Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2021. március 25., csütörtök 5:33

Betört egy újabb piacra a fiú. :lol:
Most a Tiktokot fogja meghódítani.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: flori » 2021. március 24., szerda 23:38

Az ott kb. 1,5 milla cipőkben. :lol:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: pheco » 2021. március 24., szerda 23:34

Tiktok fiokja is van am :kalapos:

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2021. március 23., kedd 15:10

Erdekes tema amugy a srac. Amikor ot nezem neheznek tunik a labdarugas. Sokkal osszetettebbnek es sokkal jobban aterzem mekkora a palya mekkora dromedarok a vedok vagy epp milyen nehez jol elloni egy labdat. Mindent sokkal drasztikusabban latok mig ellenben megnezek egy Mbappet egy Neymart azt latom, hogy ez a vilag legyegyszerubb dolga. Mindne konnyed es egyszeru. Nem faradnak el a futastol es nem ilyednek meg a vedoktol. Konnyeden lovi ki eles helyzetben a ficakot.

Itt van a legnagyobb kulonbseg szerintem. Viniben ezt nem erzem es soha nem is fogom valoszinuleg. Borzasztoan gyors es agilis jatekos amugy akiben lenne perspektiva, de a jatekaban nem erzed a konnyedseget amit egy klasszisnal igen.

Egy kiforrott rendszerben ahol a mozgasai bevannak korlatozva idovel fejlodhetne. Kisse Sterlinge emlekeztet akirol szinten kevesen gondoltak,hogy Pep alatt gollovo jatekossa valik,de sikerult neki. O is egy hasonlo szint volt,de egy jo rendszerben,onbizalommal es rutinnal relative komoly szintre lepett. Jelenleg ossze sem hasonlithato mar a ket jatekos, mert Raheem kepes jobb szelen fals 9 eskent es csatarkent is hasznos lenni na meg evente lassan menetrendszeruen eltesz 20-25 golt, de az alapok nem feltetlen kulonboznek nagyon.

Vini sztem egy rendszerben lehetne hasznos jatekos. Ido kell neki mert fejlodes az latszik a jatekan. Aprok de latszanak. Nem minden egyes megkapott labdaval indul neki 2 vedonek es nem veszit olyna labdat amit a tarsak elotte 5 percig uldoztek helyette ad egy alibi visszapaszt, de mar ez is valami, hogy nem adja el a labdat miutan megkapta.

Passzpontossaga is sokat javult valmint vannak meccsei amikor a cselek is ulnek. A lendulete es a kezdo sebessege viszont hihetetlen eros.

A problemaja a befejezesekkel van. Kb elvetve lo tudatos golt. Vagy megpttan vagy bevedi a kapus vagy olyan szituaciobol sikerul neki golt szerezni amit nem is feltetlen akart. Ez meg nagy elonye lehet a kesobbiekben😅 ilyen kiszamithatatlan jatekos nemigen van.

Osszessegeben nem hiszem, hogy kepes lesz itt Karriert befutni. Meg mindig nagyon fiatal es komoly erossegei is fellelhetoek,de most mar jo par eve itt van es egyelore pislakol csak a tehetseg. Szerencseje, hogy Eden baratja ennyire sok lehetoseget biztosit szamara.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. március 23., kedd 14:38

Az ilyet mindig jó olvasni, bárkiről is legyen szó....korrekt.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. március 23., kedd 13:56

Dicséretes.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: flori » 2021. március 23., kedd 13:54

Vinicius has been working for many hours a week alone to improve his finishing. After training, he's stays back to practice shooting, always with the help of goalkeepers and sometimes other players and even Zidane.

Finishing isn't the only thing Vinicius spends extra time on. He has suffered no injuries this season, which is due to the extra recovery and physio work he does at Valdebebas and at home everyday.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4416
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. március 20., szombat 13:34

Ezzel egyetértek én is hogy attól nem lesz jó, vagy jobb a játékos, hogy a többiek gyengébbek. Viszont jelenleg ez azt jelenti hogy sajnos nem sajnos ő a legjobb kezdethető opció. Reméljük ez jövőre változik.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. március 18., csütörtök 21:43

Kerlon írta: Tudom, hogy az én szavam itt nem számít, mert a fórum legelfogultabb gyökerének tartotok.

De ne szabjatok má fel, hogy Di Mariahoz meg korai Benzemához hasonlítjuk Viniciust. Di Maria szeleburdi volt, de tud futballozni, Benzemának beilleszkedési baja volt, de tudott futballozni. Vinicius nem tud futballozni. Lehet van jó meglátás, lehet van benne akarat és küzdeni tudás, de Vinicius nem tud futballozni. Legyen az lövés, legyen az beadás, legyen az passz, legyen az labdavezetés, de kritikus helyzetben 99%, hogy felsül. Olyan szintű hiányosságai vannak, amivel csoda, hogy eljutott a Real Madridba, de még egy spanyol első osztályba is. Elhiszem, hogy kijött neki a lépés az Atalanta ellen, de attól ezeken ez mit sem változtat.

Komoly csapat ellen nem fegyvertény, nem lehet mire használni és ezt a meccsei 90%-ban be is bizonyítja. Sőt az esetek 90%-ban bebizonyítja.

Lövésnél, beadásnál úgy tartja a lábát, mintha törött lenne a bokája, a nyeső "lövéseiről" ne is beszéljünk...

2,5 éve várjátok, hogy fejlődjön. Fejlődik abba, hogy nem ész nélkül szórja el a labdákat, aztán csinál pár alibi visszapaszt.

Ja és attól nem lesz jobb, hogy Asensio rosszabb.
Nagy +1

Nem szint ide a srác, a mostani keret kurva nagy szegyene hogy itt neha mar feludules a lendulete,vagy a probalkozasai.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. március 18., csütörtök 21:34

ziro4vr írta: Amúgy én némi fejlődést látok rajta passzokban, a játék olvasásában, hogy mikor kell tenni és hova. Legalábbis ha van ideje átgondolni akkor, ha a kaput meglátja vagy gyors döntésre kéne sort keríteni, összefossa magát még mindig.
Már a szurkolóra nézve kínos mennyire eröltetetten, fogat összeszorítva, hunyorogva kutatjuk a pozitívumokat...
Amúgy rohadt gyenge. Sírva nevetnénk ha a Barcelona próbálná erőltetni...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. március 18., csütörtök 21:01

Amúgy én némi fejlődést látok rajta passzokban, a játék olvasásában, hogy mikor kell tenni és hova. Legalábbis ha van ideje átgondolni akkor, ha a kaput meglátja vagy gyors döntésre kéne sort keríteni, összefossa magát még mindig.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. március 18., csütörtök 19:33

Tudom, hogy az én szavam itt nem számít, mert a fórum legelfogultabb gyökerének tartotok.

De ne szabjatok má fel, hogy Di Mariahoz meg korai Benzemához hasonlítjuk Viniciust. Di Maria szeleburdi volt, de tud futballozni, Benzemának beilleszkedési baja volt, de tudott futballozni. Vinicius nem tud futballozni. Lehet van jó meglátás, lehet van benne akarat és küzdeni tudás, de Vinicius nem tud futballozni. Legyen az lövés, legyen az beadás, legyen az passz, legyen az labdavezetés, de kritikus helyzetben 99%, hogy felsül. Olyan szintű hiányosságai vannak, amivel csoda, hogy eljutott a Real Madridba, de még egy spanyol első osztályba is. Elhiszem, hogy kijött neki a lépés az Atalanta ellen, de attól ezeken ez mit sem változtat.

Komoly csapat ellen nem fegyvertény, nem lehet mire használni és ezt a meccsei 90%-ban be is bizonyítja. Sőt az esetek 90%-ban bebizonyítja.

Lövésnél, beadásnál úgy tartja a lábát, mintha törött lenne a bokája, a nyeső "lövéseiről" ne is beszéljünk...

2,5 éve várjátok, hogy fejlődjön. Fejlődik abba, hogy nem ész nélkül szórja el a labdákat, aztán csinál pár alibi visszapaszt.

Ja és attól nem lesz jobb, hogy Asensio rosszabb.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. március 18., csütörtök 19:18

kiserik írta:Karim a Real Madridban 22 évesen, csatárként 33 meccsen 9 gólig jutott, mikor Gonzalo 29et, CR 33at rúgott.
Benzema nagyon béna volt az első 2 szezonjában, vagyis a másodikban (2010-2011) Mourinho meg Zidane összekaparta, és a végére belejött. Viszont még mindig az a lényeg, hogy Benzema tehetség volt akkor is, Vinicius meg nem az, ennyi a különbség. De úgy látom ez nehezen megy át. :D
kiserik írta: mikor a 20 éves Vince Józskát a világ legjobb csatáraihoz mérik. Szinte biztos vagyok, hogy ha 17 évesen kölcsönbe ment volna a hollandokhoz, vagy a franciákhoz, most a fél fórum remegne miatta.
Azt gondolom sose volt ilyen elvárás felé. Legalábbis részemről biztos nem. Alapból nem is csatár, így nem is lehet elvárni ezt. Több gól és/vagy gólpassz, csupán ennyi. Lehet pontokat jelentett volna és egálban lennék az Atléticoval. Viszont úgy látszik ez is nagy elvárás felé, mert Casemironak több gólja van. :lol:

Szerintem egy ügyetlen és képzetlen játékos, akinek az egyetlen erénye, hogy akar. Fut, küzd, de ennyi. És rengeteg támadás hal el rajta, mert megbotlik a saját lábában, nem tud emberhez passzolni, vagy amikor passzolni kéne lő, amikor lőni kéne passzol. Mindegy, én részemről kiszállok a Vini témából, nekem ez a véleményem, úgyse tudjuk egymást meggyőzni. :D

Steven
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2020. augusztus 19., szerda 8:47

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Steven » 2021. március 18., csütörtök 12:06

Realista24 írta: Így is remeg a fél fórum miatta :kalapos:
:lol: :lol:

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. március 18., csütörtök 11:05

Realista24 írta: Így is remeg a fél fórum miatta :kalapos:
:lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. március 18., csütörtök 11:03

Így is remeg a fél fórum miatta :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. március 18., csütörtök 10:58

Ez itt nagyon off, de ha már feljött, Karim a Real Madridban 22 évesen, csatárként 33 meccsen 9 gólig jutott, mikor Gonzalo 29et, CR 33at rúgott. És nem, nem hasonlítom hozzá tudásban, csak elröhögöm magam, mikor a 20 éves Vince Józskát a világ legjobb csatáraihoz mérik. Szinte biztos vagyok, hogy ha 17 évesen kölcsönbe ment volna a hollandokhoz, vagy a franciákhoz, most a fél fórum remegne miatta.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. március 18., csütörtök 10:06

Süti írta: Remélem azért azt a Vini Di Maria párhuzamot nem minőségben húztad. :mrgreen:
Dehogy :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. március 18., csütörtök 10:05

Realista24 írta: Benzema egyetlen szerencséje az volt, hogy Perez a fiaként tekint rá, amúgy már lehet Patóval vezetne le valahol Kínában
Benzemanak tenyleg szerencseje volt, mashol mar reg kibasztak volna valoszinuleg, de vele azert peldaloztam, mert rola mar tudtuk hogy nagy tehetseg, es benne van az X. Viniben nincs meg, ez szerintem nyilvanvalo.
Realista24 írta: Biztos sokkal jobb, ha egy szarok bele Asensio van a pályán, aki hat meccsig kapura sem lő. És nyilván, minden támadó berúg minden helyzetet, lásd Suarez és Karim a derbin
Jo, nezzuk mar meg Suarez vagy Benzema statisztikajat. :D marmint hogy hany golt szereztek pl iden. Illetve aztan hogy Vinicius mennyit. Nyilvan ok is sok helyzetetet elbasztak/elbasznak, mellette azert eltettek 15 meg 18 golt. Vininek osszesen a Realban nincs annyi golja a 3 ev alatt, mint amennyit Suarez csak iden szerzett a bajnoksagban. Persze Vini nem csatar, csak ha mar Suarez lett felhozva peldanak.. en nem is varok tole 20 meg 30 golokat, de azert amikor egy vkp tobb golt szerez nala, az mindent elmond a sracrol. Raadasul ugy, hogy agyon volt nyomatva Hazard serulese miatt. Persze Asensional meg igy is jobb, legalabb csinal vmit, csak az a baj hogy mindketto keves ide szvsz.
Realista24 írta: Szerintem elég régóta követed a csapatot, hogy tudd, a világklasszisok mellé kellenek a vízhordók (Makalele, Casemiro) és az ilyen bekategorizálhatatlan játékosok, mint Vinicius vagy Di Maria volt.

Mindenki tudja, hogy Vini nem világklasszis, ellenben legalább csinál valamit. Aki pedig dolgozik, hibázik és én is a falat kaparom néha tőle, de ugyanúgy Karimtól, Ramostól, stb.

Sőt, még a buta feje is irritál, de ez van.
Persze nem lehet mindenki vilagklasszis, csak helyen kell kezelni a gyereket. Arra jo, hogy frissen beallva az utolso 20-25 percben szetfussa a vedoket, de kb ennyi lenne a szerepe. Persze nem az o hibaja, hogy allandoan kezdo, kb kenyszerbol van ott, ezt mar tobbszor irtam en is. Errol nem tehet. Viszont a kezdoben nincs helye a sracnak. Es kell valakit hozni arra a posztra, mert nem o a jovo. Es kizartnak tartom, hogy Zidane, aki a fineszes, technikas futballistak egyik legjobbja volt, az ne lassa hogy mennyire ugyetlen ez a gyerek.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. március 18., csütörtök 9:26

Remélem azért azt a Vini Di Maria párhuzamot nem minőségben húztad. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 94 regisztrált és 0 vendég