Lucas Vázquez - 17

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2018. január 24., szerda 23:29

A mai teljesítményed után odamész ahová akarsz.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 11., csütörtök 21:07

ToniKroos írta:
TheBull6 írta:Mondjuk nem a Numancia ellen kéne jól játszania, hanem hétvégén kellett volna jobban védekezni, meg belőni a meccslabdát. A padrol ő kapja a legtöbb percet, de ezeknek azért a felén azt kívánja mindenki h bárcsak ne ő állt volna be..
Az a baj, hogy a többiek még egy Numancia ellen sem tudnak jó játszani. Na ilyenkor mi van? Tegye be Zidane Asensiot, akin jól látható, hogy semmit nem tud hozzátenni a csapat játékához? Vagy Ceballos aki több labdát ad el, mint a többi támadó együtt?
Az a helyzet, hogy jelenleg a cserék közül szerintem Lucas tudja a legtöbbet adni a csapatnak támadásban a padról.
Szerintem Asensiora játszhatna a csapat, kapura mindig veszélyes volt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2018. január 11., csütörtök 21:05

TheBull6 írta:Mondjuk nem a Numancia ellen kéne jól játszania, hanem hétvégén kellett volna jobban védekezni, meg belőni a meccslabdát. A padrol ő kapja a legtöbb percet, de ezeknek azért a felén azt kívánja mindenki h bárcsak ne ő állt volna be..
Az a baj, hogy a többiek még egy Numancia ellen sem tudnak jó játszani. Na ilyenkor mi van? Tegye be Zidane Asensiot, akin jól látható, hogy semmit nem tud hozzátenni a csapat játékához? Vagy Ceballos aki több labdát ad el, mint a többi támadó együtt?
Az a helyzet, hogy jelenleg a cserék közül szerintem Lucas tudja a legtöbbet adni a csapatnak támadásban a padról.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2018. január 11., csütörtök 19:37

Mondjuk nem a Numancia ellen kéne jól játszania, hanem hétvégén kellett volna jobban védekezni, meg belőni a meccslabdát. A padrol ő kapja a legtöbb percet, de ezeknek azért a felén azt kívánja mindenki h bárcsak ne ő állt volna be..

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. január 11., csütörtök 18:57

RealMadridFanatic írta:Holott még a gyenge formában lévő Asension is látszik, hogy tehetségben ég és föld a különbség közöttük.
Nem védeni akarom LV-t de... a tehetség mellé kéne a befektetett munka és hozzállás. Asension egy hangyafasznyi hozzállást nem láttam, és ott van LV. Amikor kell lehetőséget kap, a tudásához mérten megpróbálja odatenni magát.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. január 11., csütörtök 17:39

ugyanaz mint Bale-nél
nem örülök én sem a góljainak, mert akkor marad még egy évet ha ilyen eredményes :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 11., csütörtök 9:45

Santi írta:A tegnapi Lucas dupla után hogy-hogy üres a topic? :mrgreen:
Amúgy szerintem ezzel bebetonozta a 12. ember szerepét Zidane-nál, ami eddig is egyértelmű volt, én személy szerint nem nagyon örülök ennek.
Én se. Amúgy tök mindegy, eddig is őt tolta ZZ.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. január 11., csütörtök 9:43

Santi írta:ezzel bebetonozta a 12. ember szerepét Zidane-nál, ami eddig is egyértelmű volt, én személy szerint nem nagyon örülök ennek.

Pontosan ez futott át az agyamon tegnap.

Persze, örülök a játékosok sikereinek és eredményességének is, de hosszú távon nem favágó Numanciák jönnek és rengetegszer láttuk idén, hogy nem tud színt vinni a játékba, de most legalább erősítést kapott az a hamis kép, hogy Ő a tökéletes 12. ember. Holott még a gyenge formában lévő Asension is látszik, hogy tehetségben ég és föld a különbség közöttük.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: Santi » 2018. január 11., csütörtök 9:18

A tegnapi Lucas dupla után hogy-hogy üres a topic? :mrgreen:
Amúgy szerintem ezzel bebetonozta a 12. ember szerepét Zidane-nál, ami eddig is egyértelmű volt, én személy szerint nem nagyon örülök ennek.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 8., hétfő 7:45

Torquemada írta:Ezt a cserét megint nem értettem. Bejön Lucas, aki tipikus vonalszélsőként érte el, amit elért. Erre középen játszik, ahol esetlen. Akkor meg miért nem Ceballos, aki ott nagyságrendekkel jobb (csak otthon felejtették véletleül megint) ? Zidán tipszmikszűlt ?
Amikor beállt átálltunk gyakorlatilag 451-re. Balet visszarántotta balra, aztán beküldte Asensiot. Ez azért volt, hogy lezárjuk a széleket, ami majdnem sikerült is. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2018. január 8., hétfő 1:59

Ezt a cserét megint nem értettem. Bejön Lucas, aki tipikus vonalszélsőként érte el, amit elért. Erre középen játszik, ahol esetlen. Akkor meg miért nem Ceballos, aki ott nagyságrendekkel jobb (csak otthon felejtették véletleül megint) ? Zidán tipszmikszűlt ?
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. január 8., hétfő 1:00

Az a baj h Asensio sem mutat sokkal tobbet, bar jatek percek nelkul nem konnyu.
Asensiot ki kell tenni a balszélére.
Numancia ellen is megmutatta...Rendre nyerte az 1v1-eket a másodosztályú védők ellen. :ike:
ZIDANE

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. január 8., hétfő 0:30

kelemen.istvan írta:Nagy csere volt ma is. A fejes gólnál közelről szurkolt, a végén pedig ész nélkül bele a kapusba. :ike: És ő az elsoszamu csere.. :roll:
Az a baj h Asensio sem mutat sokkal tobbet, bar jatek percek nelkul nem konnyu.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 7., vasárnap 23:17

sebydani írta:Már vártam a bukásaid
Annyira most nem zavar, valahogy most már úgy raktam meg, hogy nem fog bejönni. Csak az idegesít, hogy pont a Real meccsen és pont Vazquez került oda a végére. Mondjuk CR lehet kilőtte volna a stadionból amilyen állapotban van. :lol: Úgyhogy ja, ez idegesít, hogy ilyen "apróságok" miatt is bukik a csapat, mint hogy Vazquez a kiskedvenc és nem Asensio vagy Ceballos, Kovacic... sajnos lehetne sorolni. :( :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. január 7., vasárnap 23:10

M1Ö írta:A 12. emberünk, mikor Ceballos-ék otthonról nézik a meccseket... :taps:

jössz komám 6000 forinttal, vitted a mixem
Már vártam a bukásaid :lol: :mrgreen:
Érthetetlen, miért nem Asensio jött hamarabb.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 7., vasárnap 23:08

A 12. emberünk, mikor Ceballos-ék otthonról nézik a meccseket... :taps:

jössz komám 6000 forinttal, vitted a mixem
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. január 7., vasárnap 22:56

Már meg se akarom említeni.. minden jó megoldására jut 3 hülyeség. Miért nem kerül már hátrébb a sorban? :kivagyhe:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2018. január 7., vasárnap 22:55

Nagy csere volt ma is. A fejes gólnál közelről szurkolt, a végén pedig ész nélkül bele a kapusba. :ike: És ő az elsoszamu csere.. :roll:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. október 18., szerda 19:16

4-4-2-ben hasznavehetetlen Asensioval egyutt vonalszelsokent. Az egyik csatar kozul az egyiket padra kell tenni, 4-3-3-ban szelsok sem vonalban kellene mozogniuk. Nekem annyira nem lenne gondom LV-vel csak ne egyszerre Caseval jatszon kezdokent. Ha van elol egy Asensio-CR-LV harmas akkor a kp-n felesleges Case mert lenne 2 melos szelso, ami a csapat vedekezest erositeni. A kp ilyen formaban lehetne Cabe/Kroos/Isco/Modric/Kova otosbol harom.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Lucas Vázquez - 17

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. október 18., szerda 18:35

Faust írta:
Csak nem értem ZZ miért nem látja ezt .... :cens:
Mert a játékunk 70%-a beíveléseken alapul már jó ideje. Hülyét kapok tőle...

Akkor legalabb tamadhatnak a labda ivet a tamadoink mondjuk.
Altalaban csak beallnak a vedok moge, fel se ugranak veluk.
ZIDANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 46 regisztrált és 0 vendég