Ferland Mendy - 23

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27399
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. február 11., kedd 9:37

Akkor ezt megint rettento okosan megoldottuk a klubnal. Nyilván nem egy Celta ellen kellett volna kiulnie... :roll:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2020. február 11., kedd 8:30

Realista24 írta: Négy sárgája van...
Az nagyon bajos. A következő 3 meccsen pedig nélkülözhetetlen lenne.
( bár már leginkább az, de értitek )
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 11., kedd 6:11

Négy sárgája van...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. február 9., vasárnap 18:09

Realista24 írta: Na, őt nem lehet kicselezni :lol: ha már VVDtol mindenki agybahugyozott.
Remélem valaki azt is számolja, hogy hányszor nem cselezték ki Mendyt. :lol: :D

Amúgy ez valami óriási baromság volt a statisztikák csúcsa. :kalapos:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. február 9., vasárnap 18:03

Na, őt nem lehet kicselezni :lol: ha már VVDtol mindenki agybahugyozott.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. február 9., vasárnap 18:01

Amúgy nagyon durván jól lép oda, kb. mindig szerel. Előre még néha megzavarodik, de azért már támadásban se annyira tanácstalan.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. február 9., vasárnap 17:55

Konkrétan a Realt menti meg. Ha nincs, jönnek az életveszélyes/bukott meccsek szegény Marceloval.

Nagyon kell Mendy! :agree:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. február 9., vasárnap 17:43

Minden centet megert.

Avatar
Raúlito
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 14:04
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2020. február 2., vasárnap 11:09

Emlékszem mennyi kritika érte Mendy-t az első mérkőzései után, de nem szabad elfelejteni, hogy nem számított alapembernek a szezon kezdetén és Zizou is csak fokozatosan mérte fel, hogy az esetleges bajnoki címhez - minden hiányosságával együtt is - a francia védőt kell játszatnia.
Nem képezi vita tárgyát itt hogy a támadójátéka, labdakezelése nem hasonlítható össze Marcelo zsenialitásával, de védekezésben többet ad a francia, mint amit a gyenge beadásaival elvesz, amúgy pedig érzékelhető a fejlődés, a tegnapi beindulása és gólpassza klasszis megmozdulás volt B-)
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2020. február 1., szombat 23:32

Amit ma hozott az elképesztő volt. És jó volt egy beadása!! Úgy látszik azokkal a beadásokkal van leginkább gondja, amiket fejre kéne ívelni.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. február 1., szombat 22:09

Kibaszott beton. Minden egyes forintot megért.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4949
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2020. február 1., szombat 21:54

Mendyvel 12 Liga meccs, 3 kapott gólt.

A Brugge elleni December 11-i meccs óta 4 gólt kapott a csapat, mindegyiket Mendy nélkül. Mendyvel azóta 625 percet játszott a csapat, 0 bekapott góllal.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: flori » 2020. január 27., hétfő 23:45

Szkeptikus voltam vele, de eddig nagyon jól helytáll a francia. Nagyot mondok, de megkockáztatom, hogy nagyrészt neki köszönhető, hogy ilyen stabil a csapat. Marcelo helyén konkrétan lyukak voltak, igazából mindig. A brazil szintjét soha nem éri el támadásban, nagyjából, mintha most Vinit hasonlítanánk Ronaldohoz.

A helyén kell kezelni a franciát, kulcsmomentumokban hiányozhat az a brutális kreativitás, ami Marcelóban volt, de nézzük meg a több topcsapat balhátvédjeit: Alba, Robertson, Alex Sandro, Davies (wtf?), Mendy, Bernat, Renan Lodi. Azért nem a világvége. A BL cím remélhetőleg nem rajta fog múlni, a bajnokságok már igen.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Toky » 2020. január 27., hétfő 18:30

Jovic topikjában volt, hogy szar a támadójátékunk. Azon túl, hogy szerintem megint a formaidőzítés is belejátszik, és talán kezdünk el-Lopetegui-esedni, azt észre kell venni, hogy a két szélső védő nagyon is hiányzik a támadásokból, ahogy óriási a kontraszt Valverde és Modric közt is már.
De az eddigi jelek alapján én nem várok Mendytől valami acélos előrejátékot. Volt tegnap 2 megindulása belfele, és ennyi. A labdakihozatalok nyomás alatt, a támadásépítés, összjáték, a gólpasszok, kulcspasszok, gólok. Ezek nagyon fognak hiányozni vele a bal oldalról, ha nem fejlődik. És én nem igazán látom, hogy - nem hogy Marcelo, de - akár Carvajal prime formáját elérje.
Az kérdésen felül áll, hogy védekezése és fizikuma rendkívüli. De egy szélső hátvédtől nekem az kevés. Ilyen elven Nacho prime korszakát idézi, és vele sem voltunk elégedettek a szélen. Lehozta, ha kell, de többet várt mindenki a commentek alapján.
Lehet, csak türelem kell Mendynek, de én nem hiszem. Amikor egy csavaródó magasról leívelő labda elpattan a lábáról, mikor azt látom, hogy Marcelo lábáról 1 mm-t nem mozdul arrébb, de mondhatnám, hogy a most "közönségkedvenc" Isco lábáról is csak pár centit, ahogy Modricéról, Benzemáéról, Carvajaléról... se többet. Nem tudom. Szimpatikus a srác, de én többet akarok egy szélső védőtől.
(Tudom, ez már az én egyéni szoc problémám.)

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. január 27., hétfő 16:31

ferni írta: Az a baj olyan minőséget láttunk az elmúlt 24 évben (leírni is sok baszki) kb megszakítás nélkül a bal oldalunkon, hogy az iszonyat bakker, szavak nincsenek erre a két brazilra... Ezek után sok sikert bárkinek is..... :lol:
És ami a legdurvább Mendy nem betojt gatyával érkezett meg, hanem igenis lepakolja a teljesítményt.
Az sajnos nem elvárható szint támadásban, amit RC meg Marcelo produkált, de Mendy eddig nagyon is tartja összességében a szintet, még ha ő inkább a védekezésben remekel.
Egy rossz szavunk nem lehet rá.
Azért akadtak csodabogarak a balhátvéd helyén :lol: :mrgreen:
Támadásban Marci - sztm - Carlost is túlnőtte.

Öürlök neki, hogy rendeződni látszik ez a pozíció, évek óta téma volt a brazil zsenink pótlása.
Bőven eljött az ideje a cserének.
Sérülések kerüljék Mendyt. Aztán lehet fejlődni.
Marcinak még a kövi szezont adnám, mint Modricnak. Regu aztán jöhet vissza.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4480
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2020. január 27., hétfő 15:09

ja kíváncsi lettem volna ki tudta volna így bejátszani a bal oldalt miközben isco arra kolbászolt amerre akart meg mindig húzódott befele
mondjuk azt nem értem, hogy ez hogy függ össze azzal, amit én írtam. kifejezetten jól játszott szerintem is.
Nem az a lényeg hogy beragadt, hanem hogy odaert. Szerintem.
szerintem is, csak írtam, hogy a saját hibáját is javította ezzel.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 27., hétfő 15:07

Berti írta: Támadásban kifejezetten ügyetlen, ne vakítsuk magunkat. Sokszor a labdakezelés is problémát jelent neki és sokszor csak beküldi a labdát a nagyvilágba, aztán hátha van ott valaki.
Védekezésben viszont messze nem volt se Marci se RC ezen a szinten. Elképesztő fizikai adottságai vannak. Kurva gyors, nem fárad és úgy ütközik szinte, mint Casemiro.
Ha választani kell, inkább legyen bénább támadásban, viszont nem kell aggódni, hogy hátul folyamat van egy veszélyforrás, sőt.
Fiatal még, biztos vagyok benne hogy javulni fog a támadójátéka, ahogy telik az idő.
Ha ez nekem szólt, akkor én látom, hogy támadásban semmi extra.

Nekem egyelőre nem is kell, hogy támadásban patika legyen, sokkal nyugodtabb vagyok, amíg nem kapunk gólt/gólokat. A többit meg megoldja Casemiro vagy Nacho vagy Ramos...vagy esetleg néha valamelyik támadó.

Majd 5-6 sorozatos bajnoki cím után jöhet egy kelekótya támadó védő, aki miatt szívunk :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. január 27., hétfő 14:39

Nesztek, friss ropogós :) :

Ferland Mendy is just so GOOD

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. január 27., hétfő 14:32

Támadásban kifejezetten ügyetlen, ne vakítsuk magunkat. Sokszor a labdakezelés is problémát jelent neki és sokszor csak beküldi a labdát a nagyvilágba, aztán hátha van ott valaki.
Védekezésben viszont messze nem volt se Marci se RC ezen a szinten. Elképesztő fizikai adottságai vannak. Kurva gyors, nem fárad és úgy ütközik szinte, mint Casemiro.
Ha választani kell, inkább legyen bénább támadásban, viszont nem kell aggódni, hogy hátul folyamat van egy veszélyforrás, sőt.
Fiatal még, biztos vagyok benne hogy javulni fog a támadójátéka, ahogy telik az idő.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 27., hétfő 14:25

ferni írta: Az a baj olyan minőséget láttunk az elmúlt 24 évben (leírni is sok baszki) kb megszakítás nélkül a bal oldalunkon, hogy az iszonyat bakker, szavak nincsenek erre a két brazilra... Ezek után sok sikert bárkinek is..... :lol:
És ami a legdurvább Mendy nem betojt gatyával érkezett meg, hanem igenis lepakolja a teljesítményt.
Az sajnos nem elvárható szint támadásban, amit RC meg Marcelo produkált, de Mendy eddig nagyon is tartja összességében a szintet, még ha ő inkább a védekezésben remekel.
Egy rossz szavunk nem lehet rá.
Marciról sem gondolt senki olyan szintet, mint amit RC tolt, pedig szerintem támadásban mégis jobb, mint elődje volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 85 regisztrált és 0 vendég