Dani Ceballos - 19

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
ELSiete
Hozzászólások: 2950
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. március 31., vasárnap 14:26

Dani Ceballos is re-considering his future at Real Madrid and thinking about leaving. @marca #rmalive
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Tjacks
Hozzászólások: 2681
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2024. március 10., vasárnap 20:50

gutihaz14 írta: szeme volt mindket zsuganak ami gulunek ment
guti szintu mar mar
Jövök mert jönnöm kell! :mrgreen:

Nagyon nagy zsuga volt!

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5337
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2024. március 10., vasárnap 20:31

szeme volt mindket zsuganak ami gulunek ment
guti szintu mar mar
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

kierkegaard
Hozzászólások: 1689
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2024. január 9., kedd 20:19

Én azért nagyon sajnálom, hogy nem megy neki most mert amúgy szerintem ő nem egy tucat játékos. Van benne foci bőven, nagyon jó kis mélységi passzokat tud osztogatni, jó a lövőkéje. Csak nála is fejben lehetnek gondok. Engem Iscora emlékeztet. Ha fejben ott van worldclass, ha nem akkor meg alibi.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2024. január 7., vasárnap 13:04

Szeretném magamat idézni, mert páratoknak már megint nehéz a felfogása, aztán ilyenkor beüt az érzés, hogy mi a tosz értelme van eszmét cserélni:
Kerlon írta: Jelenleg én a szerepét sem értem a keretben, de ha megy Modric és Kroos is, akkor meg pont kelleni fog ő még ide.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2024. január 7., vasárnap 12:53

miro. írta: Mbappeval nem fog senki ilyenen szarozni. Az majd leosztja a sorokat,nem lesz dulifuli. :kalapos:
minden szavad igaz! :agree:
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1281
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: miro. » 2024. január 7., vasárnap 12:51

Mbappeval nem fog senki ilyenen szarozni. Az majd leosztja a sorokat,nem lesz dulifuli. :kalapos:
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 7., vasárnap 12:49

ELSiete írta:
Pad'em írta:

Ő harcolta ki a szabit, rögtön odaállt a labdával, Güler ment oda dulakodni. Mindkettő extra motivált volt, érthetően.
Itt a teljes jelenet. Güler ment oda a labdával, aztan Ceballos elkérte, ő meg nem akarta adni. Utána meg mintha Arda kinézett volna a kispadra tamogatasert.

https://twitter.com/trunksRM/status/174 ... J70oQ&s=19
Na tessék. Kacifantos. Mondjuk semmi jelentősége de már megint az edzői stáb a ludas. Ha van kijelölt rugó akkor az a szent és sérthetetlen.
Idén már nem ez az első fejetlenség ilyen esetben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ELSiete
Hozzászólások: 2950
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. január 7., vasárnap 12:29

Kerlon írta:
ELSiete írta:

Bár tegnap engem is kiidegelt, de ennél azért jóval többet tud. Nyilván nem egy extra klasszis, de ne felejtsük el a tavaly vagy tavaly előtti becseréléseit, amikor több alkalommal is az ő passzai, csodás labdatartásai jelentették a különbséget. Idén nagyon meglatszik rajta a sérülés miatti kihagyás, de muszáj felzárkóznia, mert ez eddig kevés. Az nem nagyon fér a fejembe, hogy aki labdával kel, fekszik többszörösen hogy adhatja be ilyen rosszul a szögletet, egyszerűen vicc volt amit ott leművelt.

Eddig sem volt egy gyors játékos, de idén tovább lassult, darabosabb lett, mintha fejben sem itt járna. PL
Plusz védekezésben sem veszi ki már úgy a részét. Anyway, eddig nem jó, de szerencsére vannak a posztjan bőven, szóval annyira nincs tele a zsepkendőm, viszont a kupákhoz hosszú távon minden egyes játékosra szükségünk lesz.
Ugyanazt írod csak pepitában. Ő ennyit tud, nem hiába nem kellett egy Arsenalnal se, nem ér többet, mint néhol epizódista a top szinten.
Kellenek az epizodisták is, valaki sajnos a kezdőben sem üt meg ennél több szintet.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. január 7., vasárnap 12:28

Mázli, hogy top szinten is kellenek epizódisták. Nem véletlen kapott nyáron hosszabbítást. 433 amúgy sokkal jobban fekszik neki mint ez a 442, de ebben is belerázódna ha tartósan kapna perceket. De mivel bazi sűrűn vagyunk ott középen még így is hogy Tchoua védő, Cama serült/balbekk hébehóba nem nagyon fog, max szélen ott meg használhatatlan.

Hozzáállásával sose volt baj.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2024. január 7., vasárnap 12:19

ELSiete írta:
Igazi spanyol sablon futballista, néha mer húzni egy merészet, ami vagy bejon vagy nem.

Jelenleg én a szerepét sem értem a keretben, de ha megy Modric és Kroos is, akkor meg pont kelleni fog ő még ide.
Bár tegnap engem is kiidegelt, de ennél azért jóval többet tud. Nyilván nem egy extra klasszis, de ne felejtsük el a tavaly vagy tavaly előtti becseréléseit, amikor több alkalommal is az ő passzai, csodás labdatartásai jelentették a különbséget. Idén nagyon meglatszik rajta a sérülés miatti kihagyás, de muszáj felzárkóznia, mert ez eddig kevés. Az nem nagyon fér a fejembe, hogy aki labdával kel, fekszik többszörösen hogy adhatja be ilyen rosszul a szögletet, egyszerűen vicc volt amit ott leművelt.

Eddig sem volt egy gyors játékos, de idén tovább lassult, darabosabb lett, mintha fejben sem itt járna. PL
Plusz védekezésben sem veszi ki már úgy a részét. Anyway, eddig nem jó, de szerencsére vannak a posztjan bőven, szóval annyira nincs tele a zsepkendőm, viszont a kupákhoz hosszú távon minden egyes játékosra szükségünk lesz.
Ugyanazt írod csak pepitában. Ő ennyit tud, nem hiába nem kellett egy Arsenalnal se, nem ér többet, mint néhol epizódista a top szinten.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

el magico
Hozzászólások: 896
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: el magico » 2024. január 7., vasárnap 11:57

babaking írta:
Faust írta: Nekem az tetszett, amikor elpasszolt egy labdat, aztan elkezdett szovegelni az ellenfelnek hogy adja mar vissza. :lol:
Azt nem is értettem, ott mi volt? Azt próbálta elmagyarázni, hogy valaki fekszik és ő ki akarta rúgni?
Igen. Óriási jelenet volt :lol: Haverokkal a grundon voltak hasonló jelenetek, amikor a béna gyerek elb@ssza, aztán meg akarja magyarázni, hogy amúgy direkt csinálta :mrgreen: :mrgreen:

On: alig játszott idén, sokat volt sérült. Jön most a tavaszi dömping, vissza fog rázódni. Csereembernek több, mint jó.

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: kiserik » 2024. január 7., vasárnap 11:55

realbeckham írta: Nekem az tunt fel, hogy úgy mozog, lép, mint aki bokáig érő homokban lenne. Nem a tegnapi pálya miatt. Tökéletes gyepen is fura a mozgasa és lassú.

Meg igen. Tul is tolja ezt a spanyolos, kispasszos szart. Lehetne bátrabb. Sok a buziskodas.
Amikor fekete sportszárban meg fekete cipőben nyomta, olyan volt, mint ha gumicsizmában dagonyázna :lol:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. január 7., vasárnap 11:54

ELSiete írta:
Pad'em írta:

Ő harcolta ki a szabit, rögtön odaállt a labdával, Güler ment oda dulakodni. Mindkettő extra motivált volt, érthetően.
Itt a teljes jelenet. Güler ment oda a labdával, aztan Ceballos elkérte, ő meg nem akarta adni. Utána meg mintha Arda kinézett volna a kispadra tamogatasert.

https://twitter.com/trunksRM/status/174 ... J70oQ&s=19
Köszi, akkor részben rosszul emlékeztem. De hehével értek egyet, nekem is fura volt hogy első meccsén ott tolakodik. Kiveve ha ez volt megbeszélve hogy ő lövi, akkor Ceba volt a fasz.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

ELSiete
Hozzászólások: 2950
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. január 7., vasárnap 11:23

Pad'em írta:
Realista24 írta: Amúgy mi bánata volt amiért egy ilyen meccsen veszekednie kellett egy szabi miatt?
Ő harcolta ki a szabit, rögtön odaállt a labdával, Güler ment oda dulakodni. Mindkettő extra motivált volt, érthetően.
Itt a teljes jelenet. Güler ment oda a labdával, aztan Ceballos elkérte, ő meg nem akarta adni. Utána meg mintha Arda kinézett volna a kispadra tamogatasert.

https://twitter.com/trunksRM/status/174 ... J70oQ&s=19
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

ELSiete
Hozzászólások: 2950
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. január 7., vasárnap 11:17

Igazi spanyol sablon futballista, néha mer húzni egy merészet, ami vagy bejon vagy nem.

Jelenleg én a szerepét sem értem a keretben, de ha megy Modric és Kroos is, akkor meg pont kelleni fog ő még ide.
Bár tegnap engem is kiidegelt, de ennél azért jóval többet tud. Nyilván nem egy extra klasszis, de ne felejtsük el a tavaly vagy tavaly előtti becseréléseit, amikor több alkalommal is az ő passzai, csodás labdatartásai jelentették a különbséget. Idén nagyon meglatszik rajta a sérülés miatti kihagyás, de muszáj felzárkóznia, mert ez eddig kevés. Az nem nagyon fér a fejembe, hogy aki labdával kel, fekszik többszörösen hogy adhatja be ilyen rosszul a szögletet, egyszerűen vicc volt amit ott leművelt.

Eddig sem volt egy gyors játékos, de idén tovább lassult, darabosabb lett, mintha fejben sem itt járna. PL
Plusz védekezésben sem veszi ki már úgy a részét. Anyway, eddig nem jó, de szerencsére vannak a posztjan bőven, szóval annyira nincs tele a zsepkendőm, viszont a kupákhoz hosszú távon minden egyes játékosra szükségünk lesz.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2024. január 7., vasárnap 11:14

Nekem az tunt fel, hogy úgy mozog, lép, mint aki bokáig érő homokban lenne. Nem a tegnapi pálya miatt. Tökéletes gyepen is fura a mozgasa és lassú.

Meg igen. Tul is tolja ezt a spanyolos, kispasszos szart. Lehetne bátrabb. Sok a buziskodas.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2024. január 7., vasárnap 11:02

Szögleteknél is vakon volt, szóval jó, hogy átadta.
kierkegaard írta: Én egy valamit észrevettem a játékában ami zavarni szokott és a tegnapi meccsen is ment. Megkapja a labdát, lepasszolja hátra vagy oldalra majd befut az ellenfél játékosai közé ahova szinte lehetetlen vagy egyáltalán meg se éri, hogy visszakapja a labdát.

Ezután néztem Modric játékát és ő szimplán csak előre adja a labdát egy olyan társnak aki szabadon van és így támadófoci szempontjából sokkal előrébb van a csapat.
Igazi spanyol sablon futballista, néha mer húzni egy merészet, ami vagy bejon vagy nem.

Jelenleg én a szerepét sem értem a keretben, de ha megy Modric és Kroos is, akkor meg pont kelleni fog ő még ide.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11406
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 7., vasárnap 10:44

hát ugye nem kéne terrorista- meg diktatúraállamból játékost igazolni :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 7., vasárnap 10:43

Köszi. Azért kérdeztem mert nem láttam a meccset. Csak azt hogy megindultak a törökök Ceba ellen :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég