Politika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Elmész az április hatodikai tüntetésre?

A szavazás 2024. április 6., szombat 7:38-kor befejeződött.

Igen
25
26%
Nem
55
57%
Talán
16
17%
 
Szavazatok száma: 96

bonaparte100
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2022. február 6., vasárnap 12:55
Kedvenc játékosaid: Modric
Kedvenc csapatod: Real

Re: Politika

HozzászólásSzerző: bonaparte100 » 2022. április 4., hétfő 20:37

El Sie7e írta:
bonaparte100 írta: Évek múlva a 22'-es választásról egy kép fog beugrani:
MZP egyedül áll családja előtt a végén.

Utólag megköszönheti mindenki, hogy nem ez a sz@rh@zi összefogósdi banda nyert, ezeknek semmi sem fontos, csak a hatalomvágy tartotta őket össze. De bezzeg megint beulnek milliós gazsiert, és harcolnak 16! vesztes év után is. :-@

(Kutyákat sajnálom nagyon továbbra is.)
Márki-Zay Péter maga kérte, hogy a családjával álljon ki a színpadra.(....)Bár kétségtelen, hogy nem sok politikus volt ott a záróbeszédet meghallgatni.
Pont ez a bajom, Gyurcsány-klán és Parizer úr meghunyászkodik, viszont ha nyertek volna fix még szót is kérnek MZP előtt.

Karácsony amilyen gyökér volt a villamosos kijelentésével, olyan korrekt, hogy ott volt az eredményváron

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. április 4., hétfő 20:37

Na már csak te hiányoztál innen. :lol:

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Politika

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2022. április 4., hétfő 20:36

Én csak annyit mondanék, hogy NYERTÜNK! :)
(nem kicsit, nagyon :mrgreen: )

Amúgy nem tudom ki mit várt, de ilyen semmitmondó "kapitánnyal" (Gyurcsány megmondta), alapból várható volt a vereség. Jakabot is utálom, de most igaza volt, oda lett adva a gyeplő MZP-nek, ahelyett, hogy győzelemre vezette volna őket, kb kicsinálta a komplett ellenzéket.

A hódmezővásárhelyi eredménynek külön örülök. Naagyon!

Feri megmondta, hogy mennek tovább.

Viszont ha jót akarnak, akkor szét kell válni, aztán megpróbálni egyedül, külön. Megnézni, hogy az emberek melyik pártokra kíváncsiak, s azokba beállni, nem újabbat és újabbat létrehozni, hanem max 3at fenntartani. Nyilván a MKKP, Gödény féle pártok csak viccnek valók, Gattyán hiába örül az eredménynek, sehova se jók. Jobbik kuka. Mi Hazánkra leszek most kiváncsi, mondanak pár idiótaságot, de ott a lehetőség bennük.

Közvéleménykutatók remélem most elbújnak jó mélyre, rettenetesen mellészámoltak / mellétippeltek.

p.s.: Nem tudom felfogni a népszavazási papírokat miért nem adták oda alapból a szavazásokon, én pl megkaptam a többivel együtt, a nagyszüleimtől Vas megyében megkérdezték, hogy "Kérik-e?" Szerintem főleg emiatt lett érvénytelen a dolog.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Caraway » 2022. április 4., hétfő 20:33

Realista24 írta: Amíg egység csak papíron van.
Új vezetés csak papíron van.
Addig nem lesz változás, minimális sem, csak mégjobban beszűkült támogatói réteg.

És akkor engem ekéztetek amikor írtam, hogy miért is kéne ezekre szavazni. A mocskos nagy egység máris egymást öli, egymásra mutogatnak, legalja szintet tolnak.
Mi lett volna, ha hatalomhoz jutnak...

Caraway meg mókás vagy, no offense, de mintha buborékban éltél volna, ami kipukkant. Pár kommented korábbról rémlett, ránéztem. Magabiztosabb voltál, mint OV. Sosem értettem, hogy miért, és te jó ég, mennyi ilyennel van tele a fb.

De azt is állítom, hogy soknak a szája nagy fórumokon és fb-on, közben meg odaszavazott a narancsra. (nem rád értettem Caraway)
Jaja, de en total el is ismerem. Sajnos hittem benne, es tul sokat lattam bele. Rengeteget olvastam a redditet, ahol full kormanyvalto hangulat volt tele mzp fanokkal, es magaval vitt a hullam. Nagyon csunyan mellement.

Ez volt a 2.szavazasom, 2018-ba Vonanal is elhittem, szoval ezt a folosleges remenykedest egy eletre megtanultam. Megtapasztaltam milyen a dupla bukta, de en le is vonom belole a konzekvenciat, ellentetben az ellenzekkel. :kalapos:

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 445
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2022. április 4., hétfő 20:28

Realista24 írta: Amíg egység csak papíron van.
Új vezetés csak papíron van.
Addig nem lesz változás, minimális sem, csak mégjobban beszűkült támogatói réteg.

És akkor engem ekéztetek amikor írtam, hogy miért is kéne ezekre szavazni. A mocskos nagy egység máris egymást öli, egymásra mutogatnak, legalja szintet tolnak.
Mi lett volna, ha hatalomhoz jutnak...

Caraway meg mókás vagy, no offense, de mintha buborékban éltél volna, ami kipukkant. Pár kommented korábbról rémlett, ránéztem. Magabiztosabb voltál, mint OV. Sosem értettem, hogy miért, és te jó ég, mennyi ilyennel van tele a fb.

De azt is állítom, hogy soknak a szája nagy fórumokon és fb-on, közben meg odaszavazott a narancsra. (nem rád értettem Caraway)
Nézzük meg, hogy kit dobtak oda elsőként veszni. Ezt a szegény, naiv és hiszékeny embert. Képzeljük el mi lett volna ha nyernek. Feribók és társai ott lettek volna, sajnos. Ezt (is) kegyetlenül beárazták a szavazók. A profik ligájában indultak, ificsapatként. Én csak egy egyetemi kutató műhelyet vezetek, de volt már olyan, hogy egy munkatársat le kellett állítanom. Mert bár igaz lett volna a tanulmány amit közölni akart, de... De! Azzal az igazsággal több kárt okozott volna mint a hallgatással. Néha tudni kell hallgatni is, méghozzá nagyon. :)

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11430
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Politika

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. április 4., hétfő 20:08

ez ment ma egesz nap
https://www.youtube.com/watch?v=6pkJvd1 ... nel=444.hu
thereisonly1ronaldo

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2022. április 4., hétfő 20:04

Tok mindegy ki lesz hatalmon, nyartol igyis-ugyis vegák leszunk.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62844
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. április 4., hétfő 19:59

Amíg egység csak papíron van.
Új vezetés csak papíron van.
Addig nem lesz változás, minimális sem, csak mégjobban beszűkült támogatói réteg.

És akkor engem ekéztetek amikor írtam, hogy miért is kéne ezekre szavazni. A mocskos nagy egység máris egymást öli, egymásra mutogatnak, legalja szintet tolnak.
Mi lett volna, ha hatalomhoz jutnak...

Caraway meg mókás vagy, no offense, de mintha buborékban éltél volna, ami kipukkant. Pár kommented korábbról rémlett, ránéztem. Magabiztosabb voltál, mint OV. Sosem értettem, hogy miért, és te jó ég, mennyi ilyennel van tele a fb.

De azt is állítom, hogy soknak a szája nagy fórumokon és fb-on, közben meg odaszavazott a narancsra. (nem rád értettem Caraway)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8464
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Politika

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. április 4., hétfő 19:47

Ott volt a Jobbik, aki a vidéket akarta képviselni, ugyanúgy kicsinálták.

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2022. április 4., hétfő 19:42

Bocs: álértelmiségi
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2022. április 4., hétfő 19:30

Az a baj a magyarországi ellenzékiekkel, hogy fogalmuk sincsen Magyarországról.
A libsikeltetőkben nem fog megképződni a harmadik pólus, hogy a totál idióta Puzsér víziójára utaljak.

A pesti álértelmeségi arrogancia, a vidék kutyázása, az SZDSZ hagyatékát továbbvivő magyarellenes retorika nem fog semmi mást eredményezni, mint azt, hogy egyre jobban zsugorodni fog ez a magát felsőbbrendűnek gondoló úgymond ellenzéki elitréteg.


Nem rosszból írtam, jót akarok nektek...
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2022. április 4., hétfő 19:28

És még mindig tolja a sok downvote-t a sok kis hülyegyerek. :mrgreen:
Fantasztikus. :lol:

kiserik
Hozzászólások: 5835
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Politika

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. április 4., hétfő 19:22

csababarca írta:
Nika91127 írta:
Tegnap ügyeletes voltam. Sok idős "sietett", lássuk el hamar, menni kell szavazni A Viktorra, mert az ad nyugdíjat meg nem lesz háború... 80-90 évesek, akiket úgy hurcibáltak be. Döbbenetes. A fél lábbal a sírban lévő, nagyrészt demensek a "mérleg nyelve".
Én már nem hiszek ilyenekben.
Ahogy írtam 800ezerrel kapott kevesebbet most az ellenzék mint 4 éve.
De vegyük le a mi hazánk 300ezer szavazatát, akkor is eltűnt félmillió szavazó.
Fideszé meg nem nőtt akkorát.
Írtam, ők stabilan hozzák azt a 2,6-2,8 körüli szavazót, tök mindegy mi van.

Ellenzéknél keresném a kudarc okait.
Ahogy én látom: az összefogás csak azért jött létre, hogy leváltsa a fideszt. Legalábbis a tenni akarók így gondolták. Viszont egyrészt a megélhetési ellenzékiek belülről tudták fúrni az egészet, másrészt a legnagyobb probléma, hogy a közvélemény azon az állásponton volt végig, hogy összefogás=bal oldal=komcsik=Gyurcsány. Persze hogy jobb oldali ember nem fog balra szavazni.

Az meg egy szép gondolat, hogy meg kell szólítani a vidéket, de sajnos ez szinte lehetetlen. Itt még a csapból is a propaganda folyik. Egy út lenne szerintem: a helyi ""vezetőket"" meggyőzni valahogy (mondjuk pénz beszél alapon) és lassan adagolva telebeszélni az emberek fejét. Sajnos ezek az emberek többnyire a fidesz zsebében vannak, így nulla az esély.

cart
Hozzászólások: 2647
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Politika

HozzászólásSzerző: cart » 2022. április 4., hétfő 19:16

Ez a Partizán is több kárt okoz mint hasznot. A lelkes amatőr műsorvezető az idióta kérdéseivel menetrend szerint szállította az anyagot a kormány médiának amit jól ki tudtak forgatni állandóan :lol:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8464
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Politika

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. április 4., hétfő 18:58

h3x0r írta:
'shutterisland írta: partizanon mzp exluziv interju, eloben.

latszik rajta, mennyire csalodott.
Jol ertem, hogyha nyer Hodmezovasarhelyen (a varos szavazokorzeteiben), akkor beul a parlamentbe?
Ő se tudja még, látszik rajta.
Ha pártot akar csinálni lehet nem hülyeség beülnie.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Caraway » 2022. április 4., hétfő 18:49

Ha mar elemezgetjuk az ellenzeket, panyi szabolcs (direct36 oknyomozoja) mar marcius 28.-an ezt tweetelte a valasztassal kapcsolatban:

My source confirmed that ex-PM Ferenc Gyurcsány (chairman of the center-left Democratic Coalition party) as well as Jobbik's Péter Jakab "are not enthusiastic about fully supporting Péter Márki-Zay", EM's candidate for PM. It's expected that a blame game would instantly start after April 3. MZP would accuse Gyurcsány, Jakab for deliberately giving away the election & vice versa.

Most ha megnezzuk, ezt sikerult 4 ev alatt osszehoznia az ellenzeknek:

-Kb 350 ks nyugger szavazokkal rendelkezo dk a fantasztikus gyurcsany parossal
-20%rol es 26 mandatumrol kb 5%ra es 9 mandatumra csokkeno jobbik a zsenials jakab peti vezetesevel
-sok uj es fiatalt megszolitani kepes, de part nelkuli mzp
-egy novekedni nem kepes, teljesen ingatag momentum egy bizonytalan donath annaval, plusz fegyort kinyirta a partizan interju
-karigeri akinek egyedul bp maradt, a partja a 2%ot se eri el (amugy en amennyire semmibe neztem, az en szemembe o pozitiv maradt. O lepett vissza mzp javara, tamogatta vegig es a tegnapi beszednel is mellette allt, legalabb vegigvitte az egeszet, legalabbis tobb gerinccel mint gyurcsany jakab duo)
-szora sem erdemes, total felesleges es tamogatottsag nelkuli mszp es lmp

Konkretan 4 ev mulva a mi hazank lesz a legnagyobb ellenzeki part, kegyetlen.

Nem is tudom mit kene tenni, tenyleg egy full restart segithetne csak.
Amirol viszont senki nem beszelt, hogy miert bukott ekkorat az ellenzek, de szerintem hatalmasat kozrejatszott: kegyetlen gyengek voltak a jeloltjeik.

Ezt nagyreszben ismet meg lehet koszonni a jakab-dobrev/gyf parosnak, akik mar az elovalasztasnal lepaktaltak, es visszaleptek egymas javara. Igy total olyan arcok nyertek a korzetek felet, akiknek semmi eselyuk nem lett volna ra amugy. Full noname gyenge nevek, barmifele normalis online vagy helyi ismertseg nelkul. Peldaul az en korzetem siman nyerheto lett volna, itt a fideszes kepviselo 4 eve 42%ot kapott, erre inditottak ellene egy 70 eves dks fazont, akirol eletembe nem hallottam. Plusz eleve videki megyeszekhely, itt nem nyerhet egy dks baszki. Mindegyis.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9199
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Politika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. április 4., hétfő 18:49

'shutterisland írta: partizanon mzp exluziv interju, eloben.

latszik rajta, mennyire csalodott.
Jol ertem, hogyha nyer Hodmezovasarhelyen (a varos szavazokorzeteiben), akkor beul a parlamentbe?

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2022. április 4., hétfő 18:43

bonaparte100 írta: Évek múlva a 22'-es választásról egy kép fog beugrani:
MZP egyedül áll családja előtt a végén.

Utólag megköszönheti mindenki, hogy nem ez a sz@rh@zi összefogósdi banda nyert, ezeknek semmi sem fontos, csak a hatalomvágy tartotta őket össze. De bezzeg megint beulnek milliós gazsiert, és harcolnak 16! vesztes év után is. :-@

(Kutyákat sajnálom nagyon továbbra is.)
Márki-Zay Péter maga kérte, hogy a családjával álljon ki a színpadra – ezzel akarta megüzenni, hogy maradnak, üzenni azoknak, akik az ország elhagyását fontolgatják. – fogalmazott hétfői posztjában Hadházy Ákos

majd folytatta: Bár kétségtelen, hogy nem sok politikus volt ott a záróbeszédet meghallgatni. Rosszabb esetben a közös miniszterelnök-jelöltet hibáztató poszton dolgoztak éppen
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

bonaparte100
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2022. február 6., vasárnap 12:55
Kedvenc játékosaid: Modric
Kedvenc csapatod: Real

Re: Politika

HozzászólásSzerző: bonaparte100 » 2022. április 4., hétfő 18:29

Évek múlva a 22'-es választásról egy kép fog beugrani:
MZP egyedül áll családja előtt a végén.

Utólag megköszönheti mindenki, hogy nem ez a sz@rh@zi összefogósdi banda nyert, ezeknek semmi sem fontos, csak a hatalomvágy tartotta őket össze. De bezzeg megint beulnek milliós gazsiert, és harcolnak 16! vesztes év után is. :-@

(Kutyákat sajnálom nagyon továbbra is.)

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8514
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Politika

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. április 4., hétfő 18:18

partizanon mzp exluziv interju, eloben.

latszik rajta, mennyire csalodott.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég