Daniel Carvajal - 2

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. április 3., csütörtök 10:07

Elnézést kell hogy kérjek,mert a Barcelona ellen azt írtam ide,hogy közepes játékos.
Hát kummára de nem volt igazam. :mrgreen:
Tegnap nagyon tetszett ahogy játszott. :agree: :)
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Munki_
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:53
Kedvenc játékosaid: Zidane, Marcelo
Kedvenc csapatod: Siempre fieles
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: Munki_ » 2014. április 3., csütörtök 8:55

hú, tegnap nagyon jól küldte a srác. így tovább! :) még a vb is meglehet.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. március 24., hétfő 13:30

madridronie még te magad írtad egy másik topicba azt, hogy tipik flipper gólt lőtt megint Messi itt meg úgy állítod be, hogy Carvajal adott neki gólpasszt kis túlzással. Nem volt jó se Carvajal se a többi védőnk kész pont.
Mert ettől falnak tudnék menni, annyira amatőr hibák ilyen klasszis védőktől! És hány ilyet kaptunk már főleg a katalánoktól és Messitől; "ezek meg az ellenfél játékosainak élete bombái lehetnének" lassan a csapat (és védelmének) védjegye váltva ezzel a pontrúgásokat, beíveléseket! :lol: :ike:

Ami pedig Carvajalt illeti, csípem a srácot és jó igazolásnak tartom, ettől függetlenül, ha kell és megérdemli kritizálni fogom; hangsúlyozom a 2 említett gólról nem csak ő tehetett, de nagyon vastagon benne volt mind2-ben, ahogy az utolsó hibás mozzanat is mind2 esetében az ő nevéhez fűződik tetszik vagy sem! Egyértelmű és 100%, hogy nem így szerette volna megoldani, de mégis így sikerült, aminek semmiképp sem tudok örülni.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Nas
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:47
Kedvenc játékosaid: Alonso
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: Nas » 2014. március 24., hétfő 12:51

En nagyon megkedveltem a sracot. Gyors, alazatos, es technikailag is rendben van. AZ meg egy kulon feludules, hogy emberileg(is) koroket ver Arbeloara.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. március 24., hétfő 12:46

Azért neee...Az ötösön nagy kavarodás közben belepiszkál a labdába, ahogy tud, amire pont Messi csap le, nehogy már ezt hibának vegyük.
És miért csak pöckölni (illetve belepiszkálni tudott) tudta (?), nézzük már meg, hogy a szitu előtt hol kolbászolt mielőtt Neymar megkapta a labdát, egyáltalán hogy kaphatta a brazil meg olyan tisztán a labdát, ja hogy Dani picit szundikált, csakúgy, ahogy aztán Ramos is Messi esetében.
Lesz ő még ennél is jobb.
Az biztos!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2014. március 24., hétfő 12:37

Azt a második gólt tényleg nem lehet csak az Ő nyakába varrni.. madridronie még te magad írtad egy másik topicba azt, hogy tipik flipper gólt lőtt megint Messi itt meg úgy állítod be, hogy Carvajal adott neki gólpasszt kis túlzással. Nem volt jó se Carvajal se a többi védőnk kész pont. Én speciel már az első perctől valamelyik forrófejű helyett Varane-t tettem volna kezdőbe.. de hát mind1 mert 'se formába nincs se meccsbe nincs idén..' stbstb :kivagyhe:
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. március 24., hétfő 12:32

majd odapasszolja az 5-ösről Messinek
Azért neee...Az ötösön nagy kavarodás közben belepiszkál a labdába, ahogy tud, amire pont Messi csap le, nehogy már ezt hibának vegyük.

A szezon elején kifejhezetten gyenge volt, sokat fejlődött tavaszra, aminek örülök. Lesz ő még ennél is jobb.

Avatar
LeagueofLesbians
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. szeptember 28., szombat 16:10
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: LeagueofLesbians » 2014. március 24., hétfő 12:00

Egyszerre olvasom a fb hsz-eket meg a fórumot lehet ott láttam emberkéket, akik a gólt csak az ő hibájának vélik. Tekintsd úgy a hsz-m, hogy megmutattam mennyire siralmas volt a védekezésünk :)


Felmenteni meg senkit sem akarok, mert egyetlen elfogadható teljesítményt nem tudnék mondani most neked.
[FIFA WORLD]

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. március 24., hétfő 11:57

Szóval, aki ezt csak Carvajal nyakába varrja....
Nem varrta senki egyedül a nyakába
a többiek meg asszisztálnak hozzá
, de nehogy már dicséret illesse a tegnapi teljesítményét, mert Marceloval és Ramossal egyetemben nagyon messze volt a jótól, elfogadhatótól! :sly:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
LeagueofLesbians
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. szeptember 28., szombat 16:10
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: LeagueofLesbians » 2014. március 24., hétfő 11:49

aki az első gólt csak is az ő nyakába varja, annak fogalma sincs a fociról.
Másodpercenként állítsátok meg a vidit 0.24től 0.27ig

Az egész védelem el van tolódva. Úgy állnak, mint valami megye kettes ökörhugyozás...Messi 0.25nél a kapuval szembe állva!!!!! ez mi a :cens: ?!!?!! megkapja a labdát és van 2 métere megverni Pepét...EKÖZBEN Neymar csak úgy beszalad ziccerbe...abban a 2 másodpercben 0.25-0.27 között nézzétek csak Neymart...(Iniesta nagy gólt lőtt, de akkor lett volna "Barcás" ha berakja az üresen álló Neymar elé...) Mindeközben Carvajal segítene Pepének szűkíteni a területet mert vele szemben van Messi és Xavi (mögöttük kullog Modric (imádom Modric játékot, Spurs óta nagy híve vagyok, de ez itt siralmas...)) Bale sehol...

4 támadó lendületből ugrik rá a "3" (Ramos nem sokat zavar) védőre, akik úgy állnak, mint az ökörhugyozás és próbálnak területet/embert felvenni...
Nagyon szép támadás volt. ügyes befejezéssel úgy!, hogy lett volna egy "egyszerűbb" lehetőség...
Szerintem ezt Ancelotti és kifogja kockázni nekik és megkérdezi, hogy hol voltak, úgy kb mindenki?


Ez már ott gól volt, mikor Messi átvehette a labdát=> szemben állt a kapuval. Sajnos ezt nem lehet megengedi ilyen kaliberű játékosok ellen.



Szóval, aki ezt csak Carvajal nyakába varrja....
[FIFA WORLD]

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. március 24., hétfő 11:33

Szerintem nincs vele gond, mármint korához képest, ez a második éve az első osztályban, korrekt teljesítményt hoz. Persze vannak hibák, de a legtöbb meccsen jól oldja meg a feladatát.
Ez ugyanakkor semmit nem változtat azon a tényen, hogy tegnap borzalmas teljesítményt nyújtott és az első 2 gólban nem kicsit volt benne (1. Iniesta tök üresen kapja, 2. majd odapasszolja az 5-ösről Messinek, a többiek meg asszisztálnak hozzá)! Nem bánnám, ha hoznánk még egy jobb bekket mellé, aki fizikálisan (paraméterekben) jobb adottságokkal bír, viszont nem annyira fogalmatlan támadásban, mint Arbeloa --> mivel a piac elég gyér e poszton mostanában, Piszczeknél jobbat jelenleg nem nagyon tudnék mondani ezen kritériumoknak megfelelően! :hmmm:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. március 24., hétfő 10:06

egyetértek. én elégedett vagyok vele. pont ennyit vártam tőle az első évében.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. március 24., hétfő 10:00

Szerintem nincs vele gond, mármint korához képest, ez a második éve az első osztályban, korrekt teljesítményt hoz . Persze vannak hibák, de a legtöbb meccsen jól oldja meg a feladatát.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. március 24., hétfő 9:53

nmate írta:Fiatal még, majd fejlődik. Én nem írnám le, hozott már jó meccset, fejben vannak gondok nála, mint a legtöbb spanyol játékosunknál.
Ja, nagyjából ennyi. Plusz nincs túl sok opció világszerte a posztjára, szóval belőle kell kihozni a maxot.
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. március 24., hétfő 9:21

Fiatal még, majd fejlődik. Én nem írnám le, hozott már jó meccset, fejben vannak gondok nála, mint a legtöbb spanyol játékosunknál.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. március 24., hétfő 9:17

Gyenge.Én a szezon eleje óta figyelem és azt kell hogy leírjam,hogy egy közepes szintü játékos.A labdakezelése nagyon jó,de a helyezkedése védő munkája csak egy közepes szintet ér el.Ami még feltünő,hogy szinte az összes meccsén ahol kezd az első 10 percben csinál mminimum egy hibát,ami ráadásul nem is kicsi szokott lenni.
Ha Arbeloa elmegy én hoznék egy rutinosabb védőt mellé az biztos. :roll:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. március 10., hétfő 9:31

Nagyon remélem, hogy mihamarabb kapunk pontos diagnózist, hogy mennyit kell kihagynia. Remélem maximum a Malaga ellen nem fog Carlo rendelkezésére állni, akkor is azért, mert pihentetni akarjuk.. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. március 10., hétfő 9:18

Nem semmi teljesítmény kell ahhoz,hogy egy első éves saját nevelésű hátvéd sérülés gyanús eseténél több ezer drukker kapjon a szívéhez... :D :agree:

Örülök ,hogy végre ez a poszt is megoldódni látsztszik, már csak a herceg hiányzik és teljes a kezdő....









"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2014. március 9., vasárnap 21:42

Ramos-Varane-Pepe-Marcelo védelem lesz szerintem,ha Carvajal kidőlne a classicóra,de reméljük a legjobbakat.
Ramos azért pár évet lehúzott a jobboson szóval vészmegoldásnak csak ő lenne a legjobb.
Nacho is ott van még egyébként,aki szerintem az eddigi meccseken ügyes volt igaz főleg középen játszva,védekezésben szerintem ő is megtudná oldani a jobb oldalt,persze a támadás része már más kérdés lenne.

De szorítsunk Carvajalnak,hogy rendben legyen! :salute:

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: Banán » 2014. március 9., vasárnap 21:40

Ancelotti: Carvajal should be back in 2-3 days.

Ancelotti: Varane received a knock; I don't think he has any problems.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 47 regisztrált és 0 vendég