Minden, ami válogatott

Foci a Real Madridon túl...
Jim
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. november 18., szerda 21:51

nyernek a spanyolok 6-0-ra és (majdnem) mindenki a németekről beszél :kalapos:

nem rosszak a spanyolok, a kisebb nevekkel is tudnak szép focit játszani
ha nem a tiki-taka a taktika :salute:

el magico
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: el magico » 2020. november 18., szerda 21:37

Ha csoportelsők vagyunk fix feljutunk az A ligába? És ez a VB pótselejtező/selejtező dolog, hogy működik, pont nem hallottam amikor Hajdú B. erről mesélt :-(

babaking
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. november 18., szerda 21:28

Jim írta: na, 1 x-el meglesz az első hely
hajrá, hozzuk össze :salute:
Durva, hogy jelen állás szerint ha a törökök nyernek elsők, ha kikapnak kiesnek :ozil:
“Nem lettem sztár Ancelotti, Benítez és Zidane irányítása alatt sem, én pedig nem vagyok bolond, hogy ott keressem a problémákat, ahol nincsenek. Én vagyok ezért a felelős, a javulásra kell törekednem.” - Isco

füst
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus

HozzászólásSzerző: füst » 2020. november 18., szerda 21:28

Na ez az a csibefoci amin felnevelkedtem amikor a magyar válogatottat néztem. :D
De egy percig se zavar, nagy ívből teszek rá az elmúlt időszak után. Meg egyelőre elég ez is.

Jim
Kedvenc játékosaid: Zidane

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. november 18., szerda 21:26

na, 1 x-el meglesz az első hely
hajrá, hozzuk össze :salute:

DinhoL
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, Eusebio, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández Creus
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2020. november 18., szerda 21:18

gunner írta: Eddig jól alakul az oroszok szerbiai kiszállása :agree:
ja, jovic mutatja a fórumnak.. B-) :mrgreen:
Som i Serem!
6oat

gunner

HozzászólásSzerző: gunner » 2020. november 18., szerda 21:11

Eddig jól alakul az oroszok szerbiai kiszállása :agree:

Kercsó
Kedvenc játékosaid: the original Ronaldo, Kroos, Guti, Zidane, Varane

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. november 18., szerda 20:12

nem követem a németeket, Löw mi alapján tette ki Mülleréket a csapatból? :smile:

megfáradni látszik az a házasság is
#oneandahalfleg
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

babaking

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. november 18., szerda 14:30

ziro4vr írta: Na az a bayernes fb oldal a legalja, mindent megtesznek hogy ellenérzést váltsanak ki a csapatukból, akkora arcuk lett hirtelen. :lol:
hogy érted, hogy hirtelen? :mrgreen:

na offbúl ki, amugy sem szép dolog másokon élcelödni, pláne, hogy itt a fórumon is vannak értelmes Bayern szurkolók.

Este kaparni kell mint malac a jégen, mert a szerbek az életükért mennek. Egy csoportelsöség nagyon jól jöhet a vb-hez
“Nem lettem sztár Ancelotti, Benítez és Zidane irányítása alatt sem, én pedig nem vagyok bolond, hogy ott keressem a problémákat, ahol nincsenek. Én vagyok ezért a felelős, a javulásra kell törekednem.” - Isco

zoli0415

HozzászólásSzerző: zoli0415 » 2020. november 18., szerda 13:56

Marky írta:
zoli0415 írta: Nem tudom melyik lenne a megfelelő topic, ha rossz helyen van elnézést...tudjátok, hogy miért utálja ennyire mindenki Sebők Vilit? Mást se hallok csak negatívumot, ha róla van szó. Pályafutása közben tett valamit vagy mi az oka? Komolyan érdekel mert ez a story kimaradt nekem és kíváncsi vagyok.
Nekem mar az eleg, hogy o volt az egyik legnagyobb bundakiraly, most pedig kepes eloadni, hogy az o idejeben micsoda kiralysag volt meg a futballunk... khm 1-12 :lol:
A kiralyi teve nagyon jo megelhetest biztosit neki es Bozsik maltankikaptam Peternek. Beboffentenek valami kozhelyet es a 2 bites nezoknek ez boven eleg.
Ilyesmit olvasgattam én is, hogy karrierje közben nem vetette meg az egyéb pénzszerzési lehetőségeket, ezért lettem rá kíváncsi.

Marky
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

HozzászólásSzerző: Marky » 2020. november 18., szerda 13:51

zoli0415 írta: Nem tudom melyik lenne a megfelelő topic, ha rossz helyen van elnézést...tudjátok, hogy miért utálja ennyire mindenki Sebők Vilit? Mást se hallok csak negatívumot, ha róla van szó. Pályafutása közben tett valamit vagy mi az oka? Komolyan érdekel mert ez a story kimaradt nekem és kíváncsi vagyok.
Nekem mar az eleg, hogy o volt az egyik legnagyobb bundakiraly, most pedig kepes eloadni, hogy az o idejeben micsoda kiralysag volt meg a futballunk... khm 1-12 :lol:
A kiralyi teve nagyon jo megelhetest biztosit neki es Bozsik maltankikaptam Peternek. Beboffentenek valami kozhelyet es a 2 bites nezoknek ez boven eleg.

lordgabi
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2020. november 18., szerda 13:36

:lol: :lol:
Fogadni merek, hogy tegnap te is elkaptad a Farm VIP c. alkotást, amelyik egyik műsorvezetője Gáspár Zsolti. :fpalm:
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 3912588690

Ha pedig csak olvastad, akkor nézd vissza az adást, és kb. érthető lesz. Nem, nem nézem, csak amíg fürödtem, barátnőm átkapcsolta a spanyol meccsről, és épp az fogadott, hogy szavazzák kifelé sorban, mint anno a Való Világban a kultúrbarbár embereket.

Off vége.

Szoboszlai sem lesz ma ugye, kíváncsi vagyok nagyon mire megyünk a csapat magja nélkül. :sly: Jó lenne egy szép búcsú egy ilyen ősz után, de nézők sincsenek, belefér minden most, csak ha negatív irányba történne, akkor ne botlodjanak az oroszok, mert az dühítő lenne, benne van a csoportelsőség is. :shifty:
Ex-szerkesztő.
HUNGARY ESPANA REAL MADRID UKRAINA BRAZIL

2015. november 25. UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

DinhoL
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, Eusebio, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández Creus
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2020. november 18., szerda 13:04

A Blikk azt mondja kecskeszar lapátolás helyett inkább kajált.. :mrgreen: de amúgy jól elcelebesedett
Som i Serem!
6oat

zoli0415

HozzászólásSzerző: zoli0415 » 2020. november 18., szerda 12:49

Nem tudom melyik lenne a megfelelő topic, ha rossz helyen van elnézést...tudjátok, hogy miért utálja ennyire mindenki Sebők Vilit? Mást se hallok csak negatívumot, ha róla van szó. Pályafutása közben tett valamit vagy mi az oka? Komolyan érdekel mert ez a story kimaradt nekem és kíváncsi vagyok.

chronic
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

HozzászólásSzerző: chronic » 2020. november 18., szerda 11:39

babaking írta: pannonbajor Facebookposztkját amely Ramos elszomorításáról szól azért
Nekem mindig feldobálja a face a bejegyzéseiket.
Kriminális ami ott megy, nehéz szó nélkül olvasgatni amiket ott írnak,de végül mindig továbbgörgetem.. :D

On: spanyolok jók voltak tegnap,ez már nem a tökölködős tiki-taka.
Sokkal direktebb a játékuk,gyors emberekkel,mellette azért megmaradt a labda biztonságuk is.
Bár a német csapat tegnap San marino szinten volt. :lol:

ziro4vr
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Kroos

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. november 18., szerda 11:32

Na az a bayernes fb oldal a legalja, mindent megtesznek hogy ellenérzést váltsanak ki a csapatukból, akkora arcuk lett hirtelen. :lol:
Nem illik.

babaking

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. november 18., szerda 11:23

flori írta: Luis Enrique: “Ramos’ injury? It’s a minor muscle injury, the club shouldn’t worry.”
Akkor csak 6 hét nem 6 hónap :agree:

A pannonbajor Facebookposztkját amely Ramos elszomorításáról szól azért ajánlom :lol:

ziro4vr
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Kroos

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. november 18., szerda 11:07

Franciák meg Portugálok mellett el fognak vérezni, ha velük is itthon játszanánk sztem el is lehetne őket kapni.
Nem illik.

numberone1
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2020. november 18., szerda 10:59

Addig ne legyen edzo csere, amig ellenunk nem jatszottak az EB-n. Ha mar tolunk is kikaptak, utanna levalthatjak. :D
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Davids,Redondo,Seedorf--Ronaldinho,Ronaldo,Zidane

Curtois—?,Varane,?,Mendy(Regu)—Valverde,Camavinga,Odegaard—Kubo,Haland,Mbappe
34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

füst
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus

HozzászólásSzerző: füst » 2020. november 18., szerda 10:44

Nagy rajongója vagyok a németeknek, a tegnapi meccset azonban nem láttam. Elég csufi lett.
Semmi bajom sincs Löw-vel (márnint AZT leszámítva), de az méltatlan hogy kirakta Muellert, Hummelst és Boatenget. Főleg az előbbi kettőt. Ez a védelem elég hitványul muzsikálhatott, ugyanakkor már nevek alapján sem ígért sok jót.
A válogatott miatt nem aggódok, mert bitangerős a választék, de vélek felfedezni némi személyi-, és érdekellentétet a válogatotton belül, ami rányomja a bélyegét a csapat játékára.

Egy edzőcsere gyorsan helyre billentheti őket, hátha. :)
Müllert pedig vissza kell rakni szépen a válogatottba,mert egy nemzetközi kincs. :mrgreen:

Vissza: “Labdarúgás”