VB - 2022

Archívum

Ki lesz a Világbajnok?

A szavazás 2022. december 18., vasárnap 19:57-kor befejeződött.

Argentína
26
28%
Franciaország
68
72%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2022

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. november 5., szombat 12:06

Anthony írta: Pont amennyi szokott lenni: 2.
Akkor tovabbra is az europai csapatoknak van tobb eselye.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2022

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. november 5., szombat 11:53

Pont amennyi szokott lenni: 2.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2022

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. november 5., szombat 11:06

Anthony írta:
Süti írta: Szerintem ez teljesen irreleváns statisztika, az elmúlt 20 évben az európai futball 10x olyan tempóban fejlődött mint bármelyik másik. 2002 óta csak európai válogatott nyert, döntőbe is 1 darab Argentína volt egyszer.
Ja, lehet. Csak jelenleg egyetlen komoly európai csapat van, a francia, de ők meg tele vannak sérültekkel és kókler Deschamp sem egy előny.
Es hany komoly del amerikai csapat van, amelyiknek konnyu falat lehet egy nem acelos, de annal fegyelmezettebb es fizikalisabb nemet vagy angol valogatott? Meg ha utobbi focitudasban nem is olyan extra, de a foci ma mar masrol szol.

Boven tobb europai csapat van, amelyik nyerhet, mint nem europai.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: VB - 2022

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. november 5., szombat 10:55

Nyugi, jön CR, megnyeri a VBt azt visszamegy Manchesterbe padozni utána, mert edzőbá jobban tudja :mrgreen:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2022

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. november 5., szombat 10:21

Süti írta: Szerintem ez teljesen irreleváns statisztika, az elmúlt 20 évben az európai futball 10x olyan tempóban fejlődött mint bármelyik másik. 2002 óta csak európai válogatott nyert, döntőbe is 1 darab Argentína volt egyszer.
Ja, lehet. Csak jelenleg egyetlen komoly európai csapat van, a francia, de ők meg tele vannak sérültekkel és kókler Deschamp sem egy előny.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11146
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: VB - 2022

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. november 5., szombat 8:48

Nemetek nyerik, a beellt is, musiala aranylabda.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: VB - 2022

HozzászólásSzerző: Süti » 2022. november 5., szombat 8:47

Szerintem ez teljesen irreleváns statisztika, az elmúlt 20 évben az európai futball 10x olyan tempóban fejlődött mint bármelyik másik. 2002 óta csak európai válogatott nyert, döntőbe is 1 darab Argentína volt egyszer.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2022

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. november 5., szombat 7:46

ferni írta:
illgner írta:
Mitől lenne előnyük? Az összes brazil meg argentin Európában játszik.
Benne van a DNS-ükben na, Dél-Amerikánál ilyenek simán játszanak, pont ezért volt jó, hogy Gago argentín, így anno foghatta Messit az El Clasicon.




:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jó kis Réj klasszikusok :lol:
Jap, röhöghettek csak kár hogy tudatlanok vagytok. Esetleg nézzetek utána hányszor nyert európai csapat vb-t a kontinenstől távol.
Segítek, nem sokszor.
https://bleacherreport.com/articles/212 ... n-americas
Igaz hogy pont az utóbbi időben tört meg a trend, de nem szabad elfelejteni hogy főleg a brazil csapat volt gyenge az utóbbi időben, másrészt eléggé extrém vb elé nézünk.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5176
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: VB - 2022

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. november 5., szombat 0:08

If Cristiano Ronaldo scores at the World Cup in Qatar, he will become the first player to score at five World Cups!
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: VB - 2022

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. november 5., szombat 0:04

Én személy szerint nem sok értelmét látom az ilyen kinek miért van nagyobb esélye, mint a másiknak. Majd egy megbőszült csapat tol egy horvat 2.0-t és ennyi is volt a kinek milyen esélyei vannak. Ezt a hőmérsékletes dolgot meg engedjük is el :lol:

Lesz ott pár jó csapat, de csak a nevekből nem lehet kiindulni. Azt mondjuk aláírom, hogy egy elcsalt vb nem lepne meg ezeknél a semmirekellő teveb... rohadékoknál.

Most jönne még az, hogy amúgyis Portugália nyeri, de már én sem látok bennük igazából semmi powert. Santos meg a nyugdíjas klub kivonul, remélhetőleg utoljára és CR is befejezi, ezzel pedig ott elkezdődik valami új, mert az alapanyag meglenne.
Ugyan ezt gondolom a franciákról is. Dösamp még egyszer utoljára kiviszi a spanokat + Benzemát akit ha rajta múlna tuti nem vinne, aztán elmondja nekik hogy bocs de taktikailag nem készültem, csináljatok valami egyénit és lehet nyerünk...vb után meg jöhet ZZ.
Írnám, hogy spanyoloknak is kellene egy lebőgés és akkor lehetne restartolni a programot egy új edzővel, de igazából a spanyol felhozatal az ami nemolyan meggyőző, kiment egy jó generáció és azóta is közepes arcokkal próbálkoznak.
Ha a brazilok valahogy értelmes kp-t tudnak felmutatni akkor talán bennük látom a tutit. Mondjuk kicsit erősek szélső posztokon, kíváncsi leszek, milyen felállásban terveznek, nem tudom mit szoktak mostanában tolni. Gondolom Vini lesz baloson Neymar meg kötetlenül 10-es, pörgő-forgó Antony vagy Raphinha jobb és akkor Firmino meg Rodrygo boxolja le a centert? Nem hangzik rosszul, bár megvan a véleményem a jobb szélről :D Na de ehhez milyen kp-t lehet kitalálni? Casemiro-Fabinho? Vagy valaki és Fred? Amint szembe jön egy a kp-n gyors és agilis csapat nekik kampó ha csak nem rejtik el a labdát.
Írtátok még az argentin csapatot, ott szerintem Messinek már nagyon nagyon top szintet kellene hoznia, hogy a csapat sikeres legyen, de meglátjuk. Lesznek jó csapatok, de valahol olvastam, hogy idén milyen szorosak lesznek a csoportok...én azért félek attól, hogy ázsia, afrika és a nem top amerikai csapatok nagyon lelesznek maradva a brazil, argentin, eu csapatokhoz képest.

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: VB - 2022

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. november 4., péntek 22:13

illgner írta:
Mitől lenne előnyük? Az összes brazil meg argentin Európában játszik.
Benne van a DNS-ükben na, Dél-Amerikánál ilyenek simán játszanak, pont ezért volt jó, hogy Gago argentín, így anno foghatta Messit az El Clasicon.




:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jó kis Réj klasszikusok :lol:

illgner
Hozzászólások: 2517
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: VB - 2022

HozzászólásSzerző: illgner » 2022. november 4., péntek 21:57

Anthony írta:
dzsi91 írta: Sztem argentínával megnyeretik. Az egész világ azt akarja hogy a kis leo beteljesítse karrierjét. egy ilyen qatari vb tökéletes alkalom rá, ráadásul most nem is olyan rosszak.
Szerintem is.
Egy csomó minden mellettük szól sajnos.
Amiket írtál, simán lehet Qatar az új Dél-Korea..
Az európai csapatok kivételesen gyengék, elég csak megnézni az legutóbbi EB-t: franciák, németek elhullottak az első körben, a spanyolokról kár is beszélni, az olaszok tiszta véletlenül megnyerték, aztán ki sem jutottak a vb-re.
Nincs esélyes európai csapat, a franciák szét vannak sérülve, a németek nem elég jók, az angolok angolok. Mást nem igazán lehet számba venni a végső győzelmet illetően.

A dél-amerikaiaknak ott a nagy előnyük, hogy jobban bírják a hőséget, és ez a tél vb is nekik kedvez, az európai focisták ki lesznek fingva.
Egy 100-ast simán rá lehet tenni Argentínára :(
Mitől lenne előnyük? Az összes brazil meg argentin Európában játszik.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: VB - 2022

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. november 4., péntek 18:10

rikko írta:
dzsi91 írta: Sztem argentínával megnyeretik. Az egész világ azt akarja hogy a kis leo beteljesítse karrierjét. egy ilyen qatari vb tökéletes alkalom rá, ráadásul most nem is olyan rosszak. Nem látom magam előtt azt a bírót aki messi utsó vb-jén ellene menne a népakaratnak. A multkori copa döntőn ahol a brazilok vigyorogtak a vereség után a maracanaban, hogy messi végre nyert egy trofeát pontosan lefestette mire lehet számítani ezen a vb-n.

A legerősebbnek a brazilokat tartom most de ez a vb sztem meg van írva argentínának.

Azért kemény dolog ez a Messi fóbia....
Dehogy nyeretik meg vele... Ennyi erővel intézhetik CR-nek is , ráadásul a portugál válogatott jobb is, így nem lenne akkor szenzáció.

Szerintem Franciák behúzzák, bár rohadtul nem lenne kedvemre egy arab,afrikai "francia" csapatot győzni látni.

Legyenek a horvátok :)
Mi ebben a fóbia? Láttad te a copa döntőt? A brazilok hazai pályán bukták az ősi riválissal szemben és vigyorogva pacsiztak utána a kis leoval :lol:

Mutass nekem egy bírót aki majd bármit bemer fújni argentína ellen messi utolsó vb-jén.Egyáltalán melyik az a bíró amelyik élete végéig azt akarja hallgatni hogy elvette messitől a vb címet.

Cr-t meg kár idevenni az egyiket boszorkányüldözik mindenért a másiknak meg a kapufáit veszik statisztikába.

Messinek az egész pályafutása arról szólt, hogya odaszarik a pálya közepére azt is aranyba foglalják. Ha nagy nehezen ki is ejti valaki őket akkora sírás lesz, hogy a futball mennyire igazságtalan , hogy lehet megrendezik jövőre is hátha.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

MVPP
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2015. augusztus 23., vasárnap 14:18

Re: VB - 2022

HozzászólásSzerző: MVPP » 2022. november 4., péntek 11:47

Én a szerbekre leszek kíváncsi ( Mitrovic, Vlahovic, Tadic, Kostic, Milinkovic-Savic), remélem sikerül kijutni a csoportból.

rikko
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: VB - 2022

HozzászólásSzerző: rikko » 2022. november 4., péntek 11:47

géza írta:
rikko írta:


Azért kemény dolog ez a Messi fóbia....
Dehogy nyeretik meg vele... Ennyi erővel intézhetik CR-nek is , ráadásul a portugál válogatott jobb is, így nem lenne akkor szenzáció.

Szerintem Franciák behúzzák, bár rohadtul nem lenne kedvemre egy arab,afrikai "francia" csapatot győzni látni.

Legyenek a horvátok :)
Messi fobia: rossz
Xenophobia: jo
Se az arabokkal , se az afrikaiakkal nincs gondom. A gondom a "franciákkal" van.
Egy mocskosul " azsebembenabicskaiskinyílik" nép.

Nincs olyan sportág amiben tudnék nekik drukkolni.
Tettek érte rendesen, nem egyszer.
Az már csak tetézi a dolgokat, hogy sok echte francia nem játszik náluk.
Illetve az esélyesnek nem szoktam szurkolni.

Alapvetően a VB-k nálam a kis csapatoknak való szurkolásról szól. Sajnos a sajátjainknak utoljára 86-ban sikerült utoljára a VB-n való részvétel.
Magyarországon kívül pedig senkinek nem tudok őszintén drukkolni. Így maradt a kicsik favorizálása.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rikko 2022. november 4., péntek 11:48-kor.

Avatar
Tomidzsi
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2022. június 11., szombat 10:13
Kedvenc játékosaid: R9, Marcelo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: VB - 2022

HozzászólásSzerző: Tomidzsi » 2022. november 4., péntek 11:39

Én magunknak fogok szurkolni :)

https://youtube.com/watch?v=wVDJxEk9t3o ... marE6JChQQ



De jó lenne :)
Marcos, Cafú, Lúcio, Thiago Silva, Robi Carlos, Casemiro, Marcelo, Kaká, Ronaldinho, Adriano, R9

Dida, Juninho, Alex, Rivaldo, Gilberto Silva, Pato, Robinho, Vinicius

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: VB - 2022

HozzászólásSzerző: Berti » 2022. november 4., péntek 11:23

Hivatalos kerethirdetés mikor lesz?

Totál nem követem a habiVB történéseket.

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: VB - 2022

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. november 4., péntek 10:12

Láttam én már argentín VB döntőt mikor Messi a valaha volt legrosszabb formájában játszott :lol:

Szerencsére akkor Kroos fejesére Higuain érkezett ziccerbe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

https://youtu.be/As_hf0psXMw

Azóta is vicces :lol:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11146
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: VB - 2022

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. november 4., péntek 9:53

géza írta:
rikko írta:


Azért kemény dolog ez a Messi fóbia....
Dehogy nyeretik meg vele... Ennyi erővel intézhetik CR-nek is , ráadásul a portugál válogatott jobb is, így nem lenne akkor szenzáció.

Szerintem Franciák behúzzák, bár rohadtul nem lenne kedvemre egy arab,afrikai "francia" csapatot győzni látni.

Legyenek a horvátok :)
Messi fobia: rossz
Xenophobia: jo
amugy miert ne?
nem kell mindent ész nélkül szeretni es elfogadni, nem?
es altalaban mindennek van oka.
thereisonly1ronaldo

Avatar
géza
Hozzászólások: 1121
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: VB - 2022

HozzászólásSzerző: géza » 2022. november 4., péntek 9:43

rikko írta:
dzsi91 írta: Sztem argentínával megnyeretik. Az egész világ azt akarja hogy a kis leo beteljesítse karrierjét. egy ilyen qatari vb tökéletes alkalom rá, ráadásul most nem is olyan rosszak. Nem látom magam előtt azt a bírót aki messi utsó vb-jén ellene menne a népakaratnak. A multkori copa döntőn ahol a brazilok vigyorogtak a vereség után a maracanaban, hogy messi végre nyert egy trofeát pontosan lefestette mire lehet számítani ezen a vb-n.

A legerősebbnek a brazilokat tartom most de ez a vb sztem meg van írva argentínának.

Azért kemény dolog ez a Messi fóbia....
Dehogy nyeretik meg vele... Ennyi erővel intézhetik CR-nek is , ráadásul a portugál válogatott jobb is, így nem lenne akkor szenzáció.

Szerintem Franciák behúzzák, bár rohadtul nem lenne kedvemre egy arab,afrikai "francia" csapatot győzni látni.

Legyenek a horvátok :)
Messi fobia: rossz
Xenophobia: jo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 25 regisztrált és 0 vendég