Luka Modrić - 10

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 17., hétfő 21:33

Oké, már három hónapról írnak.
Nem vagyok nagy latinos, de combizomszakadás asszem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. november 17., hétfő 19:54

A megindulásai fognak szerintem amúgy leginkább hiányozni majd nektek onnan középről.
Az a baj, hogy azok egyébként is eltünedezőben voltak. Régen sokkal többet indult be, most inkább csak az a hihetetlen labdabiztosság fog hiányozni, hogy Kroos-szal akárhány ellenfél között is megtartották a labdát, és adták tovább előre a megfelelő embernek a megfelelő időben.

Én elsősorban azért sajnálom nagyon a kiesését, mert imádtam a játékát, és sokkal jobb volt nézni a madrid meccseit, amikor a pályán volt. Viszont nélküle is verni kell kb mindenkit. Atletico madridot is, malagát is, meg az összes többit. Nagyon sok olyan játékosunk van, akik megteremtik a különbséget, és Illara, Khedira is elég kell, hogy legyen. Isco szerintem kevés lenne középre, épp elég megterhelő neki a 4-4-2-ben védekezni, ráadásul ott kevésbé jönnének elő az erősségei. Illarát kell berakni, most bizonyíthat hosszabb távon.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 17., hétfő 19:23

Kerlon írta:Illarrat már láttuk egyszer játszani 442-ben, akkor jó volt, nyomatni kell. Esetleg Medránt is belehet dobni 30 percre, hátha tényleg nagyon nagy tehetség. Isco-James védekezése középre meg nem lenne elég, ez szerintem egyértelmű mindenkinek.
Nyomatni kell a fiút, Isco-James azért necces, mert így Kroos nagyon le lenne korlátozva, neki pedig fontos szerepe van a támadásokban is. Plusz most már tényleg kiderülhetne mit is tud a fiú, végre kiléphet az árnyékból.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 17., hétfő 18:26

Illarrat már láttuk egyszer játszani 442-ben, akkor jó volt, nyomatni kell. Esetleg Medránt is belehet dobni 30 percre, hátha tényleg nagyon nagy tehetség. Isco-James védekezése középre meg nem lenne elég, ez szerintem egyértelmű mindenkinek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. november 17., hétfő 18:19

A megindulásai fognak szerintem amúgy leginkább hiányozni majd nektek onnan középről. A védőmunkáját lehet, hogy Illara tudja majd pótolni, Key Passokban meg Kroos eddig is jobban muzsikált - nem mintha Modric nem adna sokat, de attól még, hogy kiesett, ez nem tűnik el a középpályátokról -, viszont a dinamikáját egyikük sem fogja tudni pótolni. Max Isco, de akkor meg az ő helyén lesz lyuk - vagy megbontjátok a jól működő 4-4-2-t.. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogy fogtok muzsikálni nélküle.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. november 17., hétfő 18:11

Az Eibar otthon kimondottan kellemetlen ellenfél tud lenni...

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. november 17., hétfő 17:47

Nagyon necces lesz nélküle. A könnyű meccseket azért hozni fogjuk, de a január valóban erős. Őszintén szólva az Atma és a kupa beáldozható. A bajnokságban a Barca és az Atma instabilitása miatt jobb esélyeket látok, arra kell ráfeküdni, ha idén csak a bajnokságot nyerjük, már elégedett leszek, a kupa kiesésért nem fogok sírni. De még így is simán továbbmehetünk az Atma ellen.

Nincs mese Mordicot februárra rendbe kell szedni, hogy aztán a február-március-április-május időszakot végigtolja, mert a BL és a bajnokság is ott dől el. Akkor nagyon nagy szükség lesz rá. Kroosra meg úgy kell vigyázni, mint a hímes tojásra. Ha ő is off, akkor vége a szezonnak.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 17., hétfő 17:41

Január viszont mar necces, ha akarunk valamit a kupában...dupla Atma, aztan Barca.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. november 17., hétfő 17:17

A Celta (H) és Malaga (A) kivételével kiesőjelölt csapatok (Cordoba, Almería, Eibar) ellen a bajnokságban, kupában harmadosztályú ellenfél, BL-ben meg finoman szólva sem jelenthet gondot a Basel vagy Ludogorets.

Nem lesz ennél könnyebb időszak papíron a szezon során.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. november 17., hétfő 17:10

Bajnokságban azért nem a legsimább meccsek jönnek, de ettől független hozni kell őket.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. november 17., hétfő 17:01

Ha még ilyenkor se kapja meg a lehetőséget Illarramendi, akkor tényleg kidobtunk 32 milliót az ablakon. Én elsősorban őt próbálnám ki (több alkalommal is, kezdőként). A szezon legkönnyebb meccsei jönnek, itt a lehetőség...

James meg Isco elrotálja egymást, mindketten játszottak nemzetközi meccseket is, nem örülnék, ha bármelyikük lesérülne huzamosabb időre.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. november 17., hétfő 16:52

Pitsába amúgy, nem akarom látni Khedirát bohóckodni, akkor inkább egy Medrán... :'(
hagyjuk már ezt a Medrán gyereket :lol:
Őszintén, kezeket fel, aki ötnél többször látta játszani a srácot (és nem 10 percekről beszélek), hanem öt teljes meccset tőle. :roll:
Menjen németbe, ha ott teljesít akkor vissza lesz hozva.

Kiscsapatok ellen mehet a Isco-Kroos-James kp.
A nagyobbak ellen meg remélhetőleg már Modric is képben lesz. :coffee:
ZIDANE

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. november 17., hétfő 16:46

6-8 hét az nálunk jó esetben 10. :lol:
Pitsába amúgy, nem akarom látni Khedirát bohóckodni, akkor inkább egy Medrán... :'(
Love football, hate antifa.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. november 17., hétfő 16:30

Remek. Azért az sok. Mindegy, február végétől májusig legyen top formában, addig tőlem pókerezni is mehet.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. november 17., hétfő 16:20

Realista24 írta:A horvátok dokija azt mondja, hogy Modric 6-8 hétre esett ki.
éreztem, hogy korai még megnyugodni azzal az 1 hónappal. lesz az minimum 2 is, Coentrao bokaficammal hagyott ki kb annyit...

szerintem a 4-4-2 fix, hogy maradni fog, Isco biztos ki lesz próbálva Modric helyén, de először szerintem a biztosra megy Carlo, és a Herceg visszatér.
egyébként még szerencse, hogy Jesé visszatér, mert szánalmasan gyenge lenne a padunk nélküle, főleg ha még Isco is kezdene.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 17., hétfő 16:15

A horvátok dokija azt mondja, hogy Modric 6-8 hétre esett ki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. november 17., hétfő 15:32

El Unico írta:Modric kiesesevel megnyilik az ut a 3 jomadar egyszerre valo jatszatasa elott: James,Kroos,Isco kozepen, elol meg a BBC. Puszi!
sztem itt elsősorban az a kérdés, h milyen hadrendben áll ki a csapat.
442 és 433 esetében más más dolgok játszanak közre.

ha 442 lesz a választott stratégia modric kiválásával is akkor én nem merném sem iscot, se jamest betolni középre kroos mellé. isco maradhat kint a bal szélen, mint az utóbbi hetekben és mint a válogatottban (ott is 442 volt, mint a madridnál). szóval iscot nem merném odatenni kroos mellé 442be a néhai szeleburdisága és labdacipelése miatt. jamest hamarabb tudnám ott elképzelni, bár akkor sem lennék halál nyugodt.. így jöhet a képbe illarra. neadjisten khedira. :D

ha 443 lesz akkor meg mehet középre a kroos, james, isco hármas sztem. ebben a szisztémában kroosnak (pláne modric hiányában) még több védekező feladata lenne, mint az előzőben, de így a két ász mehet középre elé. vmi hasonlót nyomtunk még év elején, csak akkor természetesen modric adott volt. ekkor elől tényleg csapathatjuk a bbc-t, de úgy, h kibaszottul könyörtelennek kell lenniük, mert nem könnyű ellenfelekhez látogatunk és modric kiválásával ez hatványozódik.

én a 442őt preferálnám, bár... nemtudom.. akkor hajráfnak is kőkeményen bekellene segítenie a védekezésbe.. ami eddig nem volt az erőssége...
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. november 17., hétfő 15:16

El Unico írta:Modric kiesesevel megnyilik az ut a 3 jomadar egyszerre valo jatszatasa elott: James,Kroos,Isco kozepen, elol meg a BBC. Puszi!
Még a végén profitálunk Modric sérüléséből. :mrgreen: Kíváncsi leszek, de szerintem Khedira és Illarra is játszani fog.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. november 17., hétfő 14:59

Modric kiesesevel megnyilik az ut a 3 jomadar egyszerre valo jatszatasa elott: James,Kroos,Isco kozepen, elol meg a BBC. Puszi!
:goat:

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: miro » 2014. november 17., hétfő 13:03

Remélem a fejéhez kap Carlo,és tudja hogy ez nagyban az Ő hibája.
Hülyére van tekerve mindkét középpályásunk,pihentetni kell őket!
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 48 regisztrált és 0 vendég