Thibaut Courtois - 1

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. szeptember 14., szombat 21:12

Ez tiszta sor. Nem véletlenül mondtuk egy páran azt, hogy nem a kapus miatt kapunk ennyi gólt, hanem a védelem nem létezése miatt. Amíg nincs rendszer, felesleges a kapust cserélgetni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. szeptember 14., szombat 21:06

___Samy___ írta:
RaúlCF írta: összehasonlítás végett rákerestem

Navas 16/17es liga amikor bajnokok lettünk 27 meccs tavalyi év Courtois 27 meccset játszott így szép a lista

Navas 27 meccs 31 kapott gól 5 clean sheet

Courtois 27 meccs 36 kapott gól 8 clean sheet

a két csapat között ég és föld a különbség az oltári bravúrkapus Navas mégsincs több clean sheet és mindössze 5el kapott kevesebbet.

ez a Navas mítosz meg mennyire szar Courtois már marha unalmas. részemről lezártam mert ez már csak utálat amit kap
Az a baj a, hogy ide lett hozva a belga, hogy mennyivel faszabb kapus, meg mennyire megérte nekünk. Aztán kb ugyanott vagyunk.
De nem volt tervben, hogy a vedelem ennyire vakon lesz. Szerintem egy Oblakkal sem lennek elorebb jelenleg, amig 4-bol 4 vedonk a tudasa alatt teljesit folyamatosan. Plusz gyenge a kp-s vedekezes is, ami erosen hozzajarul a vedok szenvedesehez.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. szeptember 14., szombat 21:02

Tényleg felesleges elővenni, meg úgyis jobb lesz idővel, ettől függetlenül konkrétan semmi extrát nem hoz, és az is teljesen kétségtelen, hogy Navas jobb kapus nála. Ez nem mítosz, sokkal többször hozott extrát, és húzott ki minket a szarból. De mondom, a belga is rendben lesz szerintem.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. szeptember 14., szombat 20:59

RaúlCF írta: összehasonlítás végett rákerestem

Navas 16/17es liga amikor bajnokok lettünk 27 meccs tavalyi év Courtois 27 meccset játszott így szép a lista

Navas 27 meccs 31 kapott gól 5 clean sheet

Courtois 27 meccs 36 kapott gól 8 clean sheet

a két csapat között ég és föld a különbség az oltári bravúrkapus Navas mégsincs több clean sheet és mindössze 5el kapott kevesebbet.

ez a Navas mítosz meg mennyire szar Courtois már marha unalmas. részemről lezártam mert ez már csak utálat amit kap
Az a baj a, hogy ide lett hozva a belga, hogy mennyivel faszabb kapus, meg mennyire megérte nekünk. Aztán kb ugyanott vagyunk.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. szeptember 14., szombat 17:51

Nah, most még azt nyilatkozta, hogy idegesítette Hazard hogy sarkazgatott és elveszítette a labdát.
Engem meg te idegesítesz, Thibault!

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. szeptember 14., szombat 17:23

Csabi írta:
Galacticos írta:
Csak nem mindegy hogy azok vinicius lovesek, es james lovesek jobbal vagy barki a ligabol. :lol:
miert ez a fejes mivel volt jobb mint egy vinicius lövés? marcelonal ma mar 15x láttam leirva hogy milyen lassú, hát tibó ugyanolyan lassú a kapuban. csak marcelo mar mindent megnyert.
Hogy ez legalabb kaput talalt. :lol:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5115
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. szeptember 14., szombat 17:20

összehasonlítás végett rákerestem

Navas 16/17es liga amikor bajnokok lettünk 27 meccs tavalyi év Courtois 27 meccset játszott így szép a lista

Navas 27 meccs 31 kapott gól 5 clean sheet

Courtois 27 meccs 36 kapott gól 8 clean sheet

a két csapat között ég és föld a különbség az oltári bravúrkapus Navas mégsincs több clean sheet és mindössze 5el kapott kevesebbet.

ez a Navas mítosz meg mennyire szar Courtois már marha unalmas. részemről lezártam mert ez már csak utálat amit kap

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. szeptember 14., szombat 17:15

Galacticos írta:
Csak nem mindegy hogy azok vinicius lovesek, es james lovesek jobbal vagy barki a ligabol. :lol:
miert ez a fejes mivel volt jobb mint egy vinicius lövés? marcelonal ma mar 15x láttam leirva hogy milyen lassú, hát tibó ugyanolyan lassú a kapuban. csak marcelo mar mindent megnyert.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5115
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. szeptember 14., szombat 17:07

ja nem fog meg Mayoral lövést 5 méterről ahol a béna Mayoral úgy hagyta ott captain nagy arcot hogy csak nézett meg 3 méterről fejel Mereno mert Dani habzó száj a jó ég tudja mit csinál neki háttal a seggén. csúnya belga. ejnye bejnye. vicc az egész

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. szeptember 14., szombat 16:59

kiserik írta:
tibi18 írta: Érdekes, még el is fogadnám ezeket a véleményeket, ha a Ramos, Carvajal topik is pörögne.. ugyanis, ha valakik hibáztak a góloknál, azok ők voltak..

De baszogassuk csak tovább a kapust... :coffee:
90 perc alatt 3-szor sikerült a kaput eltalálniuk és összesen 8-szor próbálkoztak lövéssel. Azért ez nem olyan rossz statisztika, ha a védelem szemszögéből nézem. Az a baj, hogy ha a védelem hibázik egy átlag spanyol bajnokin, akkor az már fél gól. Ha hozza a kapusunk a formáját, akkor ha a PSG 10-szer eltalálja a kaput, mi lesz? Rúgnak 4-5 gólt? A Levante kapusa 8-at védett ma, míg Tbo-nak 4 meccs alatt sikerült ennyit. Más lenne a szitu, ha 8-9-ből kapna 2-t. Akkor azt mondanám, hogy nem tehet róla. De 3-ból 2-t? 14-ből 6-ot? Mayoraloktól? Számomra nagyon elkeserítő ez és az utóbbi idők leggyengébb produktuma ezen a poszton a legtöbb pénzért. Nagyon-nagyon sok meccset kellene GOD módban lehoznia, hogy megváltozzon a véleményem, amit én még nem láttam tőle soha hosszabb távon.
Csak nem mindegy hogy azok vinicius lovesek, es james lovesek jobbal vagy barki a ligabol. :lol:

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. szeptember 14., szombat 16:50

tibi18 írta: Érdekes, még el is fogadnám ezeket a véleményeket, ha a Ramos, Carvajal topik is pörögne.. ugyanis, ha valakik hibáztak a góloknál, azok ők voltak..

De baszogassuk csak tovább a kapust... :coffee:
90 perc alatt 3-szor sikerült a kaput eltalálniuk és összesen 8-szor próbálkoztak lövéssel. Azért ez nem olyan rossz statisztika, ha a védelem szemszögéből nézem. Az a baj, hogy ha a védelem hibázik egy átlag spanyol bajnokin, akkor az már fél gól. Ha hozza a kapusunk a formáját, akkor ha a PSG 10-szer eltalálja a kaput, mi lesz? Rúgnak 4-5 gólt? A Levante kapusa 8-at védett ma, míg Tbo-nak 4 meccs alatt sikerült ennyit. Más lenne a szitu, ha 8-9-ből kapna 2-t. Akkor azt mondanám, hogy nem tehet róla. De 3-ból 2-t? 14-ből 6-ot? Mayoraloktól? Számomra nagyon elkeserítő ez és az utóbbi idők leggyengébb produktuma ezen a poszton a legtöbb pénzért. Nagyon-nagyon sok meccset kellene GOD módban lehoznia, hogy megváltozzon a véleményem, amit én még nem láttam tőle soha hosszabb távon.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. szeptember 14., szombat 15:53

nekem olyan, mintha fejben nem lenne itt
nyilván nem madridista a fiú, hogy is lenne az, de olyan, mintha nem érdekelne az egész
nincs meg benne a tűz szerintem

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7347
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. szeptember 14., szombat 15:33

tibi18 írta: Érdekes, még el is fogadnám ezeket a véleményeket, ha a Ramos, Carvajal topik is pörögne.. ugyanis, ha valakik hibáztak a góloknál, azok ők voltak..

De baszogassuk csak tovább a kapust... :coffee:
Pontosan, imádom Ramost de teljesen átesett a ló túloldalára, hajszolja a gólrekordjait, hátul meg szarik bele.
Carvajalon már meg sem kell lepődni, 2 éve flop.
Love football, hate antifa.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4883
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. szeptember 14., szombat 15:33

tibi18 írta: Érdekes, még el is fogadnám ezeket a véleményeket, ha a Ramos, Carvajal topik is pörögne.. ugyanis, ha valakik hibáztak a góloknál, azok ők voltak..

De baszogassuk csak tovább a kapust... :coffee:
Attol hogy a vedok hibaznak meg teny hogy a belga borzaszto lassu es semmire nem er oda. Szerintem nem huzza it sokaig.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1017
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2019. szeptember 14., szombat 15:29

Érdekes, még el is fogadnám ezeket a véleményeket, ha a Ramos, Carvajal topik is pörögne.. ugyanis, ha valakik hibáztak a góloknál, azok ők voltak..

De baszogassuk csak tovább a kapust... :coffee:

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. szeptember 14., szombat 15:21

kiserik írta: Tudom, hogy én vagyok az antikrisztus, meg Tbo-t nem illik/divat szidni, mint mondjuk Vini-t, de:

4 meccs, 14 kapura lövés, 6 kapott gól. Gyakorlatilag minden második lövést benyalja. 45 millióért vettünk egy full átlagos kapust.

ui.: és ez nem Navasról szól, bár hibának tartom az elküldését, mint ahogy hibának tartottam CR elküldését is, de mióta nem a csapatunk tagja, azóta kb nem érdekel mi van vele. Ez a Real Madridról szól és annak az eddigi legdrágább kapusáról.

Szerintem most teljesen fölösleges elővenni őt. Az esetek legnagyobb részében teljesen kiszolgáltatott helyzetben van.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. szeptember 14., szombat 15:20

Már a testbeszédén is látszik, hogy nincs meg a kemia közte és a védelem (?) között. Az egy dolog, hogy minden második lövést benyalja átlagban, de a bravúrok sem jönnek. Oké, hogy most itt a végén volt egy védése, de azt sem mondanám bravúrnak, mert egyáltalán nem ment szélre a fejes.

A lába között az nem rúgja el, aki nem akarja, és az élesen belőtt labdákat sem erzi. Ez a második gól is, hát nem tudom. Benne volt szerintem.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. szeptember 14., szombat 15:10

Tudom, hogy én vagyok az antikrisztus, meg Tbo-t nem illik/divat szidni, mint mondjuk Vini-t, de:

4 meccs, 14 kapura lövés, 6 kapott gól. Gyakorlatilag minden második lövést benyalja. 45 millióért vettünk egy full átlagos kapust.

ui.: és ez nem Navasról szól, bár hibának tartom az elküldését, mint ahogy hibának tartottam CR elküldését is, de mióta nem a csapatunk tagja, azóta kb nem érdekel mi van vele. Ez a Real Madridról szól és annak az eddigi legdrágább kapusáról.

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2019. szeptember 10., kedd 9:05

Vagy, hogy mennyire jó előtte a védő 4-es :D
halálomig madridista leszek

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. szeptember 10., kedd 8:39

Realista24 írta: 5 cleansheet a válogatottal egymás után... Just sayin.
Most, ha gonoszkodni akarnék, akkor azt mondanám, látszik, hogy melyik csapat fontos neki... de nem mondom :mrgreen: :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 30 regisztrált és 0 vendég