Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. március 18., csütörtök 19:33

Tudom, hogy az én szavam itt nem számít, mert a fórum legelfogultabb gyökerének tartotok.

De ne szabjatok má fel, hogy Di Mariahoz meg korai Benzemához hasonlítjuk Viniciust. Di Maria szeleburdi volt, de tud futballozni, Benzemának beilleszkedési baja volt, de tudott futballozni. Vinicius nem tud futballozni. Lehet van jó meglátás, lehet van benne akarat és küzdeni tudás, de Vinicius nem tud futballozni. Legyen az lövés, legyen az beadás, legyen az passz, legyen az labdavezetés, de kritikus helyzetben 99%, hogy felsül. Olyan szintű hiányosságai vannak, amivel csoda, hogy eljutott a Real Madridba, de még egy spanyol első osztályba is. Elhiszem, hogy kijött neki a lépés az Atalanta ellen, de attól ezeken ez mit sem változtat.

Komoly csapat ellen nem fegyvertény, nem lehet mire használni és ezt a meccsei 90%-ban be is bizonyítja. Sőt az esetek 90%-ban bebizonyítja.

Lövésnél, beadásnál úgy tartja a lábát, mintha törött lenne a bokája, a nyeső "lövéseiről" ne is beszéljünk...

2,5 éve várjátok, hogy fejlődjön. Fejlődik abba, hogy nem ész nélkül szórja el a labdákat, aztán csinál pár alibi visszapaszt.

Ja és attól nem lesz jobb, hogy Asensio rosszabb.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. március 18., csütörtök 19:18

kiserik írta:Karim a Real Madridban 22 évesen, csatárként 33 meccsen 9 gólig jutott, mikor Gonzalo 29et, CR 33at rúgott.
Benzema nagyon béna volt az első 2 szezonjában, vagyis a másodikban (2010-2011) Mourinho meg Zidane összekaparta, és a végére belejött. Viszont még mindig az a lényeg, hogy Benzema tehetség volt akkor is, Vinicius meg nem az, ennyi a különbség. De úgy látom ez nehezen megy át. :D
kiserik írta: mikor a 20 éves Vince Józskát a világ legjobb csatáraihoz mérik. Szinte biztos vagyok, hogy ha 17 évesen kölcsönbe ment volna a hollandokhoz, vagy a franciákhoz, most a fél fórum remegne miatta.
Azt gondolom sose volt ilyen elvárás felé. Legalábbis részemről biztos nem. Alapból nem is csatár, így nem is lehet elvárni ezt. Több gól és/vagy gólpassz, csupán ennyi. Lehet pontokat jelentett volna és egálban lennék az Atléticoval. Viszont úgy látszik ez is nagy elvárás felé, mert Casemironak több gólja van. :lol:

Szerintem egy ügyetlen és képzetlen játékos, akinek az egyetlen erénye, hogy akar. Fut, küzd, de ennyi. És rengeteg támadás hal el rajta, mert megbotlik a saját lábában, nem tud emberhez passzolni, vagy amikor passzolni kéne lő, amikor lőni kéne passzol. Mindegy, én részemről kiszállok a Vini témából, nekem ez a véleményem, úgyse tudjuk egymást meggyőzni. :D

Steven
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2020. augusztus 19., szerda 8:47

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Steven » 2021. március 18., csütörtök 12:06

Realista24 írta: Így is remeg a fél fórum miatta :kalapos:
:lol: :lol:

kiserik
Hozzászólások: 5825
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. március 18., csütörtök 11:05

Realista24 írta: Így is remeg a fél fórum miatta :kalapos:
:lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. március 18., csütörtök 11:03

Így is remeg a fél fórum miatta :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5825
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. március 18., csütörtök 10:58

Ez itt nagyon off, de ha már feljött, Karim a Real Madridban 22 évesen, csatárként 33 meccsen 9 gólig jutott, mikor Gonzalo 29et, CR 33at rúgott. És nem, nem hasonlítom hozzá tudásban, csak elröhögöm magam, mikor a 20 éves Vince Józskát a világ legjobb csatáraihoz mérik. Szinte biztos vagyok, hogy ha 17 évesen kölcsönbe ment volna a hollandokhoz, vagy a franciákhoz, most a fél fórum remegne miatta.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. március 18., csütörtök 10:06

Süti írta: Remélem azért azt a Vini Di Maria párhuzamot nem minőségben húztad. :mrgreen:
Dehogy :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. március 18., csütörtök 10:05

Realista24 írta: Benzema egyetlen szerencséje az volt, hogy Perez a fiaként tekint rá, amúgy már lehet Patóval vezetne le valahol Kínában
Benzemanak tenyleg szerencseje volt, mashol mar reg kibasztak volna valoszinuleg, de vele azert peldaloztam, mert rola mar tudtuk hogy nagy tehetseg, es benne van az X. Viniben nincs meg, ez szerintem nyilvanvalo.
Realista24 írta: Biztos sokkal jobb, ha egy szarok bele Asensio van a pályán, aki hat meccsig kapura sem lő. És nyilván, minden támadó berúg minden helyzetet, lásd Suarez és Karim a derbin
Jo, nezzuk mar meg Suarez vagy Benzema statisztikajat. :D marmint hogy hany golt szereztek pl iden. Illetve aztan hogy Vinicius mennyit. Nyilvan ok is sok helyzetetet elbasztak/elbasznak, mellette azert eltettek 15 meg 18 golt. Vininek osszesen a Realban nincs annyi golja a 3 ev alatt, mint amennyit Suarez csak iden szerzett a bajnoksagban. Persze Vini nem csatar, csak ha mar Suarez lett felhozva peldanak.. en nem is varok tole 20 meg 30 golokat, de azert amikor egy vkp tobb golt szerez nala, az mindent elmond a sracrol. Raadasul ugy, hogy agyon volt nyomatva Hazard serulese miatt. Persze Asensional meg igy is jobb, legalabb csinal vmit, csak az a baj hogy mindketto keves ide szvsz.
Realista24 írta: Szerintem elég régóta követed a csapatot, hogy tudd, a világklasszisok mellé kellenek a vízhordók (Makalele, Casemiro) és az ilyen bekategorizálhatatlan játékosok, mint Vinicius vagy Di Maria volt.

Mindenki tudja, hogy Vini nem világklasszis, ellenben legalább csinál valamit. Aki pedig dolgozik, hibázik és én is a falat kaparom néha tőle, de ugyanúgy Karimtól, Ramostól, stb.

Sőt, még a buta feje is irritál, de ez van.
Persze nem lehet mindenki vilagklasszis, csak helyen kell kezelni a gyereket. Arra jo, hogy frissen beallva az utolso 20-25 percben szetfussa a vedoket, de kb ennyi lenne a szerepe. Persze nem az o hibaja, hogy allandoan kezdo, kb kenyszerbol van ott, ezt mar tobbszor irtam en is. Errol nem tehet. Viszont a kezdoben nincs helye a sracnak. Es kell valakit hozni arra a posztra, mert nem o a jovo. Es kizartnak tartom, hogy Zidane, aki a fineszes, technikas futballistak egyik legjobbja volt, az ne lassa hogy mennyire ugyetlen ez a gyerek.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. március 18., csütörtök 9:26

Remélem azért azt a Vini Di Maria párhuzamot nem minőségben húztad. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. március 18., csütörtök 8:31

Én nem fényezésről írtam, hanem azt, hogy kiserik írt jó dolgokat.

Persze darabokra lehet szedni az írását, és mindenbe bele lehet kötni, de ezt meg lehet tenni Sierra hsz-vel is, például így, csak semmi értelme, mert aztán erre jön egy soronkénti reagálás, aztán újra és újra.
De neki már ismertük a képességeit, tudtuk mire képes, Lyonban alkotott pár évig mielőtt idekerült. Idekerült, nehezen vette fel a ritmus, aztán neki is olyan a stílusa, hogy beletörődik a dolgokba és nem tesz sokat azért, hogy ez változzon. Az elején ez volt vele a baj, aztán jött Mourinho meg Zidane háttérmunkája, és megváltoztatták Benzemát. Szóval igen, rengeteget bénázott ő is, aztán helyrejött és hozta a klasszis szezonokat.
Benzema egyetlen szerencséje az volt, hogy Perez a fiaként tekint rá, amúgy már lehet Patóval vezetne le valahol Kínában.
Nemár. :D Oszt szerinted miért? Mert konkrétan nincs senki más, akit lehetne játszatni. Ő az egyetlen opció. Igen, ez szégyen a Realra nézve egyébként.
Nem ő volt az egyetlen opció, de ő maradt. Egészen más.
Oksa, majd biztos ez hozza nekünk a meccseket meg a kupákat. :D Az nem baj, ha meccsek mennek el rajta, mert egy valamirevaló támadó pl berúgná azokat, amiket ő kihagy.
Biztos sokkal jobb, ha egy szarok bele Asensio van a pályán, aki hat meccsig kapura sem lő. És nyilván, minden támadó berúg minden helyzetet, lásd Suarez és Karim a derbin.
Erre csak azt tudom írni, amit fentebb. Súlyos pontokba/kiesésekbe kerülhetnek a balfaszságai. Ez nem fér bele, ennél a csapatnál nem. Egy kisebb csapatban biztos, de a Real Madridnál szerintem nem.
Szerintem elég régóta követed a csapatot, hogy tudd, a világklasszisok mellé kellenek a vízhordók (Makalele, Casemiro) és az ilyen bekategorizálhatatlan játékosok, mint Vinicius vagy Di Maria volt.

Mindenki tudja, hogy Vini nem világklasszis, ellenben legalább csinál valamit. Aki pedig dolgozik, hibázik és én is a falat kaparom néha tőle, de ugyanúgy Karimtól, Ramostól, stb.

Sőt, még a buta feje is irritál, de ez van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. március 17., szerda 21:46

Sierra írta:
kiserik írta: Karim sokkal jobb játékosként került ide mégis csinált hasonlókat jópár évig.
De neki már ismertük a képességeit, tudtuk mire képes, Lyonban alkotott pár évig mielőtt idekerült. Idekerült, nehezen vette fel a ritmus, aztán neki is olyan a stílusa, hogy beletörődik a dolgokba és nem tesz sokat azért, hogy ez változzon. Az elején ez volt vele a baj, aztán jött Mourinho meg Zidane háttérmunkája, és megváltoztatták Benzemát. Szóval igen, rengeteget bénázott ő is, aztán helyrejött és hozta a klasszis szezonokat.

Viszont Vininél ez nincs meg, mert alapból suta. Gyenge képességű, és sok hiányossága is van, azért a két helyzet között van különbség. Egy spanyol középcsapatban lenne a helye, nem a Real Madrid kezdőjében.
kiserik írta: hogy a Real Madrid szakemberei, köztük ZZ játszatja és a srác Karim után a legjobb támadónk 2 éve.
Nemár. :D Oszt szerinted miért? Mert konkrétan nincs senki más, akit lehetne játszatni. Ő az egyetlen opció. Igen, ez szégyen a Realra nézve egyébként.
kiserik írta: Nem a világ legnagyobb tehetsége, de dolgozik, küzd, akar és fejlődik.
Oksa, majd biztos ez hozza nekünk a meccseket meg a kupákat. :D Az nem baj, ha meccsek mennek el rajta, mert egy valamirevaló támadó pl berúgná azokat, amiket ő kihagy. És akkor nem 0-1 otthon vagy 1-2, hanem 2-1, 3-1 vagy 2-2, 3-2. Feel the difference.
Abban igazad van viszont, hogy ez az a hozzáállás is egy erény ebben az elbaszott, elkurvult futball világban. Régen ez természetes volt. :kivagyhe:
kiserik írta: Ennek a gyereknek kimaradt a karrierjéből legalább 2, de inkább 3 lépcsőfok. Nem sok srác van, akinek 17 éves kora óta ilyen vagy olyan okok miatt a világ legnagyobb klubjában kell folyamatosan megfelelnie, ahol 1-2 hiba és véged.
Ebben van igazság, de érted, ezért igazolták le. Nem azért hogy évekig kölcsönben vesződjön. Talán tényleg hamar lett a mélyvízbe dobva, de könyörgöm, 45 millió volt a gyerek. Ez is felháborító, egy 0 km-es, 17 éves gyerekért ennyit kiadni...
Pipita írta: Az a baj hogy itt csak végletekben szabad gondolkodni. Vagy világklasszis mindenidőklegjobbja valaki, vagy egy nyomorék szar aki a megyekettő kispadra se férne be. Vini a fórum népe szerint az utóbbi.
Nézd meg a videót amit a kolléga berakott. :D Ez jellemzi a meccsek 90%-ban a srácot. Jó, hogy még a saját lábában nem esik el. :D
Pipita írta: Közben meg egy tök nagy taktikai fegyver lehet egy olyan csapatban, ahol nem ő a húzónév.
Erre csak azt tudom írni, amit fentebb. Súlyos pontokba/kiesésekbe kerülhetnek a balfaszságai. Ez nem fér bele, ennél a csapatnál nem. Egy kisebb csapatban biztos, de a Real Madridnál szerintem nem.
Ennyi a történet. Kisebb csapatból még ki is vágják, mert nincs mögötte ilyen középpálya, nincs mögötte védelem.

Egy olyan játékost fényeztek, akinél talán nem volt még ügyetlenebb Real játékos. Annak meg örüljünk, hogy legalább az alibi visszapasszokat nem rontja el.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

b3tman
Hozzászólások: 525
Csatlakozott: 2017. április 29., szombat 16:40

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: b3tman » 2021. március 17., szerda 21:11

Realista24 írta: Pedig nem írt rosszat kiserik. Gondoltam szólok.
+1

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. március 17., szerda 21:04

kiserik írta: Karim sokkal jobb játékosként került ide mégis csinált hasonlókat jópár évig.
De neki már ismertük a képességeit, tudtuk mire képes, Lyonban alkotott pár évig mielőtt idekerült. Idekerült, nehezen vette fel a ritmus, aztán neki is olyan a stílusa, hogy beletörődik a dolgokba és nem tesz sokat azért, hogy ez változzon. Az elején ez volt vele a baj, aztán jött Mourinho meg Zidane háttérmunkája, és megváltoztatták Benzemát. Szóval igen, rengeteget bénázott ő is, aztán helyrejött és hozta a klasszis szezonokat.

Viszont Vininél ez nincs meg, mert alapból suta. Gyenge képességű, és sok hiányossága is van, azért a két helyzet között van különbség. Egy spanyol középcsapatban lenne a helye, nem a Real Madrid kezdőjében.
kiserik írta: hogy a Real Madrid szakemberei, köztük ZZ játszatja és a srác Karim után a legjobb támadónk 2 éve.
Nemár. :D Oszt szerinted miért? Mert konkrétan nincs senki más, akit lehetne játszatni. Ő az egyetlen opció. Igen, ez szégyen a Realra nézve egyébként.
kiserik írta: Nem a világ legnagyobb tehetsége, de dolgozik, küzd, akar és fejlődik.
Oksa, majd biztos ez hozza nekünk a meccseket meg a kupákat. :D Az nem baj, ha meccsek mennek el rajta, mert egy valamirevaló támadó pl berúgná azokat, amiket ő kihagy. És akkor nem 0-1 otthon vagy 1-2, hanem 2-1, 3-1 vagy 2-2, 3-2. Feel the difference.
Abban igazad van viszont, hogy ez az a hozzáállás is egy erény ebben az elbaszott, elkurvult futball világban. Régen ez természetes volt. :kivagyhe:
kiserik írta: Ennek a gyereknek kimaradt a karrierjéből legalább 2, de inkább 3 lépcsőfok. Nem sok srác van, akinek 17 éves kora óta ilyen vagy olyan okok miatt a világ legnagyobb klubjában kell folyamatosan megfelelnie, ahol 1-2 hiba és véged.
Ebben van igazság, de érted, ezért igazolták le. Nem azért hogy évekig kölcsönben vesződjön. Talán tényleg hamar lett a mélyvízbe dobva, de könyörgöm, 45 millió volt a gyerek. Ez is felháborító, egy 0 km-es, 17 éves gyerekért ennyit kiadni...
Pipita írta: Az a baj hogy itt csak végletekben szabad gondolkodni. Vagy világklasszis mindenidőklegjobbja valaki, vagy egy nyomorék szar aki a megyekettő kispadra se férne be. Vini a fórum népe szerint az utóbbi.
Nézd meg a videót amit a kolléga berakott. :D Ez jellemzi a meccsek 90%-ban a srácot. Jó, hogy még a saját lábában nem esik el. :D
Pipita írta: Közben meg egy tök nagy taktikai fegyver lehet egy olyan csapatban, ahol nem ő a húzónév.
Erre csak azt tudom írni, amit fentebb. Súlyos pontokba/kiesésekbe kerülhetnek a balfaszságai. Ez nem fér bele, ennél a csapatnál nem. Egy kisebb csapatban biztos, de a Real Madridnál szerintem nem.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. március 17., szerda 21:00

Pedig nem írt rosszat kiserik. Gondoltam szólok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13133
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. március 17., szerda 20:55

Nem tud passzolni. Nem tud loni. 10 bol 7 szer megveri magat a cseleivel. Jah, fejelni sem lattam meg. A masodik legjobb tamadonk Casemiro. A harmadik Ramos. Ebbol a fosbol ha mar tudsz ketto egyeneset rugni kiemelkedsz de o nem tud, csak futni. Jelenleg is max csere, de en meg cserenek is jobbat varok a jovoben. Egyertelmuen addig kellene eladni amig er valamit

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. március 17., szerda 20:44

kiserik írta: Anyám :fpalm: Azért az remélem megvan páraknak, hogy a Real Madrid szakemberei, köztük ZZ játszatja és a srác Karim után a legjobb támadónk 2 éve. "Nem fejlődik, focizni nem tud, meg elmennek rajta meccsek." Az szép :happy: Szépen lassan minden meccsen 90% körüli passz pontosság, kulcspasszokkal (ugye Karim?) körítve, és a labdavesztései is csökkentek. Tegnap is jól játszott, kiharcolt egy büntetőt, erre csak az van meg mindenkinek, hogy kihagyott egy helyzetet, amit a saját 16osunktól 1 passz után egyedül hozott össze. 2 védő között, közel a kapushoz mellé gurított. Nabumm! Láttunk már ilyet. Karim sokkal jobb játékosként került ide mégis csinált hasonlókat jópár évig.
Ennek a gyereknek kimaradt a karrierjéből legalább 2, de inkább 3 lépcsőfok. Nem sok srác van, akinek 17 éves kora óta ilyen vagy olyan okok miatt a világ legnagyobb klubjában kell folyamatosan megfelelnie, ahol 1-2 hiba és véged. Nem a világ legnagyobb tehetsége, de dolgozik, küzd, akar és fejlődik. A Real Madridban. Zidane kezei alatt. Ezekbe azért különb játékosoknak is beletört már a bicskája.
Atyagatya, aranylabdát Vininek, szemüveget a vakoknak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3783
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. március 17., szerda 20:27

Dehogy mindenkinek....olvastam itt több pozitív hszt- is, de az értékeld a meccset topicban is.
Nem kell itt észrevenni mindent, később majd kiderül mi lesz Vinivel, ha más nem legalább valami pénzt kapjunk érte, de előtte az ilyen Isco meg Asensio és Odri stb embereket is jó lenne levakarni magunkról ( nem soroltam fel mindenkit, Bale meg Hazardról szót sem ejtettem) .
Szét lett már ezen a fórumon oltva minden, meg mindenki is....kit érdekel, annyi baj legyen, majd az idő eldönti.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

kiserik
Hozzászólások: 5825
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. március 17., szerda 19:55

Anyám :fpalm: Azért az remélem megvan páraknak, hogy a Real Madrid szakemberei, köztük ZZ játszatja és a srác Karim után a legjobb támadónk 2 éve. "Nem fejlődik, focizni nem tud, meg elmennek rajta meccsek." Az szép :happy: Szépen lassan minden meccsen 90% körüli passz pontosság, kulcspasszokkal (ugye Karim?) körítve, és a labdavesztései is csökkentek. Tegnap is jól játszott, kiharcolt egy büntetőt, erre csak az van meg mindenkinek, hogy kihagyott egy helyzetet, amit a saját 16osunktól 1 passz után egyedül hozott össze. 2 védő között, közel a kapushoz mellé gurított. Nabumm! Láttunk már ilyet. Karim sokkal jobb játékosként került ide mégis csinált hasonlókat jópár évig.
Ennek a gyereknek kimaradt a karrierjéből legalább 2, de inkább 3 lépcsőfok. Nem sok srác van, akinek 17 éves kora óta ilyen vagy olyan okok miatt a világ legnagyobb klubjában kell folyamatosan megfelelnie, ahol 1-2 hiba és véged. Nem a világ legnagyobb tehetsége, de dolgozik, küzd, akar és fejlődik. A Real Madridban. Zidane kezei alatt. Ezekbe azért különb játékosoknak is beletört már a bicskája.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: mocsok » 2021. március 17., szerda 19:42

Valahogy azt kene megdumcsizni vele hogy vigye el a kapus mellett is lövés helyett.

Hege
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2016. április 6., szerda 21:24

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Hege » 2021. március 17., szerda 18:48

Pipita írta:
ziro4vr írta: Inkább azt mondanám az nem jó ha túl kell használni. 20 perces cserének a fáradt védők ellen jó lehet, gyors, lelkes, agilis. Csak kell mellé több jó befejező és tudni kell hol a helye.
Az a baj hogy itt csak végletekben szabad gondolkodni. Vagy világklasszis mindenidőklegjobbja valaki, vagy egy nyomorék szar aki a megyekettő kispadra se férne be. Vini a fórum népe szerint az utóbbi.

Közben meg egy tök nagy taktikai fegyver lehet egy olyan csapatban, ahol nem ő a húzónév. Sok mindent elmond a jelenlegi támadóinkról (főleg a száz milliós belgáról), hogy ez az ember amúgy a második legjobb támadó a mai csapatban.

Vannak hiányosságai, de amit ő tud, az pl taníthatatlan, és nem árt ha van a keretben ilyen ember. Ha egyszer véletlenül a gólos köcsög is kiszakadna a kecsapból, abból meg még nagyobbat profitálnánk, nyilván, de tegnap is zseniálisat ment - a nevetséges befejezésekkel együtt is. :mrgreen:

Ez meg igaz is lehetne, ha nem meccsek mennének majd el azon, hogy 5 méterről nem tudja eltalálni a kaput.

Ha lendület, meg védelembontast akarunk, hozzuk vissza Brahimot. Az egy ekkora csapatnál ne fér bele, hogy mennyi labdát hagy el a rengeteg sikertelen csellel. A befejezesei meg végképp nem.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 24 regisztrált és 0 vendég