Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. március 17., szerda 16:50

kodo írta: 2018/19 - RO16 - 2nd leg Vinicius Injured - Real Madrid out of champions league❌

2019/20 - RO16 - 2nd leg Zidane refused to play Vini - Real Madrid out of champions league❌

2020/21 - RO16 - 2nd leg Vinicius plays - Real Madrid advance to Quarterfinals✅
Perez papa elégedetten bólogat. :lol:
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. március 17., szerda 16:30

Én ide már nem is kellek. :mrgreen:

Btw. nem lőni nem tud, hanem futballozni. Minden labdaérintése random, teljesen "kiszámíthatatlan", hogy mi következik. Ebből fakadóan néha begyalogol a védelmen keresztül, de abba max annyi a tudatosság, hogy én most elindultam és gólra akarok törni.

Egyedül a dinamikája és a hozzáállása kiemelhető, azt sokan megirigyelhetnék a csapatból. Amúgy sanszosan max. egy kiesés ellen menekülő csapatba lenne a helye.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. március 17., szerda 16:01

2018/19 - RO16 - 2nd leg Vinicius Injured - Real Madrid out of champions league❌

2019/20 - RO16 - 2nd leg Zidane refused to play Vini - Real Madrid out of champions league❌

2020/21 - RO16 - 2nd leg Vinicius plays - Real Madrid advance to Quarterfinals✅

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. március 17., szerda 12:55

Voltak róla anno futsal-os videók is.
Ott is a noname brazilok jobban kavartak, mint a future Neymar/Robinho.

Rodrygo egyébként jelentősen ügyesebbnek tűnt videók alapján, de ő sem hozza közel sem azt, amiért 45 millát fizetne az ember.
ZIDANE

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. március 17., szerda 12:52

mila írta: a kedvenc játékosom, minden meccsen garantált szórakozás.

ha szomorú vagyok, akkor csak benyomom ezt a videót és máris bearanyozza a napomat
Elkepeszto mennyire suta ez az ember. Alapbol balfasz es akkor meg probalja eroltetni a driblizest meg a brazilozast. Bar tudnam mi az istent lattak a megfigyelok ebben a gyerekben.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. március 17., szerda 12:38

Hátha kitart a "jó" formája nyárig, és gyorsan lecsap rá valaki, csak ennyit tudok mondani..

mila
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 1:19
Kedvenc játékosaid: ramos, kroos
Kedvenc csapatod: rmcf

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: mila » 2021. március 17., szerda 12:38

a kedvenc játékosom, minden meccsen garantált szórakozás.

ha szomorú vagyok, akkor csak benyomom ezt a videót és máris bearanyozza a napomat
92:48

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4884
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. március 17., szerda 12:35

Borzasztó technikával lő, szép egészséges teli rüsztös lövést szerintem még nem is láttunk tőle. Egyeneset sem, max belsővel rémlik egy kapus mellett elpasszolt gólja. Mindez 2.5 év alatt.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. március 17., szerda 12:31

Szerintem technikailag is van problémája a lövéssel, sokszor túlságosan "beleül" a lövésbe aminek a vége általában egy botrányos lövés és elesés. Tegnap jól játszott de nem lehet elmenni amellett, hogy képtelen normálisan eltalálni a kaput.

Tegnap szerezhetett volna 2 gólt. Az elsőért még nem is venném elő, talán jobb lett volna ha egyből lő de az ilyenbe benne van hogy kimarad csak nála az nincs benne, hogy bemegy. A másodikra már nincs mentség, vagy rúgja meg normálisan a labdát vagy passzolja le (ott volt Benzema). Lett volna egy harmadik lehetősége is de ott buktatták és Vinit ismerve mindenki tudja, hogy így jártunk jobban.

Röviden összefoglalva az ő helyzete azért bosszantó mert rendre odakerül ziccerbe de nem sikerül gólra váltani.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. március 17., szerda 12:31

Nem kell ezzel foglalkozni, annyi bajom legyen az életben, mint ami itt van.... :mrgreen:

Nem hát
:salute:

Na de ne offoljunk, mert Laci kirak, pedig mostanában nem voltam :kalapos:

Vini a király, csak valaki nyújtsa meg a pályát, mert nem mindig elég neki a játszótér....meg a kapu is kicsi, sajnos.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Mickey 2021. március 17., szerda 12:33-kor.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2021. március 17., szerda 12:17

Mickey írta:
Sierra írta:

:lol: :lol: Egyebkent igen, hozza meg raul 4 everhez kulon szotar kene.
Majd küldök egyet.... :lol:

akkor szerintem nekem megvan, semmi ertelmezhetetlen nem volt a hozzaszolasodban.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

MarioCirolo
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2021. március 17., szerda 11:24

Szerintem az elmúlt pár meccsen kifejezetten hasznos volt, ültek a cselei, mindenhova sprintben közlekedett, jól passzolt és jól mozgott a mezőnyben is. A lövései kritikán aluliak, de ez szerintem inkább mentális probléma, mint technika kérdése. Én emlékszem azokra az időkre amikor az "elbenzemázás" egy gyakori szófordulat volt a fórumon és már mindenki elkergette volna a franciát is, most meg KAK. Vini még mindig csak 20 éves, kell mellé egy szakember aki beszél a fejével, vagy meccsek előtt tele kell pakolni nervenpfelgével és még lehet egy nagyon hasznos kiegészítő ember.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. március 17., szerda 10:09

A flakkok, ha jó napot fog ki nagy számban bejönnek, tegnap is volt itt kötény, esernyő, kutyafasza, 3-4 védő bolondítása. A lövőtechnika meg a döntéshozatal. Ezek amik kritikán aluliak, zsé kategória. Utóbbiban tud fejlődni, az elsőben ha 3 év alatt még mindig ott tart, hogy csak ha megpattan egy védőn úgy megy be, akkor nem tudom mit lehet kezdeni.

A sebességét, meg a cselezőkészségét lehet kamatoztatni, csak azt kell elérni, hogy ne rá jöjjön ki a lövés, vagy fixen venni egy védőt, aki mindig eléugrik pattanóra :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. március 17., szerda 10:07

Sierra írta:
Realista24 írta: Ehhez már szótár kell.
:lol: :lol: Egyebkent igen, hozza meg raul 4 everhez kulon szotar kene.
Majd küldök egyet.... :lol:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. március 17., szerda 10:04

Az a baj, ha nem akarná ezt a Ronaldinho, Neymar féle brazil flikk flakk vonulatot erőltetni, hanem letisztulna a játéka, mint Sterlingnek, és úgy rúgná meg a labdát, hogy az ne szép legyen (az ő fejébe), hanem a tutira menjen és rúgja be a picsába, akkor nagyot javulna a játéka.

Nem tudom ki tudná rábírni, hogy belássa, ő soha nem lesz annyira technikás, hogy ezek a flakkok nagy számban bejöjjönek. Gépiesednie kéne.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. március 17., szerda 10:01

Realista24 írta: Ehhez már szótár kell.
:lol: :lol: Egyebkent igen, hozza meg raul 4 everhez kulon szotar kene.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. március 17., szerda 9:54

Nála fejben is vannak gondok és kutyaszar a lövőtechnikája. Borzalmas. Gyengén lő és folyamatosan csavargatja, túl sok belsőt rak bele.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
portillo
Hozzászólások: 415
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: portillo » 2021. március 17., szerda 9:39

Egyébként most nézegetem ezt az 5-3-2-őt (vagy 3-5-2, ahogy tetszik), és nekem folyamatosan az jut eszembe, hogy miért nem neveljük át a gyereket a szélre, akár Lucas, akár Mendy helyére. Szerintem a francia ebben a rendszerben amúgy is jobb lenne a hátsó posztokon.

Futni tud, a párharcoknál sem rossz, és szerintem ott még tudna fejlődni. Gólt úgy sem rúg, a helyzeteket meg onnan is ki tudná alakítani. Minden probléma megoldódna, és ott valóban lehetne belőle valami, mert támadóként ilyen helyzetkihasználással esélytelen. Lehet, hogy egyszer csak nála is átkattan valami, mi anno Salah esetében, de ki tudja azt kivárni?
Dupla D írta: Egy megyeiben játszó tini kapusnak nincs ilyen szar lövőtechnikája, mint neki.
Én egyébként meg vagyok győződve, hogy ez nem lövőtechnika kérdése, hanem agyi dolog. Egyszerűen ha helyzetbe kerül, ráparázik, és ha több, mint 100 meccs nem volt elég, hogy ez eltűnjön, akkor én már lassan el is engedném a dolgot.
Szégyen a kukás, de hasznos.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. március 17., szerda 9:36

p.csabi1 írta: Amúgy tegnap fasza volt ,de ez a gól lövés sajnos nem akar menni.
Egy megyeiben játszó tini kapusnak nincs ilyen szar lövőtechnikája, mint neki.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

p.csabi1
Hozzászólások: 2214
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2021. március 17., szerda 9:32

Tegnap meccs közben megfejtettem,hogy mi a gond.
Én ha a csapat közelében lennék,biztos hogy elvinném az emberünket Spanyolország legjobb boszorkányához,hogy vegye le róla azt az átkot ami miatt szegény egyszerűen nem tud gólt lőni.
Én biztos vagyok benne,hogy ez valami átok.
Amúgy tegnap fasza volt :salute: ,de ez a gól lövés sajnos nem akar menni.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 25 regisztrált és 0 vendég