VB - 2022

Archívum

Ki lesz a Világbajnok?

A szavazás 2022. december 18., vasárnap 19:57-kor befejeződött.

Argentína
26
28%
Franciaország
68
72%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2022

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. december 20., kedd 14:14

2022 vilagbajnoka Argentina. Folyatatas negy ev mulva.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: VB - 2022

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. december 20., kedd 13:58

Egy karrier beteljesult, sajnos CR-nek ez nem adatott meg. Ez van. Johet most mar a BL meg bajnoki cimvedes
…CR-rel a fedelzeten :kalapos: nehogy robbanjon a bomba, aztan fel evre visszaterjen :shifty: nagy a csend, Perez pedig meg nem utasitotta el nyilvanosan a lehetoseget. :D
:goat:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: VB - 2022

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2022. december 20., kedd 12:38

Padre, szerintem zard le ezt a topikot, mar tovirol hegyire ki lett targyalva ez az egesz tema :mrgreen:

Az argentinoknak grat, Messinek grat, a valaha volt egyik legjobb, ahogy eddig is az volt. Nincs ertelme versenyeztetni a portugallal, meg senki massal sem, mert teljesen szubjektiv dolog.

A jatekvezetes az egesz tornan kritikan aluli volt, nem csak a dontoben, de ettol fuggetlenul megerdemeltek az argentinok, mert ok akartak a legjobban.

Egy karrier beteljesult, sajnos CR-nek ez nem adatott meg. Ez van. Johet most mar a BL meg bajnoki cimvedes B-)
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2022

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. december 20., kedd 12:32

De két ismeretlen ember miatt ki az akinek frusztrációja van? :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Becks23
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2019. december 19., csütörtök 10:38
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Raúl, CR7, Sergio Ramos, Gera Zoli, Guti, Iker Casillas, Edwin van der Saar
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester UTD, FTC

Re: VB - 2022

HozzászólásSzerző: Becks23 » 2022. december 20., kedd 12:22

Szerintem felesleges ezen is vitatkozni, te a kólát szereted én a sprite-ot, faszt érdekel, ugyanaz a cukros, egészségtelen fos.
A VB címtől nem lett nálam Leo több, így is a top3 alltime playerben benne van, meg anélkül is, ahogy CR.

Ami frusztráló az az, hogy mások most felcserélik Leo-t Istennel és téged is meg akarnak győzni arról, hogy márpedig ő a best ever. Hadd döntsek már én arról a kis világomban, hogy az én szempontjaim szerint ki a legjobb. :roll:

Én örültem, hogy a kettőnek végig nézhettem az egész pályafutását, az meg külön öröm, hogy a kettőből az egyik Madridban focizott és minden létező rekordot megdöntött szinte.

A frusztráció a kettősmérce meg a könnyített pálya miatt van amit messi egész pályafutása során megkapott.

:salute:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: VB - 2022

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. december 20., kedd 12:18

Realista24 írta:
hehetheoriginal írta: sztem itt az emberek nagy részének az a baja, hogy márpedig ez ki van jelentve, eddig is ki volt jelentve, hogy ez az ember a valaha volt legjobb futballista. most pedig már istenimádat van világszerte, eddig csak bizonyos aberrált százaléknál volt ilyen szintű emberkultusz.
de olyan világban, ahol hitlerek, sztálinok, kimdzsongok, putyinok tudnak 1 emberként százmilliókat szellemileg igában, rabszolgaságban tartani, ez nem meglepő, kell az istenember képe a földi egyszerű átlagos semmirekellőnek, hogy tudjon hinni valamiben, mint kisnyugdíjas anno kádárban, most meg viktorban.
De az egyik ezt jelenti ki, a masik azt jelenti ki, blablabla.
Nekem Karim meg ZZ a legnagyobb, erdekel barkit is? Loszart. Erdekel ez engem? Loszart. :mrgreen:
de - ne haragudj meg, hogy szembesitelek a kőkemény igazsággal :lol: - neked nincs akkora hangod es szavad a világban, mint ezeknek az exjátékosoknak, médiának, fifának, minisztereknek, királyoknak, akik nagy része egy egyeneset nem rúgott még labdába életében, de mégis a folyamatos propagandával butítják ebben is a népeket.
thereisonly1ronaldo

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: VB - 2022

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. december 20., kedd 12:16

Már hogyne érdekelne itt mindenkit, hogy messi világbajnok lett. És nyilván van frusztráció, de egyáltalán nem azért mint azt sokan gondolják. Itt soha senki nem mondta, hogy messi nem a valahavolt egyik legjobb ellentétben a másik táborral akik konkrétan azt is sértésnek vették, ha a kettőt egymáshoz mérik miközben fej fej mellett haladtak pályafutásuk során mindenben.

A frusztráció a kettősmérce meg a könnyített pálya miatt van amit messi egész pályafutása során megkapott.

Elül ez a vb hype pár hónap alatt utána megint kezdődik előröl a goat debate mert nyilvan messi a legkidekoráltabb mostmár de ez csak papíron dönt. Cé is majd pár év múlva jobban meglesz becsülve ha a firkászok meg a sok pundit már nem abból próbálnak megélni, hogy fikázzák.

A mi részünkről meg bőven elviselhető, hogy esetleg hivatalosan nem cé lesz a goat. Legalábbis a 98% itt elsősorban a klubnak szurkol az meg utcahosszal a világ futballja előtt van és lesz. A túloldalon azért nagyon sokan vannak akik lemorzsolódtak a barszáról messi után így most nekik is lehet egy kis örömük én aztmondom rendesen végigszoptak egy évtizedet ezért ennyit “megérdemelnek” de ahogy müller mondaná:

Barcelona will pay for this. :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2022

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. december 20., kedd 12:15

hehetheoriginal írta:
Egyertelmuen kiejelnteni, hogy egy ember a legjobb az egesz tortenelemben, meg lehetetlen, ahogy ezt mar szazszor kitargyaltuk.
sztem itt az emberek nagy részének az a baja, hogy márpedig ez ki van jelentve, eddig is ki volt jelentve, hogy ez az ember a valaha volt legjobb futballista. most pedig már istenimádat van világszerte, eddig csak bizonyos aberrált százaléknál volt ilyen szintű emberkultusz.
de olyan világban, ahol hitlerek, sztálinok, kimdzsongok, putyinok tudnak 1 emberként százmilliókat szellemileg igában, rabszolgaságban tartani, ez nem meglepő, kell az istenember képe a földi egyszerű átlagos semmirekellőnek, hogy tudjon hinni valamiben, mint kisnyugdíjas anno kádárban, most meg viktorban.
De az egyik ezt jelenti ki, a masik azt jelenti ki, blablabla.
Nekem Karim meg ZZ a legnagyobb, erdekel barkit is? Loszart. Erdekel ez engem? Loszart. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: VB - 2022

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. december 20., kedd 11:50

Egyertelmuen kiejelnteni, hogy egy ember a legjobb az egesz tortenelemben, meg lehetetlen, ahogy ezt mar szazszor kitargyaltuk.
sztem itt az emberek nagy részének az a baja, hogy márpedig ez ki van jelentve, eddig is ki volt jelentve, hogy ez az ember a valaha volt legjobb futballista. most pedig már istenimádat van világszerte, eddig csak bizonyos aberrált százaléknál volt ilyen szintű emberkultusz.
de olyan világban, ahol hitlerek, sztálinok, kimdzsongok, putyinok tudnak 1 emberként százmilliókat szellemileg igában, rabszolgaságban tartani, ez nem meglepő, kell az istenember képe a földi egyszerű átlagos semmirekellőnek, hogy tudjon hinni valamiben, mint kisnyugdíjas anno kádárban, most meg viktorban.
thereisonly1ronaldo

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2022

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. december 20., kedd 11:48

Realista24 írta:
Sierra írta:

100/99 ember ugyanezt érzi most innen a fórumról, csak éppen nem írják le. :D Semmi köze a frusztrációnak ahhoz hogy rühelljük azt az embert, aki sok sok éven át ott szopatott minket ahol tudott, annyi és olyan gólokat rúgott, amitől kinyílik a bicska.

Bencze tökös volt, kiírta publicba, de ennyi.
En inkabb nezem, ahogy egy Messi kaliber revbe er, teljes lesz egy karrier, meg ha rühellem is. Szeretem a kerek egesz sztorikat, es sajnalom, hogy Cenek nem jott ossze.

A Messi VB cimtol nem lesz CR se tobb, se kevesebb a szememben. A valaha elt egyik legjobb.
Egyertelmuen kiejelnteni, hogy egy ember a legjobb az egesz tortenelemben, meg lehetetlen, ahogy ezt mar szazszor kitargyaltuk.

Majd ha lesz valaki, aki viszi az osszes rekordot, golokat, golpasszokat, kupakat, Aranylabdakat, Aranycipoket, stb. Mindenhol a csucson van, akkor majd talan mondhatjuk, hogy minden szempontbol az az ember a Goat...legalabbis statisztikailag biztosan.

Eleg megnzeni Kroos velemenyet Messi gyozelmerol. Azzal lehet 100%ban azonosulni, es kicsit hasonlo is amit irtam. Elismeri teljes mertekben, legjobbnak tartja, es elhihetjuk neki, mert folyamat megkeseritette az eletet, amig a Barcaban volt, szoval duplan sulya van a kijelentesenek.
Nálam Messi nem több ettől a címtől, de kevesebb sem lenne, ha nem ők nyertek volna vasárnap. Nem lenne kevesebb, mert egyébként a képességeit, kulcsszerepét már 1000 más pillanatban igazolta (bl döntő a mu ellen, meg mittudomén), nem kellett neki ez a cím, hogy bárhova is odakerüljön. Már ott volt. Jó magasan.

Viszont magasabbra/alltime-leglegleg státuszba sem raknám, hisz nem lehet.

Nálam pont az első miatt egyébként CR-nek sem "kell" már semmit bizonyítania. Megtette 100szor, 1000szer már korábban, ha jól tudom a Realban épp 450szer.. Nem kicsit kellett miatta is (meg a többi zseni miatt is) kirúgni a trófeaszoba falát, mert be se fértek volna a címek.

Én csak azért örültem volna, ha nem argentína nyeri, mert így lett volna 3, Varanenal már 4 ( :mrgreen: ) vb győztes játékosunk. Az azért elég cool..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: VB - 2022

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2022. december 20., kedd 11:09

___Samy___ írta: En most a nemet nyilatkozatara ertettem, nem az elmult 15 evre. Arra, hogy szerinte CR Messi ellentete. Eleg nehez lenne felvennie a versenyt a nyugdij szajabol egy folyamatosan jatszo kollegajaval szemben.

Az a legszomorubb az egeszben, hogy nagyon sok emberben ez fog megmaradni, ez a kontraszt. Pedig ez kozel sem volt mindig igy.
Én azt nem értem, hogy ti itt páran miért vagytok ilyen mazochisták, minek követtek ilyen matthaus féléket, akik semmit nem tudtak letenni az asztalra sem mint edző sem mint klubvezető vagy szakértő. Ha idegesít ne olvassatok social mediat 2 hétig.
Aki értelmes és nem lelki nyomorult (R9, Zidane, Beckham) az mind tudott elegánsan gratulálni az argentinoknak, az ilyen matthaus, kelejani, peet, ganxsta féle meg csak figyelemre vágyik.
Love football, hate antifa.

kierkegaard
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: VB - 2022

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2022. december 20., kedd 11:01

Sierra írta: Semmi köze a frusztrációnak ahhoz hogy rühelljük azt az embert, aki sok sok éven át ott szopatott minket ahol tudott, annyi és olyan gólokat rúgott, amitől kinyílik a bicska.

azért ez erősen önellentmondás. Amit leírtál, az konkrétan a frusztráció.

Realista tökéletesen leírta és ezt nevezem én felnőttes hozzáállásnak.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2022

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. december 20., kedd 10:54

Sierra írta:
alexoxladjackoxi írta: Ilyenkor felmerül bennem, hogy akkor kiben és milyen fajta frusztráció meg komplexus is van valójában.
100/99 ember ugyanezt érzi most innen a fórumról, csak éppen nem írják le. :D Semmi köze a frusztrációnak ahhoz hogy rühelljük azt az embert, aki sok sok éven át ott szopatott minket ahol tudott, annyi és olyan gólokat rúgott, amitől kinyílik a bicska.

Bencze tökös volt, kiírta publicba, de ennyi.
En inkabb nezem, ahogy egy Messi kaliber revbe er, teljes lesz egy karrier, meg ha rühellem is. Szeretem a kerek egesz sztorikat, es sajnalom, hogy Cenek nem jott ossze.

A Messi VB cimtol nem lesz CR se tobb, se kevesebb a szememben. A valaha elt egyik legjobb.
Egyertelmuen kiejelnteni, hogy egy ember a legjobb az egesz tortenelemben, meg lehetetlen, ahogy ezt mar szazszor kitargyaltuk.

Majd ha lesz valaki, aki viszi az osszes rekordot, golokat, golpasszokat, kupakat, Aranylabdakat, Aranycipoket, stb. Mindenhol a csucson van, akkor majd talan mondhatjuk, hogy minden szempontbol az az ember a Goat...legalabbis statisztikailag biztosan.

Eleg megnzeni Kroos velemenyet Messi gyozelmerol. Azzal lehet 100%ban azonosulni, es kicsit hasonlo is amit irtam. Elismeri teljes mertekben, legjobbnak tartja, es elhihetjuk neki, mert folyamat megkeseritette az eletet, amig a Barcaban volt, szoval duplan sulya van a kijelentesenek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2022

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. december 20., kedd 10:46

Sierra írta:
ikelemen5 írta:Lehet, hogy felnőttem?
Nem sok köze van hozzá. :D
Nem értem hogy Real szurkolóként hogy tudnál elviselni egy olyan játékost a csapatban aki évekig szétalázott és egy raklapnyi trófeát halászott el a szeretett csapatod elől.
Nem azt irna, hogy szeretne, hanem, hogy a goljainak orulne.
A mostani csapatbol sem szeretsz mindenkit, hiaba a Realban jatszik.

Kiskocsog meg very welcome barmikor, hehe meg kap zacskot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: VB - 2022

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. december 20., kedd 10:39

ikelemen5 írta:Lehet, hogy felnőttem?
Nem sok köze van hozzá. :D
Nem értem hogy Real szurkolóként hogy tudnál elviselni egy olyan játékost a csapatban aki évekig szétalázott és egy raklapnyi trófeát halászott el a szeretett csapatod elől.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: VB - 2022

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. december 20., kedd 10:11

ikelemen5 írta: Egyáltalán nem érdekel, hogy Messi világbajnok.
Ahogy a CR-Messi párharc sem érdekel.
A Real Madrid érdekel, ha Messi idejönne, én egyből tudnék örülni minden góljának. :)
Lehet, hogy felnőttem? :hmmm:
En lehanynalak, mint ahogy ha kisköcsög ha idejonne , akkor is :kalapos:
Vannak emberek, akik emberileg nem illenek ide, akarmekkora sztarok
thereisonly1ronaldo

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2022

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2022. december 20., kedd 10:08

Egyáltalán nem érdekel, hogy Messi világbajnok.
Ahogy a CR-Messi párharc sem érdekel.
A Real Madrid érdekel, ha Messi idejönne, én egyből tudnék örülni minden góljának. :)
Lehet, hogy felnőttem? :hmmm:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: VB - 2022

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. december 20., kedd 10:08

En evek ota irom, hogy megerett jokora embertomeg a halalra az ostobaságuk, alszentseguk, hipokritasaguk miatt, most epp messi okan, de a mondokam ugyanaz :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: VB - 2022

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. december 20., kedd 9:52

alexoxladjackoxi írta: Ilyenkor felmerül bennem, hogy akkor kiben és milyen fajta frusztráció meg komplexus is van valójában.
100/99 ember ugyanezt érzi most innen a fórumról, csak éppen nem írják le. :D Semmi köze a frusztrációnak ahhoz hogy rühelljük azt az embert, aki sok sok éven át ott szopatott minket ahol tudott, annyi és olyan gólokat rúgott, amitől kinyílik a bicska.

Bencze tökös volt, kiírta publicba, de ennyi.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: VB - 2022

HozzászólásSzerző: csababarca » 2022. december 20., kedd 9:20

Ramioli írta: Elvàrhatnà az ember , hogy egy világbajnoki döntőn profi bíràskodàs legyen , nem tudom a szabàlyokat pontosan , hogy azt a Var ellenőrizheti e utólag ..de volt egy teljesen egyértelmű hazaadás térddel Argentín részről amit a kapus megfogott , ez egy amatőr hiba ezt nem észre venni ..5méterről jött volna szabadrúgàssal Franciaorszàg , azt meg nem kell mondani milyen esély kb mint egy büntető..+még voltak érdekes ítéletek ..Argentína jobb volt összeségében nem vitatom , hogy jogosan nyerték meg ..de akkor minek van a Var ? Én azt gondoltam egy Világbajnoki döntőn profi hozzàértő emberek ülnek a Var szobàban ..Ha meg szubjektív a megitélés , hogy nem akarjàk eldönteni ilyennel egy vb döntőt , akkor a Var se ér sokat mert attól még a szabàly az szabàly..
térddel, combbal, mellkassal haza lehet adni a labdát, szabályos.
ebbe éppen felesleges belekötni.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 34 regisztrált és 0 vendég