Eden Hazard

Archívum
wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. október 24., csütörtök 10:05

Realista24 írta:
És az is ZZ hibája hogy dagadtan érkezett. Tudjuk. Jó hogy újra itt vagy.
Azért is elő lehet őt venni, ha ő erőltette a leigazolását, ugyanis a súlyával az angoloknál is sokszor volt probléma. Múlt szezon közben sem volt vékonyabb, mint jelenleg. Ezzel számolni lehetett, én többek között ezért is nem szerettem volna itt látni.

Viszont jelenleg a sebességében és a dinamikájában nincs észrevehető visszaesés, ez nem lehet oka a kevés kanadai pontnak és a sok rossz megoldásnak. De eleve az volt az állítás vele kapcsolatban, te is hangoztattad, hogy nála a fizikum nem fontos, ő intelligenciából játszik, így lelassulva is a csapat erőssége lesz. Akkor most hogy is van ez? Mi van akkor azzal a hatalmas intelligenciájával ami hangoztatva volt?

Semmi tudatos elem nincs a csapatban előrefelé, legyen szó kontráról, felállt védelem elleni játékról. Nulla tudatos csapatmozgás, ad-hoc az egész, ahogy éppen alakul. Így nem lehet szélsőt játszani.

A gyenge erőnlét szintén Zidane felelőssége, ő cserélte le Pintust Miszter Kúpertesztre.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. október 24., csütörtök 10:01

wZoLee7 írta: Lassú, nincs meg az induló sem, a védőket nem tudja pusztán lendületből lenyomni. Arról nem is beszélve, hogy a tv-n keresztül látni ahogy a 70. percnél már nem bír felérni a támadással, ha igen, akkor ott is marad. Viszont ez az erőnlét a többiekre is igaz, és mit teszünk ilyenkor? Szart sem, nem cserélünk, csak várunk a csodára.
Szerintem a Dinamikájával nincs gond. Azzal van a gond, amit a második részben írtál. Az egészben az a szomorú, hogy van egy erőnléti edzőnk, aki széthajtja őket és megsérülnek és közben 70 perces a kondink. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13116
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. október 24., csütörtök 9:56

Lassú, nincs meg az induló sem, a védőket nem tudja pusztán lendületből lenyomni. Arról nem is beszélve, hogy a tv-n keresztül látni ahogy a 70. percnél már nem bír felérni a támadással, ha igen, akkor ott is marad. Viszont ez az erőnlét a többiekre is igaz, és mit teszünk ilyenkor? Szart sem, nem cserélünk, csak várunk a csodára.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 24., csütörtök 7:59

wxyz írta: Nem a játékos hibája, hogy semmi sémánk nincs támadásban, minden véletlenszerűen történik, össze-vissza szervezetlenül mozog a társakkal.
Tudni lehetett előre, hogy ez lesz vele Zidane focijában. Most ráadásul még a szerencse is ellene dolgozott.
És az is ZZ hibája hogy dagadtan érkezett. Tudjuk. Jó hogy újra itt vagy.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. október 24., csütörtök 4:43

Nem a játékos hibája, hogy semmi sémánk nincs támadásban, minden véletlenszerűen történik, össze-vissza szervezetlenül mozog a társakkal.
Tudni lehetett előre, hogy ez lesz vele Zidane focijában. Most ráadásul még a szerencse is ellene dolgozott.

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1354
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Buitre » 2019. október 23., szerda 15:44

Süti írta: Hát én azért remélem hogy nem ez a formája, mert akkor kidobtunk 100 millát az ablakon. Sokkal de sokkal több kell.
egyetértek, én csak arra utaltam, hogy feljövőben van az idény kezdetéhez képest.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. október 23., szerda 14:17

https://www.youtube.com/watch?v=kd-CG8UKuJo
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. október 23., szerda 13:53

Buitre írta: szerintem meg egyre jobban játszik, lassan visszanyeri a formáját
Hát én azért remélem hogy nem ez a formája, mert akkor kidobtunk 100 millát az ablakon. Sokkal de sokkal több kell.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1354
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Buitre » 2019. október 23., szerda 13:19

szerintem meg egyre jobban játszik, lassan visszanyeri a formáját

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4893
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. október 23., szerda 13:16

Nekem az a legmegdöbbentőbb benne, hogy ha jól tudom pl. a tavalyi szezonban is neki volt Messit megelőzve a legtöbb sikeres csele és megnyert 1/1-e. Na ilyet tőle idén szerintem max 2-3-at láttunk, de megmondom őszintén egyre se emlékszem konkrétan.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3392
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. október 23., szerda 13:07

nekem az az erzesem hogy varjuk, varjuk na most, na majd most majd kövi héten aztan azt vesszük észre h idény vége. en közel sem vartam cr teljesítmenyt tőle, de ettől viszont többet. igazaból twitteren meg instan többet swagolt mióta madridban van mint a pályan

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. október 23., szerda 12:53

Azért Vininél jobb, de egy full átlag játékot hoz. Ennyiért ez kevés azonkívül, hogy Benzemával néha megcsinálják nem igazán sikerül nyomás alá helyeznie a védelmet.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2019. október 23., szerda 12:22

ziro4vr írta: A gól egy dolog, semmi jelenléte nincs a pályán. Nem érzed hogy egy klasszis játékos lenne ott, egy átlagos, kicsit befeszült fazont látsz jelenleg. Aki kifullad hatvan perc után.
Igen, ha már kapnák róla a sárgákat, meg kiemelt figyelmet követelne meg az ellenféltől, én már akkor azt mondanám, hogy első fél évben ez oké. De ez semmi. Neki igazából már semmi mentsége nem lehet, 28 éves, most van pályája csúcsán. Nem egy 18 éves gyerek, aki egy másik kontinensről jött épp. Robbantania kellett volna már szeptemberben, ehhez képest lassan októbernek is vége és ott tartunk, hogy semmi különbség ha ő vagy Vinicius játszik.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. október 23., szerda 11:37

A gól egy dolog, semmi jelenléte nincs a pályán. Nem érzed hogy egy klasszis játékos lenne ott, egy átlagos, kicsit befeszült fazont látsz jelenleg. Aki kifullad hatvan perc után.

Ezt lehozza Asensio is vagy Rodrygo.
Nem illik.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10054
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. október 23., szerda 11:24

de mit vártatok? ő egy prime szezonnal hozhat egy 25 gólt kb. nem góllövő.
én nem vártam tőle 25 gólt. 20-at se. a valóság annyi, hogy 2 és fél hónapja kb szezon van és egy gólja van. oké sérült volt 1 hónapot. akkor is. így kb megcélozhatja a 8 gólt év végéig. ami igenis kurvakevés.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. október 23., szerda 11:01

Én máshogy látom a tegnapit. Szerintem Hazard és Benzema először mutatta meg igazán, amit korábban is vártunk tőlük. Kicsiben egyre jobban megértik egymást. Persze még sok volt a hiba, és Hazard nem volt elég bátor, de egyértelműen javult a helyzet.

Az meg wtf, hogy Ronaldo a 90.-ben is sprintelt Hazard meg nem. Ronaldo lényegében soha nem védekezett. Maximum hátrajött odaállni a baloldalra vagy legfelülre, de azt nem lehet védekezésnek hívni, mint amit a meccsek 99%-ban csinált. Ő így az erejének legnagyobb részét a támadásba tudta fektetni. Hazardtól ezért se lehet elvárni azt, amit tőle, mert ő sokkal jobban kiveszi a részét hátul.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. október 23., szerda 10:40

Ezen nincs mit csodálkozni a nyár után. Megvan az álomszerződés álomfizuval. Munka elvégezve. Amilyen fizikai állapotban megjelent az kész röhej volt és én azóta sem hallok olyan híreket, hogy megfeszülne külön edzéssel, diétával, stb. Egy CR elsőként ért oda az edzésekre és utolsóként ment el külön edzések után. Egy Karim, miután felnőtt, külön edzéseket kezdett végezni és étrendet váltott. Egy Hazardnak úgy látszik elég, ha ácsoroghat a meccsen.

Egyébként az 1000 perces Karimon és a dagadt Hazardon kívül annyira én nem láttam a többieken a fáradtság jeleit. Talán Rodrygon, de ő tuti le van fizikálisan maradva.

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2019. október 23., szerda 10:16

Kerlon írta:Hozzáteszem, hogy borzalmasan gyenge az erőnlétünk.
Na ez az ami nagyon szembeötlő volt nekem. Hazardot mielőtt lehozták volna, pont vezettünk egy kontrát Kroos labdaszerzése után. Benzemával ketten kellett végig vigyék, mert senki nem ért fel, Rodrygo volt aki kicsit lemaradva ment még, de Hazardot konkrétan egyik kameraállásnál se sikerült felfedeznem, hogy mégis hol jár a kontra idején. 79. percről beszélünk, egy CR még a 90. percben is egy ilyen esélynél olyan sprintet kitolt volna, itt meg ment a séta. Zidane le is kapta egyből szerencsére.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. október 23., szerda 9:36

Én sem 50 gólt várok tőle, de amiket tegnap elszórakozott azok azért fájdalmasak voltak. A kapufájára még azt mondom, hogy jól van, mindenkivel előfordul, hogy egyszer ilyenbe belefut, de amit utána műveltek... Beviszi középre, előtte senki, jó lábán a labda és oda passzolja inkább a mellette álló Benzemának, akire nyilván már odaérnek... Hát ember rúgd már rá 16 ról.... Na meg, amit a 60-80. percben láttunk és egy kontrát nem bírtunk befejezni. Pfff... bár abba Benzema is benne volt keményen. Hozzáteszem, hogy borzalmasan gyenge az erőnlétünk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. október 23., szerda 8:26

dzsi91 írta: de mit vártatok? ő egy prime szezonnal hozhat egy 25 gólt kb. nem góllövő.Másban adhat pluszt. A baj az,hogy beznema és hazard sem az a klasszik góllövő mégha karim mostanában verdesi is a góljait. kéne melléjük egy Céronaldo, egy olyan vadló szerű arc. aki nem buzizik. Béla a szezon kulcsa.
Ezt (vagy még többet, ha tényleg ez álmai klubja):

https://www.youtube.com/watch?v=PIBA13WAMJs

Van tempó, harcias, nem totyog, nekimegy a védőnek, ha van lehetőség akkor lő. Egyelőre nálunk egy dagadt, lassú, unott, önbizalomhiányos Isco.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 22 regisztrált és 0 vendég