Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. október 3., csütörtök 12:39

sokat melózott a mezőnyben, elég ha annyit mondok, hogy többet futott, mint khedira
a labdákat jól játszotta meg, mindig hajtotta az emberét, volt még egy-két gólpasszal felérő labdája, de kihagyták
összességében nem volt rossz, nem lógott ki se negatív, se pozitív irányban
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. október 3., csütörtök 12:23

SziasztoK!

Sajnos elfoglaltság miatt nem tudtam megnézni a meccset, és bár pótolni fogom, de furdal a kíváncsiság, hogy hogyan teljesített a francia? Láttam, a CR 2. gólja előtti remek sarkazását. Egyéb említésre való momentum?
But he is a good boy...

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2013. október 2., szerda 8:50

hehe írta:egy kérdés: miből gondoljátok, hogy benzema nem hajt és nem tesz meg mindent egy meccsen?
nem trollkodás, tényleg érdekel. beleláttok a fejébe? ismeritek ancelotti elképzeléseit?
és azt bocs de nem fogadom el válasznak, hogy mert az újságíró bebizonyította, meg mert pepe pofázik. pont ő ne.
Ebben van sok igazság. Nagyon sokszor végez kulimunkát CR helyett, rohan vissza a 9-es posztról bal szélre védekezni. Azért az is kivesz az emberből, így mikor már nem a védekezésben, hanem a támadásban figyeli az ember, akkor úgy tűnik, hogy csak lézeng a pályán. Érdemes egy meccsen megfigyelni, hogy mit csinál, mikor az ellenfél támad és CR ugrabugrálmegpuffogmertelbasztamegint...

Avatar
stormcorner
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:13
Kedvenc játékosaid: Raul,Guti,Benzema,Varene
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: stormcorner » 2013. október 2., szerda 8:33

Anthony írta:ennél a madridinál undorítóbb, szarabb publikum a világon nincs. fúj.
Nincs bizony,ezeknel mar csak Khedira szarabb a szentelyben :D de komolyan,ekkora majmokat,h a sajat jatekosukat,a sajat stadionukban futyulik ezek teljesen hulyek,nem is csodalom,h zavarja Karimot,sot szerintem latszott is a fejen az Atma ellen,igy nem csoda,h meg gorcsosebb lesz a jateka,kar erte,hajra Benzema... :ike:

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. október 2., szerda 8:31

Nagyon szeretném már látni a Carvajal-Ramos-Varane-Marci-Illarra-Isco-Modric-CR-Bale-Karim csapatot. Ha ebben is besül, akkor vannak a nagy gondok.
jaa. én is azt mondom, hogy egy "normális", összeszedett csapatba jól illeszkedne Benzema. és az egyik fontos kulcs az Marcelo!! lehet, h csak balhátvéd, de szerintem több cselt nyomat, mint CR egy mérkőzésen, sokkal aktívabb, idk... csak nézzétek meg pl. ezt a videot, ez csak az idei Marcelo:
http://www.youtube.com/watch?v=wpdfJdpAwqo
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. október 2., szerda 8:25

Sokaknak azzal van baja, amit a mai AS címlap ír.
Benzema 665 perc
Morata 59 perc
Jesé 23 perc

Csak azt sokan elfelejtik, hogy egészen az Elche elleni meccsig megvoltak a gólok, a gólpasszok, helyenként a szép játék, támadta a kaput, veszélyes volt, igaz néha balfallosz is, de hát mindenki hibázik, még Khedira is. Pedig még ott a tojáshéj a csapat valagán.
Az Isco-Karim kapcsolatot nem kell részleteznem, aki akarta látta, olvasta, tudja, hogy mennyire jól működött.

Egyszóval az utolsó 180 perc az, ami szinte teljesen kuka, és jogosan Moratáznak, de nem Karimnak kéne tolni a szart az arcába, hanem Carlónak, aki egy szerda-szombat rigmusban, egy láthatóan maga alatt teljesítő csapaton nem változtat, és csak azért is felküldi többek között Iscót és Karimot is egy Elche ellen...Khedirát meg az Atma ellen Modric helyett :lol: :lol:
#fucklogic
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. október 2., szerda 8:21

Anthony írta:
ateeemadrid írta: egyébként ez akkora szégyen, más csapatoknál ilyenkor a közönség biztatni szokta a játékosokat, nem a posztjáért harcoló másik játékost éltetik... lópez vs. casillasnál is ez volt.

ennél a madridinál undorítóbb, szarabb publikum a világon nincs. fúj. :-@
Miért is? Gondolj bele, hogy egy spanyol(!) szurkoló azt látja, hogy van itt egy francia(!) pozőr gyerek, aki nem szakad meg a pályán, és van egy másik, aki spanyol, és felszántja a pályát. Ugyanilyen alapon az is köcsögség lenne ha Benzemát éltetnék a posztjáért harcoló másik játékos kárára. Azért mert Morata nem került 40 millióba és nem ő volt eddig a kezdő attól még lehet szimpatikus bárki számára nem?
(ezt most nem Benzema ellen vagy mellett írtam, csak meg kéne érteni, hogy nem mindenki pont úgy gondolkozik, ahogy mi)
érdekes módon máshol mégsem akkora divat fikázni a szurkolóknak a saját csapatuk egyik játékosát.
benzema is ugyanazért a célért küzd, mint a többi real játékos... oké, felőlem éltessék moratát, amikor már beállt, és jól játszik, de egy-egy elrontott helyzetnél nem kell már egyből a morataaa morataaa rigmusokat nyomni, meg fújolni, fütyülni amikor mondjuk lecserélik.

de ha ez csak szerintem szégyen, nekem oké...
és ezeket úgy mondom, hogy a legkevésbé sem vagyok megelégedve vele.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. október 2., szerda 8:20

egy kérdés: miből gondoljátok, hogy benzema nem hajt és nem tesz meg mindent egy meccsen?
nem trollkodás, tényleg érdekel. beleláttok a fejébe? ismeritek ancelotti elképzeléseit?
és azt bocs de nem fogadom el válasznak, hogy mert az újságíró bebizonyította, meg mert pepe pofázik. pont ő ne.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. október 2., szerda 8:15

Miért is? Gondolj bele, hogy egy spanyol(!) szurkoló azt látja, hogy van itt egy francia(!) pozőr gyerek, aki nem szakad meg a pályán, és van egy másik, aki spanyol, és felszántja a pályát. Ugyanilyen alapon az is köcsögség lenne ha Benzemát éltetnék a posztjáért harcoló másik játékos kárára. Azért mert Morata nem került 40 millióba és nem ő volt eddig a kezdő attól még lehet szimpatikus bárki számára nem?
Igen, ezt jó leírta hehe egy másik topicban. Morata a "mi kutyánk kölyke", ezért is nagyon érzékeny a téma. Ugyanakkor szerintem soha nem lesznek megelégedve vele a szurkolók, elég csak Pipita esetére gondolni. Egy, maximum két év alatt akkorát fordult a világ vele szemben a szurkolók körében, hogy hihetetlen.
Ez a mindegy ki, csak ne Karim tipikus esete, amit részben magának, részben a szar taktikának köszönhet.

Nagyon szeretném már látni a Carvajal-Ramos-Varane-Marci-Illarra-Isco-Modric-CR-Bale-Karim csapatot. Ha ebben is besül, akkor vannak a nagy gondok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. október 2., szerda 8:05

ateeemadrid írta: egyébként ez akkora szégyen, más csapatoknál ilyenkor a közönség biztatni szokta a játékosokat, nem a posztjáért harcoló másik játékost éltetik... lópez vs. casillasnál is ez volt.

ennél a madridinál undorítóbb, szarabb publikum a világon nincs. fúj. :-@
Miért is? Gondolj bele, hogy egy spanyol(!) szurkoló azt látja, hogy van itt egy francia(!) pozőr gyerek, aki nem szakad meg a pályán, és van egy másik, aki spanyol, és felszántja a pályát. Ugyanilyen alapon az is köcsögség lenne ha Benzemát éltetnék a posztjáért harcoló másik játékos kárára. Azért mert Morata nem került 40 millióba és nem ő volt eddig a kezdő attól még lehet szimpatikus bárki számára nem?
(ezt most nem Benzema ellen vagy mellett írtam, csak meg kéne érteni, hogy nem mindenki pont úgy gondolkozik, ahogy mi)

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. október 2., szerda 7:52

Realista24 írta:A Punto Pelota szerint hihetetlen rossz hatással van rá a spanyol közönség, és sport lapok, akik próbálják ízekre szedni.
Tudja, hogy amint pályára lép a Bernabéuban, jön a füttyszó, jön a Morata-Morata rigmus, stb.
A megoldás az lenne, ha ezeket ki tudná zárni, és csak a játékra koncentrálni, kérdés, hogy képes lesz-e erre vagy a spanyolok következő áldozata ő lesz. (és ezzel nem azt akarom írni, hogy ő nem tehet semmiről, semmi flame, semmi mentegetőzés, csak leírtam, amit olvastam :) )
egyébként ez akkora szégyen, más csapatoknál ilyenkor a közönség biztatni szokta a játékosokat, nem a posztjáért harcoló másik játékost éltetik... lópez vs. casillasnál is ez volt.

ennél a madridinál undorítóbb, szarabb publikum a világon nincs. fúj. :-@

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. október 2., szerda 7:46

A Punto Pelota szerint hihetetlen rossz hatással van rá a spanyol közönség, és sport lapok, akik próbálják ízekre szedni.
Tudja, hogy amint pályára lép a Bernabéuban, jön a füttyszó, jön a Morata-Morata rigmus, stb.
A megoldás az lenne, ha ezeket ki tudná zárni, és csak a játékra koncentrálni, kérdés, hogy képes lesz-e erre vagy a spanyolok következő áldozata ő lesz. (és ezzel nem azt akarom írni, hogy ő nem tehet semmiről, semmi flame, semmi mentegetőzés, csak leírtam, amit olvastam :) )
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. október 1., kedd 22:08

Én továbbra is tartom, hogy az adott helyzetet figyelembe véve értelmes döntést hoztak a vezetők nyáron, amikor kiszórták Gonzalót, és nem hoztak helyére klasszis csatárt. Ha mindenki egészséges, a gálacsapatban adott két überdomináns vadállat szélső, akik mellé sokkal jobban illik egy összjátékra képes, visszavontabban játszó csatár, semmint egy tipikus lesipuskás befejező. Számomra egyébként az idény kezdete meg is erősítette ezt az elképzelést, hogy azóta mit művel a csapat, az más kérdés. Sajnálom viszont, hogy Karim alternatívájaként Jesé neve fel sem merül. Morata borzalmasan kevés erre a szerepkörre, szép kapáslövés ide vagy oda.

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. szeptember 30., hétfő 15:26

BBeno írta:neki lehet menni 1 csatárral ha az az egy csatár egy klasszis csatár. egy falcao vagy zlatan vagy suárezzel lazán le lehetne hozni a szezont.
Zidane azt mondta, hogy nem kell ide csatár, mert Karim a legjobb 9-es.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. szeptember 30., hétfő 12:59

Én bírom Benzemát. Mindig is kedveltem az ilyesfajta zsiványságot. Nagyon jó csatárnak gondolom, de sajnos van sok rossz tulajdonsága is. Nem megyek bele részletesen, mert naponta ki van tárgyalva, inkább ezt kihagyom most.

Amiről írnék, az a jövője. Itt van most a mai napra ez a szavazás Morata kezdőbe rakásáról. Minden napra jut valami Benzemás, ma ezt dobta a gép. A közönség láthatóan ellene van, minden eltelt nappal, egyre jobban zavarnák és fütyülik. Lehet, hogy el kellene gondolkoznunk ezen az Arsenal-os ajánlaton (már ha igazak voltak), és lehet, hogy nem csak nekünk, hanem neki magának is. A srácban simán benne van az a potenciál, ami a legjobbá tehetné a poszton és még ideje is lenne rá bőven, mert fiatalnak mondható. Viszont azon is el kell gondolkodni, hogy ez itt valamiért nem ment eddig és annak oka van, főleg mentálisan. Eddig úgy néz ki, nem tudja legyűrni ezt a stresszt, vagy nem tudom, hogy jellemezzem ezt a gátat, de idekerülése óta szenved miatta. A 11/12 szezonban láthattunk már tőle olyanokat amiket valóban tud, az frankó performansz volt tőle, de úgy néz ki, hogy sajnos ritka alkalmak egyike volt. Nem tudom mi lesz vele, de ez sem neki, sem nekünk nem jó út és valamit kell tenni. Talán csak egy ember van jelenleg, aki javulást hozna helyette, az szerintem Suerez.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. szeptember 29., vasárnap 13:03

A napnál is világosabb volt, hogy egy szem csatárral és egy fiatal sráccal nem lehet nekimenni 60+ meccsnek.
neki lehet menni 1 csatárral ha az az egy csatár egy klasszis csatár. egy falcao vagy zlatan vagy suárezzel lazán le lehetne hozni a szezont.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. szeptember 29., vasárnap 12:44

primrose írta: szerintem 1 max. 2 héten belül ez is eldőlhet Perezek fejében, de ilyen hetek után biztosan nem fix az a csatárposzt, sőt.
Ez szerintem itt a Barca-Juve-Sevilla-Malaga féle brutálisnak mondható sorozat végeztével ki is derülhet. Benznek hatalmas mázlija, hogy Perez bá kiskedvence, de sajnos teljesítmény nem nagyon volt az ittléte alatt. Több év kellett míg belerázódik, volt egy brutál jó éve és egy jónak mondható tavasza és ennyi.
Télen pedig nem várhatunk el olyat, hogy egy jó (bajnoki címért menő csapat) elengedje a sztárcsatárját. Ezt már nyáron meg kellett volna lépni. A napnál is világosabb volt, hogy egy szem csatárral és egy fiatal sráccal nem lehet nekimenni 60+ meccsnek.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. szeptember 29., vasárnap 11:03

Állandóan ez jön fel mentségére, csak én ennek a másik oldalát látom, hogy lényegében ő fogja a védőjét, el nem szakadna tőle, semmi mozgás, irányváltás, csak lézeng ott a védők közt, és így lényegében lehetetlen megjátszani, helyzetbe hozni. Isco helyén is eltűnt, olyan volt, mintha ketten mentek volna le és Morata jött volna csak be, akinek 20 perc alatt több momentuma volt.
Igen, jogos amit írsz és utána én is írtam, hogy nem érdekel, hogy kevés labdát kapott, mert mindez a töketlensége és a megjátszhatatlanságára vezethető vissza. Az meg hogy nem igazolunk télen csatárt... szerintem 1 max. 2 héten belül ez is eldőlhet Perezek fejében, de ilyen hetek után biztosan nem fix az a csatárposzt, sőt.
But he is a good boy...

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. szeptember 29., vasárnap 10:57

nagyon gyenge amit az egész csapat csinált az utóbbi két meccsen.
és sajnos benzema sem lóg ki. ugyanaz jellemzi őt, mint a csapatot: kevés mozgás, semmi kreativitás, ötlettelenség, pontatlanság.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. szeptember 29., vasárnap 10:42

Telen johetne Falcao, csak akkor megint zsebbe kell nyulni (ha egyaltalan leallna velunk targyalni a Monaco). A BL-ben is jatszhatna es nem mellekesen napjaink legjobb csatara. De ugysem fog jonni senki, mert Ancelotti megmondta, hogy nem jon uj jatekos a telen.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 27 regisztrált és 0 vendég