Thibaut Courtois - 1

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 2006
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2019. augusztus 24., szombat 23:35

mentamas írta: Érthető, hogy Courtois még csak most jött, és igazságtalan lenne eladni, de amíg itt lesz sosem fog a helyzet változni, itt sosem fog a csapat beállt védelemmel játszani.
Guardiola ki merte pakolni Hartot a Cityből, Zidane meg nem teszi meg ugyanezt Courtoisval. Ez itt a baj.
Ahogy anno Mourinho is ki merte pakolni Ikert a kapuból, és asszem, anno Cecht is bepakolta Cudicini helyére. Szóval egy tökös edző kell, aki ha kell, a padra teszi azt, aki oda való. De így, hogy elmentek már az opcionális cserekapusok, nehezebb a dolog.

Avatar
mentamas
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:32
Kedvenc játékosaid: Rodrygo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: mentamas » 2019. augusztus 24., szombat 22:43

Itt nem a kapusokkal van a gond, hiszen ahogy valaki írta már, mindkettő top a posztján.

A probléma inkább az, hogy egy olyan kapus érkezett a csapatba, akinek a stílusa messze áll a csapat által játszott foci filozófiájától.

Itt addig nem fog Courtois stabil, jó teljesítményt nyújtani, amíg előtte egy Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo sor védekezik; a csapat feltolt védelemmel játszik és a kapusnak inkább a reflexeire és a gyorsaságára van szüksége, mintsem a beadásokhoz szükséges magassághoz.
A probléma az, hogy Zidane(Perez nyomására?) a belgát játszatja és nem azt a kapust, akinek a személyisége és a stílusa tökéletesen passzol a csapat játékához.

Érthető, hogy Courtois még csak most jött, és igazságtalan lenne eladni, de amíg itt lesz sosem fog a helyzet változni, itt sosem fog a csapat beállt védelemmel játszani.
Guardiola ki merte pakolni Hartot a Cityből, Zidane meg nem teszi meg ugyanezt Courtoisval. Ez itt a baj.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. augusztus 24., szombat 21:48

Képes top teljesítményre, de nem itt. Bunker fociban abszolút top, Oblak mögött, de az itteni kabaré védelemmel állhatna itt bárki a kapuban. Már az érkezése előtt is ezt mondtuk egy páran, hogy míg a védelem nincs rendben, felesleges kapust hajkuraszni.

Engem ami a leginkább idegesít vele kapcsolatban az az, folyamat ugyanolyan gólokat kap, és láthatóan szarik rá. Neki anno amúgy is csak az volt a lényeg, hogy a családja közelében legyen. Talán ennek is tudható be ez az egész.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

kiserik
Hozzászólások: 5839
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. augusztus 24., szombat 21:44

Hozza a kötelezőt, a többit leszarja. Ennyi. Gyakorlatilag már nem is idegeskedem, max meglepődök, ha fog egy ziccert.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. augusztus 24., szombat 21:37

Én navast jobb kapusnak tartom. De az ő ideje lejárt. A lobaszo belga van most aki képes top teljesítményt hozni és nagyon túlvan tolva,hogy egy ilyen szétesett Realban ő kell elvigye állandóan a balhét meg mémeket gyártanak róla amikor kb ugyanannyit lepkézik mint navas.

Kapusgondunk meg kb Casillas utsó évei óta vannak. A csapból is a Casillas v lopez aztan a Casillas vs navas folyt majd közben perez allandóan leakarta igazolni degeat majd most Courtois vs Navas. Igazábol a faszom televan már ezzel a műsorral ami a kapusposzt körül megy (ami kb a legutolsó volt mindig is a sorban). Adjuk el navast és játszassuk a Belgát amíg nem lesz top formában.

Mondjuk én Kepat hoztam volna inkább de a belga is jólesz szerintem.Nem rajta fog múlni erre van egy üveg lafiestam.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. augusztus 24., szombat 21:37

Amúgy igazatok van abban abszolút, hogy a gond a kp-n és a kevés rúgott gólnál keresendő.

Amivel felhúzott, hogy a labda eladás pillanatában már imádkoztam, hogy ne legyen megverve 1-1-ben és vártam a csodát,az extrát..de nem jött most sem.

Könnyen lehet Navas sem fogta volna.


A fő gond meg ott van, hogy egy Valladolid ellen hazai pályán nem bírunk gólt lőni, pedig már az ötösről is beívelgettük és Marcelo, meg Isco minden futsal tudását megcsillogtatva a fülükről is bepergették a labdát.

Nem az egy szem gólban kell keresni a reményt és a megváltást ez igaz.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: flori » 2019. augusztus 24., szombat 21:35

Én sem húztam most fel magamat ezen annyira, de tényleg vicc, hogy mindig szőrben kapja a gólokat. :lol:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. augusztus 24., szombat 21:34

azért működött mert többet rúgtunk mint kaptunk. ugyanúgy sorra kaptuk a gólokat. ugyanúgy megvoltak a Navas potyák. folyamat pörgött a topikja hogy épp hova ment ki vagy mit csinált íveléseknél.

rendbe kell tenni a csapatot és működik a dolog. de megint ez a gól is. Kroos totyog elveszti védelem sehol Varane mögé befutnak, Carvajal sehol és hopp 1v1be a kapussal a meccs legvégén. ha ez nem amatőr akkor nem tudom mi az

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. augusztus 24., szombat 21:31

Amig tamadasban ilyen szarok vagyunk hogy az egy lott golt is ugy kell kiizgulni, addig mindig tema lesz Courtois. Olyan kapus nincs aki sose kap golt, meg aki minden 1v1-et kifog. A vedelmunk gyakran hibazik, kihagy, elfogy a koncentracio, aztan ha gol van belole megy a kopkodes a belga kapusunkra, hogy miert nem fog meg mindent. Sajnos nem az a legnagyobb problemank hogy a kapusunk nem godlike modban ved, hanem kb ez a legkisebb problemank.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. augusztus 24., szombat 21:30

Még annyi, hogy nekem aztán semmi bajom Courtoisval, sőt szimpatikus fazon.

Navast imádom.

De mindennel együtt engem az, hogy ki a kapus a Realnál, totál hidegen hagy, csak működjön.

Évek óta nem volt kapus gondunk(bármennyire is akart Perez szabadulni Navastól és kergette DDG-t).

Vannak posztok, ahol elvárom a minőségi focit, szép játékot. Ezért vagyunk Real szurkolók.

A kapus poszt nem izgat, de működjön. Működött! :roll:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 24., szombat 21:29

Nincs itt mosdatas. De nem a kapuban van gondunk. Oda két remek játékosunk is van. A problémák minden máshol jelen vannak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. augusztus 24., szombat 21:28

Azért Navast is sokan megszépítik, mindig az a jobb aki nem játszik/nincs itt.
Nem illik.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. augusztus 24., szombat 21:25

Realista24 írta:
Steve írta:

Én meg unom a lábak közt, lábak mellett kapott sima gólokat..

Nagyon remélem, hogy marad Navas és izzadjon a belga, vagy üljön a padon. Semmi bajom vele, a személyével, de jó lenne meccseket nyerni.
Top3 DDG hetrol hetre ugyanezt hozza. Baki hegyek.

Bytheway multheten ha nincs a belga, nem nyerünk.
Tudom. :|

Igyekszem türelemmel lenni a belga felé és néha hoz batomi jó meccseket is.

Az meg, hogy eladogatjuk a labdát nem az ő hibája.

De az is tény, hogy ha végigpörgetjük a topikját csak abból áll, hogy mosdatjuk. Én magam is sokáig védtem.

Navas meg konkrétan hiába nem szép fiú, hiába öregszik, de vezér a pályán, összefogja a védelmet, terelgeti őket és nálam abszolút top kapus.

De ott ül a padon mert jött egy befektetés. Nem azért ül ott mert kevés volt a Real kezdőjébe. Ez a bosszantó.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3404
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. augusztus 24., szombat 21:24

első felidoben ha elrakjuk a 3golt senkit se erdekelne az a faszom gól. amugy se ertem a felhaborodast kb minden meccsen kapunk egyet legalabb, mind1 h tibo v navaa

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: illgner » 2019. augusztus 24., szombat 21:18

Nem lehet hibáztatni, de ezeket a lövéseket bravúrral lehetne fogni. Most is megpattant a lábai között, de pont rossz helyre ment így is.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 24., szombat 21:15

Steve írta:
pheco írta: Remelem menni fog a napokban Navas, mert mar most unalmas, ami itt megy :lol:
Én meg unom a lábak közt, lábak mellett kapott sima gólokat..

Nagyon remélem, hogy marad Navas és izzadjon a belga, vagy üljön a padon. Semmi bajom vele, a személyével, de jó lenne meccseket nyerni.
Top3 DDG hetrol hetre ugyanezt hozza. Baki hegyek.

Bytheway multheten ha nincs a belga, nem nyerünk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2019. augusztus 24., szombat 21:14

Én meg unom a lábak közt, lábak mellett kapott sima gólokat..

Nagyon remélem, hogy marad Navas és izzadjon a belga, vagy üljön a padon. Semmi bajom vele, a személyével, de jó lenne meccseket nyerni.
Beszélj a kp-val, meg a védelemmel, esetleg azokkal, akiknek illene végre gólt lőni és nem belebotlani a labdákba folyamatosan...

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: torjack » 2019. augusztus 24., szombat 21:14

Nyilván nem egyszerű a helyzete...de fel kell nőni a feladathoz, mert az életkorán kívül perpill semmi nem szól amellett, hogy Ő legyen a kezdő. Drukkolok, mert a top Courtois hosszú évekre megoldás. De el kell kezdeni visszakapaszkodni arra a szintre, mert így csak Navast copatjuk.


Mondjuk a mai meccs kapcsán azért illik megjegyezni, hogy egy ilyen-amúgy védhető gólnak-nem kellett volna számítania, ha Benzemán kívül más is csinálna elől érdemben valami hasznosat.

Kp-ra meg igazoljunk, ott jelen állapotunkban nagyon sok bajunk lesz.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. augusztus 24., szombat 21:12

komolyan ezek az érvek. mert Navas-al nem szoptuk zsákszámra a gólokat.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2019. augusztus 24., szombat 21:12

Nehogy már az ő hibája legyen.. őt a legkönnyebb elővenni.. :hmmm: :roll: :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 150 regisztrált és 0 vendég