Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8501
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. február 5., szerda 16:24

Karim szinte mindenben jobb nála
Benzema sokkal komplexabb mint a Lewandowski
de ezeket le is vezetnétek ? tényleg kíváncsi vagyok, hogy rendesen kifejtve ez hogyan is van szerintetek.
melyik miben jobb, meg ilyenek.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2014. február 5., szerda 16:12

Kerlon írta:Szerintem meg nem. Suarezt emelném csak ki. Falcao, Lewa, Kun, Costa között nincs sok különbség. Max stílusban... Amúgy rendkívül jó mindegyik és jelenleg sokkal jobban teljesítenek, mint a francia.
Most megint meg fogom kapni, hogy ekkora marhaságot még nem hallottál, de Lewa semmivel nem jobb, mint a mi Karimunk, sőt... , szerintem Karim szinte mindenben jobb nála, csak más rendszerben játszik és alárendeli magát CR-nek, míg Lewa a Dortmund gólfelelőse. Az meg hogy jobban teljesít egyszerűen nem igaz, csak meg kell nézni a statisztikáikat, mint teljesítménymérő eszközöket. Lewandowski nagyon jó kis csatár, csak egy kissé túl van értékelve.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 5., szerda 15:26

Realista24 írta:
Nem nagyon láttam repesni a fb. Gondolom szegény gyerek csak a mama jólétének érdekében jöhetett a világra.
Tévedsz.
Titokban kezelték az ügyet, a pici koraszülött egy kicsit, mert március körüli időpontra volt kiírva a csajszi. A cikkek szerint jól megvannak, happy van.
Emberi dolog. Amúgy elég nagykora szülött lett.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62792
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 5., szerda 15:24

24 éves.
http://gawlo.net/wp-content/uploads/201 ... 00x280.png
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: istimester » 2014. február 5., szerda 15:19

Hány éves az anyuka? :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62792
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 5., szerda 15:14

Nem nagyon láttam repesni a fb. Gondolom szegény gyerek csak a mama jólétének érdekében jöhetett a világra.
Tévedsz.
Titokban kezelték az ügyet, a pici koraszülött egy kicsit, mert március körüli időpontra volt kiírva a csajszi. A cikkek szerint jól megvannak, happy van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 5., szerda 15:09

morientes írta:
De szerintem Lewa jobb csatár mint Benya,jó lett volna ha nem happolja el előlünk a BM.
Dehogy jobb...Benzema sokkal komplexabb mint a Lewandowski...itt is kapná a savat a lengyel,ebben biztos vagyok...úgy mint Benzema.Ha tényleg,minőségi csatár kellene,az Suarez,Falcao,Kun,esetleg Diego Costa a mai mezőnyben...
Szerintem meg nem. Suarezt emelném csak ki. Falcao, Lewa, Kun, Costa között nincs sok különbség. Max stílusban... Amúgy rendkívül jó mindegyik és jelenleg sokkal jobban teljesítenek, mint a francia.

Realista24 írta:Megszületett a kislánya Karimnak, múlt hétfőn.
3,1 kg, Mélia lett a neve.
Nem nagyon láttam repesni a fb. Gondolom szegény gyerek csak a mama jólétének érdekében jöhetett a világra.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8501
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. február 5., szerda 14:38

Benzema sokkal komplexabb mint a Lewandowski
ezt kifejtenéd ?
csak mert szerintem a tipikus csatár tulajdonságokban lewa a jobb (fejelés,helyzetbe kerülés,befejezés,mentális tulajdonságok), benzema pedig inkább kombinatívabb, játékosabb, szerintem gyorsabb is.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 5., szerda 14:23

De szerintem Lewa jobb csatár mint Benya,jó lett volna ha nem happolja el előlünk a BM.
Dehogy jobb...Benzema sokkal komplexabb mint a Lewandowski...itt is kapná a savat a lengyel,ebben biztos vagyok...úgy mint Benzema.Ha tényleg,minőségi csatár kellene,az Suarez,Falcao,Kun,esetleg Diego Costa a mai mezőnyben...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62792
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 5., szerda 13:41

Megszületett a kislánya Karimnak, múlt hétfőn.
3,1 kg, Mélia lett a neve.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. február 1., szombat 23:22

Remy írta:
Gascoigne írta:Ha Suarez 23-24 éves lenne, és így játszana, azt mondom, oké, hozzuk annyiért, amennyit kérnek érte. De most töltötte be a 27-et. Ősszel 27 és fél éves lesz. Amilyen a mi hírnevünk, pláne a Bale-üzlet után, a Liverpool a létező legpofátlanabb összeget fogja kérni érte. Megengedhetjük ezt? És vajon mennyit nyerünk vele? A mostani teljesítményéből mennyi a képesség és mennyi a forma? Arról már ne is beszéljünk, hogy balhés. És alacsony. A tökéletes megoldás egy 24 éves Ibrahimovic lenne, de hasonló csatár most a láthatáron nincs. :hmmm:
Nincs azzal baj, hogy 27 éves... az a baj, hogy ki tudja, hogy mi lenne itt vele egy RONALDO mellett. A Poolban nincs ilyen kaliber a csapatban Suarez mellett. Suarez a sztár, ő a gólfelelős. Most szépek a statisztikái, de vajon itt is az lenne? Sajna ez nem FIFA, hogy akit leigazolunk, akkor az úgy fog teljesíteni itt is, mint előtte.

Megbarátkoztam vele, hoznám, de túl sokat kénének el érte. Stadionépítés stb... igazság szerint a mostani kerettel simán BL-t kéne nyerni. Jobb keretünk van, mint sok BL győztes csapatnak. Nem kell mindig igazolni.

Totál igaz amit írsz a keretünkkel a Bayern kerete tud vetekedni, de ott sincs egy jó center csatár. Illetve hát jövőre lesz nekik egy Lewa, ami akárhogy is nézem erősítés lesz. Félelmetes már így is a BM kerete csakúgy mint a miénk. :)
De szerintem Lewa jobb csatár mint Benya,jó lett volna ha nem happolja el előlünk a BM.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. február 1., szombat 23:10

Gascoigne írta:Ha Suarez 23-24 éves lenne, és így játszana, azt mondom, oké, hozzuk annyiért, amennyit kérnek érte. De most töltötte be a 27-et. Ősszel 27 és fél éves lesz. Amilyen a mi hírnevünk, pláne a Bale-üzlet után, a Liverpool a létező legpofátlanabb összeget fogja kérni érte. Megengedhetjük ezt? És vajon mennyit nyerünk vele? A mostani teljesítményéből mennyi a képesség és mennyi a forma? Arról már ne is beszéljünk, hogy balhés. És alacsony. A tökéletes megoldás egy 24 éves Ibrahimovic lenne, de hasonló csatár most a láthatáron nincs. :hmmm:
Nincs azzal baj, hogy 27 éves... az a baj, hogy ki tudja, hogy mi lenne itt vele egy RONALDO mellett. A Poolban nincs ilyen kaliber a csapatban Suarez mellett. Suarez a sztár, ő a gólfelelős. Most szépek a statisztikái, de vajon itt is az lenne? Sajna ez nem FIFA, hogy akit leigazolunk, akkor az úgy fog teljesíteni itt is, mint előtte.

Megbarátkoztam vele, hoznám, de túl sokat kénének el érte. Stadionépítés stb... igazság szerint a mostani kerettel simán BL-t kéne nyerni. Jobb keretünk van, mint sok BL győztes csapatnak. Nem kell mindig igazolni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. február 1., szombat 23:05

Ha Suarez 23-24 éves lenne, és így játszana, azt mondom, oké, hozzuk annyiért, amennyit kérnek érte. De most töltötte be a 27-et. Ősszel 27 és fél éves lesz. Amilyen a mi hírnevünk, pláne a Bale-üzlet után, a Liverpool a létező legpofátlanabb összeget fogja kérni érte. Megengedhetjük ezt? És vajon mennyit nyerünk vele? A mostani teljesítményéből mennyi a képesség és mennyi a forma? Arról már ne is beszéljünk, hogy balhés. És alacsony. A tökéletes megoldás egy 24 éves Ibrahimovic lenne, de hasonló csatár most a láthatáron nincs. :hmmm:

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. február 1., szombat 22:57

heccsat írta:
csabi* írta:ez meg olyan ,hogy pepét is mindenki egy hentesnek tartja a kirohanása óta pedig mi tudjuk ,hogy ez már nem így van ..
és mintha az uru is megkomolyodott volna az utóbbi időben
hát az, hogy most az utóbbi fél évben nem volt balhéja, azért még nehezen nevezhető megkomolyodásnak, és neki nem 2-3 balhéja volt, jóval több
egyébként minden meccsen elküldi a csába a csapattársait ha nem passzolnak neki, nagyon sokat anyázik a pályán még most is, persze ettől függetlenül jelenleg ő a legjobb csatár, de ezek miatt inkább agüero mellett döntenék
nem azt mondtam ,hogy megváltozott csak azt ,hogy mintha
de egyébként valahol azt is el kell kezdeni ..


agüero meg most tényleg nem lenne jobb mert sérült :mrgreen:
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62792
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 1., szombat 22:49

egyébként aki egyértelműen jobb megoldás lenne nála, az talán csak Agüero, őt viszont biztos vagyok benne, hogy nem tudjuk elhozni sajnos, a másik még Suarez lenne, de őt a balhéssága és az intelligenciája miatt tartom kicsit neccesnek
Agüerot nem tartom jobb megoldásnak, több okból sem. Suarez viszont jelenleg nem kérdés.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. február 1., szombat 22:48

csabi* írta:ez meg olyan ,hogy pepét is mindenki egy hentesnek tartja a kirohanása óta pedig mi tudjuk ,hogy ez már nem így van ..
és mintha az uru is megkomolyodott volna az utóbbi időben
hát az, hogy most az utóbbi fél évben nem volt balhéja, azért még nehezen nevezhető megkomolyodásnak, és neki nem 2-3 balhéja volt, jóval több
egyébként minden meccsen elküldi a csába a csapattársait ha nem passzolnak neki, nagyon sokat anyázik a pályán még most is, persze ettől függetlenül jelenleg ő a legjobb csatár, de ezek miatt inkább agüero mellett döntenék
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. február 1., szombat 22:46

heccsat írta:Suarez lenne, de őt a balhéssága és az intelligenciája miatt tartom kicsit neccesnek
ez meg olyan ,hogy pepét is mindenki egy hentesnek tartja a kirohanása óta pedig mi tudjuk ,hogy ez már nem így van ..
és mintha az uru is megkomolyodott volna az utóbbi időben
Kép

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. február 1., szombat 22:34

tény, hogy áldás, hogy van egy Ronaldonk aki nagyon gólerős, ám, mint a hónapban láttuk is, eszméletlen s*ar teljesítményt nyújtott nem csak magához képest, hanem egyébként is, ilyenkor nagyon fontos lenne, hogy legyen egy életképes csatár, nem mondom, h Benzema a legnagyobb probléma a csapatban, (morata, di maria, khedira, coentrao az igazi ballaszt jelenleg ha játszanak), ezért nem is mondom, h mindenképpen adjuk el, de abban biztos vagyok, hogy ennél a teljesítménynél azon a poszton lehet többet is nyújtani sokkal; a kérdés, hogy érdemes-e megvárni, hogy 6. évében változik-e a srác pozitív irányban
egyébként aki egyértelműen jobb megoldás lenne nála, az talán csak Agüero, őt viszont biztos vagyok benne, hogy nem tudjuk elhozni sajnos, a másik még Suarez lenne, de őt a balhéssága és az intelligenciája miatt tartom kicsit neccesnek
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. február 1., szombat 21:44

kiki. írta:Szerintem ennek a csapatnak két hibája van, ami csökkenti az esélyeket a 10.re. Az egyik az, hogy a BL-be egy olyan kapus fog védeni aki semmivel se jobb mint Diego Lopez, és nincs is rendszeresen játszatva, a másik pedig hogy nincs egy gyilkos befejező csatára. Én Bale helyett inkább megvettem volna Cavanit, vagy Suarezt. Arról nem is beszélve, hogy nincs is megfelelő cseréje. Morata nem Real szint szerintem.
Ronaldo?

Hozzateszem, Bale helyett en is inkabb Suarezt hoztam volna.

kiki.
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2014. január 28., kedd 17:00
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: kiki. » 2014. február 1., szombat 21:28

Szerintem ennek a csapatnak két hibája van, ami csökkenti az esélyeket a 10.re. Az egyik az, hogy a BL-be egy olyan kapus fog védeni aki semmivel se jobb mint Diego Lopez, és nincs is rendszeresen játszatva, a másik pedig hogy nincs egy gyilkos befejező csatára. Én Bale helyett inkább megvettem volna Cavanit, vagy Suarezt. Arról nem is beszélve, hogy nincs is megfelelő cseréje. Morata nem Real szint szerintem.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 49 regisztrált és 0 vendég