Politika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Elmész az április hatodikai tüntetésre?

A szavazás 2024. április 6., szombat 7:38-ig van érvényben.

Igen
19
26%
Nem
42
57%
Talán
13
18%
 
Szavazatok száma: 74

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Politika

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. március 20., vasárnap 7:49

M1Ö írta: Ugyanúgy menne tovább a lopás és még az utolsó 5 forintost is eltennék ami maradt az államkasszába.
Nem maradt abban már annyi sem. Nem véletlen a sok intézkedés (pl.: üzemanyag árstop, támogatások ki nem fizetése) amivel egy kis pénzhez jut az államkassza. Még 2 hétig el kell kerülni az államcsődöt.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2022. március 20., vasárnap 6:39

Marky írta: Kell az ujabb 2/3, latni akarom a NERzetet belulrol szetrohadni. Ahogy a nagykepu faszjankoktol megvonjak az EU-s penzeket, ugy lesz egyre tobb belso problema es ugy fog Viktorunk is egyre inkabb hizni es oszulni
Ezen már gondolkodtam én is. Tök jó lenne látni, ahogy összedől az egész párt, de ezt láthatnánk már idén is. Ha viszont maradnak még 4 évet, azt a sok szart ami van, nem ők fogják megsínyleni. Ugyanúgy menne tovább a lopás és még az utolsó 5 forintost is eltennék ami maradt az államkasszába.
Caraway írta: de amugymeg meg mindig sokkal jobban akarja ezt, mint barki mas az orszagban.


Keblemre barátom! :agree: Rohadtul fogom sajnálni, hogy neki is annyi lesz áprilistól. Engem abszolút megvett. Nem láttam politikust ennyit dolgozni mióta követem a politikát. Az se semmi, hogy meddig bírja a karaktergyilkolást. Orbánék tuti vele álmodnak minden nap... Na úgyhogy kár lesz érte, mert ő tényleg tenni akar... :/
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Politika

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. március 20., vasárnap 5:02

kierkegaard írta: [
Ez meg sajnos csak megerősitette: https://telex.hu/kulfold/2022/03/18/fac ... -szallitas

Fogalmam sincs, hogy emögött mi a cél. Mert nem tudom elképzelni, hogy mzp ennyire kretén legyen...Vagy ő is viszi a klasszik hazudjunk mert az menő kampányt mint mindenki más.
Vagy aztán mégse MZP a hülye


Majd a telex írt egy ilyen nyegle valamit utána röffentésnek, amit meg senki nem olvasott el.
link

De itt sajna MZP meg pár ember akar csak váltást, Fideszes média zombiképzője felfoghatatlan mekkora kárt okoz és hasznot hoz a Fidesznek, aminek meg picit is ellenzékinek kéne lenni se tud az ellenzék mögé bezárni. Pártokat hagyjuk is inkább, kajak mintha mindenkinek minden jó lenne.Teljes egység kéne, az meg nincs meg bárki bármit mond.

Választási rendszer át alakítása is egy vicc, duplán nehéz lenne ezt lenyomni.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Caraway » 2022. március 20., vasárnap 0:14

De amugy tessek, itt ez a puzser cikk is. En is birom puzsit, de amugymeg ha belegondolsz arra az indexre ir cikkeket, amirol most derult ki direkt36 felveteek alapjan, hogy az utobbi idoben meszaros penzeli oket ezerrel. Most akkor mit varjunk komolyan? Lehet ok is cenzurazva vannak valamilyen szinten.

Az a baj, hogy a fidesz tokeletesen csinalja, hogy elbizonytalanitsa az ellenzeki szavazokat. Ne szavazz mzpre, ugysincs semmi eselye, a bekemeneten ugyis 5x annyian voltak, a kozvelemenykutatasokat ugyis siman ok vezetik, kozben a klarikat istenito telex is meg mindig ir lejarato cikkeket mzprol, de a jo tetteirol semmit nem emlit. Igy nem lehet, hogy konkretan meg mindig folyamat minden oldalrol ot tamadjak. Igen, ad ra feluletet is a felreertelmezheto fasz nyilatkozataival, de amugymeg meg mindig sokkal jobban akarja ezt, mint barki mas az orszagban.

Azzal viszont nem ertek egyet, hogy most egyaltalan nem egyseges az ellenzek, es hogy senki nem akarja a valtozast. Igenis van koztuk sok normalis politikus, csekkoljatok le facen 10-20 dbot, konkretan mindenki napi szinten jarja a varosokat es utcaforumokot tartanak. Emellett ott van a nyomtass te is mozgalom, ahol faluba juttatjak el az anyagokat, plusz most a sok valsag(gazolaj,euro stb) es a tanarsztrajk is erosen betesz a fidesznek. Komolyan, ekkora eselye eletebe nem volt az ellenzeknek. Csak meg mindig nem hiszik el az emberek, hogy meglehet. Ha jol emlekszem, 2018ba ugy h nem volt osszefogas, kb 100 ezer szavazat volt osszessegeben a kulonbseg a fidesz es a teljes ellenzek kozott. Na de most egyutt indulnak, es 4 ev alatt rohadt sok propaganda lefolyt, de igy is max stagnalt a fidesz nepszerusege, foleg ugy, hogy bejott a kepbe az az mzp, akit h megneztek konkretan a mostani uj szavazok(18-21 ev kozott) nagy szazalekban ot tamogatjak. 2 het mulva kiderul, de el legrosszabb esetben is azt mondom, hogy 5%on belul nyer a fidesz. Aztan lehet nagyon pofara esek, majd kiderul.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. március 19., szombat 23:31

Faust írta: Szerinted miből volt a közpénz 80%-a? Az adófizetők filléreiből?
Abból is, kb minden után adózni kell, 10 millió embernél nem kevés pénz az se. Főleg h a legtöbb adó nálunk a legmagasabb a környező országokhoz képest.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. március 19., szombat 22:49

h3x0r írta:
Pipita írta:

Az ATV tulajdonosa az ország legnagyobb szektájának a lelki vezetője, aki történetesen szintén a fidesz szolgája.

Ismeritek az Öt című műsort? Híres "balos" (tehát nem fideszes, pl Ceglédi Zoltán, Vona Gábor, Konok, ilyenek) véleményvezérek "vitatkoznak", vagy hát inkább beszélgetnek a legfontosabb közéleti eseményekről. Na, a legutóbbi adásban szó volt arról, hogy Orbán Viktor Debrecenbe költözött, meg hogy az ördög ügyvédje blog lehet hogy Homonnay volt, de olyan témák, amik valóban kínosak az állampárt számára, na olyanokat hetek óta nem vitatnak meg. :) Egy szó nem esett még a tanársztrájkról, a háborút két szóban elintézték, az országunk légterébe beszálló drón sem volt fontos közéleti téma, de az hogy mzp hülyeséget beszélt, meg hogy Orbán Viktor Debrecenbe költözött, na az belekerült a szerkesztő szerint a fontos anyagokba.
Rendszeresen elofordul, hogy 1-1 temat tulbeszelnek es az utolsora mar keves ido marad. Most is ott lett volna a tanarsztrajk a temak kozott, valoszinuleg jovo heten azzal kezdik majd.
Faust írta: Az Öt is csak addig volt jó, amíg Puzsér volt, Vonát én nagyon bírom, de nem annyira konfrontálódik amennyire kéne pl. a balfasz Honttal és a baromságaival. Amúgy hiánypótló műsor, még ha lehetne sokkal kritikusabb is, de itthon már ez is egy nagy szó.
Addig orulj, mig Vona ott van es nem Onodi Dorat hivjak. :lol: Habar.. a mult heti Noárhoz kepest meg o is feludules.
Fu az a no teljesen kritikan aluli. Az a szanalmas, szemellenzos nyugatszopo ostoba naivitas ami jellemzi, kiabrandito. Vonat en csipem nagyon, de minden adasban bizonyitja hogy politikusnak, neadjisten miniszterelnoknek nem valo. Amit mostansag csinal, az viszont nagyon hasznos.

kierkegaard
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Politika

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2022. március 19., szombat 22:29

bonaparte100 írta: Apropó Puzsér, immáron ő is beleállt a kapitányba.

https://hang.hu/publicisztika/nem-lesz- ... fTLATqanE4
https://index.hu/velemeny/2022/03/19/az ... -ot-eselye

vona gábor is jó cikket írt. Sajnos tudok vele azonosulni.
Ez meg sajnos csak megerősitette: https://telex.hu/kulfold/2022/03/18/fac ... -szallitas

Fogalmam sincs, hogy emögött mi a cél. Mert nem tudom elképzelni, hogy mzp ennyire kretén legyen...Vagy ő is viszi a klasszik hazudjunk mert az menő kampányt mint mindenki más.

bonaparte100
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2022. február 6., vasárnap 12:55
Kedvenc játékosaid: Modric
Kedvenc csapatod: Real

Re: Politika

HozzászólásSzerző: bonaparte100 » 2022. március 19., szombat 22:18

Apropó Puzsér, immáron ő is beleállt a kapitányba.

https://hang.hu/publicisztika/nem-lesz- ... fTLATqanE4

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Politika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. március 19., szombat 21:58

Pipita írta:
'shutterisland írta: mzp az egyenes beszedben

neha nem tudna az ember, melyik oldalhoz tartozik az atv vegul, mert amikor ez a no van, akkor sokszor tapinthato a feszultseg es rendre belekot, de mikor ronai egon van, akkor tok fair es korrekt az adas. :mrgreen:
Az ATV tulajdonosa az ország legnagyobb szektájának a lelki vezetője, aki történetesen szintén a fidesz szolgája.

Ismeritek az Öt című műsort? Híres "balos" (tehát nem fideszes, pl Ceglédi Zoltán, Vona Gábor, Konok, ilyenek) véleményvezérek "vitatkoznak", vagy hát inkább beszélgetnek a legfontosabb közéleti eseményekről. Na, a legutóbbi adásban szó volt arról, hogy Orbán Viktor Debrecenbe költözött, meg hogy az ördög ügyvédje blog lehet hogy Homonnay volt, de olyan témák, amik valóban kínosak az állampárt számára, na olyanokat hetek óta nem vitatnak meg. :) Egy szó nem esett még a tanársztrájkról, a háborút két szóban elintézték, az országunk légterébe beszálló drón sem volt fontos közéleti téma, de az hogy mzp hülyeséget beszélt, meg hogy Orbán Viktor Debrecenbe költözött, na az belekerült a szerkesztő szerint a fontos anyagokba.
Rendszeresen elofordul, hogy 1-1 temat tulbeszelnek es az utolsora mar keves ido marad. Most is ott lett volna a tanarsztrajk a temak kozott, valoszinuleg jovo heten azzal kezdik majd.
Faust írta: Az Öt is csak addig volt jó, amíg Puzsér volt, Vonát én nagyon bírom, de nem annyira konfrontálódik amennyire kéne pl. a balfasz Honttal és a baromságaival. Amúgy hiánypótló műsor, még ha lehetne sokkal kritikusabb is, de itthon már ez is egy nagy szó.
Addig orulj, mig Vona ott van es nem Onodi Dorat hivjak. :lol: Habar.. a mult heti Noárhoz kepest meg o is feludules.

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2022. március 19., szombat 21:49

Faust írta: Az Öt is csak addig volt jó, amíg Puzsér volt, Vonát én nagyon bírom, de nem annyira konfrontálódik amennyire kéne pl. a balfasz Honttal és a baromságaival. Amúgy hiánypótló műsor, még ha lehetne sokkal kritikusabb is, de itthon már ez is egy nagy szó.
Puzsér arra mindenképp jó volt hogy Hont egy kicsit vissza vegyen. Amióta nincs azóta én is észrevettem hogy imádja magát hallgatni.

Én megszoktam nézni ha van időm, a mai felhozatalban szerintem jónak számít.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. március 19., szombat 21:31

Sierra írta:
Marky írta: Kell az ujabb 2/3, latni akarom a NERzetet belulrol szetrohadni. Ahogy a nagykepu faszjankoktol megvonjak az EU-s penzeket, ugy lesz egyre tobb belso problema es ugy fog Viktorunk is egyre inkabb hizni es oszulni :shifty:


Mitől rohadnának szét? Eddig is elvoltak vígan, ezután is ellesznek. Lehet kevesebb EU-s pénz lesz, de közpénz attól még rengeteg. Ugyanúgy habzsi-dőzsi lenne nekik. Ráadásul egy újabb 2/3-dal még jobban magukra formálhatnák a törvényeket. Kösz, de nem. Ha már nyernek ne 2/3-dal.
Szerinted miből volt a közpénz 80%-a? Az adófizetők filléreiből? :lol:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. március 19., szombat 21:21

Marky írta: Kell az ujabb 2/3, latni akarom a NERzetet belulrol szetrohadni. Ahogy a nagykepu faszjankoktol megvonjak az EU-s penzeket, ugy lesz egyre tobb belso problema es ugy fog Viktorunk is egyre inkabb hizni es oszulni :shifty:


Mitől rohadnának szét? Eddig is elvoltak vígan, ezután is ellesznek. Lehet kevesebb EU-s pénz lesz, de közpénz attól még rengeteg. Ugyanúgy habzsi-dőzsi lenne nekik. Ráadásul egy újabb 2/3-dal még jobban magukra formálhatnák a törvényeket. Kösz, de nem. Ha már nyernek ne 2/3-dal.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. március 19., szombat 21:09

Az Öt is csak addig volt jó, amíg Puzsér volt, Vonát én nagyon bírom, de nem annyira konfrontálódik amennyire kéne pl. a balfasz Honttal és a baromságaival. Amúgy hiánypótló műsor, még ha lehetne sokkal kritikusabb is, de itthon már ez is egy nagy szó.

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2022. március 19., szombat 19:49

Pipita írta:
'shutterisland írta: mzp az egyenes beszedben

neha nem tudna az ember, melyik oldalhoz tartozik az atv vegul, mert amikor ez a no van, akkor sokszor tapinthato a feszultseg es rendre belekot, de mikor ronai egon van, akkor tok fair es korrekt az adas. :mrgreen:
Az ATV tulajdonosa az ország legnagyobb szektájának a lelki vezetője, aki történetesen szintén a fidesz szolgája.

Ismeritek az Öt című műsort? Híres "balos" (tehát nem fideszes, pl Ceglédi Zoltán, Vona Gábor, Konok, ilyenek) véleményvezérek "vitatkoznak", vagy hát inkább beszélgetnek a legfontosabb közéleti eseményekről. Na, a legutóbbi adásban szó volt arról, hogy Orbán Viktor Debrecenbe költözött, meg hogy az ördög ügyvédje blog lehet hogy Homonnay volt, de olyan témák, amik valóban kínosak az állampárt számára, na olyanokat hetek óta nem vitatnak meg. :) Egy szó nem esett még a tanársztrájkról, a háborút két szóban elintézték, az országunk légterébe beszálló drón sem volt fontos közéleti téma, de az hogy mzp hülyeséget beszélt, meg hogy Orbán Viktor Debrecenbe költözött, na az belekerült a szerkesztő szerint a fontos anyagokba.
Kell az ujabb 2/3, latni akarom a NERzetet belulrol szetrohadni. Ahogy a nagykepu faszjankoktol megvonjak az EU-s penzeket, ugy lesz egyre tobb belso problema es ugy fog Viktorunk is egyre inkabb hizni es oszulni :shifty:
Ez nagyon jó terv lenne, tökre támogatnám is...

...ha nem a hazám sorsa lenne a tét. Megbuktak, menjenek.
Ne egy adásból indulj ki, a mostani tényleg retek volt, de az előző adásokban kiveséztek a szomszéd konfliktust.

Ugyanúgy szokták Orbánekat fikázni, nem látom a problémát.

Én fidesz-ellenes vagyok, de sokadjára csalódtam ebben a szar áll-ellenzéki fosban. Jó nekik ez így, nagy pénz így is a zsebben, cserébe lehet mutogatni felelőség nélkül.....

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Pipita » 2022. március 19., szombat 18:40

'shutterisland írta: mzp az egyenes beszedben

neha nem tudna az ember, melyik oldalhoz tartozik az atv vegul, mert amikor ez a no van, akkor sokszor tapinthato a feszultseg es rendre belekot, de mikor ronai egon van, akkor tok fair es korrekt az adas. :mrgreen:
Az ATV tulajdonosa az ország legnagyobb szektájának a lelki vezetője, aki történetesen szintén a fidesz szolgája.

Ismeritek az Öt című műsort? Híres "balos" (tehát nem fideszes, pl Ceglédi Zoltán, Vona Gábor, Konok, ilyenek) véleményvezérek "vitatkoznak", vagy hát inkább beszélgetnek a legfontosabb közéleti eseményekről. Na, a legutóbbi adásban szó volt arról, hogy Orbán Viktor Debrecenbe költözött, meg hogy az ördög ügyvédje blog lehet hogy Homonnay volt, de olyan témák, amik valóban kínosak az állampárt számára, na olyanokat hetek óta nem vitatnak meg. :) Egy szó nem esett még a tanársztrájkról, a háborút két szóban elintézték, az országunk légterébe beszálló drón sem volt fontos közéleti téma, de az hogy mzp hülyeséget beszélt, meg hogy Orbán Viktor Debrecenbe költözött, na az belekerült a szerkesztő szerint a fontos anyagokba.
Kell az ujabb 2/3, latni akarom a NERzetet belulrol szetrohadni. Ahogy a nagykepu faszjankoktol megvonjak az EU-s penzeket, ugy lesz egyre tobb belso problema es ugy fog Viktorunk is egyre inkabb hizni es oszulni :shifty:
Ez nagyon jó terv lenne, tökre támogatnám is...

...ha nem a hazám sorsa lenne a tét. Megbuktak, menjenek.

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Marky » 2022. március 19., szombat 17:08

Kell az ujabb 2/3, latni akarom a NERzetet belulrol szetrohadni. Ahogy a nagykepu faszjankoktol megvonjak az EU-s penzeket, ugy lesz egyre tobb belso problema es ugy fog Viktorunk is egyre inkabb hizni es oszulni :shifty:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Politika

HozzászólásSzerző: flori » 2022. március 19., szombat 17:08

Szerintem is szoros lesz, 55-45 körül a Fidesznek. Én már azt vallo, hogy jobb is ez így. Nem tudom elképzelni, hogy nyernek ezután még egy ciklust, annyira szar feltorlódott. Évek óta várják a pukkanást, lassan el fog jönni. Ha most az ellenzék alatt menne csődbe az ország, akkor viszont soha nem lehetne leváltani a Fideszt. Dőljenek össze, az lesz a legtisztább.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Caraway » 2022. március 19., szombat 17:05

Szerintem pedig meg fogtok lepodni, es igen szoros lesz. Mondjuk en Mzp elovalasztasi gyozelmebe is vegig biztos voltam, szoval mostanra is optimista maradok. :mrgreen:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Politika

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. március 19., szombat 16:47

Hónapok óta csak a 2/3 léte a tét sajnos. Ez a garnitúra soha nem fogja leváltani a fideszt, egy nyomorult kampányt képtelenek összerakni csak mert nem klárika nyert.

rikko
Hozzászólások: 893
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Politika

HozzászólásSzerző: rikko » 2022. március 19., szombat 15:59

Csak annyit kérek ha a Fidesz nyer, akkor ne 2/3-al.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég