Ferland Mendy - 23

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. január 20., hétfő 11:53

___Samy___ írta: Bármennyire is csippantom Regut, ebben a kérdésben úgy néz ki, hogy ZZ-nek van igaza. A spanyol még le van maradva, de nagyon jó úton halad, hogy felzarkozzon. Én egy évre meg otthagynam Sevillaban.

Mendy meg brutál egyébként. Támadásban sajnos gyokketto, de inkább ez, mint fordítva. Az elmúlt jópár év statisztikája azt mutatja, hogy akkor vagy esélyesebb a bajnokságra, ha a védekezés rendben van, nem pedig akkor, ha csakis a támadósor remekel. A beton védekezéshez meg Mendy nagyon kell. Ramos is sokkal jobban teljesít így.

Ugyanakkor Marcelot nem engednem el semmi pénzért. Vannak meccsek mikor rá van szükségünk. Plusz az öltözőben betöltött szerepe miatt is. Kellenek az öreg rókák.
Nem néztem Sevilla meccseket, de statokban simán hozza Mendy statjait, sőt...

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Süti » 2020. január 20., hétfő 11:45

Nekem a legnagyobb bajom vele, hogy a nagy sebessége mellett is 10ből 9x hosszan tolja meg a labdát, meg elég darabosan adja elő. Védelemben stabil, de univerzális top fullback sose lesz.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. január 20., hétfő 11:44

Bármennyire is csippantom Regut, ebben a kérdésben úgy néz ki, hogy ZZ-nek van igaza. A spanyol még le van maradva, de nagyon jó úton halad, hogy felzarkozzon. Én egy évre meg otthagynam Sevillaban.

Mendy meg brutál egyébként. Támadásban sajnos gyokketto, de inkább ez, mint fordítva. Az elmúlt jópár év statisztikája azt mutatja, hogy akkor vagy esélyesebb a bajnokságra, ha a védekezés rendben van, nem pedig akkor, ha csakis a támadósor remekel. A beton védekezéshez meg Mendy nagyon kell. Ramos is sokkal jobban teljesít így.

Ugyanakkor Marcelot nem engednem el semmi pénzért. Vannak meccsek mikor rá van szükségünk. Plusz az öltözőben betöltött szerepe miatt is. Kellenek az öreg rókák.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4948
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2020. január 20., hétfő 11:42

En nem varok tole hatalmas cseleket elol, de brutalis tempoja es kezdosebessege van, amit illene kamatoztatni. Azt varnam (es kepes is lenne ra) tole hogy fizikalisan, tempoban verje meg a vedojet es centerezzen kozvetlen a kapu ele a visszafordulgatas helyett.

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. január 20., hétfő 11:39

Nekem 1 bajom van csak Mendyvel: https://www.youtube.com/watch?v=GmX_PpzEFA0 :roll:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 20., hétfő 11:38

Mi az, hogy van egy év türelmi ideje? :lol: A legstabilabb szélső védőnkről beszélsz...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2020. január 20., hétfő 11:27

az az érdekes hogy védekezésben milyen cseleket tol elől meg semmit. ezt nem értem nála. jól védekezik fut melózik de elől miért nem cselez? mindig megáll és visszapassz akkor is amikor első ütemben kéne középre vágni. ha hátul Ronaldinho csinálja már elől is. mindegy még van 1 fél év türelmi ideje. alakul de egyenlőre csak a védekezés része

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62874
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 20., hétfő 11:15

Dehogy suta, de fizikumából és korábbi tapasztalataiból adódóan nyilván kevésbé képzett és technikás, mint Marcelo. De ez olyan, mint Cét és Marianót összehasonlítani, csak mert mind a ketten hetesben játszottak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2020. január 20., hétfő 11:14

Tényleg nagyon erős a védekezése, de nekem azért az az érzésem sokszor, hogy suta. Néha meg szőrözget, meg váratlant húz, fene tudja.

Szóval nem kizárólag az új stílusú futball és az összeszokottság hiánya miatt tesz hozzá keveset támadásban szerintem, viszont azzal egyetértek, hogy ha Hazard formába lendül, akkor Mendy pont elég lesz arra, hogy elvigye az embereket, helyet csináljon, beinduljon, mert a sebessége az brutál. Még a beadásain kellene dolgozni, de nem lesz baj.

A nagy balszerencséje, hogy Marcelo az elődje. Amit a brazil tud, az egyedülálló, hiba bármelyik védőt is hozzá hasonlítani ami a támadások segítését illeti.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 20., hétfő 10:59

Én tovább megyek. Gyakorlatilag, ha elől meg lenne a prime Hazard meg jobbra végre valami klasszis Mbappe, akkor ez egy olyan csapat lenne megint, akit csak pislogna európa. Jelenleg a játékunkból ez a két támadó hiányzik és ezért gyötrelem néha az előre játékunk, de amit a kp meg a védelem dominál az brutál. Zidane rájött szerintem arra, hogy elől úgyis kevesek vagyunk, tegyük stabillá ami mögötte van, aztán majd a gólokat meg beerőszakoljuk.

Mendy meg nem ügyetlen, de erősen érződik rajta, hogy nem ehhez a labdajáratós focihoz szokott és sokszor csak tétován húz egy sima visszapasszt. Érzi majd a bizalmat, elengedi magát, aztán szerintem sokkal jobb lesz elől is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62874
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 20., hétfő 10:54

Marcelo egyedülálló, nem mostanában lesz ilyen játékos.

Egyetértek Kerlonnal, hátul beton, előre egyre jobb, de előbbi fontosabb, mert ha gólt nem kapunk, akkor már nyerő helyzetben vagyunk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 20., hétfő 10:52

Amúgy szerintem semmivel se rosszabb, mint Carvajal vagy Odriozola a túl oldalon, Marcelohoz képest nagy a kontraszt támadásban.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. január 20., hétfő 10:45

hátul beton, ez nagyon nagy pozitívum. lefutni gyakorlatilag nem lehet, és kroosnak se kell fosnia, hogy nincs mögötte senki. előre továbbra is gyötrelem szerintem. nem érzi a társakat. remélem ha hazard visszakerül és összeszoknak akkor jobb lesz.

csak attól tartok, hogy nehogy az legyen, hogy egyszer ő, egyszer hazard sérült. :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62874
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 20., hétfő 10:30

Vicces ez a topic az elejétől újraolvasva :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. január 4., szombat 23:10

Steve írta:
De mondjuk igazad van a pufi gyerek védjegy már Hazardot illeti :D :lol: aki valóban hiányzik, mint egy falat kenyér.
:lol: Már nem vagyok képben így későn este, csak a pufit fogtam fel.., az meg nálam egyértelműen Hazard :mrgreen:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. január 4., szombat 23:00

reeed_ati írta:
Steve írta:

A pufi gyerek hiányzik kicsit :( :|
Főleg, ha ránézek a következő két meccsünkre..
Az ilyen meccseken bőven jelenthetné a különbséget, na majd Vinyó. :mrgreen: :|
Haha én Ziro régi avatarjára gondoltam.

De mondjuk igazad van a pufi gyerek védjegy már Hazardot illeti :D :lol: aki valóban hiányzik, mint egy falat kenyér.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. január 4., szombat 22:51

Steve írta:

A pufi gyerek hiányzik kicsit :( :|
Főleg, ha ránézek a következő két meccsünkre..
Az ilyen meccseken bőven jelenthetné a különbséget, na majd Vinyó. :mrgreen: :|

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. január 4., szombat 22:48

A pufi majd visszajön ha ez a sámson nyáron elhúz.


Miután a góljával behúztuk a bajnokságot. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. január 4., szombat 22:45

ziro4vr írta: BL-t az olyan focistákkal lehet nyerni mint Marcelo, bajnokságot olyanokkal mint Mendy.
Ez volt a nap igazsága! :agree:

Az az avatar meg.. :lol: :D

A pufi gyerek hiányzik kicsit :( :|

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. január 4., szombat 22:07

BL-t az olyan focistákkal lehet nyerni mint Marcelo, bajnokságot olyanokkal mint Mendy.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 82 regisztrált és 0 vendég