Mariano

Archívum
Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Mariano - 18

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. április 27., csütörtök 10:03

Fejjel mindig is jó volt. Ott volt a tűz benne, mint mindig. Nyáron menjen el és mutassa meg egy másik csapatban, hogy mire képes állandó játékidővel, utána meg ahogy Benzit elengedjuk, jöhet Mbappe cseréjének. :D

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mariano - 18

HozzászólásSzerző: Sastre » 2017. április 27., csütörtök 9:12

Lehet, hogy tegnap egy megnyert meccsbe szállt be a végén, ahol az ellenfél már feladta, de látszik rajta, hogy szépen fejlődik az edzéseken is. Tegnap mintha a fejét is használta volna, meg tudta játszani a társakat is. Én eddig ezt hiányoltam tőle, eddig csak egy lóti-futi, lelkes kis srácnak tűnt, aki nagyon szeretne gólt lőni. Ez még tegnap is meg volt, de sokkal jobban kereste a társakat, mint korábban. Mondjuk könnyebb így megtalálni őket, hogy mozognak, és nem a védők mellett állnak... :)

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Mariano - 18

HozzászólásSzerző: Jim » 2017. február 26., vasárnap 21:32

én csak annyit írtam, hogy a jelenlegi Benzema helyett Moratának kéne lehetőséget adni
(vagy Marianonak :D )

nem kérdés, hogy Benzema jobb játékos, mint Morata
csak ebben a szezonban ebből nem láttunk semmit sőt...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mariano - 18

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 26., vasárnap 21:23

Jim írta:valaki magyarázza el hogy mi ez a Morata ellenesség? többen nem értjük :hmmm:

Benzema idén semmit nem csinál, mégis kezdő
Morata hozzá képest kiválóan teljesít :lol:
Olvass vissza, előző hszem a témában megadja a kérdésedre a választ. Ez nem ellenesség, hanem egyszerűen nem a Realba való. Ha nem spanyol lenne már lehánytad volna :coffee:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Mariano - 18

HozzászólásSzerző: Jim » 2017. február 26., vasárnap 20:59

valaki magyarázza el hogy mi ez a Morata ellenesség? többen nem értjük :hmmm:

Benzema idén semmit nem csinál, mégis kezdő
Morata hozzá képest kiválóan teljesít :lol:

Xober
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 20:53
Kedvenc játékosaid: Modric, CR7, Ramos, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mariano - 18

HozzászólásSzerző: Xober » 2017. február 26., vasárnap 19:30

Süti írta:
realistahuni írta: Amúgy ha már Marianotól várjuk hogy fejlődjön még Morata is lehetne bőven jobb szerintem. A mai fociban a jó fizikum és a gyorsaság egyre többet fog számítani.
Csak az a kérdés, hogy mégis mikor és hol fejlődhet bármelyikük, ha 20 perceket kapnak. Vagy még annyit se.


Vagy eladjuk Moratát, Marianot meg kölcsönbe, de Benzema jelenlegi (de igazából mondhatjuk hogy szezonbeli) teljesítménye alapján akkor van egy fél csatárunk. :hmmm:
...Vagy majd veszünk valakit jó drágán ahelyett, hogy Mariano játszana.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mariano - 18

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. február 26., vasárnap 19:26

realistahuni írta: Amúgy ha már Marianotól várjuk hogy fejlődjön még Morata is lehetne bőven jobb szerintem. A mai fociban a jó fizikum és a gyorsaság egyre többet fog számítani.
Csak az a kérdés, hogy mégis mikor és hol fejlődhet bármelyikük, ha 20 perceket kapnak. Vagy még annyit se.


Vagy eladjuk Moratát, Marianot meg kölcsönbe, de Benzema jelenlegi (de igazából mondhatjuk hogy szezonbeli) teljesítménye alapján akkor van egy fél csatárunk. :hmmm:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mariano - 18

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. február 26., vasárnap 19:22

dannen írta:
Kerlon írta:Hagyjuk már. CR-t is nyugodtan a padra lehetett volna rakni egész évben Benzemával együtt. Morata attól még nem lesz jobb játékos, mert valakik kiváltságosak.
nem lesz jobb attól, de miért is kéne ennél jobbnak lennie? :hmmm: az ember kilencven percenként lövi a gólokat, mikor full mellőzve van. nekem ne mondja senki, hogy azzal a teljesítménnyel amit lerakott idén nem érdemelné meg a bizalmat legalább 4-5 meccsre folyamatos kezdőként egy gyenge benzema kárára. és akkor még marioanoról nem volt szó aki egy hatalmas tehetségnek néz ki és minden pályán töltött pillanatban ég a bizonyítása vágytól.

crt meg le kellett volna rakni a padra, tény, pl. az atma elleni meccs előtt a fél fórum írta ezt velem együtt. aztán elrakott nekik egy hármast, ez a különbség.
Aztán 10 meccsre megint elfelejtett focizni csak szeretitek ezt elfelejteni, hogy mennyire nem hoz állandóságot.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Mariano - 18

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2017. február 26., vasárnap 19:06

akkor még marioanoról nem volt szó aki egy hatalmas tehetségnek néz ki és minden pályán töltött pillanatban ég a bizonyítása vágytól.
Amúgy ha már Marianotól várjuk hogy fejlődjön még Morata is lehetne bőven jobb szerintem. A mai fociban a jó fizikum és a gyorsaság egyre többet fog számítani.
Love football, hate antifa.

Xober
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 20:53
Kedvenc játékosaid: Modric, CR7, Ramos, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mariano - 18

HozzászólásSzerző: Xober » 2017. február 26., vasárnap 18:26

Nekem úgy tűnik, hogy Zidane azoktól várja, hogy játsszanak jól, akiktől ő ezt akarja, és (valóban) nem szempont az, hogy ki az, aki tényleg jól játszik. Mariano meg majd rúgja a gólokat egy másik csapatnál.

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Mariano - 18

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. február 26., vasárnap 16:08

Volt egy cserecsatárunk meg egy kezdő csatárunk, erre behoztunk csere státuszba egy alapból problémás embert, aki ennél többre tartja magát és ezt bizonyítania sem kell. R24-nek ebben teljesen igaza van. Szakmailag több hiba is volt ebben az üzletben.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mariano - 18

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. február 26., vasárnap 15:28

Hagyjuk már. CR-t is nyugodtan a padra lehetett volna rakni egész évben Benzemával együtt. Morata attól még nem lesz jobb játékos, mert valakik kiváltságosak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mariano - 18

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 26., vasárnap 15:10

Nem rossz színben feltüntetése ez neki, csak a valóság.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mariano - 18

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. február 26., vasárnap 11:48

Realista24 írta:Egy olyan csapatban ahol van het minőségi középpályás, egy BBC, LV es Mariano oda nem kell harom csatár. Oda nem kell egy olyan Morata aki élvezettel ejtette ki a Realt, aki folyamatosan feltételeket szab, aki csak meghatározott fizetésért maradt, aki folyamatosan sír, es aki nem tobb egy 20 perces cserenel. Es akiért 50-60 milliót kaptunk volna.

Morata összes percet egy uj felállásnak es Marianonak kellett volna kapnia. Remelem érthető.
Abszolút jogos. Arról a sok-sok millió eurórol nem is beszélve, ami jól jött volna bármire, még ha nem is játékosra megy el.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mariano - 18

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 26., vasárnap 11:38

Kifejtem mielőtt valakit megint érzékeny érint a hszem.

Egy olyan csapatban ahol van het minőségi középpályás, egy BBC, LV es Mariano oda nem kell harom csatár. Oda nem kell egy olyan Morata aki élvezettel ejtette ki a Realt, aki folyamatosan feltételeket szab, aki csak meghatározott fizetésért maradt, aki folyamatosan sír, es aki nem tobb egy 20 perces cserenel. Es akiért 50-60 milliót kaptunk volna.

Morata összes percet egy uj felállásnak es Marianonak kellett volna kapnia. Remelem érthető.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mariano - 18

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 26., vasárnap 10:53

Persze :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Mariano - 18

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2017. február 26., vasárnap 10:40

Nem hiszem el, hogy nem kap lehetőséget ez az ember, amikor olyan játékos van a keretben, mint Morata.
Morata ahhoz képest mennyi lehetőséget kapott nem volt rossz szerintem. Kevesebb játékperc után több gólja van a bajnokságban mint Benzemának. Inkább Benzema játékidejéből kellene Marianonak adni, mert Morata amennyit kapott azt meg is érdemelte.
Love football, hate antifa.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mariano - 18

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. február 26., vasárnap 10:31

Remy írta:Nem hiszem el, hogy nem kap lehetőséget ez az ember, amikor olyan játékos van a keretben, mint Morata. :vivo: Amikor tolta, bizonyított. Kell ennél több? Hihetetlen. :kivagyhe: :'(
Manapság itt az a nagy divat, hogy nem az játszik, akik rendre bizonyít. Amúgy ez hatalmas öngól a feltorekvo játékosok számára. Gyakorlatilag fiatal nem fog idejonni, ha ennyire semmibe veszik őket. Amondó vagyok amúgy, hogy Kova, Isco, Mariano, de még Morata is több bizalmat és megbecsülést érdemelne. Esetleg Asensio is, de ő kiesett most az év eleji biztató játékából.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mariano - 18

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. február 26., vasárnap 10:23

Nem hiszem el, hogy nem kap lehetőséget ez az ember, amikor olyan játékos van a keretben, mint Morata. :vivo: Amikor tolta, bizonyított. Kell ennél több? Hihetetlen. :kivagyhe: :'(
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
mexes
Hozzászólások: 786
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Mariano - 18

HozzászólásSzerző: mexes » 2017. január 29., vasárnap 21:35

Realista24 írta:Cadena SER: Mariano has conveyed to Real Madrid again that he doesn't want to leave the club even though there are offers from Alaves & LFC.
Sztem jot tenne egy kolcson...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 27 regisztrált és 0 vendég