Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. szeptember 29., vasárnap 10:41

BBeno írta:ott tart hogy egy morataval kell küzdenie innentől a kezdőért. hihetetlen. mocskos kevés ez ide.
És ha így folytatja még ő is leülteti a padra.
primrose írta:Kevés labdát kapott, amit megkapott azt nagyjából jó helyre tudta passzolni
Állandóan ez jön fel mentségére, csak én ennek a másik oldalát látom, hogy lényegében ő fogja a védőjét, el nem szakadna tőle, semmi mozgás, irányváltás, csak lézeng ott a védők közt, és így lényegében lehetetlen megjátszani, helyzetbe hozni. Isco helyén is eltűnt, olyan volt, mintha ketten mentek volna le és Morata jött volna csak be, akinek 20 perc alatt több momentuma volt.
Pepe jól értékelte a teljesítményét :agree:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. szeptember 29., vasárnap 1:33

ott tart hogy egy morataval kell küzdenie innentől a kezdőért. hihetetlen. mocskos kevés ez ide.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. szeptember 29., vasárnap 1:32

Értékeldbe már beírtam...

Kevés labdát kapott, amit megkapott azt nagyjából jó helyre tudta passzolni, de igazából baromira kevés az emberünk. Lehet itt szidni Moratat (sajnos ma én is megtettem a topikjába), de ez az egész nem az ő hibája, hogy ő az az ember, akire csereként számítanunk kell. Itt a probléma ott kezdődik, hogy megbíztunk a franciába, hogy képes vinni a csatárposztot, de ez egyelőre nem látszik. Engem nem érdekel, hogy nem kapott ma sok labdát. Igen, ez így van. De akkor is töketlen volt ma, volt nem egy szituáció amikor tűzközelben elpattant tőle a labda, és igazából ez annyira jellemzi őt… mm. nem az elpattant labda, mert az pont nem jellemző rá, hanem az, hogy egyáltalán nem számít olykor 1-1 ilyen labdára és meglepődik ha épp a 16oson belül ezeket neki passzoljuk. Töketlen, lassúnak is érzem, amolyan anyámasszony katonája és én nem leszek kiengesztelve, ha csak a BL-ben tudjuk őt igazi fegyverként használni. Nagy szégyen lesz neki, ha januárban mégis csatár után nyúlunk. Megkapta a lehetőséget, egyelőre nem él vele. Nem érdekel, hogy vannak góljai, akkor is több gólja lehetne már idén, ha nem puskáz el lehetőségeket, vagy ha jobban megjátszható. 5 éve van itt, haladjon, vagy pedig mutassunk neki tényleg ajtót.
But he is a good boy...

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. szeptember 29., vasárnap 0:34

megmagyarázhatatlan számomra ez az egész, nem is értem
bár csak fél órát láttam a meccsből, de egyre lejjebb kerül, padra kell vágni, nincs mese
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 29., vasárnap 0:27

Sierra írta:
pheco írta:Lehet a gyenge csapatra fogni az francia rossz szerepleset, csak felesleges mivel lattuk, hogy Morata 20p alatt tobbszor kerult helyzetbe, mint o.

Sajnos nem tudjuk, mi játszódik le nála az utóbbi időben, pedig 2 éve megmutatta mire képes, és csak ámultunk bámultunk...
Én a mostani Benzemán is csak ámulok, bámulok...... :(
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. szeptember 29., vasárnap 0:23

pheco írta:Lehet a gyenge csapatra fogni az francia rossz szerepleset, csak felesleges mivel lattuk, hogy Morata 20p alatt tobbszor kerult helyzetbe, mint o.
Ennyi a lényeg. A kis pöcs Morata alig-alig játszik, bejön ilyen 10-20 percekre, és rendre többet mutat, mint a jóllakottnak tűnő francia barátunk, csak kérdés, mitől lakott jól. Szerintem Benzemából sem lesz itt senki, a hozzáállásával van a baj, nem a képességeivel. Lehet egy másik csapatban kibontakozhatna.

Sajnos nem tudjuk, mi játszódik le nála az utóbbi időben, pedig 2 éve megmutatta mire képes, és csak ámultunk bámultunk...

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. szeptember 29., vasárnap 0:20

Na akkor remelem eljott az ideje annak, hogy a padra keruljon, mert ezt a teljesitmenyt akarki lehozna. Lehet a gyenge csapatra fogni az francia rossz szerepleset, csak felesleges mivel lattuk, hogy Morata 20p alatt tobbszor kerult helyzetbe, mint o. Hihetetlen, hogy ezzel a lehetoseggel sem el a francia. Ha tavasszal nem szarnyal akkor nyaron tuti eladnam. A kovdtkezo meccsen meg Jese vagy Morata kezd remelem.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. szeptember 26., csütörtök 22:32

Kedves felhasználók.

Az utóbbi hónapokban munkahelyi elfoglaltság végett kevésbé vettem részt az oldal munkájában, ennek ellenére olykor-olykor fordítottam és írtam is valamit, még a fórumra is felnéztem. A tegnapi mérkőzés után nem R24, hanem ÉN láttam jónak néhány hozzászólás törlését, illetve bizonyos kifogásolható részletek szerkesztését. Mind Realista, mind miró és a többiek részéről. Nem akartam senkit szankcionálni egy hülye Elche meccs végett, de néhány "okosnak" ismét sikerült ok nélkül betámadni a szerkesztőséget.

1, Tényszerűen nem igaz, hogy különbséget teszünk a felhasználók között. Hehe valószinűleg többször volt szankcionálva, mint bárki közületek, a régi és az új oldalon egyaránt.

2, Kultúráltan megfogalmazott vélemény miatt még nem tiltottunk ki felhasználót.

3, R24 a határozott kérésemre bizonytalan ideig hanyagolja a Benzema topik látogatását, nincs kifogásom a tevékenysége ellen, de jelen helyzetben vitainditó katalizátorként hat a jelenléte.

4, Az előző pontból következik, hogy a topik moderálása némileg hoszabb reakcióidővel történik, de mindenki nyugodjon le, ha kicsit késve is, de ellenőrzöm a bejövő hozzászólásokat. Nem engedem, hogy egy 2008 körüli Raúl topikká degradálódjon a fórum ezen része.

Üdv és további jó fórumozást!

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. szeptember 26., csütörtök 15:11

Megint bedőltem neki...a bl meccs után elkezdtem reménykedni...mind1 nálam ha januárig nem teljesít kaszát kap, felhívom Perez nagybácsimat és feltetetem az első gépre ami angliába tart és ha már úgy is beszélek Perezbával megkérem ,hogy nevezze ki Khedira barátunkat tiszteletbeli elnöknek, hátha akkor nem érne rá a pályán kaszkadőrködni. :mrgreen:

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. szeptember 26., csütörtök 14:06

Corleone írta:
Viccet félretéve ebben azért mírónak nagyon igaza van. Mindenki el volt ájulva a galata elleni meccstől, de azért azok a gólok is inkább a törököknek köszönhetőek, semmint Benzema zsenialitásának.
Ilyen alapon minden 2. rúgott gólba bele lehet kötni, vagy szóvá tenni, hogy ez nem a támadó miatt lett gólt, hanem mert ez és ez hibázott. Nem akarom kisebbíteni Cristiano érdemeit, de akkor az első gólja inkább az Elche sorfalának, semmint az ő zsenialitásának köszönhető és így tovább.. Aztán mégis mindenki el volt ájulva.
Én nem voltam elájulva, meg is jegyeztem az "értékeld..." topikban. Szóval amit felrovok egyik játékosnak, azt felrovom a másiknak is. Amúgy meg ezeket a dolgokat azért kell kiemelni, és megvitatni, mert jönnek az olyan meccsek, ahol az ellenfeleink egyre kevesebbet és kevesebbet hibáznak majd. Na ott kérdés, hogy mire lesz elég a csapatunk. Mert eddig nem vagyunk meggyőzőek.

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Corleone » 2013. szeptember 26., csütörtök 13:31

Viccet félretéve ebben azért mírónak nagyon igaza van. Mindenki el volt ájulva a galata elleni meccstől, de azért azok a gólok is inkább a törököknek köszönhetőek, semmint Benzema zsenialitásának.
Ilyen alapon minden 2. rúgott gólba bele lehet kötni, vagy szóvá tenni, hogy ez nem a támadó miatt lett gólt, hanem mert ez és ez hibázott. Nem akarom kisebbíteni Cristiano érdemeit, de akkor az első gólja inkább az Elche sorfalának, semmint az ő zsenialitásának köszönhető és így tovább.. Aztán mégis mindenki el volt ájulva.
#happyshitting

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. szeptember 26., csütörtök 1:28

Én nagyon kritikus vagyok Benzemával szemben, de szerintem ez pont nem az a meccs, ahol ki kell őt külön pécézni. Ziccert nem hibázott, helyzetbe sem nagyon került. Oké, ez már megint lehetne az ő hibája, de valahogy egyik poszton sem volt egységes a csapat, a kp-n néha jól tartottuk meg a labdát és volt 1-2 technikás passz, labdaátvétel, de amikor komolyan oda kellett kerülni az Elche kapuja elé, az már nem ment. És nem Benzema miatt, hanem egészen egyszerűen nem is jutott el hozzá a labda. Egy csomószor visszafutott, csakhogy érintkezzen is a lasztival és a kp-n többnyire jól tartotta meg a labdát és többször is jól játszotta meg a társakat. Nem azt mondom, hogy ez így ma elég volt tőle, de semmiképpen sem ő volt a legrosszabb. Persze lehetne ő is CR és lőhetne a semmiből két gólt, de sajnos nincs azon a szinten. Legalábbis mostanság... mert képessége megvan hozzá, de áhh.. nem megyek ebbe újból bele, mert csak magamat is idegesítem a dologgal. Mert SAJNOS JOGOS hogy oly sokan kételkednek benne, idén is nagyon szaggatottan megy a gépezet, a Galata óta megint nem hozott egy jó meccset sem. El lesz adva ha idén nem alkot.
But he is a good boy...

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. szeptember 26., csütörtök 1:13

Petiamadridista Benzema tudásának általad történő megítélése szerintem korrekt, ugyanakkor én nem látom ebben a problémát.

Nálunk játszik a világ 2 legdrágább játékosa, nehogymár mástól várjuk hogy megnyerje nekünk a BL-t.
Ez is igaz. Főleg ettől a két játékostól várom én is, hogy a nemzetközi porondon komoly eredményt érjen el a csapat.
És ha Bale megmutatja, miért volt ilyen drága, akkor a két szélső óriási terhet fog levenni Benzemáról, és még Benzemanak is jobban fog menni a játék. De hát nyilván nem ő lesz az első számú sztár. Ez már az évek során bizonyságot nyert. Persze, lehetne nála jobb opció, de jó csapattal így is lehetünk nagyon eredményesek a BLben, de azthiszem ezt már fentebb is pedzegettem.
Na mindegy szerintem már túl van ez tárgyalva :)

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2013. szeptember 26., csütörtök 0:55

Petiamadridista Benzema tudásának általad történő megítélése szerintem korrekt, ugyanakkor én nem látom ebben a problémát.

Nálunk játszik a világ 2 legdrágább játékosa, nehogymár mástól várjuk hogy megnyerje nekünk a BL-t.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2013. szeptember 26., csütörtök 0:43

De viccet félretéve. Volt egy lecsúszott lövés, előfordul... (bár nála egyre gyakrabban, de hagyjuk ezt most), de a végén az mi volt mikor odaemeli a kapus kezébe? És ez sem az első alkalom, hogy ezt teszi. Ne finomkodjon már, bassza be a labdát abba a kapuba és kész. Lassú, töketlen továbbra is, lehet benne bízni, de nem fog változni. Én nem formáltam róla véleményt 2-3 évig, mert vártam, hogy csak lesz valami, csak lesz, de nem. Ahogy a többiek is írják, nem tud szintet lépni. És még itt sokan Ronaldohoz hasonlították, te jó ég, ha csak fele olyan robbanékony lenne, mint a brazil volt... :hmmm:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. szeptember 26., csütörtök 0:32

A CR helyzet nélkül rúgott kettőt. Ő világsztár, zseni.
igen, pontrúgásból, mivel ő az első számú ember erre a feladatra

azt meg már egy jó ideje lehet tudni, hogy benzema csapat ember, nem pedig olyan aki a semmiből húz egy győztes meccset
de kérdem én, hogy melyik csapatnál láttok ti olyat, ahol két olyan vadállat játszik együtt, mint cr vagy messi? akiknek akkor is megy a szekér ha körülüttök szar mindenki? vagy most az a legnagyobb probléma, hogy nálunk a csatár lett inkább a csapatember, és nem pedig a vadállat?

bebizonyítottátok a megy a meccs topikban, hogy tök mindegy mit csinál a fickó, nektek semmi sem fog tetszeni vele kapcsolatban, mert még mindig ott motoszkál, hogy mi volt eddig

továbbra sem mondom azt, hogy ez így megfelelő tőle, meg nem terelek más csapatokra/játékosokra, de azért az már rohadt nagy túlzás, hogy 5 meccs után temetve van
majd ha év végén is ez lesz a helyzet, akkor bizony lehet jönni az eladom szöveggel, de addig szerintem hagyjuk dolgozni
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. szeptember 26., csütörtök 0:26

Nem nulla azért, az erős túlzás. Nagyon jó kis játékos Benzema, de ahogy a csapat többi tagja, ő sem találja még a helyét (jó, kivéve Lopez...) Kár kiszemelni őt és rámászni, majd ha már csak ő egyedül lóg ki a csapatból, akkor lehet vele baszakodni, addig felesleges.

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. szeptember 26., csütörtök 0:22

Nem értek egyet. Itt nem az ő dolga ez. A Lyont vitte a hátán, képes volt rá. Egy ekkora csapatot nem tud a hátán vinni.
Hát de neki az lenne a dolga.. Valahol. Ő egy nagyon jó játékos. Ügyes. Sztárfocista, de ez nem a Lyon.. A Lyont persze, hogy tudta a hátán vinni, mert az egy alacsonyabb szint volt. de a Madridban szintet kell neki is lépnie. Vagy hát kellett volna.
Most.. ezért írtam azt, hogy ő nem fog BL-t nyerni az aktuális csapatának. Ettől persze lehet ő BL győztes, de az nagyrészt biztos, hogy nem rajta fog múlni.
Benzemaval az alapvető probléma az, hogyha a csapat nem játszik jól, akkor ő sem. Mint Özil,vagy Higuaín. Az argentin ezt még ellensúlyozni tudta a kicsik ellen a harcosságával, de a nyomást nem bírta már el a BL-ben.
Benzema is ilyen. Max csinál pár szép kényszerítőt, 1 -2 látványos cselt, és ez mindebben ilyenkor ki is merült...
Ő a csapat első számú csatára. Neki egy olyan meccsen is veszélyt kell(ene)!! jelenteni mint a mai volt. De egyszerűen nem veszélyes. Ilyenkor nem.
Persze, ha megy a szekér akkor ő is veri a gólokat, de ha nem megy akkor csőd.
A világklasszis, szupercsatár arról ismerszik meg, hogyha a többinek nem megy ő akkor is ver egy gólt... Helyzet nélkül. A CR helyzet nélkül rúgott kettőt. Ő világsztár, zseni. Benzema nem az.
Ez annak tükrében, hogy Falcao nem játszott itt soha, nem tudhatjuk biztosan. Írom ezt úgy, hogy üdvözöltem volna az érkeztét a kolumbiainak.
Hát biztosnak semmi nem biztos.. Ez igaz. De hát azért igencsak valószínűbb, hogy jobb lenne mint Benzema :)
Most ha pl CRonaldot berakom az Arsenalba, akkor az a csapat valószínűleg jobb lesz, bár mivel semmi nem biztos, így nem biztos. :D :lol:

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Banán » 2013. szeptember 25., szerda 23:58

És végigjátszotta a meccset, nem tudom, hogy csinálja, de valamit nagyon tud. :lol:

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: miró » 2013. szeptember 25., szerda 23:55

0,megint.szánom azt aki kitalálta hogy egy benzemával induljunk neki a szezonnak.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 22 regisztrált és 0 vendég