Luka Jović - 18

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
kiserik

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. január 28., kedd 17:51

Halfkey írta: Hát az õszi hírek szerint harmadik legjobban fizetett embernk. Vicc.
Így van. Egyes hírek szerint csak Bale és Hazard keres Jovicnál többet a Real Madridban. Sajnos az viszont igaz, hogy ez a három játékos összesen alig játszott több percet, mint pl Karim, vagy Ramos.
Vinicius----Mbappe----Kubo
--Fede---Camavinga---Odegaard
Mendy-Militao-Varane-Hakimi
------------------Tbo

Halfkey

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2020. január 28., kedd 15:25

Hát az õszi hírek szerint harmadik legjobban fizetett embernk. Vicc.

Fenoo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. január 28., kedd 15:01

Most az komoly, hogy Jovic többet keres mint Benzema?

Torquemada
Kedvenc játékosaid: Ceballos, Carvajal, Marcelo, Casemiro, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2020. január 27., hétfő 9:56

Szerintem sem ő a mi emberünk. Ettől azért több kell egy Real Madridban. Csak feszít, mint pók a lucernásban, fut szépen, nyugodtan, mit egy ókori görög olimpikon, de valahogy egy sebességfokozattal mindig gyengébb, mint az ellen vagy a csapattársak. Mariano szint, 60 millióért. Azzal a különbséggel, hogy utóbbi, ha pályán van, akkor az legalább feltűnik. Elmozog, kéri a labdát, megindul, meghúzza, a szerb meg félidőnként kétszer labdához nyúl. Hatékonyságuk meg kb. ugyanannyi. Teljesen idegen test a csapatban szerintem. Még egy középszer Morata szint is költői magasságokban van neki. Vagy lehet, hogy a sportág vagy a bajnokság nem megfelelő, nem is úgy néz ki, mint egy tipikus csatár a primera divisionban. Vagy kézizni vagy birkózni ment volna inkább. Bevonni Mbappe üzletbe, egy-két kolonc mellett, aztán mehet. Nálam ugyanaz, mint Odriozola volt, azaz teljesen felesleges beállítani, mert csinálunk egy emberhátrányt vele.
"No se preocupe míster, yo tampoco quería trabajar con usted"

Berti

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. január 27., hétfő 9:06

Oké, legyen az, hogy mikor bejön a 20 perceire, akkor nem tudunk már értékelhető támadást vezetni. Bár a meccsek végére többnyire mi vesszük át az irányítást, de legyen igazad.
Viszont 7 meccsen volt már kezdő és egyiken sem talált be. Döcögősen mozog a pályán, mivel ő befejezőcsatár, akkor ez már elég kellett volna legyen ahhoz, hogy mutasson valamit.
Az, hogy lesre lép ki és elveszi a VAR, az kinek a sara? Vagy az, hogy eddig háromszor csak a kapufát találta el?
Minimális szinten a körülmények áldozata, viszont csak most töltötte a 22őt és eddig csak egy gyenge Frankfurtban volt egy értékelhető fél-szezonja. Nem látom mi értelme lett volna többet játszani eddig, mikor volt egy Benzemánk.
Lehet össze fogja kapni magát és 10-15 gólt összehoz, de nagyon idegennek érzem ebben a csapatban jelenleg.

Benzema meg tényleg visszaesett, de ebben a periódusban a tabella élére álltunk és nyertünk egy szuperkupát, szóval relatív jól lett időzítve ez a visszaesés. Ahogy a tegnap írtam, az ATMA ellen viszont már kelleni fog tőle az extra.

Kercsó
Kedvenc játékosaid: the original Ronaldo, Kroos, Guti, Zidane, Varane

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. január 27., hétfő 8:36

Berti írta: Eddig egyszerűen nem volt oka ZZnek, hogy preferálja Benzzel szemben, mivel a francia rendre jó formában volt, Jovic meg folyton rosszul szállt be.
mondjuk Benzema is kb. a Valencia ellen, a bajnokságban játszott utoljára értékelhetőt. azóta nagyon visszaesett. de ez igaz az egész támadó bagázsra.
#oneandahalfleg
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 27., hétfő 8:15

Elég megnézni, hogy november óta a támadójátékunk egyre gányabb és kb. ebbe csöppent bele és most mindenki azt mondja, hogy milyen szar. Benzema se jó meg az ép aktuális két társa. Támadásban, mintha kimerült volna a csapat. Ehhez tegnap hozzá jött egy gyenge Modric-Kroos kp is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. január 27., hétfő 8:04

De mit bizonyitson szerencsetlen, ha a 10-20 perceiben tamadast se vagyunk kepesek vezetni. Beadni se tudunk... induljon meg felpalyarol es rugjon onnan golt? Vagy mit kene tennie?

A tagnak vagy a VAR veszi el a goljat, vagy kapufat lő, vagy a golvonalrol veszik fel a labdajat. Annyira szeremcsetlen, h ilyet még nem is lattam.

Nem mondom h jó a tag, de a körülmények rettento rosszak számára.
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

Berti

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. január 27., hétfő 6:21

A csere első sorban taktikai döntés, rá kellett menni az eredményre. Másodszor pedig lehet egy pofon, hogy kapja össze magát.
Eddig egyszerűen nem volt oka ZZnek, hogy preferálja Benzzel szemben, mivel a francia rendre jó formában volt, Jovic meg folyton rosszul szállt be.
Bizonyítani kellene azokban a 20 percekben és a megkapott hakni meccseken és akkor kapná a perceket. Így, számomra ő az igazán flop, nem Hazard.

Kercsó
Kedvenc játékosaid: the original Ronaldo, Kroos, Guti, Zidane, Varane

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. január 27., hétfő 5:48

tegnap este Zidane nagyon gyenge önbizalom-booster volt... látszott Jovic arcán is, hogy ő se nagyon örült.

de majd jöhet a statisztika, hogy újabb gól nélküli meccs. :|

azt amit Benzema csinált tegnap, hozta volna ő is, simán.
#oneandahalfleg
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

flori

HozzászólásSzerző: flori » 2020. január 26., vasárnap 23:13

Őszintén kiváncsi lennék, ZZ mi alapján magasztal fel és ír le játékosokat. Nyilván nem vagyunk ott edzésen, de ezeket a két percek megalázóak.

Az idő eddig a franciát igazolja, de vannak furcsa dolgai.
courtois, hakimi/carvajal, sergio ramos, varane, mendy, casemiro, valverde, kroos/odegaard, hazard, ??, mbappe

Jim
Kedvenc játékosaid: Zidane

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. január 23., csütörtök 18:37

Zsombor írta: Mondjuk ilyen felhasználónévvel nem hiszem hogy pont egy csatárnak a topikjában pattognék.
nyert nekünk 1 bajnoki címet Morata (oké nem csak ő, de fontos szerepe volt)
ha Jovic is megteszi, felér Morata szintjére :mrgreen:

amúgy hasonlóan nem érzik a kaput :shutup:

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 23., csütörtök 6:39

Zsombor írta: Mondjuk ilyen felhasználónévvel nem hiszem hogy pont egy csatárnak a topikjában pattognék.
:mrgreen: :mrgreen:
Annyi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Zsombor

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2020. január 22., szerda 23:50

Mondjuk ilyen felhasználónévvel nem hiszem hogy pont egy csatárnak a topikjában pattognék.

MorataMartin
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2020. január 22., szerda 22:58

Egy góllal szerzett többet ebben a szezonban nálam, asszem ezt sok mindent elmond hogy milyen jó vagyok

Torquemada
Kedvenc játékosaid: Ceballos, Carvajal, Marcelo, Casemiro, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2020. január 16., csütörtök 16:41

kodo írta: Elvileg összeszedett egy kisebb sérülést a döntőben, kihagyhatja a Sevilla ellenit.
Játszott a döntőben ? Nem tűnt fel...

Csatár nélkül érdekes lesz gólt lőni a Sevillának. Hátha Casemiro vagy Rodri megoldja. Bale alibizésére, 80 perces eltűnéseire sem vagyok nagyon vevő. Egyébként nagyon fájna, ha csak azért buknánk a bajnokságot, mert hiába a mutatott jó játék, a vagyonokért vett, 60, 100 milliós támadóink Benzemán kívül vagy full impotensek vagy állandóan sérültek.
"No se preocupe míster, yo tampoco quería trabajar con usted"

KAG
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. január 16., csütörtök 15:37

Remélem nem együtt... fájt nézni a párosukat.
ZIDANE

kodo

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. január 16., csütörtök 15:27

Toti írta: sztem nem lesz mariano kezdő a sérülések ellenére sem. hamarabb fogja balet betenni előre.
Most azt írják, hogy Benzema es Jovic is játszhat.
Kroos - 25M €
Casemiro - 6M €
Fede - 5M €

kierkegaard

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2020. január 16., csütörtök 13:03

Ettol felek en is.

Toti

HozzászólásSzerző: Toti » 2020. január 16., csütörtök 12:34

sztem nem lesz mariano kezdő a sérülések ellenére sem. hamarabb fogja balet betenni előre.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Vissza: “Játékosok”