Gareth Bale - 11

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
mocsok

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: mocsok » 2019. november 21., csütörtök 10:32

Vajon ő is egyből nyitotta meg a translate appot mint én? :D
“Elnök úr, Karim a legjobb kilences” ||| KAK = Karim A Király

"Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy."

h3x0r
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. november 21., csütörtök 10:30

RealMadridFanatic írta: A Marca is uzent.
Ugyse erti meg. :mrgreen:

RealMadridFanatic

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. november 21., csütörtök 10:08

„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

p.csabi1

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. november 21., csütörtök 9:41

Én is azt mondom hogy már rég nem itt kellene neki lenni.
Remélem Perezék azóta az ügyvédekkel egyeztettek,hogy ezt a majmot hogy lehetne kibaszni a klubbtól.

Ha keretben lesz akkor Zidane is becs**kult neki.

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 21., csütörtök 9:38

Toti írta: oké, higgadjunk le, de azért nehogy már játszassuk ezekután is. azért legyen már a real madridnak tartása, és ne csicskuljon be egy ilyen senkiházinak aki szarba se nézi a kenyéradóját.

továbbá, ezekután az ő játszatása mennyire lenne megalázó azokra nézve akik csapaton belül meg élnek halnak ezért a klubért.

rég vártam ennyire kerethirdetést.
Kezdőbe tenném, és a nép akarat elé vetném, mint régen a gladiátorokat :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Toti

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. november 21., csütörtök 9:26

ezesetben csalódni fogok
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Yazid
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ramos, Asensio

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. november 21., csütörtök 9:25

Toti írta: oké, higgadjunk le, de azért nehogy már játszassuk ezekután is. azért legyen már a real madridnak tartása, és ne csicskuljon be egy ilyen senkiházinak aki szarba se nézi a kenyéradóját.

továbbá, ezekután az ő játszatása mennyire lenne megalázó azokra nézve akik csapaton belül meg élnek halnak ezért a klubért.

megfogsz lepődni, szerintem kezdő is lehet akár már most, zizu allaspontja ugyanaz mint eddig. ,,a keret tagja, örülünk hogy velünk van ugyanolyan fontos mint minden játékos a csapatban"

Toti

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. november 21., csütörtök 9:13

oké, higgadjunk le, de azért nehogy már játszassuk ezekután is. azért legyen már a real madridnak tartása, és ne csicskuljon be egy ilyen senkiházinak aki szarba se nézi a kenyéradóját.

"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

jansky
Kedvenc játékosaid: Ramos, Ronaldo, CR, Kroos

HozzászólásSzerző: jansky » 2019. november 21., csütörtök 8:42

h3x0r írta: De mit akartok, mit csinaljunk? A hetvegi bajnoki elott flexeljuk kette a kedvenc golfutojet a Bernabeu gyepen? :mrgreen:
Nekem ez,csak golfütőkkel tetszene :D

Toky
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: Toky » 2019. november 20., szerda 22:24

Páran írtátok, hogy a Real hibája, hogy még itt van, mert a csapat kihátrált a kínai ajánlatból. Érdekelne, hogy ezt mégis honnan veszitek? Nekem csak olyan hír rémlik, hogy a kínaiak megegyeztek Bale-lel, de a Reallal nem, és ingyen kérték. Real tudtommal sosem mondta, hogy vihetik Bale-t ingyen.

dzsi91
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Sergio Ramos,Zidane,Raúl,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. november 20., szerda 22:23

Jó bor.faubert..bale

In that order.

Vagy simán felsorolni az egész keretet és stábot és berakni balet a végére a zászlón.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dzsi91 2019. november 20., szerda 22:24-kor.
Real Madrid makes me feel small as a person...as i've got a small penis.We supposed to have 'the best league in the world'
and that doesnt makes me feel good.Football is my religion and i don't want that to be other Gods that are bigger. -Robbie Williams

babaking
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho

HozzászólásSzerző: babaking » 2019. november 20., szerda 20:12

Molinó ötlet ultrálnak:

Real Madrid, Barcelona, Bale
In that order

:mrgreen:
“Nem lettem sztár Ancelotti, Benítez és Zidane irányítása alatt sem, én pedig nem vagyok bolond, hogy ott keressem a problémákat, ahol nincsenek. Én vagyok ezért a felelős, a javulásra kell törekednem.” - Isco

Kera
Kedvenc játékosaid: CR7, SR4, M12, Xabi Alonso, R9, ZZ, Roberto Carlos, Raúl, Hierro, Lampard, Terry, Maldini, Cubasza kapitány, Zsótér

HozzászólásSzerző: Kera » 2019. november 20., szerda 19:54

füst írta: A legtöbb poénnak az az alapja, hogy kigúnyol valamit, ezen felül kell emelkedni, mert ha leállsz foglalkozni a dologgal, akkor mégtöbb gúnyolódást kapsz cserébe.
El kell engedni. Felesleges büntetni, max valami hasonló poénnnal lehet válaszolni, de kár rajta idegeskedni, mert nem tudsz jól kijönni belőle.

https://i.imgur.com/bdyZOYh.png

Így jó lesz? Mivel a "golfosnak" a valóságalapja reális, így úgy érzem alkalmazható e képnek is a tartalma a Real Madridnál. :salute:
Aztán lehet nevetgélni meg kacarászni, hogy hihihi tiszteletlen volt a munkaadójával, hol itt a baj?

Szív és lélek nélkül nem lehet játszani, hiába hajt fejet lehajtva, profi hozzállással, az csak túró lesz. Ha veszít a csapat, szoktuk mondani, hogy legalább a tüzet lássuk bennük, hogy hajtanak a mezért. Béla már nem fog a mez elejéért szaladgálni, csak maximum a csekkje után. Én úgy érzem már, hogy egyik félnek sem lenne már belőle haszna.

Mester77

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. november 20., szerda 18:21

Azt kell szem előtt tartani, h mit kellene lépni, h mindenképpen legyen olyan csapat, aki viszi télen, vagy nyáron.

És igazából, akkor nem biztos, h ennek most teret kellene adni.
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

babaking
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho

HozzászólásSzerző: babaking » 2019. november 20., szerda 17:19

Ami irritál, hogy a Walesieknek ez tetszett, mondván, hogy az egész a szurkolók hibája, mert nem tisztelik. Eszemmegáll.

Igazából a ha én lennék Perez v Ramos és kérdeznének róla (tuti fogják öket) azt mondanám, hogy egyértelmüen viccnek szánta, nem volt tiszteletlenség, és Bale edzésen és a meccseken (már amikor nem sérült és játszik) példaértékü, és ugyanolyan fotos tagja a csapatnak mint mindenki más.

Ha elekzdjük büntetni, meg kicsinyeskedni vele akkor csak rosszabb lesz
“Nem lettem sztár Ancelotti, Benítez és Zidane irányítása alatt sem, én pedig nem vagyok bolond, hogy ott keressem a problémákat, ahol nincsenek. Én vagyok ezért a felelős, a javulásra kell törekednem.” - Isco

sonic
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. november 20., szerda 17:17

Szerintem nem feltetlenul kell hasznalni Zidane-nak ha nem akarja. A balszelre allandosul Hazard, cserenek Vinicius jo. Jobb szelre meg vannak mas opciok nem is keves, szoval ha ugy gondolja nem kell jatszatnia se. Most egyebkent elkezdett osszeallni a csapat es ebben Bale-nek nem sok resze volt szoval ha Rodrygo tartja a szintet akkor hopponis maradhat a walesi.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Steve
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Zlatan, Ramos, Marcelo, Modric

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. november 20., szerda 17:11

Szerintem tahóság volt, ami azt mutatja, hogy egyáltalán nem tiszteli a klubbot.

Viszont ez nem újdonság. Nem kedveli senki itt, ő sem érzi jól magát,viszont senkinek sem kell.

Ki kell várni egy jó ajánlatot és mihamarabb megszabadulni ettől a bomlasztó problémától, hisz mindkét fél ezt akarja.

Most viszont felesleges erre reagálni. Úgysem lenne jobb semmi ettől. Használni kell amíg itt van, mert fizetünk neki.

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 20., szerda 15:51

h3x0r írta:
doncsontos írta:

és az nem szülne belső problémát ha ilyen viselkedéssel ugyanugy a kezdőbe találná magát?
vagy ha nélküle akarja az egységes csapatot akkor nem szóltam, de takarodjon már el januárba innen könyörgöm...
Én nem Bale-t akarom védeni, sőt, remélem hogy legkésőbb nyáron távozik (akár ingyen), de ne az kerüljön már a kezdőbe, aki a legnagyobb madridista, hanem aki a legtöbbet tudja hozzátenni a győzelemhez. A sértettség és a bosszúvágy helyett azt kéne nézni, hogy mi a legjobb a csapatnak, mégha a saját egonk és igazságérzetünk kicsit sérül is.
Ez igaz, viszont neki nincs helye a csapatban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

h3x0r

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. november 20., szerda 15:33

doncsontos írta:
Realista24 írta: MARCA: Zidane won't respond to Gareth Bale's provocations over this break. Zidane has grown tired of Bale's antics since he returned to the bench in March, but he's choosing not to respond. Zidane wants a united squad and knows that internal problems can prevent success.
és az nem szülne belső problémát ha ilyen viselkedéssel ugyanugy a kezdőbe találná magát?
vagy ha nélküle akarja az egységes csapatot akkor nem szóltam, de takarodjon már el januárba innen könyörgöm...
Én nem Bale-t akarom védeni, sőt, remélem hogy legkésőbb nyáron távozik (akár ingyen), de ne az kerüljön már a kezdőbe, aki a legnagyobb madridista, hanem aki a legtöbbet tudja hozzátenni a győzelemhez. A sértettség és a bosszúvágy helyett azt kéne nézni, hogy mi a legjobb a csapatnak, mégha a saját egonk és igazságérzetünk kicsit sérül is.

doncsontos
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2019. november 20., szerda 15:14

Realista24 írta: MARCA: Zidane won't respond to Gareth Bale's provocations over this break. Zidane has grown tired of Bale's antics since he returned to the bench in March, but he's choosing not to respond. Zidane wants a united squad and knows that internal problems can prevent success.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Vissza: “Játékosok”