Aurélien Tchouaméni - 18

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Aurélien Tchouaméni - 18

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2022. november 7., hétfő 23:11

Lehet az o teljesitmenyevel is osszefugg a sok bekapott golunk. Talan jobb lenne, ha jobban ragaszkodna a posztjahoz, mint Case.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Aurélien Tchouaméni - 18

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2022. november 7., hétfő 23:07

Ez eddig nagyon vérszegény. Casemiro pótlására érkezett, de fényévekre van egyelőre a braziltól sajnos...
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Aurélien Tchouaméni - 18

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. november 7., hétfő 22:40

ikarus93 írta: kapd össze magad mert Madridba nem adnak sok türelmi időt.
Madridomon még annyit se.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Aurélien Tchouaméni - 18

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2022. november 7., hétfő 22:30

kapd össze magad mert Madridba nem adnak sok türelmi időt.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aurélien Tchouaméni - 18

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 21., péntek 11:19

Amugy ezt mar megint miert nem tudod az offban csinalni? Mert innentol erre itt nem lesz lehetoseged.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Aurélien Tchouaméni - 18

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. október 21., péntek 11:18

ez csak azoknak a puhaságát, meg anya szoknyájához szaladgálását mutatja, hogy egy fórumon, ahol elvileg a vélemények és gondolatok cseréje lenne a fő tevekenyseg, ott a puha arcok valakit nem akarnak látni, csak mert bántja/sérti őket a ..... mi is? stilus? vagy mert vki másképp gondol valamit?
mennyire kell gyenge kisgyereknek lenni ehhez?
tehat ha van pár erzekeny kisember, akiknek a szavazata/downvote-ja összeadódik, akkor az reprezentativ a forum es a közösség egeszere, ugye? mert ha igen, akkor még jobban elmegy az ember kedve, ilyen hópehely emberek között "lenni", szóval kölcsönös, ők se akarják, én se akarom.
de nem gondolom, sztem a legtöbb arc itt normális, max 1-2 stiklivel, mint mindenki, csak kár, hogy pl pont azokban nincs annyi vér vagy gerinc, hogy akiknek tényleges, valós problémájuk van, azokkal lehessen megbeszelni a dolgokat, ezek általában a háttérben nyomulnak, privát üzikkel, szánalmasan.
túlpörögsz
lehet te/ti igy latjatok, de en csak vedem/magyarazom az en szempontjaimat, probalom ervekkel, tenyekkel alatamasztva. aztan ha valaki nem erti - mert szimplán ostoba (ez nem pc kérdése, sok a buta ember manapsag, nyilvan nem csak en tapasztalom) - vagy nem akarja erteni, ezert belekezd szemelyeskedesbe, akkor en nem fogok lefekudni, foleg ha igazsagtalansaggal talalom magam szembe (mint pl pár végleges eseteben).
thereisonly1ronaldo

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Aurélien Tchouaméni - 18

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. október 21., péntek 11:06

tényleg túltoltad már összességében nem picit, az hogy megint 1 dologra akarod kihegyezni a dolgot felesleges hehe, sok volt megint a végére a dolog

nem léteznek már kb fórumok, mindenhol kb ki van halva a dolog, tényleg pár oldal van csak ahol ez a dolog megy

meg lehet kérdőjelezni R24 tevèkenységét, de az hogy mai napig aktív a fórum nem véletlen, engem se szeret sokszor, hiába érzem azt néha nincs igaza, (mert az én esetemben sajnos többször meg igen) mert én is túltolom a dolgokat, abba kell hagyni ha szólnak, nem játszani a szabadságharcost

ez egy közösség, neki mehetsz mindenkinek is, de értelme nincs, ha szólnak fogd fel, lazulj pár napot azt kész.
elfogadom ha való életben valaki ilyen, azért is megmondja stb, de ez egy netes fórum aminek örülni kéne hogy még van, minimum 15 éve itt vagyunk rengetegen, a fenének kell itt játszani a nagy kutyát meg a menő csávót

nem utál téged mindenki hehe, sőt.... de egy idő után mindig fixen túlpörögsz meg azt hiszed mindent is megengedhetsz magadnak hiába szólnak, aztán jön a ban, eltelik x idő és kezdődik előlről ez a körforgás



TchouTchou meg rohadt jó :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aurélien Tchouaméni - 18

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 21., péntek 11:01

De allitasod vagy legalabbis az utalasaid szerint te vagy itt a legnagyobb arc, koponya, stb. aki mindent ert. Nem gondoltam, hogy manko kell neked az ilyenhez.
egy ilyen hsz utani kitiltas csak őket minősitené.
Ami engem kicsit sem erdekelne, ezt te is tudod.
nagyon egyszerű. mondd/mondjatok ki, szavaztassatok meg, mittudomen, hogy nem akarjatok, hogy itt legyek vagy tobbé irjak, aztan nem jövök. :lol:
Ezt az elmult evekben megkaptad nem tudom hany usertol nem tudom hanyszor :lol:
A legtobb upvote-ot meg arra kapom, amikor a zarkaba irom a neved. :mrgreen: A ket vagy harom vagy negy vegleges amit kaptal is biztos arrol arulkodik, hogy szeretik, ha itt vagy :kalapos: Nem tudom, hogy neked van tobb vagy raisennek.

Engem alapbol nem zavarsz, amikor igen, akkor cselekszem.


Sonic :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Aurélien Tchouaméni - 18

HozzászólásSzerző: sonic » 2022. október 21., péntek 10:59

Realista24 írta: Olyan jo lenne, ha egyszer ertened a viccet, amit nem te irsz, meg ha nem is olyan magas szintu, mint a tied. :roll:
Nem tudom amugy meg hany vegleges kell neked, hogy elmenjen a kedved, de faszan birod :mrgreen:
"vegleges"..... :lol:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Aurélien Tchouaméni - 18

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. október 21., péntek 10:58

pápá megint :mrgreen:
miert is?
egy ilyen hsz utani kitiltas csak őket minősitené.
rendőrállam bazzeg, pintérsanya a tulaj biztos :lol:

Olyan jo lenne, ha egyszer ertened a viccet
nem neked volt bajod multkor, hogy ha nincs szmájli, akkor azt nem viccnek szánták? akkor hadd legyen nekem is most :)
Nem tudom amugy meg hany vegleges kell neked, hogy elmenjen a kedved, de faszan birod :mrgreen:
nagyon egyszerű. mondd/mondjatok ki, szavaztassatok meg, mittudomen, hogy nem akarjatok, hogy itt legyek vagy tobbé irjak, aztan nem jövök. :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aurélien Tchouaméni - 18

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 21., péntek 10:54

Olyan jo lenne, ha egyszer ertened a viccet, amit nem te irsz, meg ha nem is olyan magas szintu, mint a tied. :roll:
Nem tudom amugy meg hany vegleges kell neked, hogy elmenjen a kedved, de faszan birod :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Aurélien Tchouaméni - 18

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. október 21., péntek 10:50

pápá megint :mrgreen:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Aurélien Tchouaméni - 18

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. október 21., péntek 10:46

Realista24 írta: En azert meg megvarnam hehe elemzeset, hogy melyik Barcashoz vagy ingyenelohoz kell hogy felerjen tudasban.
nagyjabol olvasgattam a forumot a börtönből is, nyilvan nagykepuen mondhatom, hogy nelkulem nem volt tul izgalmas :mrgreen:
de ezen azert megakadt a szemem, hat ez mi öngól már megint?
kevesek egyike vagyok, aki amiota eloszor meglattam a gyereket, mondtam, hogy kell, fasza lesz. most akkor mirol beszelsz, kihez kell felerjen szerintem tudasban? mi van? :lol:

azontul, hogy megint te kezded a bujtatott szemelyeskedest, mint multkor az ugye-ugyezessel, aztan nyilvan par ujjmozdulatba telik visszaelni a hatalommal, csak mert csodalkozol kozben, hogy kiallok a szempontjaimert meg a gondolataimert.

az a problema amugy, hogy mig en probalok a focirol, vagy adott temarol, jatekosrol irni, valakinek a stilus vagy a megfogalmazas, vagy epp az ellentetes velemenye kiveri mindig a biztositekot, aztan atmegy vagdalkozasba, szemelyeskedesbe, de ugye nem gondoljuk, hogy mindig minden esetben a kitiltott a hibas csak? persze akkor lehet mondani, hogy minek jön meg ír, de ettol azert el is megy az ember kedve valojaban. de mindig egyszerubb kitiltani, mint megbeszelni, vagy epp meg se erteni, amirol a masik beszel, tipikus manapsag.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Aurélien Tchouaméni - 18

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. október 17., hétfő 8:49

___Samy___ írta: Ez a csavo gyerekek... Kroos ota nem lattam meg olyan igazolast, aki ennyire belepasszolt volna a csapatba az elso pillanattol kezdve. Hihetetlen, hogy milyen jol mozog a ket oreggel, mintha mar evek ota egyutt jatszananak.
Bar a vegere szerettem Caset, de Tchouameni azt hozza, amiert evekig sirtam itt.

Ha az atitud is meglesz, akkor nagyobb lesz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aurélien Tchouaméni - 18

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 17., hétfő 8:10

En azert meg megvarnam hehe elemzeset, hogy melyik Barcashoz vagy ingyenelohoz kell hogy felerjen tudasban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Aurélien Tchouaméni - 18

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2022. október 17., hétfő 8:02

Ez a csavo gyerekek... Kroos ota nem lattam meg olyan igazolast, aki ennyire belepasszolt volna a csapatba az elso pillanattol kezdve. Hihetetlen, hogy milyen jol mozog a ket oreggel, mintha mar evek ota egyutt jatszananak.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

p.csabi1
Hozzászólások: 2226
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Aurélien Tchouaméni - 18

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2022. október 3., hétfő 11:51

besteve7 írta: Eddig nagyon szélsőséges a játéka. Bemutatkozó meccse nem sikerült vmi jól, aztán következő meccseken meg olyat tolt, mintha már évek óta itt lenne, tanár volt. Aztán tegnap meg mint aki azt se tudja mit kellene csinálni, valamint egy csomó fölöslegesen eladott labda.
Talán mert kurva fiatal.Camavinga is itt van már 1 éve és nála is ezek a dolgok megvannak.Jók lesznek csak kurva fiatalok.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aurélien Tchouaméni - 18

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 3., hétfő 9:17

Yazid írta: Adjuk el :lol:


Szar volt de nem rajta múlt ez sem. Hulladek tamado szekció még mindig.
Az, hogy nem rajta mult, az egyertelmuen nem jelentheto ki, mert rajta is mult.

Meg kell nezni, hogy Kroos hogy forgatta hosszu labdakkal a jatekot, es kozben Tcu mennyi labdat ajandekozott el.
Es ahogy mondani szoktam, ha a kozepe rendben van, minden rendben van...es tegnap nagyon nem volt rendben ez a kozepso harmas, es mind kozul o volt a leggyengebb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3399
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Aurélien Tchouaméni - 18

HozzászólásSzerző: Yazid » 2022. október 3., hétfő 9:03

Adjuk el :lol:


Szar volt de nem rajta múlt ez sem. Hulladek tamado szekció még mindig.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Aurélien Tchouaméni - 18

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. október 3., hétfő 8:49

tibi18 írta: Nekem egyébként sokszor tiszta Pogba a gyerek.. a mozgása, a gesztusai még a passzai is.
Nekem is mindig ő jut eszembe amúgy. tisztára olyan a mozgása tényleg. Testfelépítése, magassága is, egy az egyben.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 127 regisztrált és 0 vendég