Iker Casillas

A Real Madrid egykori nagyjai.

Eladnád vagy megtartanád?

A szavazás 2015. április 7., kedd 15:27-kor befejeződött.

Eladnám
66
80%
Megtartanám
16
20%
 
Szavazatok száma: 82

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 17., szerda 7:51

sztem semmi baj nincs casillas-szal (max a ramos-szindróma ütött be nála, hogy ebé és vébé címek után túl nagy a pofa már, a teljesítmény meg lófasz.) a lófogú kockacukoréhes picsájával van itt a baj, meggyőződésem, hogy a ribanc kavarja a háttérben a szart és tömi iker fejét a szokásos női szarjával :mrgreen:


de volt már olyan edző, aki mondta a játékosnak, hogy bassza ki a nőt, ha akar még vmit a futballtól... :lol:


mindenesetre lopez minimum ugyanolyan jó kapus perpill, úgyhogy kíváncsian várom, hogy iker felveszi-e a kesztyűt vagy megfutamodik. egész életében nem forgott veszélyben a helye, most megmutathatja, miből faragták.
Kép
Kép
Kép

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2013. április 17., szerda 2:02

El Flaco írta:Mourinho eltakarodik nyáron és Iker visszatérhet. Mindamellett teszem hozzá, hogy az ég világon semmi gondom DL-zel.
nem vagyok Mourinho párti, de én eléggé csalódtam (és ugyanakkor megorroltam) Casillasra, ahogyan kezelte a dolgokat, valamint teljesítményét is tekintve, úgyhogy tőlem nyugodtan maradhat DL a kapuban, amíg ki nem szorítják onnan.

apró betűs részként pedig megjegyzem, sokkal inkább örülök annak is, hogy Ramoson van a csk szalag, mert soha az életben nem tartottam Ikert egy csk kalibernek, egyszerűen nem olyan a kiállása szvsz.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
El Flaco
Tiszteletbeli Szerkesztő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:26
Kedvenc játékosaid: Zidane, Anelka, Benzema, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, FFF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: El Flaco » 2013. április 17., szerda 1:36

Mourinho eltakarodik nyáron és Iker visszatérhet. Mindamellett teszem hozzá, hogy az ég világon semmi gondom DL-zel.
"Az egykori tirpák pirult, szégyenkezett, haragudott valaha e csúfolódó szó miatt. A mai tirpák gazda büszkén a mellére üt és mondja: Igen én tirpák vagyok! Ez a csúfnév idővel megtisztelő, dicsérő kifejezéssé változott." (Krúdy Gyula)

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6621
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Iker Casillas - 1

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. április 17., szerda 0:20

Vajon van rá esély,hogy idén már nem lép pályára tétmeccsen? Gondolom a BL-ben Lopez lesz a kezdő,hiszen Mourinho bízik benne,és Lopez barátunk meg is szolgálja,jól véd,magabiztos. A Spanyol kupadöntőben is Lopez lesz,biztos vagyok benne. De ahhoz,hogy a védelem összeszokott legyen a kapussal,ahhoz játszaniuk kell,ergo a bajnokságban is Lopez lesz a kezdő mindig,hiszen egy kapusnak folyamatosan játékban kell lennie. Így viszont,Casillas,mikor és ki ellen? Vagy marad büntetésben amíg nem kér bocsánatot?
:goat:

Avatar
El Flaco
Tiszteletbeli Szerkesztő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:26
Kedvenc játékosaid: Zidane, Anelka, Benzema, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, FFF
Tartózkodási hely: Budapest

Iker Casillas

HozzászólásSzerző: El Flaco » 2013. április 13., szombat 13:58

San Iker
"Az egykori tirpák pirult, szégyenkezett, haragudott valaha e csúfolódó szó miatt. A mai tirpák gazda büszkén a mellére üt és mondja: Igen én tirpák vagyok! Ez a csúfnév idővel megtisztelő, dicsérő kifejezéssé változott." (Krúdy Gyula)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 11 regisztrált és 0 vendég