Dani Ceballos - 24

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 11., csütörtök 11:51

Tádám írta:
Kerlon írta:
hu bazzeg, nekem kéne még egy kávé, azt hittem, hugy a Lucas topikban járok :fpalm: :lol:

Hála az égnek, már nagyon megijedtem. :D
Szép volt pajti :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Süti

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. január 11., csütörtök 11:43

Azt se árt figyelembe venni, hogy mióta Madridban van, kb perceket játszott ténylegesen a posztján. A vonal mellett meg várhatjuk hogy varázsoljon, mikor sose volt az a posztja. :(

Tádám
El Siete
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Tádám » 2018. január 11., csütörtök 11:07

Kerlon írta:
hu bazzeg, nekem kéne még egy kávé, azt hittem, hugy a Lucas topikban járok :fpalm: :lol:

Hála az égnek, már nagyon megijedtem. :D
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Kép

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 11., csütörtök 10:35

Tádám írta:
Kerlon írta: Szó se róla, tud szép dolgokat, de tudjuk róla, hogy a teljesítményé a legjobb napjain ér csak nekünk valamit és indokolatlanul sokat játszatják, ami a tehetséges emberektől veszi el a perceket. Személy szerint nekem csak ennyi bajom van vele. Meg ő is nagyot alakíthatna egy Callejón féle karrierrel, de nem itt.
Huhhh, még nem ittam kávét. Ez most irónia ugye? :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

eReMA
Kedvenc játékosaid: 4

HozzászólásSzerző: eReMA » 2018. január 11., csütörtök 10:28

Torquemada írta:Csak lassan már üres a stadion, egyre kevesebben mennek ki rájuk. A népnek kell(ene) az előadás.
Ugye ezt az észrevételt nem a tegnapi, Numancia elleni, már eldőlt, "B" csapattal játszó Madridi kupamérkőzésből tetted?
Csak mert az azért hiba lenne. :hmmm:
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Torquemada
Kedvenc játékosaid: Ceballos, Carvajal, Marcelo, Casemiro, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2018. január 11., csütörtök 10:14

Még mielőtt el akarjuk adni (én nem), várjunk egy kicsit. Itt mindenki készpénznek veszi, hogy jövőre is ZZ a Real edzője. Ha ilyen gyalázatos fomát tartunk, mint már hónapok óta, plusz a PSG lemészárol minket (ne így legyen), biztos, hogy legenda ide vagy oda, az edző feláll (vagy inkább felállítják). Egy új ember más elképzelésekkel jöhet. Ha játszó típusú lesz, és nem a beadások szerelmese, akkor lehet, hogy szüksége lesz rá, mert monjuk Casét, Lucast, Llorentét még hátrébb vágja, vagy akár valamelyiket ki is a kertből. Modricnak szerintem max. 2-3 jó éve van. Ekkor eljöhet Ceballos ideje is, szerintem jó játékos és még jobb lesz.
Egy biztos, a jelenlegi játékrendszerben tényleg nem kell, ez viszont nem az ő hibája, mert látjuk, hogy mennyit ér a jelenlegi játékrendszer. Ha ZZ marad, akkor tényleg kölcsönbe kell adni, hagy fejlődjön. Mi meg vegyünk még vagy öt szélsőt meg vagy három nagy létrát előlre aztán folytassuk ezt a 30 beadás/meccs tempót, mert úgy látom, erre álltunk rá, aztán majd lesz valami. Elvileg ezt is lehet jól csinálni. Csak lassan már üres a stadion, egyre kevesebben mennek ki rájuk. A népnek kell(ene) az előadás.

kiserik

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. január 11., csütörtök 10:03

Tádám írta: Huhhh, még nem ittam kávét. Ez most irónia ugye? :mrgreen:
Csak rossz topik, de legalább gyűlik a komment szám :lol:
Vinicius-Joao Felix-Mbappe
--Kroos---Llorente---Odegaard
Regu-Ramos-Varane-Hakimi
---------------Keylor

Tádám
El Siete
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Tádám » 2018. január 11., csütörtök 10:01

Kerlon írta:
Tádám írta:Azért az a csel tegnap nagyon finom volt, egy beadás előtt, amikor végül Nacho fölé vágta.. :)
Szó se róla, tud szép dolgokat, de tudjuk róla, hogy a teljesítményé a legjobb napjain ér csak nekünk valamit és indokolatlanul sokat játszatják, ami a tehetséges emberektől veszi el a perceket. Személy szerint nekem csak ennyi bajom van vele. Meg ő is nagyot alakíthatna egy Callejón féle karrierrel, de nem itt.
Huhhh, még nem ittam kávét. Ez most irónia ugye? :mrgreen:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Kép

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 11., csütörtök 9:50

Tádám írta:Azért az a csel tegnap nagyon finom volt, egy beadás előtt, amikor végül Nacho fölé vágta.. :)
Szó se róla, tud szép dolgokat, de tudjuk róla, hogy a teljesítményé a legjobb napjain ér csak nekünk valamit és indokolatlanul sokat játszatják, ami a tehetséges emberektől veszi el a perceket. Személy szerint nekem csak ennyi bajom van vele. Meg ő is nagyot alakíthatna egy Callejón féle karrierrel, de nem itt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Tádám
El Siete
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Tádám » 2018. január 11., csütörtök 9:46

Azért az a csel tegnap nagyon finom volt, egy beadás előtt, amikor végül Nacho fölé vágta.. :)

VARANE

Kép

Jim
Kedvenc játékosaid: Zidane

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. január 7., vasárnap 19:44

a kupába fog játszani jövő héten, így most nem baj ha nem utazik

az viszont igen hogy Zizu nem változtat akkor sem a felálláson taktikán játékosokon
ha nem megy a csapatnak
így nem lesz korszakos edző...
nem szabad ennyire a kis kedvencekhez ragaszkodni

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 7., vasárnap 12:47

Eladás értelmét akkor látnám, ha Zidane nem változtatna. Mert egy Kovacic-Casemiro kezdő tagság cserével egyből lehetne fix csere helye. Bár a francia inkább tolja Lucast meg Caset. Ja meg Llorrentet is elfelejteném, mert iszonyatosan gyenge ő ide. Ezekkel a percekkel kellene operálni.
K

Csabi
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. január 7., vasárnap 12:33

ők szerintem megvennek
Pérez nagy nyara:
#ZZ
#CR7
#PuraVida

#fuckthehaters
Out: Bale, Isco, Asensio, Vallejo, Mariano. Brahim (k)
In: Hazard, De Ligt, Ödegaard, Rodrygo (k), Bernardo Silva.
TC, KN, LZ, DC, ÁO, SR, DL, RV, Na, Re, Ma, BS, LM, TK, Ca, ML, DC, LV, MÖ, KB, VJr, EH. 22

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 7., vasárnap 12:10

numberone1 írta:
Kerlon írta:Amúgy sírhatunk, de gyakorlatilag a kp-re tényleg nincs értelme vinni. Kroos, Modric, Kovacic, Isco előtte van Casemirora szükség lehet a keretben 3 posztra meg 5 ember bőven elég.
Szerintem Zidane sem akarta. Jo a srac, ove a jovo, de akik elotte vannak jelenleg jobbak.
Nem volt letszukseg az igazolasa, szerintem kolcsonbe fog menni jovore.
Én már most is engedném kölibe, a Poolba úgy is szabad egy tkp hely.
K

numberone1
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2018. január 7., vasárnap 12:00

Kerlon írta:Amúgy sírhatunk, de gyakorlatilag a kp-re tényleg nincs értelme vinni. Kroos, Modric, Kovacic, Isco előtte van Casemirora szükség lehet a keretben 3 posztra meg 5 ember bőven elég.
Szerintem Zidane sem akarta. Jo a srac, ove a jovo, de akik elotte vannak jelenleg jobbak.
Nem volt letszukseg az igazolasa, szerintem kolcsonbe fog menni jovore.
Casillas-Cafu,Hierro,Desally,RC-Davids,Redondo,Seedorf-Ronaldinho,Ronaldo,Zidane

Kepa-Carvajal,Varane,Ramos,Marcelo-Kova,Kroos,Isco-?,?,Asensio

2016-2017: 33. Liga, 12. BL :coffee:
Merci Zizou :salute:

wZoLee7
Kedvenc játékosaid: Benzema, Modric, Marcelo, Verratti, Isco, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. január 7., vasárnap 11:39

Es meg Asensiot is nyugodtan ide lehet sorolni mert valamiert mi nagyon kp ra eroltessuk, hogy szervezzen
Courtois/Lunin - Carvajal/Odri-Varane/Militao-Ramos/Nacho-Hakimi/Raguilon - Modric/Isco-Kante/Llorente-Pogba/Kroos - Felix/Odegaard-Benzema/Jovic-Hazard/Vini

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 7., vasárnap 11:37

Amúgy sírhatunk, de gyakorlatilag a kp-re tényleg nincs értelme vinni. Kroos, Modric, Kovacic, Isco előtte van Casemirora szükség lehet a keretben 3 posztra meg 5 ember bőven elég.
K

Süti

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. január 7., vasárnap 11:15

sebydani írta:
Zidane 19 játékost visz magával, a keretben nincs ott Carvajal eltiltás miatt, Benzema és Ramos sérülés miatt maradt ki, míg Ceballos és Llorente nem fért be.

:-@ :-@ :-@
Nem akarok egy 5 kupás szezont lehozó emberrel vitatkozni, de nehogy Ceba padra se férjen. :(

sebydani
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, James, Hazard, Pastore
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. január 7., vasárnap 11:12

Realista24 írta: En is :mrgreen: de nézd meg hogy csak akkor jatszik ha sérült valaki. Kis túlzással persze.
Karim a jo példa.
#KAP :mrgreen: :lol:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 7., vasárnap 11:11

sebydani írta:Nem a játékára gondoltam :( :mrgreen: Hanem a kapott perceire első madridi évében.
En is :mrgreen: de nézd meg hogy csak akkor jatszik ha sérült valaki. Kis túlzással persze.
Karim a jo példa.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Vissza: “Játékosok”