Politika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Elmész az április hatodikai tüntetésre?

A szavazás 2024. április 6., szombat 7:38-kor befejeződött.

Igen
25
26%
Nem
55
57%
Talán
16
17%
 
Szavazatok száma: 96

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2022. április 5., kedd 10:11

rashidm írta:
Realista24 írta:

Nem Gyurcsányon kell kiakadni?
Nem egy Szájer, Kaleta vagy a hozzá kapcsolatos botrány fogja megbuktatni a Fideszt, egy senki.

A masszív 2,5 millió szavazó mellett Gyurcsány a legnagyobb fegyvere a Fidesznek, és ahogy nézem, a másik ilyen Mr. Parizer. Két ekkora trójai falovat még nem látott a világ.
Meg tudom érteni, meg el is tudom ezt fogadni. Viszont ez - szerény véleményem szerint - azokat minősíti leginkább, akiknek ez - mármint Gyurcsány - rosszabb, mint amit én meg mások is felsoroltak.
Megint ott tartunk h a másik véleménye ha a tiedtol eltérő már szar és nem lehet helyes sőt nem is lehet más véleménye mert hat az mi már :D legalábbis ez jön le ezekből a szövegekből
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2022. április 5., kedd 9:32

Realista24 írta:
rashidm írta:

Elég szomorú hogy nem éri el az ingerküszöböt. Úgy hangoztatják meg ellene vannak minden olyannak, ami nem normális, aztan meg köztük volt egy ugyanolyan. Kaleta alapból is hányinger amit művelt, de az hogy kb lohust nem kapott azert amit tett, az hab a tortán. Pont hogy ezeken kene fennakadni, nem pedig azon hogy Gyurcsány meg stb. De kinek mi.
Nem Gyurcsányon kell kiakadni?
Nem egy Szájer, Kaleta vagy a hozzá kapcsolatos botrány fogja megbuktatni a Fideszt, egy senki.

A masszív 2,5 millió szavazó mellett Gyurcsány a legnagyobb fegyvere a Fidesznek, és ahogy nézem, a másik ilyen Mr. Parizer. Két ekkora trójai falovat még nem látott a világ.
Meg tudom érteni, meg el is tudom ezt fogadni. Viszont ez - szerény véleményem szerint - azokat minősíti leginkább, akiknek ez - mármint Gyurcsány - rosszabb, mint amit én meg mások is felsoroltak.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: füst » 2022. április 5., kedd 8:14

illgner írta:
rashidm írta:

Minősíthetetlen ahogy írsz már bocs. Hazaárulók… :lol: Kikre gondolsz? Azokra akik szetetnek ha lenne normális egészségügy, vagy ne az EU legrosszabb bérű országa legyünk, vagy hogy ne lopják el az állam pénzét, vagy hogy nyíljon ki a bicska azok után hogy megkülönböztetnek embereket kozben meg ott van az ereszrol lecsúszó Szájer, vagy Kaleta? Nevetséges vagy. Attól még hogy úgy bánnak az ukránok a magyarokkal ahogy, attól még lehet emberségesen viselkedni azokkal akiknek kb tönkrement az életük.
Most felsoroltad az összes toposzt, amelyeket az ellenzék végig harsogott a kampányban, és ez pont 2/3-os vereségre volt elegendő. Úgy érzem, mintha meg sem történt volna a választás, megy minden tovább ugyanúgy. Ez a szájerezés, kaletázás is csak több szavazatot hozott a fidesznek szerintem, mert már megsajnálták Szájert, annyit gyalázta a baloldal. Kaleta meg karrierdiplomata volt, semmi köze a pártokhoz, ez is csak fölösleges erőlködés volt az ellenzék részéről.
Technikailag az ellenzék szempontjából az 1/3. is hízelgő lenne, de a fidesz erősödésével és a mi hazánk bejutásával az a szomorú valóság, hogy inkább 1/4-re volt jó az egységes összefogás.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. április 5., kedd 8:11

rashidm írta:
illgner írta:

Most felsoroltad az összes toposzt, amelyeket az ellenzék végig harsogott a kampányban, és ez pont 2/3-os vereségre volt elegendő. Úgy érzem, mintha meg sem történt volna a választás, megy minden tovább ugyanúgy. Ez a szájerezés, kaletázás is csak több szavazatot hozott a fidesznek szerintem, mert már megsajnálták Szájert, annyit gyalázta a baloldal. Kaleta meg karrierdiplomata volt, semmi köze a pártokhoz, ez is csak fölösleges erőlködés volt az ellenzék részéről.
Elég szomorú hogy nem éri el az ingerküszöböt. Úgy hangoztatják meg ellene vannak minden olyannak, ami nem normális, aztan meg köztük volt egy ugyanolyan. Kaleta alapból is hányinger amit művelt, de az hogy kb lohust nem kapott azert amit tett, az hab a tortán. Pont hogy ezeken kene fennakadni, nem pedig azon hogy Gyurcsány meg stb. De kinek mi.
Nem Gyurcsányon kell kiakadni?
Nem egy Szájer, Kaleta vagy a hozzá kapcsolatos botrány fogja megbuktatni a Fideszt, egy senki.

A masszív 2,5 millió szavazó mellett Gyurcsány a legnagyobb fegyvere a Fidesznek, és ahogy nézem, a másik ilyen Mr. Parizer. Két ekkora trójai falovat még nem látott a világ.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2022. április 5., kedd 8:04

illgner írta:
rashidm írta:

Minősíthetetlen ahogy írsz már bocs. Hazaárulók… :lol: Kikre gondolsz? Azokra akik szetetnek ha lenne normális egészségügy, vagy ne az EU legrosszabb bérű országa legyünk, vagy hogy ne lopják el az állam pénzét, vagy hogy nyíljon ki a bicska azok után hogy megkülönböztetnek embereket kozben meg ott van az ereszrol lecsúszó Szájer, vagy Kaleta? Nevetséges vagy. Attól még hogy úgy bánnak az ukránok a magyarokkal ahogy, attól még lehet emberségesen viselkedni azokkal akiknek kb tönkrement az életük.
Most felsoroltad az összes toposzt, amelyeket az ellenzék végig harsogott a kampányban, és ez pont 2/3-os vereségre volt elegendő. Úgy érzem, mintha meg sem történt volna a választás, megy minden tovább ugyanúgy. Ez a szájerezés, kaletázás is csak több szavazatot hozott a fidesznek szerintem, mert már megsajnálták Szájert, annyit gyalázta a baloldal. Kaleta meg karrierdiplomata volt, semmi köze a pártokhoz, ez is csak fölösleges erőlködés volt az ellenzék részéről.
Elég szomorú hogy nem éri el az ingerküszöböt. Úgy hangoztatják meg ellene vannak minden olyannak, ami nem normális, aztan meg köztük volt egy ugyanolyan. Kaleta alapból is hányinger amit művelt, de az hogy kb lohust nem kapott azert amit tett, az hab a tortán. Pont hogy ezeken kene fennakadni, nem pedig azon hogy Gyurcsány meg stb. De kinek mi.

illgner
Hozzászólások: 2537
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Politika

HozzászólásSzerző: illgner » 2022. április 5., kedd 7:51

rashidm írta:

Minősíthetetlen ahogy írsz már bocs. Hazaárulók… :lol: Kikre gondolsz? Azokra akik szetetnek ha lenne normális egészségügy, vagy ne az EU legrosszabb bérű országa legyünk, vagy hogy ne lopják el az állam pénzét, vagy hogy nyíljon ki a bicska azok után hogy megkülönböztetnek embereket kozben meg ott van az ereszrol lecsúszó Szájer, vagy Kaleta? Nevetséges vagy. Attól még hogy úgy bánnak az ukránok a magyarokkal ahogy, attól még lehet emberségesen viselkedni azokkal akiknek kb tönkrement az életük.
Most felsoroltad az összes toposzt, amelyeket az ellenzék végig harsogott a kampányban, és ez pont 2/3-os vereségre volt elegendő. Úgy érzem, mintha meg sem történt volna a választás, megy minden tovább ugyanúgy. Ez a szájerezés, kaletázás is csak több szavazatot hozott a fidesznek szerintem, mert már megsajnálták Szájert, annyit gyalázta a baloldal. Kaleta meg karrierdiplomata volt, semmi köze a pártokhoz, ez is csak fölösleges erőlködés volt az ellenzék részéről.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Politika

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. április 5., kedd 7:43

1980 : I bet there will be flying cars in the future.

2022 : Gyozike G.w.M.-et idezve gratulalt a Fidesznek.

:mrgreen:

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2022. április 5., kedd 7:02

Swineherd írta: Lakosságarányosan mi fogadjuk be a legtöbb menekültet, tőlünk kapja Ukrajna a csúnyarossz orosz gázt.
Undorító, okádék módon viszonyultak és viszonyulnak hozzánk a drágák.
Azokhoz viszonyulnak ilyen undorítóan, akik félretettek minden történelmi sérelmet, félretették a közelmúlt sérelmeit is, amit ezek a soviniszták elkövettek a kárpátaljai magyarsággal szemben, és emberségből megtettek/megtesznek mindent értük.

A green-boxos hős a hazai baloldaltól felbátorítva ugatott minősíthetetlen stílusban felénk.
Ezért írtam azt, hogy ez csendesedni fog, ugyanis a hazaárulóink csúnyán elbuktak, nincs már, aki spanolja a bohócékat.
Minősíthetetlen ahogy írsz már bocs. Hazaárulók… :lol: Kikre gondolsz? Azokra akik szetetnek ha lenne normális egészségügy, vagy ne az EU legrosszabb bérű országa legyünk, vagy hogy ne lopják el az állam pénzét, vagy hogy nyíljon ki a bicska azok után hogy megkülönböztetnek embereket kozben meg ott van az ereszrol lecsúszó Szájer, vagy Kaleta? Nevetséges vagy. Attól még hogy úgy bánnak az ukránok a magyarokkal ahogy, attól még lehet emberségesen viselkedni azokkal akiknek kb tönkrement az életük.

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2022. április 5., kedd 0:41

Lakosságarányosan mi fogadjuk be a legtöbb menekültet, tőlünk kapja Ukrajna a csúnyarossz orosz gázt.
Undorító, okádék módon viszonyultak és viszonyulnak hozzánk a drágák.
Azokhoz viszonyulnak ilyen undorítóan, akik félretettek minden történelmi sérelmet, félretették a közelmúlt sérelmeit is, amit ezek a soviniszták elkövettek a kárpátaljai magyarsággal szemben, és emberségből megtettek/megtesznek mindent értük.

A green-boxos hős a hazai baloldaltól felbátorítva ugatott minősíthetetlen stílusban felénk.
Ezért írtam azt, hogy ez csendesedni fog, ugyanis a hazaárulóink csúnyán elbuktak, nincs már, aki spanolja a bohócékat.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
Puding
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. szeptember 5., csütörtök 11:21
Kedvenc játékosaid: Raúl, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, New England Patriots, LA. Lakers

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Puding » 2022. április 5., kedd 0:32

Swineherd írta:
Puding írta: Zelenszkij nevét kimondja, hogy az ellenfele? Majd egy "eh"-vel nyugtázza. Te jó ég fasz, mit néztem?!
Majd megfigyelhetitek a következő napokban, hogy Zelenszkij szarni fog ránk.
Hogy miért volt felfokozott az ukrán bohóc figyelme velünk kapcsolatban? Na, vajon...
A haladárok ezt összeesküvés-elméletnek szokták minősíteni.
Ez a bohóc jelenleg az országát próbálja megvédeni. Meg hát, az se lenne hátrány, ha nem jutnának el az oroszok a nato határokig. (bár tudom sokan várják Putyint, mert majd visszaadja Kárpátalját) Kurvára nem volt elegáns Orbántól. Akármi is volt az előzmény, leszarom. Lehet szépen is nyerni. Ez nem az volt.
"No matter what situation we are in, we have to make the plays at critical moments to win the games." - Tom Brady

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2022. április 5., kedd 0:27

Puding írta: Zelenszkij nevét kimondja, hogy az ellenfele? Majd egy "eh"-vel nyugtázza. Te jó ég fasz, mit néztem?!
Majd megfigyelhetitek a következő napokban, hogy Zelenszkij szarni fog ránk.
Hogy miért volt felfokozott az ukrán bohóc figyelme velünk kapcsolatban? Na, vajon...
A haladárok ezt összeesküvés-elméletnek szokták minősíteni.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
Puding
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. szeptember 5., csütörtök 11:21
Kedvenc játékosaid: Raúl, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, New England Patriots, LA. Lakers

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Puding » 2022. április 5., kedd 0:19

Erőt vettem magamon és megnéztem az Orbán győzelmi beszédét. Ez mi a faszom volt egyébként? Ez a cinikus pökhendi stílus nagyon kemény volt, most volt ever a legszánalmasabb beszéde... Zelenszkij nevét kimondja, hogy az ellenfele? Majd egy "eh"-vel nyugtázza. Te jó ég fasz, mit néztem?! Minimális közeledés se volt azok felé akik a másik táborba tartoznak. Azért vannak országok, ahol legalább kimondják, hogy mindenkit képviselni szeretnének. Bár úgy sem lett volna igaz és valójában azokat se képviselik, akiknek a szavazatát pár fillérért megveszik 4 évről 4 évre. Elég elbaszott volt az összefogás, látszott, hogy kik vannak konkrétan a győzelem útjában. Jakabék egy kurva egyénit nem bírtak összehozni a pártjával, de MZP hibás mindenért. Gyurcsány jelenléte meg önmagában visszatart egy csomó szavazót. De legalább már ott van egy neonáci párt is a parlamentben. Valamit megint haladtunk. Hátra.
Eddig se volt túl sok esély leváltani őket, de innentől azt mondom, hogy lehetetlen. Nagyon erős vidéki rendszer miatt, mindig be fogják húzni. Megképződni erős alternatíva meg nem fog mert az aktivisták nagy részének elment a kedve az egésztől, aki teheti meg költözik külföldre. Itt lehet akármilyen válság, mindig meg lesz magyarázva, hogy miért jobb Orbán. Én is látom vidéken mi megy sajnos, közmunkások mennek aláírást gyűjteni meg szórólapozni és mozgósítani pl. itt a környéken. Közmunkások. Mert még az az apró se lenne amivel talán 2 hetet kihúznak. Utolsó majd kapcsolja le a villanyt. :lol:
"No matter what situation we are in, we have to make the plays at critical moments to win the games." - Tom Brady

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Politika

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. április 4., hétfő 23:50

en mar tobb mint 5 eve nem vagyok otthon, megis szarul erintett.
mondjuk a csaladom otthon van, de akkor is.

nem azert, mert az ellenzeket akartam kormanyon, hanem csak fajdalmas latni, hogy meg mindig itt tart a magyar tarsadalom, hogy ilyen aranyban ezekre huzzak az x-et.

kiegyeztem volna egy szoros fidesz gyozelemmel es enyhe tobbseggel, epp beeso kutyakkal es tarka barka parlamenttel.

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2022. április 4., hétfő 23:36

Marky írta: En a magam reszerol meguntam, frissitettem a Linkedin profilomat
Nagyon helyes.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Marky » 2022. április 4., hétfő 23:32

Remelem most mar tobb embernek kinyilik a szeme es rajon, hogy a Gyurcsany-klannak egyszeruen nem erdeke a kormanyvaltas. Megallapodtak az Orban familiaval mar jo regen es mindent megtesznek, hogy ne alakulhasson ki egy valodi ellenzek. 2026-ig ott a zero kovetelmeny melletti zsiros juttatasi csomag a DK es JakabPetyko embereinek.
A Momentumnak talan meg nem keso megszakitani minden kapcsolatot a kollaboransokkal.

Egyebkent kar volt barmit is varni, mert ameddig ez a jobbagyi tarsadalom adja a tobbseget, akiknek annyi igenyuk van, hogy legyen hus az asztalon es szoljon a mulatos, addig nem lesz stabil 2 millio szavazo, akire lehetne barmilyen polgari mozgalmat epiteni.
Vegtelenul siralmas az egesz, hogy 1848, 1918 es 1956 utan meg mindig ott tartunk, hogy a magyar tarsadalom nem kepes felvilagosult polgarkent letezni.

En a magam reszerol meguntam, frissitettem a Linkedin profilomat, ez a nep pedig feldughatja maganak a rothadt narancsot. Vizelhetunk szellel szemben, csak vegul mindig hugyos lesz a labunk...

Avatar
géza
Hozzászólások: 1139
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Politika

HozzászólásSzerző: géza » 2022. április 4., hétfő 23:03

Nagyot nyert a Fidesz sajnos, de igaza van Orbannak abban, hogy mindegy milyen osszetetel volt a valasztasokon, allandoan jott a 2/3.

Okbol nyilvan fel lehet sorolni ezret, urugyeket is lehet talalni, vizes lepedot is mindig ra kell huzni valakire, de ha csak megoszthatom en itt a sajat kis ket centesemet - vesziteni tudni kell stilusosan, de nyerni is. Es ezt nem csak a partokra ertem, hanem nehany kommentre itt, legyen az barmelyik oldale.

Honfitarsak vagyunk itt mindannyian, a tobbsegunk osztozik a Real Madrid iranti szeretetben, de megis olyan stilus megy neha itt, ami szerintem nagyon kontraproduktiv. Nem hulyek a videki emberek, nem idiotak akik downvoteolnak vagy eppen upvoteolnak. Nem ti nyertetek, hanem a Fidesz nyert, es nem mi vesztettunk, hanem az ellenzek veszitett. Nem vagyunk ezek miatt szerintem felruhazva arra, hogy - vulgaris modon - mas faszaval verjuk a csalant.

Es akkor el is erkeznek a tegnap estehez, minden resztvevorol sokat elarult szerintem, hogy hogyan viselkedtek az eredmenyeket kovetoen. Orban: szerintem egy undorito, pokhendi beszedet mondott el, ahol Zelenskijt is teljesen feleslegesen behozta az ellensegek listajaba. Mar reg lemondott arrol, hogy mindenki miniszterelnoke legyen, es semmi meglepo nincs mar ebben a viselkedesben, de egy normalis, demokrata orszagban a gyozelmi beszedben elismerik a vesztes fel munkajat, majd megnyugtatjak az orszag 35-40%-at, akik nem rajuk szavaztak, hogy o ertuk is dolgozni fog.
Jakab, Gyurcsany: kritikan aluli viselkedes mindkettejuktol, gerinctelen senkihazik, elso adando alkalommal hatbaszurtak MZP-t.
Kovacs Gergo: alapvetoen birom ot, de baromira nem elegans az ember, es semennyire nem kompromisszumkepes.
Donath Anna (Momentum), Karacsony, MZP: Ok harman voltak azok, akik megmutattak azt, hogy mi is lenne elvarhato. A Momentum nagyon szimpatikus szamomra, ugy csinaljak a dolgokat ahogy kell (Fegyor lemondasa, egybol bealtak MZP moge, stb.), kivancsi vagyok, hogy kepesek lesznek-e tovabb fejlodni. Karacsonyt mindig is tehetseges es jo politikusnak tartottam, Javorral egyutt, es o is megmutatta, hogy van gerince. Kulon tetszett, hogy beszolt Gyurcsanynak meg Jakabnak, es baromira igaza volt. MZP meg az elszenvedoje ennek az egesznek, pedig szimpatikus figura volt. Vesztes beszedebol en kihagytam volna a Hitler bekezdest, de azon kivul eleg jo volt az egesz.

Ugy latszik, hogy van egy eros DK-Jobbik szovetseg, az LMP-vel meg MSZP-vel egyutt oket kene eltakaritani. Momentumban sok ertelmes arc mozog, be kell rantani MZP-t, Javort, Karacsonyt es Hadhazyekat, es holnaptol kezdve felepiteniuk egy alternativat, egy uj ellenzeket.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Politika

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. április 4., hétfő 22:26

Orbán már ezt is államosította :shifty: :mrgreen:

reddit írta:Ez a kisszék hasznosabb kampányeszköz volt és több szavazatot hozott a konyhára mint Jakab Péter.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. április 4., hétfő 21:55

Faust írta: Persze hogy örülni fog, fater 50 évesen is el fogja tartani. :lol: :lol: :lol:
Hát igen, úgy könnyen ekkora a pofája. :D

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. április 4., hétfő 21:48

Persze hogy örülni fog, fater 50 évesen is el fogja tartani. :lol: :lol: :lol:

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2022. április 4., hétfő 21:13

_Bushido_ írta: Én csak annyit mondanék, hogy NYERTÜNK! :)
(nem kicsit, nagyon :mrgreen: )

Amúgy nem tudom ki mit várt, de ilyen semmitmondó "kapitánnyal" (Gyurcsány megmondta), alapból várható volt a vereség. Jakabot is utálom, de most igaza volt, oda lett adva a gyeplő MZP-nek, ahelyett, hogy győzelemre vezette volna őket, kb kicsinálta a komplett ellenzéket.

A hódmezővásárhelyi eredménynek külön örülök. Naagyon!

Feri megmondta, hogy mennek tovább.

Viszont ha jót akarnak, akkor szét kell válni, aztán megpróbálni egyedül, külön. Megnézni, hogy az emberek melyik pártokra kíváncsiak, s azokba beállni, nem újabbat és újabbat létrehozni, hanem max 3at fenntartani. Nyilván a MKKP, Gödény féle pártok csak viccnek valók, Gattyán hiába örül az eredménynek, sehova se jók. Jobbik kuka. Mi Hazánkra leszek most kiváncsi, mondanak pár idiótaságot, de ott a lehetőség bennük.

Közvéleménykutatók remélem most elbújnak jó mélyre, rettenetesen mellészámoltak / mellétippeltek.

p.s.: Nem tudom felfogni a népszavazási papírokat miért nem adták oda alapból a szavazásokon, én pl megkaptam a többivel együtt, a nagyszüleimtől Vas megyében megkérdezték, hogy "Kérik-e?" Szerintem főleg emiatt lett érvénytelen a dolog.
Akkor is fogsz örülni, amikor majd megint elveszik a magánnyugdíj vagy mas penzt, hogy ne legyen szarban az ország? Vagy amikor a kórházban órák múlva kerülsz majd sorra?

Nem lett volna akkora baj MZP-vel ha az ilyen Jakab meg Gyurcsány fele suttyok rendesen beálltak volna mögé. Utólag persze nagyon okos mindkettő, de ha nyertek volna, elsőként kertek volna szót. Igazi parazita mindkettő. Undorito amit lemuveltek.

Abban igazat tudok adni, hogy külön kell folytatni, mert ezekkel a lényekkel (direkt nem embert írok, nem érdemlik meg) nem lehet együtt dolgozni.

Az összes ellenzéki part nagy kamu, egyedül a kutyapart ami ér valamit. Gattyan, Mi hazánk? Hagyjuk mar, teny, többet ernek mint a gödeny fele.

A népszavazást meg remelem poénnak gondoltad. Le se szsrjak, hogy érvénytelen. Szerény véleményem szerint:
a, van egy haver akinek valami papírral kapcsolatos cége van, hogy legyen egy pár milliárdos haszna.
b, Kell valami ami eltereli a figyelmet arról, hogy kozben kilopjak az államkasszából a penzt.

Mondjuk úgy vagyok vele, bánja tokom is. De akkor aki a fityiszre szavazott, remelem nem fog sírni, amikor majd valami baja lesz és várja majd az isteni Vityát, hogy oldja meg. :lol: :lol: :lol: Egyek meg amit főztek.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 112 regisztrált és 0 vendég