Dani Ceballos - 19

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2023. március 6., hétfő 9:18

illgner írta:
gutihaz14 írta: de nem erted hogy a tm aszerint is araz hogy mennyit jatszott? tok mindegy hogy amugy jo e ha nem jatszik... ceballos igy esett le hogy nem játszik. edzoi idiota dontesei miatt.
Értem én, csak nem egy-két meccs jó formájáról beszélek, amiről ti, hanem a tendenciákról. 2019. szeptemberben volt 45 millió az Arsenalban, azóta folyamatosan lejjebb csökkent az értéke, holott ebben az életkorban a játékosok értéke nő, ha valóban klasszis szinten játszanak, nem csökken. Ha egy játékos évek alatt nem képes stabil kezdővé válni sehol, akkor nem az edzőkben van a hiba, hanem benne. És ő az Arsenalban sem tudta stabilizálni a helyét.
Az, hogy ki mennyit "ér", sokszor érdekes tud lenni. Cama ára talán fele sem volt Csumeni értékének, de szerintem jobb. A CKM bekerülési ára talán összesen kevesebb volt, mint mondjuk Jovics. Hazard sokat ért papíron, a valóságban nulla. Van példa érdekes árazásokra. Ceba sokat volt sérült az ágyúsoknál, ha valaki kikerül a kezdőből, lemegy az ára. Szakadt combizommal viszonylag nehéz focizni.
Nálunk most szerintem nem lefelé lóg ki. Hogy ez jó, vagy rossz, majd a nagyok eldöntik. Nyilván egy top, pár évvel fiatalabb Modric szintje fényévekre van tőle. De itt és most, térben, időben ez a játék elég arra, hogy szépen gyűjtögesse a perceket.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

illgner
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. március 5., vasárnap 23:23

gutihaz14 írta: de nem erted hogy a tm aszerint is araz hogy mennyit jatszott? tok mindegy hogy amugy jo e ha nem jatszik... ceballos igy esett le hogy nem játszik. edzoi idiota dontesei miatt.
Értem én, csak nem egy-két meccs jó formájáról beszélek, amiről ti, hanem a tendenciákról. 2019. szeptemberben volt 45 millió az Arsenalban, azóta folyamatosan lejjebb csökkent az értéke, holott ebben az életkorban a játékosok értéke nő, ha valóban klasszis szinten játszanak, nem csökken. Ha egy játékos évek alatt nem képes stabil kezdővé válni sehol, akkor nem az edzőkben van a hiba, hanem benne. És ő az Arsenalban sem tudta stabilizálni a helyét.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. március 5., vasárnap 23:23

Szerintem egyébként a szerződése körüli tárgyalás miatt esett ki a pixisből. Azzal egyetértek hogy hiba, de - szerintem - az lehet mögötte.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 5., vasárnap 23:20

xG-n tulleptunk, most jon a tm ertek vita :mrgreen:
Hol a popcorn Faust?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5339
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. március 5., vasárnap 23:18

de nem erted hogy a tm aszerint is araz hogy mennyit jatszott? tok mindegy hogy amugy jo e ha nem jatszik... ceballos igy esett le hogy nem játszik. edzoi idiota dontesei miatt.
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

illgner
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. március 5., vasárnap 23:16

gutihaz14 írta:
illgner írta:

Engem érdekel, régóta nézem, és nem sokat tévednek. Igen, elég sokat jelent, hogy egy 26 éves játékos 9 milliót ér, vagy mondjuk 80-90 milliót, ez nem a semmire van, hanem az elmúlt évek teljesítményére.
mivel nem tevednek sokat?

mudryk 40 es 100ert ment, enzo 55 es 120ert .
mit jelent azt hogy ok bearaznak valakit? annyiert fogjak eladni? annyit er valojaban? ki donti el mennyit er? total relativ
Ennek amúgy az az oka, hogy félreérted a tm szerepét. Amikről te írsz, azok áron felüli vásárlások, de a tm szerint attól az értéke nem fog felmenni, mert a Chelsea egy 40 milliós játékosért 100-at fizet, ahogy Haaland sem lett 60 milliós, mert a City annyit fizetett érte. Ezek a tm-értékek abszolút értékben mutatják egy játékost minőségét, hogy az adott poszton ő mennyit is ér a többiekhez képest. És a megállapított összegek mindig teljesítményalapúak, amit természetesen a játékos életkora is befolyásol.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. március 5., vasárnap 23:16

dzsi91 írta: Én emlékszem még Zidanet is szidtátok 2017ben hogy miért nemjátszatta. Azóta megjárta világot és megint itt van és még mindig az edző a hibas.
ha nem játszat egy jó formában lévő játékost, igen :roll:

hogy Ceba igazából milyen szintű játékos, most lényegtelen, a jelenről volt szó
jövőre meg jó eséllyel nem lesz itt...

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2023. március 5., vasárnap 23:15

Az értéke egy szám, amit elmúlt pár év beli mellőzzottsége tükröz. Ha pl elmenne egy évre és folyamat jól jatszana gyorsan változna az összeg.
Csak egy példa Laiduni VB alatt meg 3 v 4 szerezte az árát 3 meccsel.

Impostor
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2018. június 13., szerda 9:42
Kedvenc játékosaid: Figo, Ramos, Carvajal, Modric, Marcelo, Nacho
Kedvenc csapatod: RM

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: Impostor » 2023. március 5., vasárnap 23:14

besteve7 írta:
Jim írta: gratulálok, páran kezet foghattok Carloval :roll:
pedagógiáról gondolom senki sem hallott...

a keret legjobb formában lévő játékosa volt...
Szerencsetlen kölyöknek nincs szerencséje a Real edzőivel. Anno ZZ is kiváló pedagógia érzékkel, mikor jo formában volt megjutalmazta egy 90 perces cserével. Most Carlo is azzal jutalmazza, h a legjobb formában játszó kpsunk volt, h jegeli.
Mindenkinek jobb lesz ha itt elvalnak az utak, ez a házasság nem jött össze.
Helyében mindenképp dobbantanék, úgyis hoznak valami nagyobb marketing értékkel bíró hülye gyereket, aki ha nem is tud többet nyújtani, jobban fel lesz sztárolva...
-Szarul játszol-pad
-Jó formában vagy -pad

Persze, ma fosul szállt be, mindenki látta, de engem meggyőzött azzal hogy 100x volt mellőzött de akkor is megpróbálta...sikerült valamelyest felállnia a padlóról, de nincs bizalom..holott állandóan a következő játékmestert keressük Modric utódlására...

Mikor próbált így bizonyítani pl. Hazard? -mégis 10x annyi lehetőséget kapott..

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2023. március 5., vasárnap 23:11

Pontosan arról van szó amit Realista is ír. Nem Tchou meg Cama vagy Valverde helyére kívánná az ember Ceballost, csak ha egy játékos ilyen kiemelkedő formában van azt javasolt jatszatni, mert a csapat profitál belőle.

Sokat számított volna, ha kezd a Barca ellen és/vagy ma is.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. március 5., vasárnap 23:11

Tjacks írta: Lassan nyitott lesz a pozíció, szerintem megkéne pályáznod :mrgreen:
ha Xabit vagy Raúlt kinevezik a nyáron, szívesen leszek mellettük bólyatologató :mrgreen:

amúgy jó irányban indult el Carlo tavasszal a keret rotálását stb illetően
mostanában több döntése kritizálható

illgner
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. március 5., vasárnap 23:08

gutihaz14 írta: mivel nem tevednek sokat?

mudryk 40 es 100ert ment, enzo 55 es 120ert .
mit jelent azt hogy ok bearaznak valakit? annyiert fogjak eladni? annyit er valojaban? ki donti el mennyit er? total relativ


Abban nem tévednek sokat, ha egy játékost 26 évesen 9 millióra taksálnak. Volt ő 45 millió is az Arsenalban néhány éve, ideáig küzdötte le magát. Ha valaki a tm szerint 100 millió, az még lehet túlárazás, de amikor valaki ilyen idősen 9 milliót ér, az azt jelenti, hogy lefelé megy a pályafutása, vagy azt, hogy nem lett belőle klasszis futallista. Ebben a korban a klasszisok alsó hangon is 40-50 milliót érnek ezen a poszton.

ELSiete
Hozzászólások: 2950
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. március 5., vasárnap 23:06

Nem volt szép, hogy az utolsó pillanatban elvette a lövést Benzematol, sanszosan egy goltol fosztotta meg a csapatot. Kár volt Carlonak lejegelnie, és ok nélkül k.baszni a kezdőből. Túl van misztifikalva, de használható játékos még így is.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 5., vasárnap 23:05

Hogy mennyit er vagy mi van benne a jovot illetoen, az kerdeses, de hogy top formaban volt, legyen kozepszer vagy nagyon jo jatekos, az biztos.

Es egy elozo hetekben focizo Ceba a Barca ellen es most is sokat jelentett volna szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5339
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. március 5., vasárnap 23:05

illgner írta:
gutihaz14 írta:

kit erdekel a tm erteke?
geci gavi meg talan 100 akkor mivan? jelent barmit is?
Engem érdekel, régóta nézem, és nem sokat tévednek. Igen, elég sokat jelent, hogy egy 26 éves játékos 9 milliót ér, vagy mondjuk 80-90 milliót, ez nem a semmire van, hanem az elmúlt évek teljesítményére.
mivel nem tevednek sokat?

mudryk 40 es 100ert ment, enzo 55 es 120ert .
mit jelent azt hogy ok bearaznak valakit? annyiert fogjak eladni? annyit er valojaban? ki donti el mennyit er? total relativ
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2023. március 5., vasárnap 23:04

Jim írta: gratulálok, páran kezet foghattok Carloval :roll:
pedagógiáról gondolom senki sem hallott...

a keret legjobb formában lévő játékosa volt...
Szerencsetlen kölyöknek nincs szerencséje a Real edzőivel. Anno ZZ is kiváló pedagógia érzékkel, mikor jo formában volt megjutalmazta egy 90 perces cserével. Most Carlo is azzal jutalmazza, h a legjobb formában játszó kpsunk volt, h jegeli.
Mindenkinek jobb lesz ha itt elvalnak az utak, ez a házasság nem jött össze.

illgner
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. március 5., vasárnap 23:02

gutihaz14 írta:
illgner írta:

Jelenleg 9 millió euro az értéke a tm-en, mindez 26 évesen. Azért ez elég beszédes, és ezzel nem őt akarom megbántani.
kit erdekel a tm erteke?
geci gavi meg talan 100 akkor mivan? jelent barmit is?
Engem érdekel, régóta nézem, és nem sokat tévednek. Igen, elég sokat jelent, hogy egy 26 éves játékos 9 milliót ér, vagy mondjuk 80-90 milliót, ez nem a semmire van, hanem az elmúlt évek teljesítményére.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. március 5., vasárnap 23:01

Jim írta: gratulálok, páran kezet foghattok Carloval :roll:
pedagógiáról gondolom senki sem hallott...

a keret legjobb formában lévő játékosa volt...
Én emlékszem még Zidanet is szidtátok 2017ben hogy miért nemjátszatta. Azóta megjárta világot és megint itt van és még mindig az edző a hibas.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Tjacks
Hozzászólások: 2682
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2023. március 5., vasárnap 23:01

Jim írta: gratulálok, páran kezet foghattok Carloval :roll:
pedagógiáról gondolom senki sem hallott...

a keret legjobb formában lévő játékosa volt...
Lassan nyitott lesz a pozíció, szerintem megkéne pályáznod :mrgreen:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Dani Ceballos - 19

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. március 5., vasárnap 23:00

illgner írta: Jelenleg 9 millió euro az értéke a tm-en, mindez 26 évesen. Azért ez elég beszédes, és ezzel nem őt akarom megbántani.
Mondjuk a Realban annyira kevés meccset játszott, hogy még annyi esélyese volt, hogy kicsit feljebb tornássza az árát.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 78 regisztrált és 0 vendég