Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. május 29., vasárnap 11:41

Le a kalappal...óriási volt...nyoma sincs a tavaly töketlen Balenak. Zizou kimaxolta.

Védekezett becsuszott emberek közt ugy vitte el mintha ott se lennének..okos passzok...11esnél is higgadt maradt és a Gópassz is megvolt..bar nemtom szerintem bele sem ért amugy Ramos :lol:

100milliót 2BL győzelemért..bőven megérte.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. május 29., vasárnap 11:35

Hatalmasat fejlődött, amióta Zidane van a padon. Mondjuk ezt várom tőle, ezért igazolta le a csapat. :agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. május 29., vasárnap 11:33

óriásit mentél tegnap is gareth. elképesztő munkát végeztél. :agree: :agree: :salute: :salute: :salute:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: primrose » 2016. május 29., vasárnap 10:03

Zseniális volt. Úgy látszik fejben rendben van a gyerek, így tovább.
But he is a good boy...

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Pipita » 2016. május 29., vasárnap 9:52

Óriásit játszott megint, megkoronázta az idei szezonját és tényleg nem volt nála hasznosabb támadó a pályán...bár Vazquez jöhetett volna korábban is.
De le a kalappal ez előtt az ember előtt, azért az ő sztorija sem rossz. Már a sajánt szurkolói is kikezdték, mert konkrétan szar volt, a csapata rajongói megrugdossák az autóját... aztán tol egy ilyen szezont, zseniális. Remélem jövőre még tovább fejlődik, amit idén művel az már bőven világklasszis kategória.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. május 29., vasárnap 9:41

Azért az utolsó két gólunkhoz több köze volt mint bárkinek. Cé ennyire már bugyira vetkőzött volna. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. május 29., vasárnap 9:39

ziro4vr írta:Amíg tudott lépni az egyetlen értelmes támadó volt. Fizikum ott van és már a laszti is tapad. Összjáték is rendben volt. Csak a lövései...azt nem értem.

De azért grizmannra cseréljük mi Remy? :lol:
Amúgy nem akartam el jinxelni ezért nem is írtam, de valahogy grízmanon éreztem,hogy betlizni fog.Jó kis játékos de nagy volt neki ez a teher.Mármint úgy egész meccsen nem játszott valami jól, meg a tizit is kihagyta.

A vadló viszont adta, igazi csapatjátékos lett és 0 góllal lett bl győztes :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. május 29., vasárnap 9:31

Amíg tudott lépni az egyetlen értelmes támadó volt. Fizikum ott van és már a laszti is tapad. Összjáték is rendben volt. Csak a lövései...azt nem értem.

De azért grizmannra cseréljük mi Remy? :lol:
Nem illik.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. május 29., vasárnap 2:48

Jó vltéál csak erőnlét szr mnt egy boond kameéleonnak. Hollister kuka. GG bale.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. május 29., vasárnap 2:37

Kiváncsi vagyok tenyleg offolja-e a copfot..bar hogy kszinte legyek kezdtem megszeretni :sziv:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. május 28., szombat 21:19

miro írta:Hozza se ert a Ramos!!! O fejelte!!!! :salute: :D :D :D :D :D :D :D
De, hozzáért.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miro » 2016. május 28., szombat 21:17

Hozza se ert a Ramos!!! O fejelte!!!! :salute: :D :D :D :D :D :D :D
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. május 25., szerda 14:39

wZoLee7 írta:Fészbúkon megy az értetlenkedés a kép alatt amit kiraktatok, mert a másikon épp fordítva írták. A hajára vonatkozó részt :lol:
AS: GARETH BALE
"I'd cut off my ponytail to win the Champions League"

Twitteren is ezek voltak.

Inkább töröltem a képet. :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. május 25., szerda 14:34

Fészbúkon megy az értetlenkedés a kép alatt amit kiraktatok, mert a másikon épp fordítva írták. A hajára vonatkozó részt :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. május 8., vasárnap 10:44

R.M.C.F írta:Nekem még mindig kevés az amit tesz...amit én gondoltam róla,az nem ez....nálam ez a manusz,a kopaszodás ellenére is meccs/gól vagy gólpassz....láttam mire képes a real előtt 5 éven át,ez amit itt mutat nem az amire számítottam. Most összébbszedte magát(kb 60%on ) de ez még kevés ahhoz amit valójában én személy szerint elképzeltem róla. Ja,nem szokásom tévedni.Itt lehet? :lol: :lol: nálam ez a manusz,csalódás,mert sokkal több van benne. De sajnos úgy tűnik megnőtt az arca,vagy a fene tudja mi lőtte.....a sérülései is megvannak,ami nyilvánvaló volt akkor amikor megvették,hiszen aki ismerte ,látta az tudta,hogy sérülékény....
Örültem amikor hoztuk,na nem az ára miatt(én ennyiért soha sem vettem volna meg,na de ne örüljetek neymart sem mert kb az is egy nagy lóf@sz csak itt vannak ezen a fórumon olyanok akik elhitetik hogy micsoda csúcs...hát messze sem)..kb felét sem éri az árának.....na de vissza Bale-re.....sokat szedett fel ebben a szezonban,brutál jó érkezik a beadásokra,korábban klose,beerhoff volt aki ilyen szinten ezt művelte,ez pedig a labdarúgés fej játék csúcsa volt. A földön KELL hogy fejlődjön,lövések,kombináció,aktivitás...stb.....van mit erőltetni. Ez nagyon kevés ahhoz amit szerintem tudna.
Mondjuk ebben igazad van. Földön még javulhatna, veszélyes lövő helyzetbe nem nagyon tudja még magát hozni, viszont a széleket már legalább rendre bejátssza. Rengeteg dologban javult pl. szerintem gyorsabban hozza a döntéseket, fejjel kb. a legveszélyesebb játékosunk lett, de ami a legfontosabb, hogy végre van benne átütő erő. Tavaly leginkább úgy voltam vele, hogy ne passzoljanak neki, mert elhal nála a támadás, de eljutott arra a szintre, hogy ettől már nem tartok. Viszont, ha így fejlődik tovább és elkerülik a sérülések, akkor simán kifuthat egy 30 gólos szezont szerintem. A lényeg viszont pont itt keresendő, mert én tőle mindig is az eredményességet vártam és abban idén nagyon jól áll. Pár sorsdöntő meccsen kell még megmutatni, mint pl. a BL döntő és amondó leszek, hogy megérte leigazolni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Navamiro
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016. április 3., vasárnap 0:14

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2016. május 8., vasárnap 10:38

R.M.C.F írta:Majd 1x,ha lesz egy cigiszünetem elmondom,hogy az elfutom és odabaszom mellett még mi az a 23 tényező ami meghatároz egy labdarúgót.
Nem egy labdarúgóról beszélek, hanem Bale-ről. Hogy mit vársz. Mit tudott.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. május 7., szombat 23:20

Majd 1x,ha lesz egy cigiszünetem elmondom,hogy az elfutom és odabaszom mellett még mi az a 23 tényező ami meghatároz egy labdarúgót.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Navamiro
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016. április 3., vasárnap 0:14

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2016. május 7., szombat 23:02

R.M.C.F írta:Nekem még mindig kevés az amit tesz...amit én gondoltam róla,az nem ez....nálam ez a manusz,a kopaszodás ellenére is meccs/gól vagy gólpassz....láttam mire képes a real előtt 5 éven át,ez amit itt mutat nem az amire számítottam. Most összébbszedte magát(kb 60%on ) de ez még kevés ahhoz amit valójában én személy szerint elképzeltem róla. Ja,nem szokásom tévedni.Itt lehet? :lol: :lol: nálam ez a manusz,csalódás,mert sokkal több van benne. De sajnos úgy tűnik megnőtt az arca,vagy a fene tudja mi lőtte.....a sérülései is megvannak,ami nyilvánvaló volt akkor amikor megvették,hiszen aki ismerte ,látta az tudta,hogy sérülékény....
Örültem amikor hoztuk,na nem az ára miatt(én ennyiért soha sem vettem volna meg,na de ne örüljetek neymart sem mert kb az is egy nagy lóf@sz csak itt vannak ezen a fórumon olyanok akik elhitetik hogy micsoda csúcs...hát messze sem)..kb felét sem éri az árának.....na de vissza Bale-re.....sokat szedett fel ebben a szezonban,brutál jó érkezik a beadásokra,korábban klose,beerhoff volt aki ilyen szinten ezt művelte,ez pedig a labdarúgés fej játék csúcsa volt. A földön KELL hogy fejlődjön,lövések,kombináció,aktivitás...stb.....van mit erőltetni. Ez nagyon kevés ahhoz amit szerintem tudna.
Miben volt jó? Abban, hogy mélységből a balszélen végigfusson. Mélységből. A balszélen. Nálunk elöl játszik feltolva, a jobbszélen. Elfutni nincs terület, jobb lábát meg nem tudja használni. Tehát olyan gólokat ne sokat várjunk mint az inter elleni Tottenhames góljai, vagy Bartra elleni körbefutom mélységből a balszélen és eldöntöm vele a kupadöntőt féle.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. május 7., szombat 22:42

Nekem még mindig kevés az amit tesz...amit én gondoltam róla,az nem ez....nálam ez a manusz,a kopaszodás ellenére is meccs/gól vagy gólpassz....láttam mire képes a real előtt 5 éven át,ez amit itt mutat nem az amire számítottam. Most összébbszedte magát(kb 60%on ) de ez még kevés ahhoz amit valójában én személy szerint elképzeltem róla. Ja,nem szokásom tévedni.Itt lehet? :lol: :lol: nálam ez a manusz,csalódás,mert sokkal több van benne. De sajnos úgy tűnik megnőtt az arca,vagy a fene tudja mi lőtte.....a sérülései is megvannak,ami nyilvánvaló volt akkor amikor megvették,hiszen aki ismerte ,látta az tudta,hogy sérülékény....
Örültem amikor hoztuk,na nem az ára miatt(én ennyiért soha sem vettem volna meg,na de ne örüljetek neymart sem mert kb az is egy nagy lóf@sz csak itt vannak ezen a fórumon olyanok akik elhitetik hogy micsoda csúcs...hát messze sem)..kb felét sem éri az árának.....na de vissza Bale-re.....sokat szedett fel ebben a szezonban,brutál jó érkezik a beadásokra,korábban klose,beerhoff volt aki ilyen szinten ezt művelte,ez pedig a labdarúgés fej játék csúcsa volt. A földön KELL hogy fejlődjön,lövések,kombináció,aktivitás...stb.....van mit erőltetni. Ez nagyon kevés ahhoz amit szerintem tudna.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miro » 2016. május 6., péntek 15:50

:salute: :salute: :salute: :salute: :salute:
Elkapta az öreg a fonalat most már elég régóta. :sziv:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 35 regisztrált és 0 vendég