Politika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Elmész az április hatodikai tüntetésre?

A szavazás 2024. április 6., szombat 7:38-kor befejeződött.

Igen
25
26%
Nem
55
57%
Talán
16
17%
 
Szavazatok száma: 96

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. április 2., szombat 22:50

Na, akkor ideje visszavenni.
Egyik gyökér sem ér meg annyit, hogy itt ezt a stílust nyomjátok minifernivel az élen.

Kultúraltan vagy politika off lesz, a fórumon, nem csak a topicban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ferni
Hozzászólások: 8376
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Politika

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. április 2., szombat 22:44

Megtaláltam :lol: :lol: :lol:
Természetesen a szentháromság harmadik előbb kifelejtett tagja, a vadhajtasok volt a tettes :lol:

https://www.vadhajtasok.hu/2022/04/02/m ... eteg-orult

Amit előbb is írtam az a Pesti TVs arc csinált egy a Péterfi Judithoz szóló videót, 2-3 perceset, a Judit meg se szólalt sehol, erre ez a cikk címe:
Márki-Zay sajtófőnöke kitálalt: ez egy elmebeteg őrült
:lol: :lol: :lol:
Mindegy, hát képzelem ahogy a Pesti TVs meg a többi bohóccal partizik a Péterfi Judit szabadidejében és panaszkodik nekik :lol:

Fernando, kajak kérdezem, nem veszed észre magadat még az ilyenek után se? :lol: :lol: :lol:

ferni
Hozzászólások: 8376
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Politika

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. április 2., szombat 22:35

Fernando írta: Jó a buli:
Péterfi Judit: ez egy elmebeteg őrült.

Jakab is összeveszett Márki-Zayval, állítólag nem megy az eredményváróra se.
Forrást küldj már, kíváncsi vagyok hol olvastad pl Péterfi Juditot :lol:
Annyit találtam csak, hogy Jeszenszky Zsolt üzenetet küldött a nőnek, ami tehát azt jelenti, hogy a Péterfi Judit mondta? :lol: :lol: :lol:
Parádé, amiket itt előadsz, informálódsz az egyértelműen hazugságokkal telerakott oldalakról és előadod tényekként :lol:

Csak szólok, a mandiner meg a pestisracok nem a leghitelesebb források már egy ideje :lol:
Ez nem szubjektiv dolog, hanem objektiv
hÁtDeApesTiSrácokazmáStmonDott

Avatar
géza
Hozzászólások: 1138
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Politika

HozzászólásSzerző: géza » 2022. április 2., szombat 22:32

Fernando írta:
Raúlito írta: Akkor bal- és jobboldal helyett nevesítsük a főszereplőket, történelmi tanulmányok és a közelmúlt ismerete alapján könnyen mérleget lehet vonni: Károlyi Mihály, Kun Béla, Rákosi Mátyás, Kádár János, Horn Gyula, Medgyessy Péter és Gyurcsány Ferenc politikai teljesítményei mind a negatív tartomány felé tendálnak, valóban RealAsensio Bajnai Gordon az egyetlen aki nem okozott károkat, de szerencsére rövid ideig töltötte be ő is hivatalát.
Bajnai konkrétan a Gyurcsány kormány gazdasági minisztere volt mielőtt miniszterelnök lett, ennyire nem volt köze hozzá... és nem okozott károkat. Attól, hogy addig háttérben volt az egyik legfontosabb döntéshozó pozíció volt az övé az államcsődig jutásban. Megszépülnek az emlékek.
Bajnai volt a miniszter, es mar akkor kidolgozott egy helyreigazito programot, amit Gyurcsany nem akart vegrehajtani, tobbek kozott a 13. havi nyugdij elvetele miatt, illetve mivel az SZDSZ kihatralt a koaliciobol, nem volt politikai tokeje sem veghez vinni Bajnai javaslatat. Ennek hatasara o benyujtotta a lemondasat Gyurcsanynak, aki ezt nem fogadta el, majd Gyurcsany mondott le, jott a casting, es Bajnai azzal a feltetellel vallalta el, hogy szakertoi, valsagkezelo kormanyt hoz letre, es a programban szabad kezet kap, mindenfele hatteralkuk nelkul. Ezt megtette, elfogadtak a koltsegvetest, es kb. het honap alatt a helyes palyara allitotta az orszagot. Amikor lemondott, akkor mar novekedtek a gazdasagi mutatok, igaz hogy csak kis mertekben, de a trend megvolt. Az utolso parlamenti beszedeben ugy koszont le, hogy demokrata es hazafi Orban es Mesterhazy is, es a legfontosabb, hogy tovabb vigyek a tudatos gazdasagpolitikat. Amit mindig kiemelt Bajnai, hogy folytathato munkat hagyott maga mogott, es 2010-ben azt mondta, hogy ha folytatjak amit elkezdett, akkor 2014-ben bevezetheto lesz az euro. Erre jott a fidesz jobboldali fantasztikus unortodox gazdasagi politikaja, egy mozdulattal kicsinaltak a magannyugdij rendszert, az abbol befolyo osszegbol pedig kiepitettek a birodalmukat.

Orbanek 1998 es 2001 kozott voltak felelosek utoljara. 2001-ben megduplaztak a minimalbert, kiuritettek a kasszat, adakoztak, hogy hatalmon tudjanak maradni. Az MSZP erre eloszor nem reagalt sehogy, aminek koszonhetoen nagyon elhuzott a Fidesz, majd kidolgoztak a 100 napos programot, plusz jott a gyuloletkampany is, ami a szakadek szelere szakitotta az orszagot.

Bajnai munkajat elismerte Biden, Obama, Merkel, minden nyugati lap, sot, meg a Fidesz is. Az, hogy itt paran a forumon nem kepesek megtenni, es elismerni, csak megmutatja azt, hogy mekkora szemellenzoje is van egyeseknek. Ez nem szubjektiv dolog, hanem objektiv.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Politika

HozzászólásSzerző: kodo » 2022. április 2., szombat 22:00

Amúgy nem a választás után kell zárni a topikot - mert egyébként szerintem nem csak ebben a pár hétben, hanem mindig kell beszélni a politikáról - hanem ma kellett volna amolyan kampánycsend gyanánt. Már csak a trash talk megy.

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2022. április 2., szombat 21:56

Fernando írta: Jó a buli:
Péterfi Judit: ez egy elmebeteg őrült.

Jakab is összeveszett Mári-Zayval, állítólag nem megy az eredményváróra se.

Orosz Anna a dugó miatt lekési saját kampányzáróját...
Ezt meg csak úgy itt hagyom, lehet jönni védeni:

https://kontra.hu/teljesen-megdolt-az-e ... elex-cikke

Mindezek ellenére én balos győzelemre számítok, mert már írtam párszor: több térségbeli országban is beavatkoztak külföldről, kicsi az esélye, hogy pont ott nem, ahol a legjobban fekszenek nekik keresztbe. Baromira örülnék, ha nem így lenne.
Ott voltal, hogy ennyire biztos vagy ezekben? :lol: Nem kell aggodnod, Putyintól eltanultak, hogyan kell maguknál tartani a hatalmat.

Fernando
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 17:43
Kedvenc játékosaid: Butragueno, Redondo, Raul, R.Carlos, Di Maria, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Fernando » 2022. április 2., szombat 21:52

Jó a buli:
Péterfi Judit: ez egy elmebeteg őrült.

Jakab is összeveszett Mári-Zayval, állítólag nem megy az eredményváróra se.

Orosz Anna a dugó miatt lekési saját kampányzáróját...
Ezt meg csak úgy itt hagyom, lehet jönni védeni:

https://kontra.hu/teljesen-megdolt-az-e ... elex-cikke

Mindezek ellenére én balos győzelemre számítok, mert már írtam párszor: több térségbeli országban is beavatkoztak külföldről, kicsi az esélye, hogy pont ott nem, ahol a legjobban fekszenek nekik keresztbe. Baromira örülnék, ha nem így lenne.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. április 2., szombat 21:50

Raúlito írta: Én a kormány maradására böktem és nagyon bízom benne hogy így lesz, hogy itt a fórumon ne kelljen majd az MZP rajongóktól évekig a panaszáradatot hallgatni, hogy milyen rossz döntést hoztak április 3-án :shifty:
Minden jelenlegi probléma és negatív tendencia ellenére történelmi tény, hogy Magyarország 1918 óta baloldali vezetés alatt mind gazdasági és politikai értelemben mindig válságos helyzetbe került vagy stagnált, míg a jóval kevesebb időt kapó jobboldali kormányok képesek voltak az ország felzárkóztatására - a 20-as években Bethlen István kormányzása alatt sikerült 1927-re az első világháború előtti utolsó békeév gazdasági teljesítményét meghaladni! Egy jóval kisebb területű és kevesebb forrással rendelkező ország jelentős teljesítménye volt ez.
1998 és 2002 között illetve 2010 után az Orbán-kormány is képes volt fejlődő pályára állítani hazánkat. Úgy nagy teljesítmény ez, hogy az elmúlt 12 évben egyik krízis követte a másikat: gazdasági világválság; bevándorlás; pandémia…
A mostani háború utáni konszolidáció is tőlük várható, a baloldal pártjaiban nem láthatóak erre a feladatra a megfelelő emberek: vagy alkalmatlanok vagy a 2010 előtti, leszerepelt garnitúrához tartoznak…
Na és akkor ki érzi magát felsőbbrendűnek?
Ellenzék egyből lenézve, fogalmad sincs, hogy ha kormányra kerülne az ellenzék, akkor mit hogyan kezelnének. Mert amúgy a fideszben egyébként mindenki kurva okos és hozzáértő, igaz? Csak ők tudják ezt az országot vezetni, mindegyik kompetens személy a saját területén.

Na te tipikus az a fidesz szavazó vagy, akitől hánynom kell. Ez a maszlag amit előadsz itt oldalak óta, próbálsz nagy megfejtéseket leírni, mint aki pontosan tud mindenről mindent. Ellened fölösleges érvelni is, mert azt is megmagyarázod.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Politika

HozzászólásSzerző: kodo » 2022. április 2., szombat 21:42

Realista24 írta: A szavazók kétharmada itt is úgy véli, hogy nem lesz váltás.
Érdekes.
Azon a fórumon, ahol ha vezet egy nullára az ellenfél már buktuk a szezont? :mrgreen:
Nem meglepő.

Tjacks
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2022. április 2., szombat 21:32

Realista24 írta: A szavazók kétharmada itt is úgy véli, hogy nem lesz váltás.
Érdekes.
Én egyéni ellenzék, listán kutyus leszek. De úgy gondolom marad a fidesz.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. április 2., szombat 21:03

Halfkey írta:
Realista24 írta: A szavazók kétharmada itt is úgy véli, hogy nem lesz váltás.
Érdekes.
A kérdés az volt mit gondolsz, nem mit szeretnél ;)
Halfkey is back bitches :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5292
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Politika

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. április 2., szombat 21:01

hat en kint voltam a madach teren ma. nagyon elhittem most hogy meglehet :lol: jelenleg kormanyvaltos allapotban vagyok :lol:
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Fernando
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 17:43
Kedvenc játékosaid: Butragueno, Redondo, Raul, R.Carlos, Di Maria, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Fernando » 2022. április 2., szombat 20:58

ferni írta: Ja, kevesebb mint egy évet volt abban a poziban, mielőtt miniszterelnök lett, sok ideje volt megvalósítani a dolgokat :lol: :lol:

Már javában tartott a válság mikor odakerült, de így ahogy leírod tényleg szépnek hangzik a kis meséd, csak pont annyira van elferdítve, amennyire még jól hangzik a sztori a te szempontodból :lol:
Szép próbálkozás...
Előtte is kormánytag volt, hasonló fontos szerepben és a miniszterségei előtt is a legbelsőbb csapatban...

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. április 2., szombat 20:57

Realista24 írta: A szavazók kétharmada itt is úgy véli, hogy nem lesz váltás.
Érdekes.
A kérdés az volt mit gondolsz, nem mit szeretnél ;)

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Politika

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2022. április 2., szombat 20:53

Én csak Remy véleményére vagyok kíváncsi, hogy mi lesz holnap. :mrgreen:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Politika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2022. április 2., szombat 20:42

Siman nyer a fidesz. A 2/3-ad mar nem biztos, de nem lesz kormanyvaltas sztem.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2022. április 2., szombat 20:39

Realista24 írta: A szavazók kétharmada itt is úgy véli, hogy nem lesz váltás.
Érdekes.
Mert amit szeretnek, és ami valoszinu hogy lesz, az nem mindig ugyanaz. :mrgreen: Valhogy megoldja majd a Fityisz, hogy “megnyerje” ezt is.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. április 2., szombat 20:33

A szavazók kétharmada itt is úgy véli, hogy nem lesz váltás.
Érdekes.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Politika

HozzászólásSzerző: csababarca » 2022. április 2., szombat 20:33

100 éve tök más volt a baloldal fogalma mint ma.
Károlyi, Kun Béla?? Utána Rákosi, Kádár, Gyurcsány egy sorban?
Ne bohóckodjunk már.

Tömeggyilkosokat hasonlítotok össze olyanokkal, akik szimplán alkalmatlanok voltak vezető pozi betöltésére, mert defektesek voltak.

Már várom a Kossuth-Széchenyi vonalat is a beszélgetésbe.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2022. április 2., szombat 20:33-kor.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1662
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Caraway » 2022. április 2., szombat 20:32

A bizonytalanoknak, akik nem szeretnenek az osszefogasra szavazni, egy utolso osszefoglalo, hatha maskepp gondoljak ezutan:

https://www.facebook.com/10000302610943 ... 79166/?d=n

Holnap pedig irany szavazni, hajra mindenki!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 42 regisztrált és 0 vendég