Utánpótlás

Kosárlabda szakosztály és az utánpótlás részlege.
Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. december 4., szerda 22:34

Toril osszerakott egy nagyon kiraly csapatot, akiket nyaron kvazi kiszedtek alola es kapott 20 (?) uj jatekost. A semmibol kellett egy uj csapatot osszeraknia, ami nem nagyon sikerult.
A jelenlegi edzo pedig ez elott a C csapatot edzette, azt a csapatot amelyiknek a magja elore lepett a Castillaba. Tudja, hogy kik kore kell epiteni a csapat jatekat, kik a biztos pontok. Logikus hogy jobban megy a jatek.

A Castillat iden nem lattam jatszani csak par percig, de nagy ra az esely, hogy Toril ugyan azt a jatekot probalta a jatekosokra eroltetni, amit tavaly jatszatott, mig a jelenlegi edzo a C csapat tavalyi jatekat vette alapul. Valaki megerosithetne :D

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2013. december 4., szerda 21:53

Ez szerintem abszolút nem az ő sara, hogy ennyire nem megy a csapatnak.
úgy néz ki mégis köze volt hozzá... ismét nyert a Castilla, 3-2-re a Girona ellen, Navarez megint játszott :mrgreen:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. november 24., vasárnap 21:41

___Samy___ írta:
remélem nem Toril lesz a bűnbak
már nem ő az edző, a C csapat edzőjét vitték fel
azt tudom, csak valamiért még is el lett küldve (és ha jól tudom más posztra lett téve?).
Ez szerintem abszolút nem az ő sara, hogy ennyire nem megy a csapatnak.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. november 24., vasárnap 20:05

remélem nem Toril lesz a bűnbak
már nem ő az edző, a C csapat edzőjét vitték fel
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. november 24., vasárnap 19:23

MorataMartin írta:Ha már ilyen gyenge ez a Castilla támadósor akkor mért nem vetik be a B csapatban Fran Solt, aki ma is gólt lőtt. Mi történt am ezzel a sráccal? 21 éves már és még mindig csak a C csapatban játszik. Én láttam annak idején játszani. Ő volt az első Puskás Suzuki Kupa gólkirálya.
A mai meccs előtt 6 meccset nem játszott, ez volt a "visszatérő" meccse. A tavalyi idényben kölcsön volt adva a Lugónak (másodosztály 11.helyen végeztek, 12 meccset játszott de csak 350 percet) az őszre illetve az Oviedonak (akik a 3. rájátszós helyen végeztek, de itt sem játszott kb semmit sem) tavaszra.

Ahogy a nagyoknál, úgy a castillánál sem a támadással lehet a fő gond, sokkal inkább a középpályával. Tavaly a Mosquera-Casemiro páros elég jól szűrt plusz ott volt még Alex is illetve Juanfran amikor támadóbb szerepet kapott akkor ő is. szóval biztos volt a kp. Viszont most már egyikük sincsen ott, így maradt főleg Omar és José.

A Real C pedig szép csendben f*ssa a gólokat a harmadosztályban. Ők lőtték a legtöbbet (28), mögöttük 26-26al holtversenyben Bilbao B és egy noname csapat (és a Sestao is 26al áll egyelőre, most játszanak). Legalább velük nem lesz gond. már csak a castillát kéne megmenteni. pár jobb C játékost lehet fel kéne vezényelni!

Mindenesetre ezt a "félévet" még kihúzzák valahogy, aztán a téliszünetben várok egy kis változást a castilla keretében, remélem nem Toril lesz a bűnbak és eltávolítanak pár gagyibb játékost és hoznak mást (fel vagy máshonnan).
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. november 24., vasárnap 18:01

Ha a Castilla kiesne és a C vhogy feljutna, pont tökéletes lenne. :D Bár akkor a Castilla keretében nagytakarítást végeznék (így is).

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. november 24., vasárnap 17:38

hát most a kolumbiai gyereket próbálják "erőltetni", tegnap is játszott 67. percet
de ahogy olvastam az összefoglalót, megint megcsinálták maguknak a helyzeteket, de egyszerűen nem tudnak betalálni
15 meccsen 7 rúgott gól iszonyat kevés
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

MorataMartin
Hozzászólások: 1518
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. november 24., vasárnap 17:34

Ha már ilyen gyenge ez a Castilla támadósor akkor mért nem vetik be a B csapatban Fran Solt, aki ma is gólt lőtt. Mi történt am ezzel a sráccal? 21 éves már és még mindig csak a C csapatban játszik. Én láttam annak idején játszani. Ő volt az első Puskás Suzuki Kupa gólkirálya.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6466
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. november 24., vasárnap 16:12

Real Madrid C - Laudio 2-0

Gólszerzők: Fran Sol (48. perc) és Medrán (77. perc).

Összefoglaló!
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. november 18., hétfő 20:35

De kezdeném akár Casemiroval is. Ha Carlo abszolút nem számít rá akkor visszadobnám - ha már eladni/kölcsönadni nem akarják. Ez lenne a legegyszerűbb megoldás, lerakni nem lehet oda, de sztem pár papírmunkával meg lehet oldani (átigazolás). ha meg nem vagy ő mellé még hoznának pár embert akik spanyol2ben tapasztaltabbak vagy épp klub nélküliek is vannak akik korábban nagyobb nevek 30+ évesek.
MorataMartin írta: Quini, José R., C. Gómez - Borja Garcia,
pont ez a srác az egyik selejt szerintem. nemihába nem játszott már egy ideje.
Quini is elég érdekes: középpályásnak jött ide ha jól tudom, tavaly 9 meccsen 253 percet játszott és fura mód marasztalták, holott 89-es azaz nem fiatal.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. november 18., hétfő 13:36

télen nagy erősítések kellenek mert ha kiesnek magukkal rántják a Real C-t is. akkor pedig újra kitudja hány évig nem lesz erőfelmérő a Castilla a tehetségeknek. szerintem min. 10-15 millió eurót belekéne dobni.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

MorataMartin
Hozzászólások: 1518
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. november 18., hétfő 13:13

Ha mindenki hadra fogható akk ilyesmi kezdő kéne a Castillának: Pachecho - Quini, Llorente, Osede, Casado - José R., C. Gómez - Borja Garcia, Benavente, Kiko - Rozzi.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. november 18., hétfő 0:14

Juan J. Narváez már fél órát kapott a mostani meccsen. Egyet kell értenem, mivel elég nagy sz*rban vannak nincs mit tenni, minden lehetőséget kipróbálni, ahogy Carlo teszi azt a kp-n, úgy Toril a támadószekcióban. Az a 23 bekapott gól még ESETLEG elmenne (mondjuk ez a mostani 0-6 durva), de a 7 lőtt gól elképesztően kevés. A góllövéssel nagyon hadilábon állnak, pedig a lövések megvannak.

Csak 3 győzelmet kéne valahogy összehozni és akkor már is ott vannak a már nem kieső helyen. Elképesztően sűrű a mezőny: első és a 20. között mindössze 12 pont a különbség. Ha itt nem lesz valami változás akkor nagyon remélem, hogy mivel szerintem Perezéknek is céljuk a castilla másodosztályban tartása cselekednek valamit és hoznak valakiket. Ezek a máshonnan elhozott, máshol sem kellő selejtek nem váltak be. Kiko, Jaime, C.Gomez trió semmiképp, de a két Atleticos belső védőpáros Pulido és az uruguayi Cabrera és a Lazios Rozzi aki bár korosztályos behívót kapott is megkérdőjelezhető. De szerintem továbbra is az összeszokottság hiánya is óriási tényező a castilla rossz szereplésében - ami a nyáron elmaradt azt nehezen lehet menet közben bepótolni. Összeszoktatást a nyáron kell végrehajtani, nem ősszel (lásd Carlo).

Pár napja volt egy cikk valamelyik spanyol oldalon, hogy a Castilla jobb védőt igazolhat. Mivel elment Fabinho és Juanfran is arról a posztról így ezt már nyáron meg kellett volna húzni, de legalább rájöttek! :lol: Ha jól emlékszem a zaragozás José Manuel Fernández (23 éves) emberke volt megemlítve a cikkben.

Ha a lapok alakulása stimmel, akkor a következő meccsen (7.helyezett Numancia ellen) nem lesz eltiltás végett Casado, Llorente és Pulido a védelemből és Raúl de Tomás csatár. De Omar is 4 sárgánál jár. Az eddigi 14 mérkőzésen 42 sárgát kapott a Castilla és 41-et az ellenfelek.

Amit még furcsállok, az az, hogy hol van Derik Osede? Nyáron végigjátszotta az U20-as VB-t a többiekkel. Majd az első öt fordulóban 90-80-90-90-45 perceket játszott, de azóta sehol semmi.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. november 17., vasárnap 23:49

túl nagy volt a mellény a meccs előtt, meg is lett a következménye
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6466
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. november 17., vasárnap 23:15

6-0, nagyon sajnálom a csapatot, nem lesz ez így jó, nagyon remélem sikerül majd javítani, fellángolni néha, és így sikerül bennmaradni.
A C csapat legalább győzött idegenben, 2-0-ra, Ramírez és egy öngól döntötte el a meccset.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

MorataMartin
Hozzászólások: 1518
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. november 17., vasárnap 18:37

Milyen gólt kapott a Castilla :roll:

Avatar
JustoVillar
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:23
Kedvenc játékosaid: Casillas, Justo Villar, Bueno
Kedvenc csapatod: Haladás, Packers, Celtics, Saxo-Tinkoff
Tartózkodási hely: Holy King

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: JustoVillar » 2013. november 17., vasárnap 17:24

Te jó ég most látom, hogy a Kiko is a Castillaban játszik. Milyen jól indult mikor 19 évesen már a Herculesben játszott, aztán a Barca B, most Castilla, majd a jön a Valencia B és végül a Fuenlabrada és ennyit a karrierjéről...
Köszönöm Istenem, hogy nem vagyok fradista.

Egy élet, egy szerelem, egy vallás Haladás

Öpike

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. november 17., vasárnap 16:39

___Samy___ írta:hát én simán beraknám a castilla keretébe, úgyis hadilábon állnak a gólokkal
mindenki csak jól járna
Simán. Nálunk is 17-18 éves csatárokkal van tele a B csapat (Dongou, Sandro Ramírez, Sanabria stb.), és nem muzsikálnak rosszul. Ha tényleg ilyen jól megy ennek a gyereknek, akkor mielőbb ki kell próbálni a Castillában is. Meg azért a másodosztály igencsak más szint, mint a különböző ifjúsági bajnokságok.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. november 17., vasárnap 16:29

hát én simán beraknám a castilla keretébe, úgyis hadilábon állnak a gólokkal
mindenki csak jól járna
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. november 17., vasárnap 16:17

Gascoigne írta:a srác most valahol cipruson vagy andorrán kergeti a labdát?
elvileg a magyar-brazil Leandro csapatában Cipruson, az Omonia Nikosia tagja.
(és még mindig csak 21 éves, de volt már az araboknál és otthon is kölcsönben)

Amúgy Narváez csak most jött fel a Juvenil A-ból, majd a C-ből a castillába 1 percet játszani. most meg már a nagyokkal edz. Annyira gyorsan nem kell siettetni az egészet. Ki kéne alakítani nála egy rendszert, hogy hol játsszon az idény hátralévő részében és 2014 nyaráig mindenképp maradnia kell a Real kötelékében, és utána köv nyártól esetleg kölcsönadni valahova. Szerintem úgy lenne jó, hogy az év maradékában a Real C-ben, majd a fociidény második felére a Castillába felvinni úgy is elég rosszul állnak. De csak több lesz belőle mint a jól induló Palanca, Sarabia párosból.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 11 regisztrált és 0 vendég