Politika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Elmész az április hatodikai tüntetésre?

A szavazás 2024. április 6., szombat 7:38-kor befejeződött.

Igen
25
26%
Nem
55
57%
Talán
16
17%
 
Szavazatok száma: 96

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Politika

HozzászólásSzerző: flori » 2022. április 1., péntek 12:25

gutihaz14 írta: https://youtu.be/bgtmaoHxNc0

a 133 bator ember kozul a legbatrabbik :lol: :lol: :lol:
Az egyik legszomorúbb ebben az egészben, az a mérhetetlen arrogancia és gőg, ami átragadt már ezekre az emberekre is. 2:46-nál úgy kell "visszafogni" az embert. :lol: Elképesztő.

Itt lehet látni, hogy az alulinformált emberek mellett kikre építik még a bázist. A milliomos borász, annak a holdudvara, a rendezvényszervező, a beszállítók, a szekusok, és mindenki más, akiknek jut 1-1 lepattanó.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Puding
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. szeptember 5., csütörtök 11:21
Kedvenc játékosaid: Raúl, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, New England Patriots, LA. Lakers

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Puding » 2022. április 1., péntek 12:19

nmate írta: Szerintem nem lesz szoros. Túl nagy a Fidesz még mindig ahhoz, hogy ne győzzenek. Egyszerűen a saját tábora előtt kell elbukjon, mint anno az MSZP. De ilyen meg úgysem lesz, lapozzunk is. Túl bombabiztos itt minden. 2/3 necces, azt mondom, az ilyen 50-50 hogy meglesz vagy sem.
Lehetetlen lemérni, hogy mi a helyzet, a közvélemény-kutatások semmit sem érnek. MZP még egyszer sem nyert. Karácsony se mérte senki főpolgármesterin. A legközelebbi mérés egál volt. Sztem rengeteg új, fiatal szavazó lesz, főleg MZP miatt. A fidesz tábora meg az elmúlt covid időszak után nem hinném, hogy erősödött volna. Csúcson talán 2,5 millió szavazót vittek el. Engem meglepne, ha ennyi meglenne nekik most. Ha az ellenzék jól mozgósít a végén akkor lesznek itt meglepetések.
"No matter what situation we are in, we have to make the plays at critical moments to win the games." - Tom Brady

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. április 1., péntek 12:06

gutihaz14 írta: https://youtu.be/bgtmaoHxNc0

a 133 bator ember kozul a legbatrabbik :lol: :lol: :lol:
Pont most akartam én is berakni. :D Elképesztő, tényleg nincsenek szavak már erre. 32 évvel a rendszerváltás után megérkeztünk oda, ahonnan elindultunk. :lol: zseniális.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5362
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Politika

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. április 1., péntek 11:53

https://youtu.be/bgtmaoHxNc0

a 133 bator ember kozul a legbatrabbik :lol: :lol: :lol:
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Fernando
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 17:43
Kedvenc játékosaid: Butragueno, Redondo, Raul, R.Carlos, Di Maria, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Fernando » 2022. április 1., péntek 11:41

nmate írta: Szerintem nem lesz szoros. Túl nagy a Fidesz még mindig ahhoz, hogy ne győzzenek. Egyszerűen a saját tábora előtt kell elbukjon, mint anno az MSZP. De ilyen meg úgysem lesz, lapozzunk is. Túl bombabiztos itt minden. 2/3 necces, azt mondom, az ilyen 50-50 hogy meglesz vagy sem.
Szerintem meg óriási meglepetések lesznek, meg rohadt nagy káosz, kavarás. Franciaországban, Németországban már hetek óta cikkeztek arról, hogy az Eu legfontosabb szavazása lesz, mert innen derül ki merre és mennyire halad tovább a progresszió. Ennek eddig Orbán elég jól keresztbe feküdt, de mára nagyjából egyedül maradt. Nincs már mögötte Netanjahu, Trump, és a háború miatt Putyin és ezáltal Salvini és Le Pen. Az Orbán által felélesztett és ellensúlynak létrejött V4 az ukrajnai háborúval szétesett, így levált rólunk a legnagyobb szövetséges Lengyelország is. Arról nem is beszélve, hogy az elmúlt pár hónapban Babis és a bolgár miniszterelnök is eltűnt, valamint az inkább idehúzó Kurz is ment a levesbe.
Szóval Orbán egyedül maradt. (talán Vucic-cal, de neki is pont aznap lesz választás). A háború miatt az Usa soha nem látott egységbe forrasztotta az eu-t, Biden már új világrendről beszélt.
No, most gondoljatok bele logikusan mekkora erők vannak a Fidesz győzelme ellen és ennek mennyi így az esélye...Szerintetek hagynak megint keresztbe feküdni valakit?
Itt a fórumon nem nagyon lehetett olvasni a Datadatról, meg a többi amerikai bekötésű politikusról de azért én nem gondolnám, hogy jász vagy palóc érdekek miatt ügyködnének.

Szóval, szerintem ellenzéknek áll a zászló.Ha nem akkor polgárháborús helyzet. A közvéleménykutatások után én már szerda körül vártam a botrányt, de úgy látszik még Simicskánál maradt. :) Ha nem lesz semmi vasárnap estig, akkor fölöslegesen olvastam erről eddig ennyit :D Mellesleg az erdélyi szavazatos téma is nagyon egy hamis zászlós ügynek tűnik, de elég gyengusznak sikeredett.

rikko
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Politika

HozzászólásSzerző: rikko » 2022. április 1., péntek 11:26

2/3-on kívül bármi jó.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8524
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Politika

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. április 1., péntek 11:24

Szerintem nem lesz szoros. Túl nagy a Fidesz még mindig ahhoz, hogy ne győzzenek.
relativ, hogy mi a szoros, de szerintem az lesz.

igaz, hogy ebbol nem lehet kiindulni, de az elozo ket valasztason (18 es 19) azert lehetett latni, hogy mennyire megosztott az orszag.
most egyesult az ellenzek, van egy elfogadhato jelolt.

en tartom a tippem, hogy szerintem kb annyi lesz a kulonbseg, amit a mkkp-toroczkai-godeny trio kap.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Politika

HozzászólásSzerző: flori » 2022. április 1., péntek 11:06

'shutterisland írta:
tubatibi írta: Beten 1.18 van Orbán Viktor győzelmére. :mrgreen:
en nem talaltam meg bet 365-on.
esetleg a 2/3-ra van odds ?
arra lennek borzaszto kivancsi mert sajnos a fideszt nem lehet legyozni ilyen ellenszelben, de nem mindegy, mennyivel kapnak ki.
Unibeten van, nem 365-ön. Ott találsz még két opciót, 2/3-os nincs.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Politika

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. április 1., péntek 11:02

Szerintem nem lesz szoros. Túl nagy a Fidesz még mindig ahhoz, hogy ne győzzenek. Egyszerűen a saját tábora előtt kell elbukjon, mint anno az MSZP. De ilyen meg úgysem lesz, lapozzunk is. Túl bombabiztos itt minden. 2/3 necces, azt mondom, az ilyen 50-50 hogy meglesz vagy sem.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8524
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Politika

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. április 1., péntek 10:59

tubatibi írta: Beten 1.18 van Orbán Viktor győzelmére. :mrgreen:
en nem talaltam meg bet 365-on.
esetleg a 2/3-ra van odds ?
arra lennek borzaszto kivancsi mert sajnos a fideszt nem lehet legyozni ilyen ellenszelben, de nem mindegy, mennyivel kapnak ki.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1674
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Caraway » 2022. április 1., péntek 10:47

ziro4vr írta: Na én most valamiért azt érzem szorosabb lesz mint gondolnánk, kíváncsi vagyok már.
Nagyon szoros lesz. Nekem van aktivista ismerosom aki honapok ota jarja a falvakat, ket napja rakerdeztem, hogy mi ott a helyzet. Azt mondta, hogy sokkal rosszabbra szamitottak, es meg ott is vannak azert boven ellenzeki szavazok. Ha a nagyobb varosokat sikerulne nagy aranyban elvinniuk, akkor lehet kormanyvaltas.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5362
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Politika

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. április 1., péntek 10:02

ziro4vr írta: Na én most valamiért azt érzem szorosabb lesz mint gondolnánk, kíváncsi vagyok már.
en 4 eve is ezt ereztem aztan medobbenve lattuk az elcsalt eredmenyeket a momentum kitelepulesnel a deakon...
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2022. április 1., péntek 9:52

ziro4vr írta: Na én most valamiért azt érzem szorosabb lesz mint gondolnánk, kíváncsi vagyok már.
Bennem is folyamatosan nő ez az érzés, de ez szerintem csak azért van, mert egyre közeledik a választás. Amúgy a medián volt az egyetlen, akik 4 éve kétharmadot jósoltak, most elég nagy különbséget predesztinált. Az alapján annyira nem lesz szoros.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. április 1., péntek 9:19

Realista24 írta:
ziro4vr írta: Na én most valamiért azt érzem szorosabb lesz mint gondolnánk, kíváncsi vagyok már.
Úgy érzed mint Alabát vagy mint én Militaot?
Vagy esetleg mint hehe Oparét?
Mint atesz a fórumozást. :mrgreen:

AMi jó, hogy a kétharmadot kb kizártnak tartom, ha mégis, na ott rendesen megtolták a nagyferót meg a kisgrofot.
Nem illik.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Politika

HozzászólásSzerző: kodo » 2022. április 1., péntek 9:15

Süti írta: Remynek kellene hozzászólni, neki laza délelőtti ujjmozdulat egy választás eredményének eldöntése. :lol:
Remélem Remy azt várja, hogy Orbán Viktor lesz Magyarország következő miniszterelnöke.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Süti » 2022. április 1., péntek 9:12

Remynek kellene hozzászólni, neki laza délelőtti ujjmozdulat egy választás eredményének eldöntése. :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Politika

HozzászólásSzerző: sebydani » 2022. április 1., péntek 9:10

ziro4vr írta: Na én most valamiért azt érzem szorosabb lesz mint gondolnánk, kíváncsi vagyok már.
Tuti az eső miatt van, ne tulajdoníts neki nagy jelentőséget :mrgreen:

Egyébként szerintem is szoros lesz, ha tippelnem kéne 2/3 nem lesz de marad a magyar narancs.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. április 1., péntek 9:07

Raúlito írta: Nem rég itt sokan dicsérték a "független és objektív" média orgánumait... De lássuk az egyik leggátlástalanabb módon, az olvasókat gyakran manipuláló Telex lebukását: https://mandiner.hu/cikk/20220331_telex ... szavazatok
Ezért érdemes visszavenni a jobboldali vagy legalábbis az ellenzékkel kapcsolatban nem elfogult madridisták lenézéséből :coffee:
egyrészt többen megjegyeztük, hogy elég érdekes ez az egész félig elégett szavazás.

Másrészt nem hiszem, hogy bárki le lenne nézve. A vezető politikusainkkal ellentétben itt elég jó viták szoktak érvek mentén kialakulni.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. április 1., péntek 9:06

ziro4vr írta: Na én most valamiért azt érzem szorosabb lesz mint gondolnánk, kíváncsi vagyok már.
Úgy érzed mint Alabát vagy mint én Militaot?
Vagy esetleg mint hehe Oparét?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11469
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Politika

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. április 1., péntek 9:04

ziro4vr írta: Na én most valamiért azt érzem szorosabb lesz mint gondolnánk, kíváncsi vagyok már.
ez is azert van, mert pont ugy es annyira nyulnak bele, hogy utana mondhassak brusszelnek, hogy nedd meg demokracia van :mrgreen:
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 161 regisztrált és 0 vendég