíszített fa, meg ajándékok...beteg a társadalmunk sajnos... :hmmm:

'shutterisland
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. december 25., szerda 0:05

engem is a villogás idegesít, nem az, hogy valaki értékes ajándékot kap.

biztos megtehetik anyagilag, hogy a gyerekekre (mert nyilván ha az egyik ájfónt vagy laptopot kap, a másik szemét sem szúrod ki egy tusfürdő+dezodor csomaggal) százezreket költenek, esetleg a gyerek meg is érdemli, ezzel nincs gond.
csak azzal, mikor ezzel van tele a facebook.

mondjuk tavaly ezt megoldottam, 3 napra hibernáltam a profilom, hogy kimaradjak ebből a karácsonyfa szépségversenyből és ajándék showdown-ból, mert nem az én világom.

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. december 25., szerda 0:00

én se szeretem amúgy :D amúgy ofical Realos laptop táskát hozott a jézus <3
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. december 24., kedd 23:56

Nekem a kedvencem, amikor feltolják facebookra, és villognak a cuccokkal :D Ja hát igen... akkor vagy menő, ha sok a like-od, és neked van a legdrágább ajándékod... :roll: :mrgreen:

iphone, led TV... nyilván örülnék neki egy darabig, hogy húú ha... de semmi értelmét nem látnám. drágább cuccokat nem is tudom mikor kaptam utoljára. De nem is vágyok semmi drága cuccra. Így valami apróságot, meg pénzt kapok, aztán majd én eldöntöm, hogy mit veszek rajta, és mikor. Vagy esetleg félrerakom... sokkal jobb nekem így.
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

Marci77
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. december 24., kedd 23:53

'shutterisland írta:itt is mindenki ájfónt meg 102 centis smart led tv-t kapott? :kivagyhe:
Én egy Del Pieros könyvet,meg egy Realos Edt+deo packet. Viszont uobbinak nem tudok nagyon orulni. Kicsit haszontalannak erzem. Az ilyenek mindig a nevuk miatt dragabbak,mert amugy gagyibb cucc van bennuk. Es fura a szaga.
Nagyszuloktol kaptam vmennyi zset.
Mezt iden se kaptam :(

Iphone. Barcsak. Bar annyiert mar inkabb mast vennek.
TVm sincs. A barati koromben is egy Ipad az amire azt mondom h kiemelkedobben draga...
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

heccsat
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos

HozzászólásSzerző: heccsat » 2013. december 24., kedd 23:41

barátnőnek:
klisék, de szerintem nincs aki nem örülne neki : parfüm, intimissiből valami szexi szett, plüssállat ha olyan a csaj, wellness hétvége, kedvenc újság előfizetés, ékszerek, kv-s termosz (costas, starbucksos vagy akármilyen), sapka+sál ami neked is tetszene rajta
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

nmate
Kedvenc játékosaid: Figo, Ronaldo, Bergkamp, Modric, Arbeloa

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. december 24., kedd 23:40

Xbox one is g'cimenő lett.
AntiCRclub vezető

realistahuni
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. december 24., kedd 23:36

itt is mindenki ájfónt meg 102 centis smart led tv-t kapott? :kivagyhe:

107 centist. :mrgreen:
igaz feketepénteken. :lol:
"Nincs gyűlölködés. Csak óriási csalódás van. Nekem az atleti az életem. Megint nem sikerült. Nem tudod milyen érzés. Megalázo. Elvesztettem a foci iránti érdeklődésem. Na mindegy. Most már leszarom."

Gengszter Zoltán, 2019

Vissza: “Minden más”