Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: miró » 2013. szeptember 25., szerda 23:55

0,megint.szánom azt aki kitalálta hogy egy benzemával induljunk neki a szezonnak.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 25., szerda 23:53

BeriHampeR írta:Benzemához kerül a labda, megcélozza a kaput -> lőőőőőő -> bedobás :shutup:

Nem tud szintet lépni. Ugyan ott van ahol a Lyon nál volt... fejlődés? egy helyben toporog. még mindig fiatal de hát ... na mind1. El kell adni. :agree:
Gondolom neked életedben nem csúszott le egy lövés se... Onnélttól igazat adok, valamiért beragadt az ember.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

BeriHampeR
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 17:40
Kedvenc játékosaid: Patrik017
Kedvenc csapatod: Patrik017 Club de Fútbol

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: BeriHampeR » 2013. szeptember 25., szerda 23:28

Benzemához kerül a labda, megcélozza a kaput -> lőőőőőő -> bedobás :shutup:

Nem tud szintet lépni. Ugyan ott van ahol a Lyon nál volt... fejlődés? egy helyben toporog. még mindig fiatal de hát ... na mind1. El kell adni. :agree:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 25., szerda 23:18

Benzemát én klasszis játékosnak tartom. Sztárnak. Ügyes focista.
Egyetértek.
De annyira nem jó, hogy a csapatát egymaga a hátán vigye.
Nem értek egyet. Itt nem az ő dolga ez. A Lyont vitte a hátán, képes volt rá. Egy ekkora csapatot nem tud a hátán vinni.
Kb olyan jó játékos mint Özil.. mondjuk.Higuaínnál egy picivel jobb...
Nem értek egyet, de ez ízlés dolga. :)
én is kedvelem a játékát, de pl.. Falcaotól nagyon nagyon messze van tudásban, (hogy mutassak valaki mást kérdésre is válaszoljak) egyszerűen.. lehetne nála jobb is.
Ez annak tükrében, hogy Falcao nem játszott itt soha, nem tudhatjuk biztosan. Írom ezt úgy, hogy üdvözöltem volna az érkeztét a kolumbiainak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 25., szerda 23:15

Egyetértek petipesszimistával.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. szeptember 25., szerda 23:13

na akkor most gyorsan lepörgetem
Realista 24:
Benzemát én klasszis játékosnak tartom. Sztárnak. Ügyes focista.
De annyira nem jó, hogy a csapatát egymaga a hátán vigye. Kb olyan jó játékos mint Özil.. mondjuk.Higuaínnál egy picivel jobb...
Aztán: Nem kell őt állandóan védeni, mert a kritizálóknak azért igen nagy részt SAJNOS igazuk van, én is kedvelem a játékát, de pl.. Falcaotól nagyon nagyon messze van tudásban, (hogy mutassak valaki mást kérdésre is válaszoljak) egyszerűen.. lehetne nála jobb is.
Ennyi.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2013. szeptember 25., szerda 0:46

Én attól vagyok pipa hogy ha egy normális csatárunk van a keretben - legyen az akárki - akkor a közönség hogy lehet olyan hülye hogy szarrá fütyüli az önbizalmát?

Abból a szempontból is hülyeség hogy ha sikerülne is összeszednie magát, nem hamar felejti sztem hogy ennyire "szeretik".

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. szeptember 24., kedd 11:09

weeni írta:Inkább fel kellene fognia annak a csöppeszű közönségnek a stadionban, hogy (bár ilyen szinten olyan helyzetet amibe keveredett illik csukott szemmel is belőni) azért lehet rossz napja mindenkinek. Én sem repdestem az örömtől mikor kihagyta a helyzetet, de egy győztes meccsen ne fütyülgessünk már egy kihagyott helyzetért... inkább biztassuk hogy a következő meccsen is dögöljön meg a pályán, a szó jó értelmében.
Pontosan. Galata ellen MoM volt, pár nappal később pedig már fütyülik ki. Mondjuk meggyőződésem, hogy a többség tapsolt, mikor lejött a pályáról.
Aki pedig valaha aktívan focizott, tudja, hogy bár a helyzetek nagyok voltak, de egyik sem volt egyszerű. Kellett volna némi szerencse is, hogy bemenjenek.
De amit írtál, igaz. Győztes meccs után senki sem érdemel füttyszót, főleg nem a hazai, saját szurkolóitól.
Merci Zizou!

weeni
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 1:10
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: weeni » 2013. szeptember 24., kedd 10:50

stormcorner írta:Ugy tunik Karimot zavarja,h futyulik egyfolytaban,( nem is csodalom) epp ezert kellene Moratat betenni a kezdobe egy ket hazai meccsen,hadd lassak a ket jatekos kozotti kulonbseget ezek az idiotak... :|

na attól óvjon minket valaki... véletlenül rúgatnak fele 1-2 gólt aztán a sok idióta meg alapkezdőnek akarja meg hogy adjuk el egyből Benzemát... Inkább fel kellene fognia annak a csöppeszű közönségnek a stadionban, hogy (bár ilyen szinten olyan helyzetet amibe keveredett illik csukott szemmel is belőni) azért lehet rossz napja mindenkinek. Én sem repdestem az örömtől mikor kihagyta a helyzetet, de egy győztes meccsen ne fütyülgessünk már egy kihagyott helyzetért... inkább biztassuk hogy a következő meccsen is dögöljön meg a pályán, a szó jó értelmében.

Avatar
stormcorner
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:13
Kedvenc játékosaid: Raul,Guti,Benzema,Varene
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: stormcorner » 2013. szeptember 24., kedd 9:23

Ugy tunik Karimot zavarja,h futyulik egyfolytaban,( nem is csodalom) epp ezert kellene Moratat betenni a kezdobe egy ket hazai meccsen,hadd lassak a ket jatekos kozotti kulonbseget ezek az idiotak... :|

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. szeptember 24., kedd 9:02

- Elso: "19′ – Egy veszélyes bal oldali támadás után Benzema az alapvonalról tálalt Cristiano Ronaldo elé, aki elesett Eboué lábában, a lecsorgó labdát Di María nem sokkal tekerte a kapu fölé." //ha CR nem akar minden aron elesni, akkor golpassz
Szép volt a visszapassz,CR el is lohette volna egybol,talan az lett volna a legjobb megoldas,na de az eleg eros allitas hogy el akart esni. Azt a megoldast valasztotta hogy megtolja a labdat,a vedonek semmi koze nem volt a labdahoz,ellenben eltalalta CR labat,ja es vehetjuk a helyzet kategoriaba,mivel az akcio 16-oson belul volt. En siman befujtam volna,de akkoris azt mondanam,hogy bunteto,ha a Barca meccsen tortenik ez Messivel.
:goat:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. szeptember 24., kedd 9:01

Realista24 írta:Mindenkinek volt és lesz rossz meccse, még Khedirának is.
Székről leesős nevetős emoti miért nincs!? :lol: :lol:
Realista24 írta:Bocsi a dupláért.
Hagyd el a fórumot most! :mrgreen:
Realista24 írta:Valamint írja, hogy nehezen viseli a nyomást, amit a szurkolók rátesznek,
Egyébként, hogy a lényegről is beszéljünk, nem tudom, hogy feltűnt e már nektek, hogy Karim nagyobb részt idegenben szerepel jól... :hmmm: Lehet van valami összefüggés... :roll:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 24., kedd 8:52

Bocsi a dupláért.

Miguel ‘Látigo' Serrano egyszerűen kijelentette, hogy aki kifütyüli Benzemát, has no fucking idea about football :lol: :lol:
Keblemre tesa :Đ

Valamint írja, hogy nehezen viseli a nyomást, amit a szurkolók rátesznek, Zidane lehet a kulcs ebben.

Most persze lehet huhogni, meg szidni, hogy aki nem bírja az takarodjon, de ha egyszer a vezetőség letette mellette a voksát, akkor egy-egy rosszabb meccs után nem kéne az anyjapic*ájába elküldeni.
Mindenkinek volt és lesz rossz meccse, még Khedirának is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 24., kedd 8:35

Érdekes dolgot ír a Marca. Már akinek persze.
Karim eddigi Realos karrierje során legtöbbször hat alkalommal volt kezdő egymás után. Ez négy év alatt kétszer fordult elő.
Illetve azt is írja egy másik lap, hogy Karimot is marhára bosszantja a hétvége, de jól esett neki a Bernabéu és a társak reakciója a lecserélésekor.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3910
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. szeptember 24., kedd 7:38

Olvastátok Benzema NSO búlvárban lehozott cikkét? :x
kérnék abból a cuccból én is, amit a cikkíró fogyaszt :mrgreen:

off:
De kapcsiból
:x :shutup:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9178
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 23., hétfő 23:25

Matt009 írta:
Nem akarok vitatkozni, mert megint úgy fog tűnni, hogy kipécéztem magamnak Benzemát.

De kapcsiból a 3. állítás, Benzema ott volt, de nem kapott labdát. Ezzel nem tett hozzá a játékhoz. A labdaszerzés engem csatártól nem érdekel. Maradt 2 szem megmozdulás, amik ugyan jók voltak, de azért nehogy már félidőnként 2 értelmes megmozdulás elég legyen tőle.
En se akarok vitatkozni, csak azt mondtad hogysemmit nem tett hozza a jatekhoz az elso felidoben. Es en ezt cafoltam meg 2+3 allitassal. Az hogy a labdaszerzes egy csatarnal nem fontos? Sok helyzet keletkezik abbol hogy egy tamado labdat szerez, adja ki szelre es indulhat a tamadas. Az a 2 megmozdulas sok vagy keves? Ha ranezek a szamra akkor azt mondom hogy keves. Viszont ha megnezem a meccset is, akkor azt mondom, hogy annyira nem is rossz. Az elso felidoben is a jobbak koze tartozott.

Szerk. Egy kerdes: csatarkent ha nem kapsz eleg labdat, hogy tudsz jol jatszani? Szerzel te is labdat. Ezt a francia meg is tette, rendre jol is jatszotta meg oket.
Viszont reszenrol a vita lezarva :)

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. szeptember 23., hétfő 20:42

h3x0r írta:
Matt009 írta:A Galata elleni meccs után mindenki dicsérte, hogy milyen jól játszott. Na igen, csak például az első félidőben jó megmozdulása nem volt. A második félidőben már valóban szenzációs volt. Ha kicsit javulna a helyzetkihasználása és nem lenne sok olyan meccse, amikor láthatatlan, akkor nekem semmi gondom nem lenne vele.
Ez nem igaz. Az elso felidoben nem volt kozeppalyank, szinte nem is kapott labdakat. Ennek ellenere is szerzett 2 labdat, amit rendre le is passzolt Ronaldonak, aki viszont belevezette a vedokbe. Ezen kivul:
- Elso: "19′ – Egy veszélyes bal oldali támadás után Benzema az alapvonalról tálalt Cristiano Ronaldo elé, aki elesett Eboué lábában, a lecsorgó labdát Di María nem sokkal tekerte a kapu fölé." //ha CR nem akar minden aron elesni, akkor golpassz
- Masodik: 45+4' - Benzema inditja DM-et, aki ha rendelkezne jobb labbal, kapura lohette volna, helyette elkezd forgolodni, a helyzetnek annyi
-Harmadik: 45+4' - Ronaldo fut bal szelen, Benzema kozepen uresen varja a labdat, a portugal viszont inkabb null szogbol kapura rug
Nem akarok vitatkozni, mert megint úgy fog tűnni, hogy kipécéztem magamnak Benzemát.

De kapcsiból a 3. állítás, Benzema ott volt, de nem kapott labdát. Ezzel nem tett hozzá a játékhoz. A labdaszerzés engem csatártól nem érdekel. Maradt 2 szem megmozdulás, amik ugyan jók voltak, de azért nehogy már félidőnként 2 értelmes megmozdulás elég legyen tőle.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 23., hétfő 20:25

Ja, annyi sebből vérzik, hogy szót sem érdemel :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. szeptember 23., hétfő 20:23

Olvastátok Benzema NSO búlvárban lehozott cikkét? :x

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9178
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 23., hétfő 15:22

Matt009 írta:A Galata elleni meccs után mindenki dicsérte, hogy milyen jól játszott. Na igen, csak például az első félidőben jó megmozdulása nem volt. A második félidőben már valóban szenzációs volt. Ha kicsit javulna a helyzetkihasználása és nem lenne sok olyan meccse, amikor láthatatlan, akkor nekem semmi gondom nem lenne vele.
Ez nem igaz. Az elso felidoben nem volt kozeppalyank, szinte nem is kapott labdakat. Ennek ellenere is szerzett 2 labdat, amit rendre le is passzolt Ronaldonak, aki viszont belevezette a vedokbe. Ezen kivul:
- Elso: "19′ – Egy veszélyes bal oldali támadás után Benzema az alapvonalról tálalt Cristiano Ronaldo elé, aki elesett Eboué lábában, a lecsorgó labdát Di María nem sokkal tekerte a kapu fölé." //ha CR nem akar minden aron elesni, akkor golpassz
- Masodik: 45+4' - Benzema inditja DM-et, aki ha rendelkezne jobb labbal, kapura lohette volna, helyette elkezd forgolodni, a helyzetnek annyi
-Harmadik: 45+4' - Ronaldo fut bal szelen, Benzema kozepen uresen varja a labdat, a portugal viszont inkabb null szogbol kapura rug


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 50 regisztrált és 0 vendég