Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. augusztus 27., kedd 14:12

Nézted végig a meccseket?
A vidi ellen Otten hibája döntő volt, de utána Tuyp 3 100% helyzetet szabott el, a loki ellen gondolom nem is kell mondanom,elég csak Besic,Valpoort és Holman helyzetére gondolni!A loki ellen tény ritka azzal játszottunk, van ilyen!
A győrt és az MTK-t viszont lenyomtuk, utóbbit simán előbbit pedig a vidinek nem sikerült!
A tudása is messze jobb mindegyik magyar edzőnél, azért egy Kondás-Pintér? :lol:
Rossi és Gomes vagy Sousa viszont lehet, hogy jobb nála taktikában ezt nem tudom!
Azt viszont észrevettem hogyha a Fradi kikap akkor megy a fika Moniznak rendesen ha viszont nyer a csapat akkor meg olyan kuss van általában mindenhol! :lol:
Csak ez még nem teszi Egervárinál különbbé, mert ő is jobb edző ettől a kettőtől
Ezt be is kéne bizonyítani! :)

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 27., kedd 14:11

BBarni írta:Tiszta Bognár meg Prukner szint, Döméről ne is beszéljünk, neki Monzi a cipőjét nem viheti! :coffee:
Ezt nevezik kiforgatásnak. Direkt írsz 2 olyan nevet, akik még az NB1be is kevesek
Bognártól és Dömétől persze, hogy jobb edző. Csak ez még nem teszi Egervárinál különbbé, mert ő is jobb edző ettől a kettőtől

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 27., kedd 14:06

BBarni írta:
Hagyjuk már ezt a Monizt. Az elmúlt egy évben nem bizonyította, hogy különb lenne a többi NB1es edzőtől
Nem, tényleg! :lol:

Tiszta Bognár meg Prukner szint, Döméről ne is beszéljünk, neki Monzi a cipőjét nem viheti! :coffee:
Nem lehet összehasonlítani, mert Moniz keze között olyan anyag van, amit előtte egy edző se kapott meg. Igaz, hogy hozzátartozik, hogy sokat jelentett ezeknek a játékosok leigazolásában Ricardo személye. A mentalitása minden bizonnyal jobb bármelyik itthoni edzőénél. A tudása már annyira nem biztos. Elég simán kikapott a két nagyágyútól a Fradi.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. augusztus 27., kedd 13:56

Hagyjuk már ezt a Monizt. Az elmúlt egy évben nem bizonyította, hogy különb lenne a többi NB1es edzőtől
Nem, tényleg! :lol:

Tiszta Bognár meg Prukner szint, Döméről ne is beszéljünk, neki Monzi a cipőjét nem viheti! :coffee:

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 27., kedd 13:53

Ferencváros írta:Azt nem értem, hogy 7-8 éve működnek az akadémiák, de öt játékost nem tudok felsorolni, akiből lett valaki, vagy még lehet. Valami nagyon el van cseszve, bár ezt tudjuk egy ideje. :/
Az akadémiáktól nem lehet elvárni, hogy megalapításuk után rögtön elkezdjék kitermelni a tehetségeket. Minden utánpótlás fejlesztésnek kell egy bizonyos kifutási idő
Casso írta: a tehetséges játékosokat beépíteni a válogatottba( pl. Kovács István
Kovács tehetséges? A magyar posványból nem tud kitűnni, úgy hogy már 22 éves lesz ebben a szezonban. Az eddigi 2 válogatott meccséről meg ne is beszéljünk
Casso írta:Egy Moniz típusú edző kellene a válogatott élére.
Hagyjuk már ezt a Monizt. Az elmúlt egy évben nem bizonyította, hogy különb lenne a többi NB1es edzőtől

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. augusztus 27., kedd 12:26

Ferencváros írta:Azt nem értem, hogy 7-8 éve működnek az akadémiák, de öt játékost nem tudok felsorolni, akiből lett valaki, vagy még lehet. Valami nagyon el van cseszve, bár ezt tudjuk egy ideje.
Két szó: Edzők és az edzés.

A külföldiekből tényleg lehet valaki ebben igazad van. Szalai is csak úgy lett valaki, hogy hamar lelépett innen. A külföldön játszó játékosok sokkal többet fognak tanulni.

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. augusztus 27., kedd 12:12

Casso írta:Fiatalítani? Minek? Ugyanolyanok mint a nagyok. Egy beteg futball növendékei
Azért akiket írtam, egy részük 16-17 éves kora óta külföldön játszik. Ott teljesen más minden. Épp ezért lehetne még belőlük valaki, illetve a 18-19 éves magyarokat is még talán meg lehetne menteni.

Azt nem értem, hogy 7-8 éve működnek az akadémiák, de öt játékost nem tudok felsorolni, akiből lett valaki, vagy még lehet. Valami nagyon el van cseszve, bár ezt tudjuk egy ideje. :/

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. augusztus 27., kedd 12:08

Ezt akkoriban értem, 2009-10 környékén, azóta sajnos belesüllyedtek a középvonalba :(
"And my heart will leave you never."

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. augusztus 27., kedd 12:03

Fiatalítani? Minek? Ugyanolyanok mint a nagyok. Egy beteg futball növendékei. Semmivel sem jobbak, sőt. Egervári meg egy borzalom. A középpálya és a támadó részleg nagyjából rendben lenne. A játékosokkal nincs probléma. Az edzőt kell elküldeni és hozni egy külföldit.(Sajnos ez azért nem fog megtörténni, mert a hazai "szakértelem" gyorsan kiutálja innen)

Új edző kell, Husztit behívni, a tehetséges játékosokat beépíteni a válogatottba( pl. Kovács István, Nikolic,) Új játékrendszer. Egy Moniz típusú edző kellene a válogatott élére.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. augusztus 27., kedd 11:48

Guzmics magyar szinten jó játékos, de hogy válogatott legyen..nah az mindent elmond a védelemről! :coffee:

Az ilyen Zámbó,Szabó,Debreceni meg remélem nem volt komoly..közepes mb1-es játékos mind!

Avatar
JustoVillar
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:23
Kedvenc játékosaid: Casillas, Justo Villar, Bueno
Kedvenc csapatod: Haladás, Packers, Celtics, Saxo-Tinkoff
Tartózkodási hely: Holy King

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: JustoVillar » 2013. augusztus 27., kedd 10:00

Guzmics az mb1 egyik legjobb középhátvédje, de az biztos, hogy a magyarok közül ő a legjobb. Nem tudom mit hőbörögtök, idén még nem az igazi, de kezdi megtalálni a tavalyi formáját. Neki és Fehérnek volt köszönhető, hogy olyan kevés gólt kaptunk, és ezzel kompenzáltuk a tré támadójátékot. Gondolom nem sok Hali meccset néztek, csak leszóljátok mert egy kis csapatban játszik.
Köszönöm Istenem, hogy nem vagyok fradista.

Egy élet, egy szerelem, egy vallás Haladás

Öpike

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. augusztus 26., hétfő 18:05

Egy az egyben az u19-es csapatból kellett volna a védelmet megoldani anno, Zámbó, Debreceni, Szabó, stb, a középpályát Tőzsérékkel, Szalai elől, és kész. :hmmm:
De nem leszek a tízmillió egyedik szövetségi kapitány :mrgreen: (de anno az FM-ben vb-re vittem a csapatot )
"And my heart will leave you never."

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: kodo » 2013. augusztus 26., hétfő 17:54

Ferencváros írta:Ha most nem jön össze a pótselejtező, krva gyorsan el kell kezdeni fiatalítani,
ez nem fog bekövetkezni, amíg Egervári ül a padon :roll:

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. augusztus 26., hétfő 17:50

Remy írta:De amúgy tényleg... Nikolic miért nincs behívva? Kb mindenki bekerül, de pont az nem, aki gólokat is rúg. Német, Szabics.... hát nem tudom, szerintem mind a kettőnél jobb.
Szerintem Egervári nem tudja, hogy Nikolic magyar állampolgár. Tuti ez lehet benne. Ennyire nem hülye senki.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. augusztus 26., hétfő 17:45

De amúgy tényleg... Nikolic miért nincs behívva? Kb mindenki bekerül, de pont az nem, aki gólokat is rúg. Német, Szabics.... hát nem tudom, szerintem mind a kettőnél jobb.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. augusztus 26., hétfő 17:42

Ha most nem jön össze a pótselejtező, krva gyorsan el kell kezdeni fiatalítani, mert különben egy ideig sehol sem leszünk. Otigba, Radó, Kovács, Novothny, Bajner, Vass(?), Holman, Kleinheisler, Adorján, Szolnoki (?), Fiola, a két Bobál, Futács, Stieber, Patvaros, Vécsei, Ugrai, Bese, Vass Patrik, stb. a keret adott a jövőre.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. augusztus 26., hétfő 17:10

Hát...ez a védelem max. a pótselejtezőtől véd meg. Remélhetőleg elől Szalaiék ihletett formában lesznek, mert hátul sok bajunk lesz.

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. augusztus 26., hétfő 15:54

Bakker, ez a védelem, hát nagyon nem acélos, vagy csak én nem ismerem eléggé az MB1 sztárjait :roll:
"And my heart will leave you never."

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. augusztus 26., hétfő 15:51

Ez a védelem..atyaúristen!Guzmics,Laczkó,Fiola,Mészáros! :roll: :lol:
Nikolicsot is betehette volna Szabics vagy Németh helyett!A románokat vuszont így is verni kell! :box:
Mindenki bukarestbe!!!! :workout:

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. augusztus 26., hétfő 15:49

A MAGYAR VÁLOGATOTT KERETE
Kapusok: Bogdán Ádám (Bolton Wanderers), Király Gábor (1860 München), Megyeri Balázs (Olympiakosz Pireusz)
Védők: Fiola Attila (MVM Paks), Guzmics Richárd (Haladás), Kádár Tamás (DVTK), Korcsmár Zsolt (Greuther Fürth), Laczkó Zsolt (Sampdoria), Lipták Zoltán (Győri ETO), Mészáros Norbert (DVSC-Teva), Gyömbér Gábor (Ferencváros), Vanczák Vilmos (Sion)
Középpályások: Dzsudzsák Balázs (Dinamo Moszkva), Elek Ákos (DVTK), Hajnal Tamás (Ingolstadt), Koman Vladimir (FK Krasznodar), Kovács István (Videoton), Lovrencsics Gergő (Lech Poznan), Szakály Péter (DVSC-Teva), Varga József (Middlesbrough)
Támadók: Böde Dániel (Ferencváros), Németh Krisztián (Roda), Szabics Imre (Sturm Graz), Szalai Ádám (Schalke 04)
Biztonsági tartalékok: Gulácsi Péter (Red Bull Salzburg), Nikolics Nemanja (Videoton), Pátkai Máté (Győri ETO), Varga Roland (Győri ETO)


Kérdéseim: Guzmics, Laczkó, Lipták, Mészáros, Elek, Koman, Varga R.?
Nikolics biztonsági tartalék..ezaz Egervári..mert 5 meccs 7gól nem elég, de Németh Krisztián mérlege igen..aki örök tehetség, és egy normális meccs nem volt még a felnőtt válogatottban. Kíváncsi vagyok, lesz-e ebből kétcsatáros játék.. :kivagyhe:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 86 regisztrált és 0 vendég