Ferland Mendy - 23

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
filatáska
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: filatáska » 2019. december 19., csütörtök 12:22

ateeemadrid írta: Nekem is nagy csalódás az első 1-2 meccse után, támadásban ez iszonyat kevés, ennél egy Reguilon is sokkal többet ad. Védekezésben viszont jár a pacsi neki, de azért az nagyon hiányzik, hogy legalább az egyik szélsővédőnk veszélyes legyen előre is.
Jövőre jöhet is vissza Hakimi, és a probléma megoldva.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. december 19., csütörtök 12:09

Nekem is nagy csalódás az első 1-2 meccse után, támadásban ez iszonyat kevés, ennél egy Reguilon is sokkal többet ad. Védekezésben viszont jár a pacsi neki, de azért az nagyon hiányzik, hogy legalább az egyik szélsővédőnk veszélyes legyen előre is.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. december 19., csütörtök 11:56

Védekezésben beton a srác és egy Barcalona ellen ez kell, Marceloval nagy bajban lettünk volna hátul. Viszont támadásban és úgy összességében labdával kevésnek érzem. Sokszor suta, méterekre elpattan tőle a labda vagy csak fut ész nélkül, a beadásairól meg nem is beszélve. Remélem, hogy ez csak azért van mert még túlizgulja a meccset és idővel ez is javulni fog.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. december 19., csütörtök 11:47

kiserik írta: Még mindig nem értem az 50 milliós árát. Védekezésben beton, erős, gyors, de előre Theo szint. Azt is eldönthetné, hogy jobb vagy bal lábas, mert kezd komikus lenni mikor nem tudja eldönteni, hogy melyikkel adja be. Remélem ha vissza jön Regu, akkor a jobbik lesz erőltetve, nem a drágább.
:lol: Theo szint, az :lol:


adjatok időt neki. bőven jó lesz ő hosszú távon is.

Kerlon jól mondja, hog anno Marcelo karrierje se indult fényesen. neki is iszonyat magas volt a léc. mégis szintet tudott lépni és legenda lett.
Mendy nem egy jogabonitos, viszont van esze, fejlődni fog ő még rengeteget.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. december 19., csütörtök 11:33

kiserik írta: Még mindig nem értem az 50 milliós árát. Védekezésben beton, erős, gyors
Pedig nem túl bonyolult, ez a fenti a mai világban 50 millió. Plusz 24 éves, a korát fizettük meg, valamint a Lyon meg a Real felárt.

Amúgy előre fele is fél centin múlt tegnap, hogy nem döntötte el első Clasicóján a meccset egy felfutásával...
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. december 19., csütörtök 11:29

Kerlon írta:
wZoLee7 írta: A labdakihpzásban azért sokat kell fejlődnie, de tegnap alapból meglepő volt az a rengeteg eladott labda mind a két oldalon
Amúgy mi ez a rengeteg eladott labda téma? 93%-kal passzolt. A két csapat meg 87-88%-ban. 80% alatt volt Ramos és Varane, a többiek 85% felett.
nem néztem statokat de elég sokszor ment a labda simn az ellenfélnek, mondjuk ez inkább a barca részéről, de nem ehhez vagyok szokva tőlük sem :D

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. december 19., csütörtök 11:23

Még mindig nem értem az 50 milliós árát. Védekezésben beton, erős, gyors, de előre Theo szint. Azt is eldönthetné, hogy jobb vagy bal lábas, mert kezd komikus lenni mikor nem tudja eldönteni, hogy melyikkel adja be. Remélem ha vissza jön Regu, akkor a jobbik lesz erőltetve, nem a drágább.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. december 19., csütörtök 10:46

wZoLee7 írta: A labdakihpzásban azért sokat kell fejlődnie, de tegnap alapból meglepő volt az a rengeteg eladott labda mind a két oldalon
Amúgy mi ez a rengeteg eladott labda téma? 93%-kal passzolt. A két csapat meg 87-88%-ban. 80% alatt volt Ramos és Varane, a többiek 85% felett.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. december 19., csütörtök 10:42

A labdakihpzásban azért sokat kell fejlődnie, de tegnap alapból meglepő volt az a rengeteg eladott labda mind a két oldalon

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. december 19., csütörtök 10:36

___Samy___ írta: Szerintem meg az offenzív focihoz egyszerűen buta. Talán majd ha nem csak annyi lesz a támadó játékunk, hogy beadogatunk, akkor lehet majd hasznát venni, de addig örüljünk, hogy van egy ilyen fizikumú balbekkunk, akinek nem szokása fent ragadni.
Az a baja szerintem, hogy a Lyonban inkább gyors ellentámadásokra játszottak, mint labdabirtoklós focira, magyarán ott érkezhetett lendületből. Itt meg ugye sokszor türelmi játék megy, apró beindulásokkal és jó ritmus váltásokkal. Ebben verhetetlen Marcelo, de Mendy meg nem ehhez szokott. Szerintem idővel ügyesebb, merészebb lesz támadásban is. Ahogy írtam, Marcelo karrierje se kezdődött itt egyszerűen.

Mendynél legalább nem kell félnünk, hátul beton, támadásokat segíti ahogy tudja.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. december 19., csütörtök 10:34

marcelo ha kezd szerintem húzósabb lett volna, nagyon tetszik mendy egy állat, első classicoja volt azert ne felejtsuk. marcelohoz meg kár hasonlítani, a francia meg old school style

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. december 19., csütörtök 10:32

Szerintem meg az offenzív focihoz egyszerűen buta. Talán majd ha nem csak annyi lesz a támadó játékunk, hogy beadogatunk, akkor lehet majd hasznát venni, de addig örüljünk, hogy van egy ilyen fizikumú balbekkunk, akinek nem szokása fent ragadni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Santi » 2019. december 19., csütörtök 8:38

Nekem tetszik.
Marcelonál mindig az volt a gond, hogy felment a támadással, aztán amikor elvesztettük a labdát, akkor a helyéről kaptuk a gólokat, mert nem ért vissza.
Mendynél ilyeneket még nem nagyon láttam, mindig odaér. Valószínűleg soha nem fogja a pöcsén pörgetni a labdát, mint Marci, de sztem idővel az előrejátéka is fejlődni fog.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. december 19., csütörtök 8:34

RaúlCF írta: még türelmi időben van de egyenlőre nem is az összhang hiánya az érdekes hanem egyszerűen buta és olyan technikai hiányosságai vannak amik elképesztőek ezen a szinten. védekezésben mondjuk oké szint eddig de nem kiemelkedő támadásban zéró. nyáron se érte meg az árát és egyenlőre nem mutatja hogy megérné. de még türelem van. egy ideig.
Nem ertem, hogy lehet ennyire eltero velemenyen valaki, neha meglepodok, mintha nem ugyanarrol a jatekosrol beszelnenk. No offense, csak erdekes, hogy ennyire kulonbozhet egy-egy jatekosrol a velemeny.
Szerintem vedekezesben brutal a gyerek, elkepesztoen gyors, tamadni viszont nehezebb, epp ezert ehhez meg kell ido, osszeszokottsag, rutin, es a donteshozataloknal hidegver. Szerintem tegnap nagyon izgult, olykor dekoncentralt volt, ebbol volt is egy ket labdaeladas.
Osszessegeben jar a pacsi, Marcelot potolni nem kis feladat. Magas a lec.
:goat:

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. december 19., csütörtök 8:16

egy balbunkónál az elsődleges megítélési szempont nem az kellene legyen, hogy támadásban mennyit ad hozzá a csapathoz. hanem, hogy hátul ne tudjanak átmenni rajta.
persze létfontosságú, hogy hasznos legyen elől is. de Marcelo egy külön kaszt ezen a poszton.

Mendy tanár hátul, bitang erős és bitang gyors.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2019. december 19., csütörtök 7:31

KAG írta: Sztem egy prime marceloval amugy behúztuk volna a meccset.
Mendy vedekezsben nem volt rossz, de előrefelé meg rettenet mod nem erzi a tobbueket es a vegere el is fáradt mentalisan & fizikálisan egyaránt.

Carvajalt meg remelem következő szezontól fokozatosan szorítja ki Hakimi majd.
Szerintem ez nem teljesen igaz. Hazardal eleg jol osszeszoktak mar sajnos a belga kiesett erre a meccsre. Jol csinaljak a valtasokat ketten, Hazard mozog a labdaval es Mendy jol valt ritmust Hazard moge.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. december 19., csütörtök 7:29

Csak az a baj vele, hogy tamadasban is Marcelohoz viszonyitjak sokan. Marcelotol az eletben nem pattant el a labda atvetelnel es ez szemet szúr konnyen barkinek. Ugyanakkor ezt majd kinovi, mert szerintem is tulizgulja. Kurva jo a srác, nem Marcelo elorejatekahoz kell hasonlítani, mert lehetséges nem hogy nálunk, a vilagra nem születik mostanaban meg egy akkora tehetség arra a posztra mint ő volt.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. december 19., csütörtök 7:24

nem értem a károgókat.
védekezésben megveszi kilóra Marcelot. állat sprinteket nyomott le tegnap is. felröhögtem, mikor 1 méter hátrányból lefutotta Semedot.

a támadásokat meg túlizgulja. ott fejlődnie kell. kapkod és az esetek többségében rossz megoldást hoz. ezt kinövi majd.


én imádom Marcelot, de a nagy meccseken mindig Mendy játszana.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. december 18., szerda 23:52

RaúlCF írta:védekezésben mondjuk oké szint eddig de nem kiemelkedő
Hogy lehetne kiemelkedőbb? Élő ember nem megy el az oldalán
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5146
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. december 18., szerda 23:48

még türelmi időben van de egyenlőre nem is az összhang hiánya az érdekes hanem egyszerűen buta és olyan technikai hiányosságai vannak amik elképesztőek ezen a szinten. védekezésben mondjuk oké szint eddig de nem kiemelkedő támadásban zéró. nyáron se érte meg az árát és egyenlőre nem mutatja hogy megérné. de még türelem van. egy ideig.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég