Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2014. február 15., szombat 20:46

Én azt írtam , hogy maradjon , bár nem bírom , de a középpálya sokkal fontosabb. És úgy tűnik Gündogan felejtős , Vidal meg 60 misi :roll: Én hülye meg még a VB után felhoztam , mint lehetőség , de nekünk Khedira kellett :salute:
Ha lesz pénz akkor mehet , bár nem látom kire van reális esély :/
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. február 15., szombat 20:44

Én így ebben a formában tartózkodnék a kérdéstől. Csakis a vörös uruguayira cserélném le, ha őrá nincs esélyünk (márpedig szerintem sajnos nincs), akkor megtartanám a franciát.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 15., szombat 20:42

Realista24 írta:
morientes írta:Most nemtom volt e már olyan szavazás hogy lecserélnéd e Benzemat vagy sem,de mindenesetre érdekes lehetne...:)
Parancsolj. Flame on!
Na eddig 100%... :mrgreen: Igaz én szavaztam egyedül talán :D
Amúgy vállalom,én meg...:)
szerk:13...na akkor nem csak én :DNem kell félni gyerekek,hamar elmegy az a két hét... :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára morientes 2014. február 15., szombat 20:45-kor.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62633
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 15., szombat 20:41

ericco írta:Realista, én a helyedben így írtam volna ki:
Megtartanám
Ban





:mrgreen:
:D :lol:
Vagy csak egy valaszlehetoseget kellett volna hagyni. :D
Latom heccsat meg nem szavazott.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. február 15., szombat 20:39

Realista, én a helyedben így írtam volna ki:
Megtartanám
Ban





:mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62633
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 15., szombat 20:38

morientes írta:Most nemtom volt e már olyan szavazás hogy lecserélnéd e Benzemat vagy sem,de mindenesetre érdekes lehetne...:)
Parancsolj. Flame on!
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 15., szombat 19:11

Most nemtom volt e már olyan szavazás hogy lecserélnéd e Benzemat vagy sem,de mindenesetre érdekes lehetne...:)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27249
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. február 15., szombat 19:06

___Samy___ írta: igen, nem egy ilyen nyáron vagyunk már túl, mikor ilyen szinten ki lett cserélve a keret, de ha minden évben ezt nyomjuk akkor mi lesz az állandósággal? mert ez a siker kulcsa, nem az hogy mindig a legjobbak játszanak itt minden poszton
akármennyire szarozod benzemát, ebből a keretből nem lóg ki annyira, hogy a nyáron mindenképp el kelljen takarítani
+1

Ezzel a kerettel simán BL-t lehet nyerni. Sőt már kellett volna... Se az Internek, se a Chelseanek nem volt jobb kerete, mint nekünk, mégis BL-t nyertek. Ez nem FIFA, ahol, ha a csapatodban van egy 85-ös ember, akkor azt az átigazolási szezonban lecseréled egy 90-esre, mert az jobb.

Benzema - bár sokszor lehet szidni - de teljesen jó itt. Hiába jön egy Suarez, nem feltétlenül lesz jobb, vagy akár Agüero... Legyen már egy igazi csapatunk, ahová nem jön, minden évben új játékos. :roll:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 15., szombat 19:01

Én is hoztam volna Suarezt, de még a szerződéshosszabbítása előtt. Akkor hozni lehetett volna 40 korul, de most már egyszerűen túl drága 
Én is hoztam volna,de akkor még nem kellett volna,ugye némelyeknek,mert egy gusztustalan állat,akit "nem szeretnék habfehér mezben látni"....ja meg mer akkor csak 40 körül volt :D
Most hogy a duplája,most már kéne :D
Már az ajaxban is ehetett látni hogy nem egy szerencsétlen b :cens: sz...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. február 15., szombat 18:57

Akkor meg sem kell próbálni kihozni egy jobb keretet, mert hátha nem jön össze? Elég nagy számú variációs lehetőség van, bőven meg lehet ezt oldani, ennél sokkal meredekebb nyarakat zártunk az utóbbi években.
Csakhogy nem mindenki van olyan véleményen, mint te. A vezetőség, az edzők, a sajtó sokkal jobb véleménnyel van Benzemáról, mint te. Így nyilván nekik nem olyan fontos, hogy ilyen összegeket költsenek arra, hogy olyan játékosra cseréljék le Benzemát, aki szerintük nem lényegesen jobb. És akkor most csak az árakról beszéltünk, a fizukról nem. Egy szerződéshosszabbításhoz, főleg úgy, hogy a játékos már itt van a kényelmes kis életében, maradni akar...Nem hinném, hogy mondjuk nettó 6-7 millió fölé nő Benzema fizetése, persze meg kell várni a végét. De mondjuk ugyanez Suarez vagy Agüero esetén simán a 10 milla környékén lenne, Bale kisebb arc volt náluk szerintem, aztán meg lehet nézni a fizuját...

De Agüero szerintem konkrétan nem eladó, kár is emlegetni. Suarez is csak akkor jöhet szóba, ha nem lesz meg nekik a BL. Nem hinném, hogy lenne kivásárlási ára, ezt mintha meg is erősítették volna hivatalosan a liverpoolból.

Szerintem jó eséllyel ha akarnánk, se tudnánk lecserélni rájuk Benzemát.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. február 15., szombat 18:45

ne adj már szót a számba baszki
nem a keret frissítésével van a problémám, hanem azzal, hogy ez túl drasztikus

igen, nem egy ilyen nyáron vagyunk már túl, mikor ilyen szinten ki lett cserélve a keret, de ha minden évben ezt nyomjuk akkor mi lesz az állandósággal? mert ez a siker kulcsa, nem az hogy mindig a legjobbak játszanak itt minden poszton
akármennyire szarozod benzemát, ebből a keretből nem lóg ki annyira, hogy a nyáron mindenképp el kelljen takarítani

2 év alatt kivitelezhető a te ötleted is, de egy év alatt én meg sem próbálnám
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. február 15., szombat 18:43

Ugyan ezt tavaly nyaron is eljatszottuk, Coentraot es Pepet is lecsereltuk (papiron), mint ahogy Vidalt is elhoztuk, de latjuk hogy a valosagban ez ennel joval bonyolultabb. Arrol nem is beszelve, hogy ezeknek a jatekosoknak ossze kell szokni, uj orszag, uj bajnoksag, stb. Ha ugy zarjuk a nyarat, hogy sikerul megszerezni Vidalt vagy akar Pogbat, akkor en mar teljesen elegedett leszek.

De ez itt mar nagyon off, ugyhogy remelem Benzema jo meccset hoz le holnap :D

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. február 15., szombat 18:40

___Samy___ írta: hogy az általad említett játékosok egyike ha nem jön, akkor borul az egész
Akkor meg sem kell próbálni kihozni egy jobb keretet, mert hátha nem jön össze? Elég nagy számú variációs lehetőség van, bőven meg lehet ezt oldani, ennél sokkal meredekebb nyarakat zártunk az utóbbi években. ebben 2 kezdőbe igazolás és 3 csere van. És ez csak egy példa volt, akkor sem dől össze a világ ha pár millió -ban jönne ki ez nyáron. Azért mert szeretnéd, hogy Benzema maradjon, ez oké, mert szereted, de azért ne találjunk ki ilyesmiket, hogy ez túl kockázatos pénzügyileg, mert szépen egyenként POSZTOKRA cserélésről van csak szó. Nem gond, ha nem jön össze mind.
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. február 15., szombat 18:35

de ez mind mind feltételezés, egyáltalán nem biztos, hogy ebből a bizniszből mi pozitívan szállunk ki
arról már nem is beszélve, hogy az általad említett játékosok egyike ha nem jön, akkor borul az egész
egyszerűen túl kockázatos az egész mind sortszakmailag, mind pénzügyileg
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. február 15., szombat 18:27

ericco írta:Mégsem ennyivel számol senki sem.
de nem lehet azt mondani, hogy 90 millióba kerülne a csatár poszt megreformálása, mert ebben benne van az is, hogy a régieket eladjuk. Amikor veszel egy új kocsit és a régit beszámítják akkor sem kell kifizetned a teljes árát az eredetinek. Tény, hogy a fent említett 2 csatár kb 90 millió lenne, de akkor az is biztos, hogy eladnánk a jelenlegi kettőt. Ezt a nyarat meg lehet úszni pozitív mérleggel is. Csak egy példa:

+~ Suarez, Mandzukic, Gündogan, cserebaltávéd (Rodriguez, Moreno, Siquera); + 1 támadó (szélső) 60; 20; 25; 10; 20
- Benzema, Morata, Khedira, Coentrao, Di Maria 45; 15; 25; 18; 35
+/- pár millió ofc.
és ez nem is szerkezeti átalakulás, csak posztra cserék mielőtt valaki mondaná, h dehát ehhez 6 edző sem elég, hogy rotálja őket...

135 millió kiadás játékosokra, 138 millió bevétel; innentől kezdve szerintem ez nem kifogás, hogy most megy a stadionépítés. Persze ide-oda csúszhatnak ezek a számok, de a lényeg, hogy ki lehet hozni úgy egy jobb keretet, hogy fedezhető eladásokból, a fenti játékosok csak példák voltak másokkal is ugyanígy kihozható egy jobb keret.
És akkor még nem is beszéltem arról, hogy a fenti ötös összesített fizetése is kevesebb lenne egy kicsivel legalább, mint az alsó 5ösé.
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. február 15., szombat 18:22

___Samy___ írta:szerintem nem kellene prioritásnak lennie 2 csatár igazolásának a stadionépítkezés mellett
még mindig a középályára kellene nagyobb pénzt ölni
Szerintem is eloszor azt a kozeppalyat kene rendbe tenni barmi aron, mert se DM, se Khedira, se Casemiro nem eletbiztositas arra a posztra. Ha ez megoldodott es meg van penzunk, akkor el lehet gondolkozni akar Benzema, akar Morata lecserelesen.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. február 15., szombat 18:19

Én is hoztam volna Suarezt, de még a szerződéshosszabbítása előtt. Akkor hozni lehetett volna 40 korul, de most már egyszerűen túl drága ahhoz képest, amennyit adna a csapatnak. Arra a posztra, amelyiken most Di Maria játszik kell egy Vidal, Morata helyére egy jobb csatár, esetleg Coentrao helyett valaki, és kész is vagyunk.
Merci Zizou!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 15., szombat 18:15

hát pedig mindkét poszt kb. egyformán fontos lenne, ezt a nyarat kilehet hozni simán nullára is úgy, hogy a keret nagyot erősödik, már csak azért is mert egy real nevével fémjelzett morataért lehet kapni 15-20 at, uemiatt khedirát is áron felül lehet eladni, de még benzemát is.
A kp az nagyon fontos.Egy jö btb.A csatárposzt meg csak némelyeknek.Mert ugye itt van Ronaldo,itt van Bale,kell még egy 80millas Suarez vagy egy 70millas Kun...hogy teljes legyen a fifa :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. február 15., szombat 18:04

heccsat írta:ebből pedig lejönne Benzema és Morata ára, ha a csatár posztot nézzük, máris csak 30 millió... ennyire saját gondolataidhoz igazítani és ferdíteni nem kéne
Ennyi erővel Bale is "csak" 43 millió €-ba került nekünk, mivel eladtuk Özilt. Mégsem ennyivel számol senki sem.
Szeritnem a ferdítéshez közelebb áll, az ilyen egyik játékos árából vonjuk le a másik árát.
heccsat írta:a szépen lassan szó ugye tudod, hogy nem azt jelenti, hogy jövőre?
A szépen lassan sem garantálja, hogy bejön, és jól jövünk ki belőle.
heccsat írta:real nevével fémjelzett morataért lehet kapni 15-20 at
Alig van első osztályban szerzett rutinja. Az ebből a szempontból, és tudásban is jobb Negredoét kaptunk 18-at, Morataért a 10 millió is nagyon jó lenne.
___Samy___ írta:szerintem nem kellene prioritásnak lennie 2 csatár igazolásának a stadionépítkezés mellett
még mindig a középályára kellene nagyobb pénzt ölni
Nálad a pont :)
Merci Zizou!

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. február 15., szombat 17:57

hát pedig mindkét poszt kb. egyformán fontos lenne
igen fontos, de én nem érzem annyira kritikusnak a csatár posztot, hogy a teljes állományt egy nyár alatt lecseréljük
ha van egy bitang jó középpályánk, akkor még az átlagosnak mondható támadókkal is lehet hozni nagy szezonokat, de fordítva már nem igaz a dolog
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 1 regisztrált és 0 vendég