Ferland Mendy - 23

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. december 19., csütörtök 14:24

Kerlon írta:
kiserik írta: Még mindig nem értem az 50 milliós árát. Védekezésben beton, erős, gyors, de előre Theo szint. Azt is eldönthetné, hogy jobb vagy bal lábas, mert kezd komikus lenni mikor nem tudja eldönteni, hogy melyikkel adja be. Remélem ha vissza jön Regu, akkor a jobbik lesz erőltetve, nem a drágább.
Látod-látod, ha a balhátvéd ügyetlen az probléma. Ha a csodaszélső támadónk ügyetlen, akkor szemet hunyunk. Theo meg lehajtott fejjel csak futni tudott, nem is tudom miről beszélsz.

Az 50 millió meg az új 30 millió, nem tudom, hogy ezen mit nem bírsz fél éve feldolgozni.
Csak úgy mondom, Theo idén már pöttyintett 4 gólt, adott 1 gólpasszt és vezeti a házi góllövőlistát a Milánnál... :D Regu pedig a La Ligában már 1 gól 2 gólpassznál jár.
VJ pedig nem ügyetlen, csak kiszámíthatatlan (még magának is), tudd meg :D
Amúgy Mendy lassan 25, míg VJ csak egy taknyos. Nem ildomos összehasonlítani az ügyetlenségüket.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Mickey » 2019. december 19., csütörtök 14:09

Kerlon írta:
G. V.tinho írta:

dobáld csak az 50 millákat. az semmi.

ugyanezt a teljesítményt, csak sokkal! technikásabb játékkal, meg madridista szívvel Reguilon is letette, INGYEN

a hiányposzt nem a balhátvéd volt

ezt az 50 millát értelmesebben el lehetett volna költeni
Attól nem lesz Mendy szarabb játékos, mert Reguilón a szíved csücske. A balhátvéd meg hiány poszt volt, évek óta az volt. Garantálom neked, hogy Marcelo egyre többet fog pihenni Mendy miatt.
Legyen is így.
Mendy tehetséges, fizikálisan is rendben van ( csak ne legyen sérült ) . Kapja meg a rendszeres lehetőséget, pláne ha ennyit adtak érte. Ami sajnos manapság már átlagos...sajnos ez van.

Be kell dobni Mendyt, Marcit pedig szépen ki kell venni a képből. Az idő megy.

Hiányozni fog az a minőség, amit a Brazil képviselt, sztm egyedüliként a világon. Ezen a szinten.
De majd lesz máshogy.
Én már lassan abban gondolkodnék, hogy Regut is visszaszerezzük, és Marcitól megválunk.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8014
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. december 19., csütörtök 13:58

Ne feledjük el, hogy úgy védekezett, és tömörült a Barca, mint egy kiscsapat, a 16-oson belül sokszor nem is volt emberünk, amikor igen is ilyen 5-6 az 1 elleni szitukban azért nem szokták gyakran a saját ember fejére varázsolni a labdát.

És ja, nem valami penge támadásban, de egyrészt fejlődhet, másrészt ha ott lenne Hazard, az sokat segítene (elméletben).

Harmadrészt Zidane nem nagyon szereti a kockázatvállalós focit, főleg egy Barca ellen idegenben. Igyekeztünk ügyelni a labdára, inkább visszapasszolni, keresztbepasszolni, csak ne adjuk el. Nem úgy tűnik, hogy az lett volna az utasítás, hogy nyomjuk nekik tövig fiúk (max az első 25 perc, de aztán elfáradtunk).

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. december 19., csütörtök 13:51

G. V.tinho írta:
realbeckham írta: Nem nagyon szoktam irkalni, de ez a topic most valahogy felkur. Komolyan.

Ez Mendy gyerek..a tojashej a fenéken, megis akkora melot lerak, olyan szinten beton, embertelen fizikum, 2tudeju, sprintben kozlekedik, sosem lattam kocogni. 2lábas.
Az erzesem mikor nezem, hogy egyszerűen nem mernek a jobb oldalon tamadast építeni az ellenfelek. Tegnap a barcanak volt ott egyáltalán elfutasa? Semmi baj nincs vele. Kurvajo beindulasa is volt tegnap 20cm lesen kapta, picit későn. a bogyót amugy meg betette, bale belotte, ergo nuanszon mulott, hogy eldontse mendy a klasszikust. Regut is szerettem, sztem tökös kis siheder, de mendyvel akkorat fogtunk gyerekek, hogy beszaras.

Manapsag 50milla az semmi. Maguire- ManU...vicc, de ez a piac. Hogy nem lehet megerteni.?!

Mendy sztem amugy vkp ba is ütne.

Ja es imadtam tavaly a fututre star kártyáját fifaba
dobáld csak az 50 millákat. az semmi.

ugyanezt a teljesítményt, csak sokkal! technikásabb játékkal, meg madridista szívvel Reguilon is letette, INGYEN

a hiányposzt nem a balhátvéd volt

ezt az 50 millát értelmesebben el lehetett volna költeni
Attól nem lesz Mendy szarabb játékos, mert Reguilón a szíved csücske. A balhátvéd meg hiány poszt volt, évek óta az volt. Garantálom neked, hogy Marcelo egyre többet fog pihenni Mendy miatt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

G. V.tinho
Hozzászólások: 804
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2019. december 19., csütörtök 13:40

realbeckham írta: Nem nagyon szoktam irkalni, de ez a topic most valahogy felkur. Komolyan.

Ez Mendy gyerek..a tojashej a fenéken, megis akkora melot lerak, olyan szinten beton, embertelen fizikum, 2tudeju, sprintben kozlekedik, sosem lattam kocogni. 2lábas.
Az erzesem mikor nezem, hogy egyszerűen nem mernek a jobb oldalon tamadast építeni az ellenfelek. Tegnap a barcanak volt ott egyáltalán elfutasa? Semmi baj nincs vele. Kurvajo beindulasa is volt tegnap 20cm lesen kapta, picit későn. a bogyót amugy meg betette, bale belotte, ergo nuanszon mulott, hogy eldontse mendy a klasszikust. Regut is szerettem, sztem tökös kis siheder, de mendyvel akkorat fogtunk gyerekek, hogy beszaras.

Manapsag 50milla az semmi. Maguire- ManU...vicc, de ez a piac. Hogy nem lehet megerteni.?!

Mendy sztem amugy vkp ba is ütne.

Ja es imadtam tavaly a fututre star kártyáját fifaba
dobáld csak az 50 millákat. az semmi.

ugyanezt a teljesítményt, csak sokkal! technikásabb játékkal, meg madridista szívvel Reguilon is letette, INGYEN

a hiányposzt nem a balhátvéd volt

ezt az 50 millát értelmesebben el lehetett volna költeni

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2019. december 19., csütörtök 13:31

Nem nagyon szoktam irkalni, de ez a topic most valahogy felkur. Komolyan.

Ez Mendy gyerek..a tojashej a fenéken, megis akkora melot lerak, olyan szinten beton, embertelen fizikum, 2tudeju, sprintben kozlekedik, sosem lattam kocogni. 2lábas.
Az erzesem mikor nezem, hogy egyszerűen nem mernek a jobb oldalon tamadast építeni az ellenfelek. Tegnap a barcanak volt ott egyáltalán elfutasa? Semmi baj nincs vele. Kurvajo beindulasa is volt tegnap 20cm lesen kapta, picit későn. a bogyót amugy meg betette, bale belotte, ergo nuanszon mulott, hogy eldontse mendy a klasszikust. Regut is szerettem, sztem tökös kis siheder, de mendyvel akkorat fogtunk gyerekek, hogy beszaras.

Manapsag 50milla az semmi. Maguire- ManU...vicc, de ez a piac. Hogy nem lehet megerteni.?!

Mendy sztem amugy vkp ba is ütne.

Ja es imadtam tavaly a fututre star kártyáját fifaba
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. december 19., csütörtök 12:36

kiserik írta: Még mindig nem értem az 50 milliós árát. Védekezésben beton, erős, gyors, de előre Theo szint. Azt is eldönthetné, hogy jobb vagy bal lábas, mert kezd komikus lenni mikor nem tudja eldönteni, hogy melyikkel adja be. Remélem ha vissza jön Regu, akkor a jobbik lesz erőltetve, nem a drágább.
Látod-látod, ha a balhátvéd ügyetlen az probléma. Ha a csodaszélső támadónk ügyetlen, akkor szemet hunyunk. Theo meg lehajtott fejjel csak futni tudott, nem is tudom miről beszélsz.

Az 50 millió meg az új 30 millió, nem tudom, hogy ezen mit nem bírsz fél éve feldolgozni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

filatáska
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: filatáska » 2019. december 19., csütörtök 12:22

ateeemadrid írta: Nekem is nagy csalódás az első 1-2 meccse után, támadásban ez iszonyat kevés, ennél egy Reguilon is sokkal többet ad. Védekezésben viszont jár a pacsi neki, de azért az nagyon hiányzik, hogy legalább az egyik szélsővédőnk veszélyes legyen előre is.
Jövőre jöhet is vissza Hakimi, és a probléma megoldva.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. december 19., csütörtök 12:09

Nekem is nagy csalódás az első 1-2 meccse után, támadásban ez iszonyat kevés, ennél egy Reguilon is sokkal többet ad. Védekezésben viszont jár a pacsi neki, de azért az nagyon hiányzik, hogy legalább az egyik szélsővédőnk veszélyes legyen előre is.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. december 19., csütörtök 11:56

Védekezésben beton a srác és egy Barcalona ellen ez kell, Marceloval nagy bajban lettünk volna hátul. Viszont támadásban és úgy összességében labdával kevésnek érzem. Sokszor suta, méterekre elpattan tőle a labda vagy csak fut ész nélkül, a beadásairól meg nem is beszélve. Remélem, hogy ez csak azért van mert még túlizgulja a meccset és idővel ez is javulni fog.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3839
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. december 19., csütörtök 11:47

kiserik írta: Még mindig nem értem az 50 milliós árát. Védekezésben beton, erős, gyors, de előre Theo szint. Azt is eldönthetné, hogy jobb vagy bal lábas, mert kezd komikus lenni mikor nem tudja eldönteni, hogy melyikkel adja be. Remélem ha vissza jön Regu, akkor a jobbik lesz erőltetve, nem a drágább.
:lol: Theo szint, az :lol:


adjatok időt neki. bőven jó lesz ő hosszú távon is.

Kerlon jól mondja, hog anno Marcelo karrierje se indult fényesen. neki is iszonyat magas volt a léc. mégis szintet tudott lépni és legenda lett.
Mendy nem egy jogabonitos, viszont van esze, fejlődni fog ő még rengeteget.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7230
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. december 19., csütörtök 11:33

kiserik írta: Még mindig nem értem az 50 milliós árát. Védekezésben beton, erős, gyors
Pedig nem túl bonyolult, ez a fenti a mai világban 50 millió. Plusz 24 éves, a korát fizettük meg, valamint a Lyon meg a Real felárt.

Amúgy előre fele is fél centin múlt tegnap, hogy nem döntötte el első Clasicóján a meccset egy felfutásával...
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. december 19., csütörtök 11:29

Kerlon írta:
wZoLee7 írta: A labdakihpzásban azért sokat kell fejlődnie, de tegnap alapból meglepő volt az a rengeteg eladott labda mind a két oldalon
Amúgy mi ez a rengeteg eladott labda téma? 93%-kal passzolt. A két csapat meg 87-88%-ban. 80% alatt volt Ramos és Varane, a többiek 85% felett.
nem néztem statokat de elég sokszor ment a labda simn az ellenfélnek, mondjuk ez inkább a barca részéről, de nem ehhez vagyok szokva tőlük sem :D

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. december 19., csütörtök 11:23

Még mindig nem értem az 50 milliós árát. Védekezésben beton, erős, gyors, de előre Theo szint. Azt is eldönthetné, hogy jobb vagy bal lábas, mert kezd komikus lenni mikor nem tudja eldönteni, hogy melyikkel adja be. Remélem ha vissza jön Regu, akkor a jobbik lesz erőltetve, nem a drágább.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. december 19., csütörtök 10:46

wZoLee7 írta: A labdakihpzásban azért sokat kell fejlődnie, de tegnap alapból meglepő volt az a rengeteg eladott labda mind a két oldalon
Amúgy mi ez a rengeteg eladott labda téma? 93%-kal passzolt. A két csapat meg 87-88%-ban. 80% alatt volt Ramos és Varane, a többiek 85% felett.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. december 19., csütörtök 10:42

A labdakihpzásban azért sokat kell fejlődnie, de tegnap alapból meglepő volt az a rengeteg eladott labda mind a két oldalon

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. december 19., csütörtök 10:36

___Samy___ írta: Szerintem meg az offenzív focihoz egyszerűen buta. Talán majd ha nem csak annyi lesz a támadó játékunk, hogy beadogatunk, akkor lehet majd hasznát venni, de addig örüljünk, hogy van egy ilyen fizikumú balbekkunk, akinek nem szokása fent ragadni.
Az a baja szerintem, hogy a Lyonban inkább gyors ellentámadásokra játszottak, mint labdabirtoklós focira, magyarán ott érkezhetett lendületből. Itt meg ugye sokszor türelmi játék megy, apró beindulásokkal és jó ritmus váltásokkal. Ebben verhetetlen Marcelo, de Mendy meg nem ehhez szokott. Szerintem idővel ügyesebb, merészebb lesz támadásban is. Ahogy írtam, Marcelo karrierje se kezdődött itt egyszerűen.

Mendynél legalább nem kell félnünk, hátul beton, támadásokat segíti ahogy tudja.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. december 19., csütörtök 10:34

marcelo ha kezd szerintem húzósabb lett volna, nagyon tetszik mendy egy állat, első classicoja volt azert ne felejtsuk. marcelohoz meg kár hasonlítani, a francia meg old school style

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. december 19., csütörtök 10:32

Szerintem meg az offenzív focihoz egyszerűen buta. Talán majd ha nem csak annyi lesz a támadó játékunk, hogy beadogatunk, akkor lehet majd hasznát venni, de addig örüljünk, hogy van egy ilyen fizikumú balbekkunk, akinek nem szokása fent ragadni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Santi » 2019. december 19., csütörtök 8:38

Nekem tetszik.
Marcelonál mindig az volt a gond, hogy felment a támadással, aztán amikor elvesztettük a labdát, akkor a helyéről kaptuk a gólokat, mert nem ért vissza.
Mendynél ilyeneket még nem nagyon láttam, mindig odaér. Valószínűleg soha nem fogja a pöcsén pörgetni a labdát, mint Marci, de sztem idővel az előrejátéka is fejlődni fog.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 51 regisztrált és 0 vendég